Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono savivaldybės kontrolierė papasakojo, kaip buvo priversta atlaikyti rajono mero pažeminimą

Mes – čia!

Tik liurbiai skambina tėvams ir prašo vežti namo (nuotraukos)

Miegoti palapinėje, anksti keltis, bėgti į rikiuotę, marširuoti… Tai skautams kasdienybė. Šito išmokę jie nepajunta, kaip tampa kitokie. Kokie? Ogi paklauskite tų, kurie iš pradžių į žygį ėjo tarsi per prievartą, o paskui jau rinkosi pavojų kelią, klimpo pelkėje ir plaukė su batais per upę. Ir kaip vieni kitus gelbėjo. plačiau»

Jokių bulvių traškučių ir tik vanduo (nuotraukos)

Pasvalio kultūros centro pramoginių-šiuolaikinių šokių kolektyvo „Kosmo“ nariai kvatoja, kad tokios didelės šeimynos kaip jie niekas neturi. Bet įdomiausia, kad čia niekas net kvailioti nenori – taip juos įtraukęs tas šokis. Net ir pabėgėliai ilgai nesimėgauja laisve – vėl grįžta nuleidę galvas. plačiau»

Ne mokiniai, o dailės mokytojai „nemoka“ piešti (nuotraukos)

Dailės besimokantys vaikai ranką greit išlavina – gali ir apskritimą tiksliai nubrėžti, ir nuvesti tiesias linijas. Net patys stebisi, kaip lengvai jiems tai pavyksta. Bet toks darbas – dar ne kūrinys. O ko reikia, kad būtų jau kūrinys? plačiau»

Dėl teatro gali viską – ir grindis išplauti (nuotraukos)

Įkaito dramą vaikystėje išgyvenęs panevėžietis Aleksandras Špilevojus gyvena sostinėje – vaidina, režisuoja, rašo, turi privačią teatro studiją, o Kauno studentus moko aktorystės. Labiausiai jis nemėgsta atsidurti mokytojo, tuo labiau pamokslautojo vaidmenyje, nes jaunuoliai, kad ir nudegdami bei skaudžiai klysdami, turi patys rasti savo kelią. plačiau»

Su „kitokia“ mergaite tiesiog turėjo susitaikyti (nuotraukos) (4)

Aštuoniolikmetė gimnazistė iš Pasvalio nesibaimina, kad ją dėl kitokios išvaizdos palaikys keistuole ir atstums bendraamžiai. Mergina pati renkasi draugus, o jų dauguma – sostinėje. Ji nedėlioja ateities planų ir gyvena taip, kaip jai patinka: nors gerai mokosi, bet nestos į aukštąją mokyklą, tik daug daug keliaus. plačiau»

Broliui už rankos – į pasaulį be fejerverkų (nuotraukos)

Gausiais talentais apdovanotai rokiškietei Ramintai Rimiškytei, dainininko Andriaus Rimiškio seseriai, buvo žadama puiki muzikinė karjera. Ji prisipažįsta, kad muzika jos širdyje užima daug vietos, tačiau – suka kitu gyvenimo keliu. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.