Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos narys ironizavo, kad savivaldybės įmonių vadovus be konkurso galėtų paskirti meras
Po savaitės bus aiškiausių aiškiausia, kur palikta žuvis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Kultūra ir švietimas

Atviros jaunimo erdvės ir Virtualios grafikos studijos atidarymas bibliotekoje

Spalio 14 d. 16 val. kviečiame visus senus ir naujus Atviros jaunimo erdvės (AJE) bičiulius ateiti į naujų šios erdvės patalpų ir Virtualios grafikos studijos atidarymą Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14). Susipažinsite vieni su kitais, sužinosite daug įdomaus, puikiai praleisite laiką. plačiau»

Zita Kelmickaitė kvies pasikalbėti apie pasaulio lietuvius

Spalio 11 d. (penktadienį) 16 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka (Respublikos g. 14) kviečia į susitikimą su šalyje puikiai pažįstama etnomuzikologe, televizijos, radijo laidų ir renginių vedėja, politine bei visuomenės veikėja Zita Kelmickaite. Vakaro tema – „Pasaulio lietuviai: lietuvybės kaina, lūkesčiai ir ateitis“. plačiau»

Spalio 23 d.18 val.SAKARTVELO OPEROS ŽVAIGŽDĖS – GARSIOJO ANSAMBLIO „SULIKO“ NARIAI

Ansamblio ,,Suliko” žvaigždžės iš Sakartvelo. SAKARTVELO OPEROS ŽVAIGŽDĖS – GARSIOJO ANSAMBLIO „SULIKO“ NARIAI Panevėžio muzikiniame teatre ansamblio ,,Suliko” žvaigždžės iš Sakartvelo. Programa su daugiabalsėmis kartvelų liaudies dainomis yra unikali – tai viena iš s plačiau»

Spalio 18 d. 18 val. Muzikiniame teatre Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa „Paskalos ir padavimai“

Gero humoro grupė Muzikiniame teatre Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa „Paskalos ir padavimai“ Keistuolių teatro senbuvių klubas pasirinko nacionalinio Lietuvos paukščio šv. Kormorano pavadinimą. Visai kaip pats šv. Kormoranas abejingų nepaliekantys scen plačiau»

KTU PTVF alumnė Loreta Guokė: „Esu už drąsą bandyti“

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) alumnė Loreta Guokė drąsiai – visada pasitinka iššūkius. Šiuo metu ji yra Panevėžio miesto savivaldybės administracijos civilinės metrikacijos skyriaus vedėja. Su KTU PTVF Vadybos magistre šnekame apie darbą, studijas ir asmeninius pasiekimus. – Esate KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto alumnė. Kokias studijas ir kada baigėte? – Studijavau 1996–2000 m. Baigiau Viešojo administravi plačiau»

Bibliotekoje – fotografijų paroda Vaižgantui ir knygnešiams

Minėdami Juozo Tumo Vaižganto 150-metį negalime neaplankyti Ustronės. Tačiau,jei neturite laiko nuvykti į muziejų – ne bėda. Spalio mėnesį rajono bibliotekoje (Beržų g. 50) eksponuojama J. Vaupšo parengta fotografijų p plačiau»

Keramikos paviljone – ekskursija su gidu

Spalio 9 d. 17.15 val. Panevėžio miesto dailės galerijos Keramikos paviljone (Respublikos g. 3) vyks ekskursija su gidu po XXII Panevėžio tarptautinio keramikos simpoziumo parodą.

Simpoziumo metu sukurtus šešių šalių menininkų kūrinius pristatys menotyrininkė, šių metų simpoziumo vadovė Aurelija Seilienė. Įėjimas – su parodos bilietu. Primename bilietų kainas: bilietas suaugu plačiau»

Fotografijų paroda „Angele Sarge...“

Kviečiame į Vlado Kasperavičiaus fotografijų parodos „Angele Sarge... “ atidarymą, vyksiantį spalio 2 d. 17 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos (Respublikos g. 14) konferencijų salėje. plačiau»

Arvydo Každailio paroda „Heraldika“ jungia istoriją ir dailę

Gabrielės Petkevičaitės- Bitės viešoji biblioteka kviečia į išskirtinę parodą „Heraldika“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, kurioje bus eksponuojami dailininko Arvydo Každailio lietuviškos heraldikos kūriniai ir rekonstrukcijos. Parodos atidarymas ir susitikimas su autoriumi spalio 3 dieną 17.15 val. bibliotekos II a. erdvėje. Pasak rengėjų, heraldikos paroda yra specifinė, nes savyje jungia dailę, istoriją, tradiciją ir amatą. plačiau»

Susitikimas su Mindaugu Valiuku

Rugsėjo 30 d. 16 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Jaunimo knygų klubas kviečia visus poezijos ir žodžio meno mėgėjus į susitikimą su Mindaugu Valiuku. Menų skaitykloje vyksiančio susitikimo metu svečias pasidalins patirtimi apie rašymo procesą, įtrauks ir dalyvius į kūrybinio rašymo užduotis. Ateikite susipažinti, padiskutuoti ir pažaisti žodžiais! plačiau»

Leidinio apie Juozą Tumą-Vaižgantą sutiktuvės

Rugsėjo 19 d. 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka (Respublikos g. 14) kviečia į istoriko, publicisto Juozo Brazausko proginio leidinio „Universalus Juozas Tumas-Vaižgantas kaip Viešpaties diena“ sutiktuves. Renginys, skirtas paminėti Juozo Tumo-Vaižganto 150-ąsias gimimo metines. plačiau»

MIESTO ŠVENTĖS ŠURMULY – „BIBLIOTEKA – JUDANTIEMS Į PRIEKĮ“

Rugsėjo 8 dieną prie Panevėžio 516-iojo gimtadienio šventės tradiciškai prisijungė ir Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvas. Parengėme ir panevėžiečiams bei miesto svečiams pasiūlėme įvairias edukacijas plačiau»

BIBLIOTEKA ĮSILIEJO Į „SUSITIKIME PENKTADIENĮ“ RENGINIŲ SŪKURĮ

Net keturis vasaros penktadienius Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvas praleido miesto širdyje – Laisvės aikštėje bei Senvagėje, organizuojamame vasaros renginių cikle „Susitikim plačiau»

Kviečiame į virtualią kelionę – J. Miltinis ir jo teatro ženklai Panevėžyje

Minint Juozo Miltinio 112-ąsias gimimo metines J. Miltinio palikimo studijų centras papildė savo veiklas virtualiu, įtraukiančiu žaidimu, kuris kvies keliauti po Panevėžį ir ieškoti garsiojo režisieriaus bei jo teatro ženklų. Kviečiame į žaidimo pristatymo renginį, vyksiantį rugsėjo 11 d. 16 val. J. Miltinio palikimo studijų centre (Algirdo g. 54-19, Panevėžys). plačiau»

Pianisto Pauliaus Andersson rečitalis „Ištakos ir paralelės“

Rugsėjo 14 d. 16 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos (Respublikos g. 14) I aukšto erdvėje vyksiantis pianisto Pauliaus Andersson (Lietuva/ Vokietija) rečitalis „Ištakos ir paralelės“ žada įstabią šventę klasikinės muzikos gurmanams. Kiekvienas šio atlikėjo koncertas tampa išskirtiniu muzikos renginiu. Vienas ryškiausių Lietuvos jaunųjų pianistų, šiuo metu žinias gilinantis Vokietijoje, žavi savo ekspresyvumu, virtuoziškumu, ypatinga muzikos pajauta. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.