Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Seimo narys pastebėjo, kad panevėžiečiai, verslininkai kalba apie galimai neskaidrius sandorius miesto savivaldybėje
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Kultūra ir švietimas

Dailės galerijos edukacija – virtualioje erdvėje

Kad karantinas neprailgtų, Panevėžio miesto dailės galerijos edukacijos specialistai parengė edukacinių kūrybinių programų filmukus, tad mokytis lipdyti jau galima ir būnant namuose. Programos tinka visiems – ir vaikams, ir suaugusiesiems, o ypač – šeimoms, tereikia šiek tiek fantazijos ir kūrybinio polėkio. „Dėl karantino Dailės galerijai teko atšaukti daug edukacinių užsiėmimų, bet laimei yra virtualūs kanalai, tad darbas nenutrūksta ir iš galerijos erdvių persikelia į virtualiąją. Mūsų edukatoriai – profesionalūs dailininkai kvie plačiau»

KTU studentė Malvina Zimblienė: „Džiaugiuosi, kad studijos yra arčiau namų“

Kauno technologijos universiteto (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (PTVF) Vadybos magistro studentė Malvina Zimblienė – Panevėžio viešosios bibliotekos kultūros veiklos vadybininkė, derinanti studijas ir darbą. Ji kviečia pažinti džiaugsmą studijų procese ir prisiminti, kad esant dideliam norui ir pasiryžimui – viskas įmanoma.  Esate KTU PTVF studentė. Ką studijuojate ir kuriame kurse esate? – Vadybos magistras, 1-as kursas.  Dirbate įdomų darbą Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Koks jis? – Mano ofici plačiau»

KTU lektorė Lina Bagdonaitė: mažesni miestai turi galimybę pritraukti daug įdomių dėstytojų

Pernai Kauno technologijos universiteto (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (PTVF) startavo nauja bakalauro studijų programa – Vadyba. Pasak lektorės Linos Bagdonaitės, tai įvairiapusiška ir novatoriška programa.  Esate KTU PTVF lektorė. Dėstote naujai, nuo 2019 rugsėjo startavusiai KTU PTVF bakalauro studijų Vadybos programai Kokie yra studentai? – Studentai yra asmenys, kurie niekuomet nesustoja ir ieško naujų tobulėjimo galimybių, šioje mo plačiau»

BIBLIOTEKA TELKIASI Į PAGALBĄ MEDIKAMS – 3D SPAUSDINTUVU GAMINA APSAUGAS

Šis ekstremali situacija su visame pasaulyje siaučiančiu COVID-19 virusu yra rimtas išbandymas kiekvienam iš mūsų. Nors metas tikrai sudėtingas, džiugina visuomenės, verslo ir įvairių bendruomenių susitelkimas į plačiau»

Įmonės vadovas: inžinieriaus specialybė – aukso vertės

Dažnas lietuvis apie emigraciją kalba kaip apie vienintelį būdą pagerinti savo gerbūvį. Tačiau yra būdas pasiekti darbo rinką ir Lietuvoje. Tai perspektyvios inžinerinės studijos. Apie nuo 2020 rugsėjo 1 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (PTVF) startuosiančią inžinerijos mokslų bakalauro studijų programą Programuojamas automatikos sistemas pasakoja įmonės TPA vadov plačiau»

Konkurso finalų laukimas – su išbandymais augintinei

„Eurovizijos“ dalyvė panevėžietė Simona Jakubėnaitė vėl džiugina savo gerbėjus. Po ilgos karjeros pertraukos ji pasirodė „Lietuvos balso“ konkurse ir savo nuostabiu dainavimu iškart pakerėjo daugybės žiūrovų širdis. plačiau»

PARODA „20-IMT LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARŲ“

Pasitinkant kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – į Smėlynės biblioteką tiesiai iš Signatarų namų, kur šiuo metu yra saugoma, atkeliavo išskirtinė paroda. Tai panevėžietės Pauli plačiau»

ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJOJE ŠURMULIAVO KAZIUKO MUGĖ

Kaziuko mugė sujungė progimnazijos bendruomenę Kovo 6d., penktadienį, mūsų Alfonso Lipniūno progimnazijoje, skambant linksmai liaudiškai muzikai, šurmuliavo smagi Kaziuko mugė. Tai graži mūsų progimnazijos tradicija. Mugėje dalyvavo ir socialiniai partneriai – TAU (Trečiojo amžiaus plačiau»

Knygos „Istorijos, kurių jums nepapasakojau “ sutiktuvės

Kviečiame į susitikimą su žymiu televizininku Skirmantu Pabedinsku ir jo kolege, žurnaliste Zina Paškevičiene, kurie kovo 9 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14) pristatys savo knygą „Istorijos, kurių jums nepapasakojau “. plačiau»

Grožio šauklys. Sviatoslavo Rericho reprodukcijų paroda rajono viešojoje bibliotekoje

Rerichų šeimos palikimas – tai tūkstančiai paveikslų. Nedidelę reprodukcijų dalį galima išvysti Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) kur eksponuojama Sviatoslavo Rericho kūryba. Prie&scaro plačiau»

Kovo 27 d. 18 val.Muzikiniame teatre Vaidas Baumila: „MILIJONAI“ /naujas vinilo albumas/

Pirmą kartą Panevėžio muzikiniame teatre Vaidas Baumila Vienas ryškiausių šalies atlikėjų Vaidas Baumila šių metų pavasarį kviečia į gyvo garso pasirodymus didžiuosiuose šalies miestuose. Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje skambės singlai iš naujausio atlikėjo albumo plačiau»

Kovo 26 d. Muzikiniame teatre legendinis spektaklis "Meistriškumo pamoka"

Žiūrovų laukia betarpiškas bendravimas su pačia nenuspėjamąja Callas. MEISTRIŠKUMO PAMOKA – tragikomedija su operiniu dainavimu Vaidina: Maria Callas – Nijolė Narmontaitė Akomponuotojas – Justas Šervenikas Pirmasis sopranas – Aistė Pilybavičiūtė Antrasis sopranas – Vilhelma Mončytė Tenoras – plačiau»

„Trys“ Keistuolių teatro koncertas.

Šis koncertas – susitikimas su trimis žmonėmis, lydinčius visus trisdešimt metų trunkančią Keistuolių teatro kelionę į žiūrovų širdis- Ilona, Aidu ir Dariumi. Kovo 20 d. 18 val. „Trys“ Keistuolių teatro koncertas. Jei šiandien jau mažai kas tiki, jog pasaulis laikosi ant trijų banginių keterų, tai nė vienas keistuolis neabejoja, jog šis teatras tvirtai įsitaisęs ant savųjų banginių – I plačiau»

Kūrybinis moksleivių konkursas „Intelektus“: išradingi moksleiviai ir daugybė prizų

Vasario 28 d. Kauno technologijos universiteto (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (PTVF) vyko kūrybinio moksleivių konkurso „Intelektus“ finalas. Renginio tikslas – supažindinti vaikus su studijomis fakultete, jaunimą skatinti kūrybiškai pristatyti bakalauro studijas. Šis konkursas fakultete vyko pirmą kartą. Konkurso komisijos nariai – kavinukės „Kavos dėžutė“ savininkė Agnė Butautaitė, Panevėžio miesto savivaldybės vyriausioji specialistė, jaunimo reikalų koordinatorė Aušra Burbienė bei Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos plačiau»

SUSITIKO KARTĄ PANEVĖŽIŠKIS, KUPIŠKĖNAS IR UTENIŠKIS...

Vasario 28 d. Viešojoje bibliotekoje (Kniaudiškių g. 34) pristatyta monografija „Kupiškėnų, uteniškių ir panevėžiškių paribio šnektos XXI amžiuje“. Renginyje, skirtame Lietuvių kalbos dienoms, dalyvavo Lietuvių kalbos instituto d plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.