Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Per Biržų rajono tarybos posėdį nepartinis gydytojas emocingai apibūdino kritišką ligoninės situaciją

Kultūra ir švietimas

Dvikova su vilku ne taip svarbi, kaip lenktynės

Panevėžyje, dviračių sporto mieste, susitikimas su garsiu dokumentinio kino kūrėju Arūnu Mateliu buvo įspūdingas. Pristatydamas savo naująjį filmą apie dviratininkus režisierius atskleidė nemažai filmavimo subtilybių, nuolat kartojo mums taip puikiai žinomą Editos Pučinskaitės pavardę. plačiau»

Skambės ir klasika, ir rokas

JAV ambasados Lietuvoje ir „Arts Libera International“ kvietimu atvyksta žymus violončelės virtuozas ir kompozitorius amerikietis Ianas Maksinas. Garsus muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozų ansambliu „Vilnius Guitar Trio“ koncertuos ir Panevėžyje. plačiau»

Muzikiniame teatre – geriausia metų solistė

Panevėžio muzikiniame teatre žiūrovų laukia tikra muzikinė šventė. Metų operos soliste išrinkta Viktorija Miškūnaitė Panevėžio publikai pristatys Richardo Strausso dainas. plačiau»

„Misija Sibiras 2017“ jaunimą įkvepia naujiems žygiams

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vykęs susitikimas su „Misija Sibiras 2017“ dalyviais parodė, koks pilietiškas yra Lietuvos jaunimas, kiek daug turintis kantrybės ir ištvermės. Ekspedicijoje dalyvavę jaunuoliai sužavėjo savo nuostatomis, rodančiomis požiūrį į tikrąsias vertybes, į šalies praeitį ir jos įamžinimą. plačiau»

Panevėžio krašto signatarams

Pakiliai, šventiškai, šiltai Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje buvo paminėti Panevėžio krašto signatarai Jonas Vileišis, Kazys Bizauskas, Jokūbas Šernas. Lietuvos didžiavyriams skirtas renginys tapo ir Lietuvos valstybingumo šimtmečio švente. plačiau»

Atkurtai Lietuvai 100 Signtaro Vlado Mirono gimtinėje Panemunyje

„Atkurtai Lietuvai 100 - Panemunyje“ Visoje Lietuvoje vasario 16 dieną žmonės šventė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, gausybė renginių papuošė mūsų šalį. Šimtmetis – tai ne plačiau»

Į biblioteką – pasiklausyti Vydūno

„Gyvo žodžio vakarai“ kviečia į Panevėžio rajono viešąją biblioteką. Čia vasario 28 d. 17 val. Ramygalos kultūros centro suaugusių mėgėjų teatras „Ąžuolynė“ parodys spektaklį Vydūno kūrybos motyvais „Amžinasis plačiau»

Lietuvos 100-ąjį gimtadienį pasitikome džiugiai

Visa Lietuva, ne išimtis ir Panevėžys, gyvena šventine nuotaika: tviska trispalvės, puošiama aplinka, daug šurmulio… Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka aktyviai prisideda prie šimtmečio renginių programos ir supažind plačiau»

Frederick Loewe (Lou) miuziklas „Mano puikioji ledi“

Panevėžio muzikiniame teatre vasario 25 dieną, 17 valandą bus atliekamas F.Loewe miuziklas „Mano puikioji ledi“, parašytas pagal garsaus anglų rašytojo B.Shaw romaną „Pigmalionas“. Miuzikle pasakojama kaip fonetikos meistras, mokslin plačiau»

Vakaras su R. Strausso muzika. Operos solistė Viktorija Miškūnaitė

Viktorija Miškūnaitė (g. 1983) – naujosios kartos Lietuvos operos solistė, unikalaus balso savininkė ir jautri interpretatorė. Scenoje Viktorija – ryški ir ugninga perfekcionistė, o kasdieniame gyvenime, anot jos pačios, kukli ir paprast plačiau»

Kovo 4 d. 17 val. Muzikiniamee teatreMiuziklas visai šeimai „Pabėgimas iš Trepsės namų“Premjera

Kviečiame į miuziklą visai šeimai PABĖGIMAS IŠ TREPSĖS NAMŲ Vaidina: Aistė Lasytė, Darius Auželis, Valentinas Krulikovskis, Marija Korenkaitė, Vaidotas Žitkus, Aleksandra Metalnikova, Agnė Kaktaitė Režisierius, libreto ir muzikos autorius: Andrius Kaniava Ši istorija gyvuoja jau beveik 5 dešimtmečius, tėvai ir seneliai girdėjo ją, turi ir tu, mažasis drauge, išgirsti. Seniai seniai, vienas dėdė, vardu Jonas Avyžius, parašė nuostabų pasakojimą „Aštuonetas iš Trepsės namų“. 2018 m plačiau»

Susitikimas su „Misija Sibiras 2017“ dalyviais

Vasario 15 d. (ketvirtadienį) 16.30 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje kviečiame į susitikimą su „Misija Sibiras 2017“ dalyviais. Įdomūs pasakojimai, ištvermės ir pilietiškumo pamokos visada įkvepia naujiems žygiams. Lietuvos valstybingumo gimtadienį švęskime bibliotekoje su „Misija Sibiras“, įrodžiusios, kad jaunimas yra išlaikęs vertybes, kad jam rūpi šalies praeitis, dalyviais. plačiau»

Kūriniai iš Dailininkų sąjungos šimtmečio kolekcijos – jau Panevėžyje

Vasario 14 d. 17 val. Panevėžio miesto dailės galerijoje atidaroma paroda „Lietuvos dailės akiračiai. Iš Lietuvos dailininkų sąjungos 100-mečio kolekcijos“. Paroda siekia reprezentuoti šalies dailininkų kūrybinius ieškojimus gyvenant nepriklausomoje valstybėje. Sunkesniais, primestos santvarkos ir ideologijų laikais (konkrečiai – sovietizacijos), mene buvo juntamas aiškus pasipriešinimas, atvi plačiau»

Rajono bibliotekoje - paroda iš Slovėnijos

Šiemet vasaris – ypatingas. Su didžiuliu pasididžiavimu Lietuva mini atkurtos nepriklausomos Lietuvos 100-metį. Gera matyti vėjyje šokančias trispalves, šypsenas žmonių veiduose. Ore tvyro laukimas kažko ypatingai šventiško, didingo plačiau»

BIBLIOTEKOJE – APIE TAI, KAIP ATSIRADO KNYGA „KIBORGŲ ŽEMĖ“

Šiaurinėje bibliotekoje vyko susitikimas su portalo 15min žurnalistu Dovydu Pancerovu, 11 metų aktyviai rašančiu gynybos, kariuomenės temomis. Į biblioteką jis atvyko pasidalinti patirtais išbandymais ir pristatyti panevėžiečiams dar gan plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.