Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

J.Miltinio dramos teatro vienas iš vadovų prisipažino nedrįstantis vyresniems aktoriams užduoti tiesių klausimų

Niekam nesakyk!

Kitų šventes mėgsta, bet per savo jubiliejų – už „Brexito“

Plačioje mūsų giminėje nė vienas bent kiek didesnis suėjimas, krustelėjimas, barkštelėjimas, pirstelėjimas, laidotuvės ar metinės, jau nekalbant apie vestuves ar jubiliejus, neapsiėjo be visų gerbiamos seserėčios, sesers, pusseserės, tetutės, močiutės, promočiutės, geros draugės ir pažįstamos, ne vieno vyro svajonės Julijonos. plačiau»

Šventą moterį į nuodėmę pastūmėjo nekaltas klausimas

Kai atsikeliu iš ryto ir pažvelgiu į veidrodį, nuotaika kaskart subjūra. Prieš tris dešimtis metelių išvysdavau žvalų veidą, stangrų sveiką kūną. Dabar... Ai, ką čia bepasakoti... plačiau»

Kurgi ta kiaulės uodega?

"Kur susitinkam?" – klausiu draugės. "Prie kiaulės uodegų", – telefone girdžiu atsakymą. "Kuuur?" – manau, kad nenugirdau. "Nu Laisvės aikštėj, prie eglutės. Tos, kur apraizgyta kiaulės uodegom", – aiškina ji. plačiau»

Nemokamas autobusas veža tik į ligonių tundrą

Po kraujagyslių „remonto“ ligoninėje draugeliui Petrui sustiprėti buvo pasiūlyta dviejų savaičių reabilitacija kokioje nors sanatorijoje. plačiau»

Per Naujuosius skubiai į namus kvietė kunigą

Šiemet mūsų Naujųjų stalas buvo gausus. Valgiais, gimine, naujienom ir nuotykiais. Dėdė Mykolas pristatė naują širdies damą. Senmergė pusseserė Roksana atsivedė kavalierių. Trečiąkart ištekėti trokštanti teta Milė irgi pasirodė ne viena. plačiau»

Nuo trimečio pasakojimo apie darželį močiutei pakirto kojas

Atimtus vaikus specialistai apklausia? Atimtas trimetis viską papasakoja? Štai jums situacija apie mažylių „papasakojimus“ ir patikinimus, kad tikrai taip buvo. plačiau»

Silkės – prietarai, o kiaulės – ne?

„Man silkę, kur riebesnė.“ „Man dvi, be galvos.“ „O man septynias!“ – visus nustebina apvalainas plikis. Pardavėja perklausia: ar tikrai? Moterys eilėje kilnoja antakius. Plikis garantuoja, kad lygiai tiek, kiek sakęs. plačiau»

Prieš jauną medikę teko gulėti plikais kiaušais

Ne iš vieno pažįstamo pasakojimų senokai žinau, kad žmogus jaučiasi sveikas tol, kol nepradeda varstyti gydytojų kabinetų durų. Pradėjus lankytis pas baltachalačius bene kiekvienas sužino sergantis ne viena, o keliomis ir dar iki tol negirdėtomis ligomis. plačiau»

Kam į prezidentus Skvernelį, jei yra Širinskienė

Šiomis dienomis teko girdėti, kaip apie prezidento rinkimus postringauja bei dalijasi įžvalgomis mažo miestelio pensininkės. plačiau»

Eiliniai žmonės turi daugiau sarmatos nei „švenčiausioji trejybė“

Automobiliu grįžtame su Petru iš mano sesers Adelės 60 metų jubiliejaus šventės. Sakiau – šventės? Kad perkūnai trenktų per tokias „šventes“. Net garuoju iš piktumo, vos valdausi. plačiau»

Kaip Rimantas su taksi į Pasvalį lėkė šimtinės skolintis

Muzikantai, nors ir jiems užsakymų sumažėjo, vis dėlto užsidirba sotesniam ne tik duonos, bet ir dešros kąsniui. O jei muzikantas dar turi ir valdišką darbą, tai gali ir savo simpatiją į kokią kavinę ar į vyresniems žmonėms skirtą poilsio vakarą nusivesti. plačiau»

Būti ar nebūti? Meru – nebūti!..

Vieną vakarą sėdėdamas daugiabutyje prie lango ir žvelgdamas į daugelį metų negyvenamą apleistą namą su priklausiniais, griūnančias jų sienas ir lūžinėjantį šiferį, uosialapiais klevais apžėlusį kiemą, stebėjausi miesto valdžia. plačiau»

Medicinos įstaigoje gausi ir būrėjos telefoną

Seniau sakydavo, kad ir blogiausiais laikais darbo niekad nepritrūks daktarai ir graboriai. Taip sakant, su pirmųjų pagalba ir per antrųjų rankas kiekvienas už tam tikrą mokestį savan dangun ar pragaran iškeliauja. plačiau»

Kompensacijas – ir sausros nualintiems grybautojams!

Kokie metai bebūtų, mūsų ūkininkai vis randa priežasčių, kad valstybė ar Europos Sąjunga jiems mokėtų kompensacijas. Vienais metais – sausra, kitais – potvyniai, trečiais – šalnos, o kur dar afrikinis kiaulių maras, paukščių gripas, nagų ir ragų ligos, saulės užtemimai, klimato kaita, pašonėje statoma atominė elektrinė ir dar šimtai, o gal netgi tūkstančiai visokių priežasčių... plačiau»

Nei šventės linksmybių, nei kavalieriaus

Joninės Skaistakalnio parke. Artėja prietema. Kapelos duoda garo. Šokių aikštelė priešais sceną sausakimša. Šokančioji publika margutėlė. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.