Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Veterinarijos gydytojas papasakojo, kaip Pašilių stumbryne gimęs stumbriukas susipažįsta su pasauliu

Bendraamžiai

PROTŲ MŪŠIS UŽ LIEtuvą

Vasario 5 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko didelis mūšis – protų mūšis „Mūsų Lietuva“, skirtas Lietuvos valstybės 100-mečiui. Šventę pradėjo Mokinių tarybos narės Barbora, Emilija, Kornelija ir Viltenė. Poezijos posmais jos pasveikino visus susirinkusius su mūsų tėvynės – mūsų Lietuvos – šimtmečiu. Atstovai iš visų 5-8 klasių (net 32 mokiniai) ir ki plačiau»

Net mokytojos klykė (nuotraukos) (1)

Islandijoje gyvenantiems emigrantų vaikams teko adaptuotis prie ilgų sutemų ir atšiauraus klimato, prisitaikyti prie kitokios mokymo sistemos. Jie nebeprisimena lietuviškų žiemų ir įsivaizduoja, kad tolimoji jų gimtinė yra visada žaliuojantis kurortas. plačiau»

Ilgakasę mokykloje erzindavo (nuotraukos)

Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje rungėsi visos šalies ilgakasės. Mažos ir didelės panelės demonstravo savo plaukų grožį, scenoje rodė plaukų jūrą. Judinant galvas plaukai vilnijo bangomis ir tai buvo kerintis reginys. plačiau»

Robotai neturėtų baiminti

Panevėžio mokslo ir technologijų parke vyko tarptautinė konferencija „Kick-off: RoboPanevėžys“. Pranešėjai iš Danijos, Suomijos ir Lietuvos kalbėjo ir diskutavo, kaip paversti Panevėžį europinio lygio robotikos centru. plačiau»

Oratoriai – apie melagingas naujienas

Panevėžyje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, jame iš penkių miesto ir rajono mokinių išrinkti geriausi oratoriai. plačiau»

Kartu vaikai tikrai gali daugiau

Rugpjūtis negailestingai nusinešė vaikų vasaros atostogas. Bet liko geriausi įspūdžiai, prisiminimai ir noras vėl sugrįžti. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.