Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys bandė pateisinti save ir kolegas, nesusirinkusius į komitetų posėdžius apsvarstyti rajono biudžeto

Mes – čia!

Žiauriai užsinorėjo dainuoti

Ir mažame miestelyje užauga talentai. Jei tuo netikite, paskaitykite apie „Pandėlio balsiukus“. Čia dainavo jau esamos žvaigždės, dainuoja ir būsimos žvaigždės. Kai kurios iš jų čia ateina tik iš nuobodulio, nes neturi kur laiko dėti. plačiau»

Kankino dainavimo badas

„Nuo mažų dienų labai norėjau dainuoti, bet nebuvo galimybių. Dabar tai, matyt, nesąmoningai stengiuosi kompensuoti per savo auklėtinius“, – sako kolektyvo „Pandėlio balsiukai“ vadovė Vilma Likienė. plačiau»

Žali plaukai – irgi vėliavos spalvos (nuotraukos)

Trispalviai šalikėliai, kepurės, kaklaraištis ar apyrankės – patriotiškai nusiteikusiems jaunuoliams jau įprastas dalykas. Bet kai kam pasąmonėje sukirba dar įdomesnių minčių. plačiau»

Su trispalve suknele jaučiasi ypatingai

Vėliavos spalvos traukia ir širdį šildo ne tik gimnazistams. Jau auga jų pamaina. plačiau»

Kur keliauju aš, ten keliauja ir lietuviški šaltibarščiai

Kažkodėl su indeliu močiutės uogienės ar su maišeliu tėtės džiovintų grybų lyg ir drąsiau – ne taip skaudu ir ne taip vieniša, kai kankina ilgesys, ne taip svetima, kai aplinkui tik svetimi. plačiau»

Gyvybės ženklas – raudonos žemuogės (nuotraukos) (1)

Į Sibirą tvarkyti tremtinių kapų nuvykę ekspedicijos dalyviai lietuviškų kryžių ieškojo ir pėda po pėdos, nes gaivalinga gamta jau daug ką paslėpusi. Kelionė pėsčiomis keliais, per pelkes ir miškus, kažkur šalia klaidžiojant meškutėms dabar jau atrodo tarsi nuotykis. O tada taip neatrodė – per daug išbandymų buvo. plačiau»

Surado kryžių su savomis pavardėmis

Aš gimęs Irkutsko srityje, Sujetichos kaime. Bet mane iš Sibiro parsivežė dar kūdikį, todėl negaliu pasidalinti prisiminimais iš to laiko. plačiau»
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.