Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Patyręs vadeliotojas smilgiškis kitų metų garsiosioms Sartų lenktynėms tikisi užsiauginti savo žirgų

Kvietimas į tarptautinį festivalį ,,Mes nupinsim šokių pynę''

Panevėžio „Vilties“ progimnazija bei dainų ir šokių ansamblis „Pynimėlis“ gegužės 16–21 dienomis organizuoja tarptautinį vaikų tautinių šokių ir dainų festivalį „Mes nupinsim šokių pynę 2017“. plačiau»

Istorijos takais: kaip KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas tapo klestinčio miesto simboliu

„Kiekvienas Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) raidos dešimtmetis yra glaudžiai susijęs su Panevėžio miesto ir rajono istorija bei dabartimi. Iššūkiai, su kuriais susiduria Panevėžio regiono gyventojai, visada aktualūs ir fakultetui, kuris jau 55-erius metus yra neatskiriama miesto dalis“, - pažymi KTU PTVF dekanė Daiva Žostautienė. Jos teigimu, fakulteto bendruomenė nuolat ieško galimybių tobulinti ne tik savo veiklą, bet ir spręsti aktualias miesto ar rajono problemas. Iššūkių ir galimybių amžiuje fakulteto darbuotojai visada skatina ir prisideda prie Panevėžio re plačiau»

Keramikos simpoziumo kūriniuose – menininko ir besikeičiančio pasaulio santykis

Liepos 29 dieną parodos atidarymu Panevėžio miesto dailės galerijoje baigėsi XXI tarptautinis keramikos simpoziumas. Parodoje eksponuojami Lietuvos, Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos ir Pietų Korėjos menininkų kūriniai. Dailės galerijos kieme ir ekspozicijų salėje pristatomi Eglės Einikytės-Narkevičienės (Lietuva), Rūtos Šipalytės (Lietuva), Valery plačiau»

„Ekranui“ pergalė prieš šiauliečius svarbiau nei arrėjanti dvikova su "Žalgiriu"

Svarbią pergalę A lygos čempionate sekmadienį iškovojo penkto iš eilės nugalėtojų titulo siekiantys Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai. Šalies čempionai namie 3:0 sutriuškino „Šiaulių“ ekipą, visus tris įvarčius įmušę po pertraukos. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.