Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono savivaldybės kontrolierė papasakojo, kaip buvo priversta atlaikyti rajono mero pažeminimą

Bendraamžiai

100 dainų Lietuvai

Panevėžio Alfonso LIpniūno progimnazijoje skambėjo 100 liaudies dainų Lietuvai. Lietuva - per amžius dainuojanti šalis. Dainose glūdi mūsų protėvių narsa ir meilė savo kraštui. Liaudies dainose yra labai daug džiaugsmo, sąmoningumo. Dainuodami puoselėjame savo kalbą ir kultūrą. Smagu buvo, pasitinkant Lietuvos va plačiau»

PROTŲ MŪŠIS UŽ LIEtuvą

Vasario 5 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko didelis mūšis – protų mūšis „Mūsų Lietuva“, skirtas Lietuvos valstybės 100-mečiui. Šventę pradėjo Mokinių tarybos narės Barbora, Emilija, Kornelija ir Viltenė. Poezijos posmais jos pasveikino visus susirinkusius su mūsų tėvynės – mūsų Lietuvos – šimtmečiu. Atstovai iš visų 5-8 klasių (net 32 mokiniai) ir ki plačiau»

Net mokytojos klykė (nuotraukos) (1)

Islandijoje gyvenantiems emigrantų vaikams teko adaptuotis prie ilgų sutemų ir atšiauraus klimato, prisitaikyti prie kitokios mokymo sistemos. Jie nebeprisimena lietuviškų žiemų ir įsivaizduoja, kad tolimoji jų gimtinė yra visada žaliuojantis kurortas. plačiau»

Ilgakasę mokykloje erzindavo (nuotraukos)

Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje rungėsi visos šalies ilgakasės. Mažos ir didelės panelės demonstravo savo plaukų grožį, scenoje rodė plaukų jūrą. Judinant galvas plaukai vilnijo bangomis ir tai buvo kerintis reginys. plačiau»

Robotai neturėtų baiminti

Panevėžio mokslo ir technologijų parke vyko tarptautinė konferencija „Kick-off: RoboPanevėžys“. Pranešėjai iš Danijos, Suomijos ir Lietuvos kalbėjo ir diskutavo, kaip paversti Panevėžį europinio lygio robotikos centru. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.