Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Anykštėnas pripažino, kad jei ne jo protingasis keturkojis, į lauko tualeto duobę įkritusio nedidelio šuns jis nebūtų išgelbėjęs

Pinigai

Sporto entuziastą papiktino pinigų dalybos

Riebiausias kąsnis paskirsčius sporto pinigus atiteko krepšininkams – jie gavo beveik du trečdalius visų lėšų. Skųstis negali ir futbolininkai, bet kai kurių kitų sporto šakų atstovai liko prie suskilusios geldos. plačiau»

Švelniai tariant, apgauna

Tūkstantis eurų čia, du tūkstantėliai ten – dėliojamas Biržų rajono biudžetas neprieinamas opozicijai. O ir siūlymai susimažinti tarybos nariams atlyginimus – tarsi akmeniu į sieną. plačiau»

Liūto dalis – valdininkų atlyginimams

Svarstant Panevėžio miesto savivaldybės biudžetą vienas politikas įžvelgė lytinę diskriminaciją, kad baseine pirmiausia bus atnaujinami vaikinų persirengimo kambariai, o mergaitėms teks palaukti. plačiau»

Deficitinį biudžetą lemia paskolos

Ketvirtadienį Panevėžio miesto tarybos posėdyje administracijos direktorius Tomas Jukna pristatė šiųmetį savivaldybės biudžetą. plačiau»

Praskolintoje savivaldybėje – lyg ir gražus politikų gestas (1)

Kupiškio tarybos nariai savanoriškai susimažino rašikliams, degalams ir kitoms jų veikloms skiriamas lėšas, tačiau vis tiek nepasikuklino – gaus daugiau už aplinkinių rajonų kolegas. plačiau»

Srutų vežimo mašiną remontuoja be galo (1)

Naujasis Velžio komunalinio ūkio vadovas prisipažino radęs įmonėje daug neūkiškumo. plačiau»

Verslo niša – lininiai kilimai (nuotraukos) (2)

Pluoštas baltarusiškas, verpalai – iš Kinijos, bet kilimai vis tiek lietuviški? Taip. Nes būtent įmonėje šalia Panevėžio interjero dizaineriai ir audėjai juos paverčia meno kūriniais, jau puošiančiais ne vieno verslininko būstą. plačiau»

Prie pinigų maišo skuba palengva (5)

Panevėžio valdžia, iš Europos Sąjungos ateinančius dešimtis milijonų eurų pirmiausia planavusi panaudoti autobusų stočiai ir jos prieigoms tvarkyti, keičia planus. Dabar gražinti miestą ketinama pradėti nuo Kultūros ir poilsio parko. plačiau»

Anykščių treneriai nespjovė ir į 25 eurus

Anykščių valdžia treneriams skyrė premijas už jų auklėtinių iškovotas pergales, bet tos premijos pasirodė juokingai mažos. Treneriai taip pat iš laimės neploja rankomis, bet džiaugiasi gavę nors kiek papildomų pinigų. plačiau»

Krepšininkai gaus beveik tiek, kiek visi likę

Panevėžio valdžia 46-iems sporto klubams ir organizacijoms padalijo 231,9 tūkst. eurų. Šie pinigai sporto klubams buvo numatyti šiųmečiame miesto biudžete. plačiau»

Pinigus skirstė bijodami chaoso

Panevėžio rajono valdžios sudarytas remontuotinų kelių ir gatvių sąrašas opozicijai pasirodė nelogiškas: esą daugiau dėmesio ir pinigų reikėtų skirti asfaltuotiems priemiesčio keliams, o ne žvyrkeliams. plačiau»

Pasvalio rajono biudžete numatytas riebus kąsnis krepšiniui (4)

Šių metų Pasvalio rajono biudžetas buvo tvirtinamas tarsi pagal vaikišką žaidinimą: tam davė, tam davė, o šitam ir nebeliko. O kam neliko, tie ir neliūdėjo. plačiau»

Kišenėje 100 eurų, o pietūs – net už trigubą sumą (1)

Svarstomas biudžetas išryškino silpniausias Biržų rajono vietas – nesutvarkytus kelius, pokyčių nesulaukiančią socialinę sritį, neaiškią administracijos pertvarką ir valdžiai pataikauti verčiamas religines bendruomenes. O galimos manipuliacijos pinigų sumomis opoziciją verčia įtarti politinę korupciją. plačiau»

Biudžetą tvirtindami vos neišgrūdo pusės politikų (11)

Svarstant šiųmetį Panevėžio biudžetą, politikai daugiausia ginčijosi ne dėl pinigų paskirstymo, o dėl galimų tarybos narių ar jų artimųjų interesų. Net 11-ai tarybos narių opozicija siūlė nusišalinti nuo balsavimo, tik trys iš jų tai padarė savo noru. plačiau»

Tryliktos seniūnijos purtosi lyg velnio tuzino (1)

Panevėžio rajono valdžia didžiavosi sudariusi nedeficitinį biudžetą, bet opozicija nemano, kad dėl to reikėtų labai džiaugtis – juk žmonės nori gerai gyventi dabar, o ne po dešimties metų. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.