Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio mėsos perdirbimo įmonės „Sagralita“ buvęs savininkas džiaugėsi sumedžiojęs didžiulį vilką

Bendraamžiai

Panevėžio Mykolo Karkos mokykla – švęsti Lietuvos valstybės šimtmetį mums ne pareiga, o pasididžiavimas

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje jau visą mėnesį prieš didžiąją šventę netilo dainos, eilės ir renginių šurmulys, skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Į šventines veiklas mokykloje įsitraukė mokytojai, mokiniai ir jų šeimos. Švęsti pradėjome netradiciškai – visų klasių, visi mokyklos mokiniai kiekvieną dieną, susiskirstę grupėmis, aktų salėje per ilgąsias pertraukas dainavo dainas Lietuvai ir apie Lietuvą. O dainų būta pačių įvairiausių – nuo sen plačiau»

100 dainų Lietuvai

Panevėžio Alfonso LIpniūno progimnazijoje skambėjo 100 liaudies dainų Lietuvai. Lietuva - per amžius dainuojanti šalis. Dainose glūdi mūsų protėvių narsa ir meilė savo kraštui. Liaudies dainose yra labai daug džiaugsmo, sąmoningumo. Dainuodami puoselėjame savo kalbą ir kultūrą. Smagu buvo, pasitinkant Lietuvos va plačiau»

PROTŲ MŪŠIS UŽ LIEtuvą

Vasario 5 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko didelis mūšis – protų mūšis „Mūsų Lietuva“, skirtas Lietuvos valstybės 100-mečiui. Šventę pradėjo Mokinių tarybos narės Barbora, Emilija, Kornelija ir Viltenė. Poezijos posmais jos pasveikino visus susirinkusius su mūsų tėvynės – mūsų Lietuvos – šimtmečiu. Atstovai iš visų 5-8 klasių (net 32 mokiniai) ir ki plačiau»

Net mokytojos klykė (nuotraukos) (1)

Islandijoje gyvenantiems emigrantų vaikams teko adaptuotis prie ilgų sutemų ir atšiauraus klimato, prisitaikyti prie kitokios mokymo sistemos. Jie nebeprisimena lietuviškų žiemų ir įsivaizduoja, kad tolimoji jų gimtinė yra visada žaliuojantis kurortas. plačiau»

Ilgakasę mokykloje erzindavo (nuotraukos)

Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje rungėsi visos šalies ilgakasės. Mažos ir didelės panelės demonstravo savo plaukų grožį, scenoje rodė plaukų jūrą. Judinant galvas plaukai vilnijo bangomis ir tai buvo kerintis reginys. plačiau»

Robotai neturėtų baiminti

Panevėžio mokslo ir technologijų parke vyko tarptautinė konferencija „Kick-off: RoboPanevėžys“. Pranešėjai iš Danijos, Suomijos ir Lietuvos kalbėjo ir diskutavo, kaip paversti Panevėžį europinio lygio robotikos centru. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.