Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžietė mielai į savo šeimą priėmė du šokių festivalio dalyvius iš Estijos

Bendraamžiai

Moterų žvilgsnius traukė rūbai, puošti policijos pareigūno (nuotraukos)

Kovo 29 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko išskirtinių piešinių paroda. Tai ant drabužių atgyjantys paveikslai, sukurti policijos pareigūno Vytauto Kartano. Komisariate eksponuojamos suknelės, dekoratyvinės pagalvės, puoštos autoriaus darbais. plačiau»

Velykų laukimą pagyvino Globos namų auklėtinių mugė

Kovo 28-osios rytą, bundant gamtai ir artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagyvino Panevėžio rajono globos namų auklėtinių rankdarbių mugė. plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokyklos mokytojos A. Jatužienės atvira pamoka bendruomenei nepaliko abejingų

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Jatužienė vedė atvirą lietuvių kalbos pamoką su 4b klase. Pamokoje integruota: muzika, dailė ir šokis, o ji vesta netradicinėje aplinkoje – mokyklos aktų salėje. Į pamoką, vykusią vakare, mokytoja subūrė ne tik mokyklos bendruomenės narius – administraciją ir kolegas mokytojus, tačiau ir mokinių tėvelius. Ketvirtokų pamokos metu buvo pristatytas 4b klasės projektas „Esu ketvirtokas“, kurio netradicinę formą – televizinę laidą – pasirinkti paskatino lietuvių kalbos vadovėlio pirmoji įžanginė tema. Drauge su mokytoja ketvirtokai nusprendė savo ketverius metus mokykloje pademonstruoti įvairiais skirtingais būdais ir technikomis, tačiau sujungiant į bendrą visumą – televizijos laidos formatą. Pamokoje mokiniai demonstravo savo, kaip mokinių ir kaip asmenybių, virsmą per ketverius metus vienoje klasėje. Vaikai pasakojo, ėmė interviu vieni iš kitų, piešė, vaidino, šoko, skaitė ne tik apie išmoktus ir sužinotus naujus dalykus, plačiau»

Dainų festivalis Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje – būkime laisvi ir ta laisve didžiuokimės

Kovo 11-oji – tai Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės šventė. Kadangi 2018-ieji Seimo paskelbti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, tad jubiliejinis dainų festivalis Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje buvo skirtas Lietuvos gimtadieniui bei pratęsė šimtmečio renginių ratą. Tai proga, kuria galime ir turime didžiuotis – švęsti poezijos žodžiais bei dainomis. Kovo 8 dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis patriotinių dainų festivalis. Renginyje dalyvavo mokyklos bendruomenės nariai ir svečiai. Į mokyklos aktų salę Mykolo Karkos bendruomenės narių pasveikinti ir š plačiau»

Išmanūs gimnazistai nori padėti tėvams taupyti (1)

Savaitgalį Vilniuje vykusioje didžiausioje metinėje robotų konstruktorių ir programuotojų šventėje-varžybose Panevėžio J.Balčikonio gimnazijos pirmokų (devintokų) komanda „B Society“ pelnė nominaciją už inovatyviausią projekto „Išmanusis vandens skaitiklis“ sprendimą. plačiau»

AMATŲ-KARJEROS DIENA PANEVĖŽIO ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJOJE

Lipniūniečiai gilino karjeros kompetencijas. Kovo 5d. (pirmadienį) mūsų progimnazijoje vyko Amatų-karjeros diena, kurią organizavo Ugdymo karjerai darbo grupė. Šią dieną 1-8 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, kurių pagrindinis tikslas buvo padėti mokiniams pagilinti žini plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.