Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškėnas buvęs geodezininkas apgailestauja, kad mažai kas žino apie pasaulio stebuklui prilygstantį mokslininkų darbą – Struvės geodezinį lanką
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Raukantiems nosį dėl socialinio būsto uždėjo apynasrį (5)

Lina RUŠĖNIENĖ, „Panevėžio kraštas“,   www.panskliautas.lt   2020 kovo 24 d. 08:56

Komentarai

skaitytoja   
2020-03-27 18:34:14 (IP: 85.194.243.137)
Janušonio protas nesuvirškino informacijos. Jos buvo daug, o šio veikėjo galva ir smegenėlės apdoroja tik 1-2 sakinius. Bet ir jie turi būti pasakyti jam tarmiškai.
Korona   
2020-03-25 16:23:59 (IP: 188.69.192.177)
Tai tik labai švelnus sprendimas, realiai tai socialiniai būstai turi būti tik laikina stotelė, kas metais reikia peržiūrėti ar tam žmogui, šeimai tikrai dar reikalingas soc.bustas. Deja niekas minėtų soc.bustu netikrina... Pasvalyje daug būstų kuriuose socialiniai tik deklaruoja gyvenamąją vietą nors jų ten nei kvapo.... priežastis, kad būstą socialinį nusipirkti už grašius, svarbu deklaruoti gyv.vieta 3 metus. Taigi kontrolė, kontrolė, kontrolė.
Valio   
2020-03-24 18:13:44 (IP: 77.106.185.184)
juk "dovanotam arkliui į dantis nežiūri" ir užteks terlioti su "vingių jonų" kartomis
Įdomu   
2020-03-24 13:07:35 (IP: 78.60.42.155)
Ačiū aukščiausiam, kad savivaldybė pagaliau susigriebs, o tai socialinio būsto gavėjai apie tokį būstą galvoja, kaip apie dievo dovaną. Galimai jų mastymu - jeigu esi krikštytas, tai ir būstas veltui priklauso. Dirbantys ir pašalpų neprašantys gyvena 1-2 k butuose, o veltėdžiai ar neoficialiai dirbantys ir mokesčių nemokantys nori gyventi būste tiktais su visais patogumais, soc. 4 kamb butuose. Absurdas. Yra laisvų daugiabučių Gulbinėnuose, Kyburiuse. Nors jie ir be langų, tačiau nei vienas nenori į ten kraustytis ir įsikurti. O juk prie tokio būsto ir tvartelis yra ir keli arai žemės. Tai ir pragyventi bus galima be pašalpų. O dabar savivaldybės įsigydamos socialinius būstus negali viršyti kainų vidurkio, butai turi būti su plastikiniais langais, suremontuoti. Vau, vau, vau. Gėriau, gėriau, sveikatą praradau, o gal kaip moterėlės vaikų nuo skirtingų tėvų prisigimdo, tačiau savivaldybė turi išgalėti aprūpinti juos socialiniais būstais. Daugiau negu absurdas.
as   
2020-03-24 11:33:09 (IP: 82.140.143.161)
nu pagaliau........o tai suizulejo tie ale socialiai remtini, jiems busta skirkit tik su patogumais, tik mieste.....ir suremontuokit ir isdazzykit ir langus pakeiskit, ir atskirus dusus pastatykit, ir gerai apskaiciuokit kad gink dieve kokio kvadrato per mazai nebutu nes taip pazeisit ju teises.......pasalpas kelkit, maisto duokit,kompensacijas skirkit, vaikus nemokamai maitinkit, mokymosi priemonems pinigu skirkit, labdaros atvezkit, i renginius ir burelius nemokamai leiskit, darzelius apmokekit, o mes ale skurdziai gyvenantys bedarbiai laiks nuo laiko uzsieny ar siaip kur nelegaliai padirbesim ir pasijuoksim is tu kurie sunkiai dirbdami ir minimalias algeles gaudami glaudziasi mazuose bustuose ir savom rankom duona pelnosi ir savo namelius is tu paciu pinigeliu tvarkosi.............Kazkokia iskreipta pasidare ta socialine pagalba....nieko neturintiems ir nesistengiantiems tureti bustai su euro remontais o tiems kurie turi sazines ir savo prakaitu stengiasi bent skurdu savo gerbuvi susikurti spyga po nosimi.........as socialini busta isivaizduoju kaip laikinai keliems metams skiriama kuklu busteli tiems kurie kazkuriam laikui pakliuvo i keblia padeti, isskirtiniai ir ilgalaikiai tokie bustai turetu būti nebent po gaisrus patyrusiems, ligu ar neigalumo kamuojamiems zmonems,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,bet tikrai ne girtuokliams ir tinginiams nes paprastiems pilieciams tikrai nesuprantama, kai vietos politikai sako jog nera pinigu mokyklu biblioteku islaikymui, o pirkti brangius bustus ir dar brangiau juos kapitaliskai irengineti pinigu yra......tai cia yra tik pinigu plovimas ir zmoniu maustymas arba tikrai kazkoks iskreiptas mastymas apie socialine pagalba.......o paskui dar stebimes kad turime daug bedarbiu, o nekvalifikuotus darbininkus isivezame is Ukrainos, nes saviems tinginiams neapsimoka dirbti gaunant visukeriopa socialine pagalba

Parašykite komentarą!

www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.