Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono atstovui Seime ūkininkui P.Nevuliui idealiai derėtų gulbės nebylės kostiumas

Mes – čia!

Mokslus tenka palikti ir nakčiai (nuotraukos)

Puikiai besimokantys ir aktyvūs gimnazistai prieina kryžkelę ir turi rinktis – mokslas arba pomėgiai. Tuo labiau jeigu tų pomėgių – ne vienas, o keli. Nesudėtinga kai ko atsisakyti, kai veikla nėra labai miela. O jeigu visko norisi – tai nemiegoti dieną naktį? plačiau»

Iš Tokijo – su viltimi ten grįžti olimpiadon

Prieš dvejus metus į plaukikų elitą įsiveržęs ir pasaulio čempionu tapęs panevėžietis Simonas Bilis dėl mokslų universitete Amerikoje turėjo sulėtinti tempą, tačiau iki Tokijo olimpiados tikisi susigrąžinti ankstesnę sportinę formą ir vėl demonstruoti rekordinius greičius. plačiau»

Sesuo pirks kompiuterį, o brolis – gitarą (4)

Dviejų gabių kupiškėnų mama išduoda paslaptį, kaip užauginti viskuo besidominčius, tikslo atkakliai siekiančius maksimalistus. plačiau»

Vaikinų dovanotos rožės atgimsta drabužyje (nuotraukos) (1)

Alternatyvios mados konkursas – terpė visiems parodyti, ką įdomaus galima sukurti iš gamtos teikiamų stebuklų – rudens gėlių, lapų, kitokių augalų. Iš Olandijos specialiai sugrįžusi tiltagalietė taip sulipdė suknelę iš medžių lapų, kad šioji atrodė tarsi nulieta. O merginos, sumeistravusios skėčius iš gėlių, net nusipurtė paklaustos apie plastikinius žiedus. plačiau»

Virėjams poruotis blogai: nusūdys patiekalą (nuotraukos)

Manote, kad į profesinę mokyklą ateina tik mokslams negabūs jaunuoliai? Šiandien jums paprieštaraus tie, kurie ten mokosi. Vaikinų ir merginų vizijos veda juos tolyn – į kolegiją, į verslą ar į užsienį. Ten jie tikrai nevergaus, o dirbs pagal specialybę – statybininkais, virėjais, padavėjais. plačiau»

Kotryna: „Man niekas nepadegs plaukų“ (nuotraukos) (1)

Balta varna – dažnai taip pavadinami žmonės, iš aplinkinių išsiskiriantys mąstysena, apranga, gyvenimo būdu, svajonėmis. Jaunimas pastaruoju metu labiau linkęs ne išsišokti, o ištirpti, išblukti minioje, kad tik niekas nepastebėtų, kad tik nepavadintų kitokiu, atplaiša. Apie tai kalbamės su Panevėžio rajono Raguvos gimnazijoje besimokančia ir iš bendraamžių išsiskirti nebijančia 18-mete Kotryna JUŠKAITE. plačiau»

Bendras paslaptis saugo visi vieningai – niekaip neišpeši (nuotraukos)

Į dramos studiją pasvaliečius jaunuolius traukia kaip muses prie medaus. Vaikinai dėl scenos gali mesti net sportą, o mergaitės – muziką. Jaunieji aktoriai vaidina ir šimtams žiūrovų, bet būna, kad tik keliems. Ir nieko – pavyksta dar nuoširdžiau! plačiau»

Pastebėjo ir tie darbdaviai, kurie pasiūlyti nieko negalėjo (nuotraukos)

Vilniuje studijuojanti panevėžietė Gabija Jurkėnaitė net per sausrą gali prišaukti lietų. Mat jis pasipila per jos sugalvotą Jaunimo pikniką, nors vyksta ne tik skirtingomis dienomis, bet ir skirtingais mėnesiais. O jei rimtai, tai mergina svajoja keisti ateitį, būti politike arba mokytoja. Būtent todėl ji dabar bando padirbėti sostinėje aukle. plačiau»

Pasaulį apskriejo nuotrauka su broliu ir seserimi (2)

Lietuvoje viešėjęs popiežius Pranciškus lankėsi svarbiausiose sostinės vietose, kur jo laukė tūkstančiai žmonių. Vizitą Lietuvoje stebėjo daugiau nei šimtas užsienio žiniasklaidos atstovų, o vienas jų užfiksavo ūkininką ir modelį Joną Misevičių su seserimi Ieva. plačiau»

Ne vienas iš tūkstančio, o visi drauge (nuotraukos)

Į susitikimą su popiežiumi Pranciškumi sostinėn nuvykę Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos moksleiviai savo įspūdžius išsakė galbūt per daug pakiliai, bet nuoširdžiai. Jie grįžo namo laimingi ir tiki, kad šio susitikimo ilgai nepamirš, o sunkiomis minutėmis stengsis pasinaudoti Šventojo Tėvo patarimais. plačiau»

Nerimą pakeitė didelis džiaugsmas

Ruoštis susitikimui su popiežiumi pradėjau dar liepos mėnesį – registruoti grupes buvo galima jau nuo liepos 17 dienos. Bet ir tada, per Tiketos tinklalapį prisijungus, vietų gauti buvo įmanoma tik į kraštinius sektorius – geriausi bilietai buvo išgraibstyti per pirmą registracijos valandą. plačiau»

Gitaromis brazdina, kad merginos atsigręžtų (nuotraukos) (1)

Ar į gitaristų būrelį gali ateiti mergaitės? Žinoma! Bet ar jos pasilieka? Va čia tai klausimas! Atsakymas nenustebins: dauguma išties pabėga. „Panelės, pabandžiusios virpinti stygas, supranta, kad teks atsisakyti ilgų, išpuoselėtų nagų. Jos nedvejodamos pasirenka nepriekaištingą manikiūrą, o ne nedėkingą instrumentą“, – taip jums paaiškins pasvaliečiai vaikinai. plačiau»

Giedoti per mišias patiko vos pabandžius (nuotraukos)

Kristijonas Donelaitis dar neįdomus. Kol kas. Mokytojos rekomenduojamų skaityti knygų sąrašas irgi giliai stalčiuje. Kol kas. Bet jau dabar vaikinai suvokia, kad laimė pati savaime iš dangaus nenukrenta – kad ji ateitų, reikia pasistengti ir patiems. Apie tai kalbamės su panevėžiečiais ateitininkais – 15 metų Roku Snarskiu ir 14 metų Mangirdu Demenkovu. plačiau»

Kai vieni žygiavo, kiti snaudė (nuotraukos) (4)

Panevėžio miesto šventė jau nebeįsivaizduojama be didžiosios eisenos. Ji kasmet vis ilgėja, gražėja. Šiemet itin aiškiai buvo galima pajusti, kad artėja savivaldybių rinkimai: eisenoje tai irgi atsispindėjo. plačiau»

Komodo drakonas turėjo svarbesnių reikalų nei griebti kažkokį lietuvį (nuotraukos)

„Svajonės reikia siekti“, – sako panevėžietis Andrius Šešelgis, šiuo metu sostinėje darantis vaizdo operatoriaus karjerą. Iki tol visko buvo tiek daug, kad papasakoti keliais sakiniais ir neįmanoma: užsidirbta pinigų Kanados vakaruose, išmaišytos egzotiškiausios šalys, pabėgta nuo susitikimo su meškomis, galop akimirksniu sulaukta laiškų iš 80 nuotakų. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.