Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Opozicijos atstovas Panevėžio taryboje, „Pynimėlio“ ansamblio vadovas Panevėžį regi dabar esant gilioj duobėj
Kaip persivalgiusi bobulytė vaistininkės pagalbos prašė
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Kaip persivalgiusi bobulytė vaistininkės pagalbos prašė

Veriant vaistinės duris mane lyg viesulas aplenkia tokia dailutė, čiuplutė bobulytė ir, apibėgusi prie kasų artėjusį pilietį, pirmoji užgula plastikinės uždangos kiaurymę ties prekystaliu. plačiau»

Intensyvus masažas su raugintais kopūstais

Koks velnias mane nunešė darytis masažo pagal privatų skelbimą, kai aplink pilna masažo kabinetų? Aš nežinau iki šiol, nors nuo tos dienos praėjo gal metai. plačiau»

Antikorid... tfu, antikovidinis vanduo tinka nebent pagirioms

„Naudingųjų“ partijos nariai nusprendė, kad pasikeitusi šalies valdžia – debilai, nes nė vienas iš jų į valdžią taigi nepateko. Vadinasi, kitų partijų ir įsakymai debiliški, o kalbos apie koronavirusą – debilų paistalai. Todėl nusprendė nieko nepaisyti ir triukšmingai visi kartu sutikti naujus metus. plačiau»

Kai kurios gyvenimo svajonės dūžta ir per Kalėdas

„Naudingųjų“ partijos nariai – Motina Gegutė ir Alkoholikas – kone per prievartą kunigo sutuokti, bet vis dar oficiali šeima. Iš ryto vos prabudusi Motina Gegutė meiliai kalbina teisėtą vyrą Alkoholiką. plačiau»

Niekada nemanyk, kad išvengsi policijos, teismo ir nesulauksi antstolių

Esu iš vaidingos giminės. Santykiai joje nesyk buvo aiškinami kviečiant policiją. Per teismus dalintasi net protėvių palikimu. Matydama tai, dar jaunystėje pasižadėjau, kad gyvensiu dorai, nepakliūsiu į rankas policijai, neatsidursiu teisme, o tuo labiau – „tiurmoj“. plačiau»

Kaip aš dantis gelbėjau, bet tris praradau

Ši istorija nutiko man, pusamžei moteriškei, niekada neturėjusiai gerų dantų ir akinamos šypsenos. Dantys buvo kaip ir daugumos – gelsvi, nukramtyti, viršutiniai ir apatiniai įrėminti plokštelėmis, dar sovietmečiu sudėtomis. plačiau»

Nejuto nei skonio, nei kvapo ir pasivaideno nelaboji korona

Prie kaimynų namo stovi greitoji. Spoksau pro antro aukšto langą: kaukėti medikai mašinon sodina vyriškį keistai nudribusiais pečiais. Tamsu, sunku įžiūrėt, bet tarsi Orantą. plačiau»

Stebuklingasis virusas: ir pinigai šermenims, ir ilgos atostogos...

Parduotuvė beveik tuščia, visoje salėje esam tik trys kaukėtos pirkėjos. Mes dvi šį bei tą žiūrinėjam, o trečioji, atsirėmusi į prekių lentyną, garsiai ir išraiškingai kalba mobiliuoju telefonu. Tiek išraiškingai, kad mudvi išpūtusios akis klausom tos kalbos. plačiau»

Nejaugi visoms Marytėms remontas tampa kankyne? (1)

Kad žinotumėt, kaip man sunku, pirmiausia prisistatysiu. Esu šeštą dešimtį bebaigianti Marija, bet visi mane vadina Maryte. Nepatinka man būti taip vadinamai, mažybinis vardas daro mane apgailėtiną savo pačios akyse. Iš tiesų tai tokia ir esu – visai nemoku apsiginti. plačiau»

Kiemo politiniai debatai – su intymesniais nukrypimais

Ant suolelio prie daugiabučio – politiškai nusiteikusių močiučių susirinkimas prieš rinkimus. Kaip sakoma, dėl kvapo ant kraštelio kukliai pritūpęs ir vyrukas – aštuntą dešimtį bebaigiantis kaimynas Zigmas. plačiau»

Bėda, kai miesto vaikas girion įlenda

Laukiu eilėj, banke. Šalia stovintis vyriškis kalba telefonu. Jo aparato garso režimas toks, kad visi aplinkiniai girdi abu balsus. Ne nuo pradžios. Vyras į banką įžengė jau šnekėdamas. Dabar gerokai įsiaudrinęs. plačiau»

Ir nepaaiškinsi, kad charakteriai nesutapo

Storulė į neeilinį susirinkimą sukvietė „naudingųjų“ partijos narius. Visi buvo paprašyti rankas prie įėjimo dezinfekuoti. Visi, išskyrus Alkoholiką. Nes jau per dešimt žingsnių buvo aišku, kad jis iš vidaus „išsidezinfekavęs“. O ir atrodė kažko labai liūdnas. Lyg būtų pragėręs tėvų žemę. plačiau»

Kaip vyriškas reikalas baigėsi kastracija

Vienos nedidelės krautuvėlės pardavėja plūsta ašarom. Ne taip, kad sūrūs syvai pilną puodelį prikapsėtų, bet su garsu: ojoj, ajajai, jezusmarija, kas dabar bus ir panašiai. plačiau»

„Naudingųjų“ vedlei daktariūkštis išrašė į ausį ir į akį

Poliklinikoje – kaip susitarę „Naudingųjų“ partijos nariai: Storulė, Motina Gegutė, Kelių Gaidelis, Prostitutė, Alkoholikas ir Narkomanas. plačiau»

Vargų vargas registruojantis ir magnetiniam renesansui, ir reveransui

Prie daugiabučio durų susėdusios kelios močiutės. Saulutė šildo, namuose nuobodu, tai aptarinėja kasdienybę. O labiausiai rūpimas joms klausimas, aišku, sveikata. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.