Gyvenimą supurtė mirtis
62 metų panevėžietė Angelė Šimoliūnienė, prieš keliolika metų miestiečių pažinota kaip garsaus vyro, bendrovės „Panevėžio keliai“ akcininko ir finansų direktoriaus žmona, šiandien prisistato visai kitokiame amplua.
Buvusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja bei mokyklos teatro režisierė dabar yra atidariusi diagnostikos kabinetą ir biorezonanso aparatu žmonėms atlieka organizmo būklės tyrimus.
Kad galėtų imtis tokios veiklos, moteris ilgus metus mokėsi įvairiausių alternatyviosios medicinos dalykų.
Ji sako, jog domėjimąsi kitokiais, nei siūlo tradicinė medicina, gydymo būdais paskatino netikėta sutuoktinio Valdo Šimoliūno mirtis. Tragedija įvyko prieš 15 metų. Vyrą, išvykusį slidinėti į Italijos kalnus, ištiko infarktas. Jam tebuvo 47 metai.
„Jis kurį laiką prasčiau jautėsi, lankėsi pas geriausius gydytojus, prieš pat kelionę konsultavosi su kardiologijos profesoriais, bet jie nieko bloga nematė. Vyras tikėjosi kalnuose atsigauti, o grįžo karste“, – prisimena gyvenimą supurčiusį įvykį.
Sovietmečiu aukštojoje moteris ruošė frontui
Moteris sako, jog po tragedijos jai teko nelengva našta – reikėjo perimti verslus, vienai rūpintis trimis sūnumis. Dar ją kamavo abejonės, ar medikai kažko nepražiūrėjo, o gal tiesiog nemokėjo pastebėti problemų?
„Tada prisiminiau, kad ir pati esu medikė, turiu medicinos sesers diplomą, šį bei tą toje srityje suprantu. Svarsčiau: jei Vakarų medicina negali padėti, ką galvoja Rytai? Tada trejus metus mokiausi kinų medicinos“, – sako ji.
Paaiškina, kad kai mokėsi Vilniaus pedagoginiame institute, kurį laiką ten buvo ir Karinė katedra.
Visos merginos privalėjo mokytis dvejų metų medicinos seserų kursą, kad esant reikalui galėtų eiti į frontą – tokia buvo sovietų politika.
„Kai ėmiau mokytis kinų medicinos, iš pradžių mokėmės filosofijos, paskui ir akupunktūros. Ja neužsiimu, bet žinau, kaip energijos žmogaus organizme vaikšto“, – aiškina pašnekovė.
Toliau apie tai skaitykite „Panevėžio krašto“ laikraštyje
kovo 24 d. numeryje
Prierašai po nuotraukomis:
1. Diagnostikos kabinetą atidariusi A.Šimoliūnienė biorezonanso aparatu klientams atlieka organizmo būklės tyrimus ir, jei mato bėdų, rekomenduoja kreiptis į gydytojus.
2. Likimo išbandymus įveikusi A.Šimoliūnienė sako, jog visi įvykiai davė tam tikrų gyvenimo pamokų.
3, 4, 5, 6. Prisiminusi, kad kadaise labai mėgo piešti, dabar panevėžietė grįžo prie vaizduotę ir fantaziją ugdančio užsiėmimo, taip atsipalaiduoja ir atgauna dvasinę pusiausvyrą.
7. Vienu metu šiuos išpuoselėtus namus panevėžietė ketino parduoti, dabar džiaugiasi to nepadariusi.
8, 9, 10, 11, 12, 13. Savo pieštose mandalose panevėžietė vėliau įžvelgia net pranašiškų ženklų.
A.Švelnos nuotraukos