Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Biržų meras pasiūlė išeitį, kad administracijos direktorius negalėtų pabėgti iš vadovų pasitarimų
Ir nepaaiškinsi, kad charakteriai nesutapo
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Ir nepaaiškinsi, kad charakteriai nesutapo

Storulė į neeilinį susirinkimą sukvietė „naudingųjų“ partijos narius. Visi buvo paprašyti rankas prie įėjimo dezinfekuoti. Visi, išskyrus Alkoholiką. Nes jau per dešimt žingsnių buvo aišku, kad jis iš vidaus „išsidezinfekavęs“. O ir atrodė kažko labai liūdnas. Lyg būtų pragėręs tėvų žemę. plačiau»

Kaip vyriškas reikalas baigėsi kastracija

Vienos nedidelės krautuvėlės pardavėja plūsta ašarom. Ne taip, kad sūrūs syvai pilną puodelį prikapsėtų, bet su garsu: ojoj, ajajai, jezusmarija, kas dabar bus ir panašiai. plačiau»

„Naudingųjų“ vedlei daktariūkštis išrašė į ausį ir į akį

Poliklinikoje – kaip susitarę „Naudingųjų“ partijos nariai: Storulė, Motina Gegutė, Kelių Gaidelis, Prostitutė, Alkoholikas ir Narkomanas. plačiau»

Vargų vargas registruojantis ir magnetiniam renesansui, ir reveransui

Prie daugiabučio durų susėdusios kelios močiutės. Saulutė šildo, namuose nuobodu, tai aptarinėja kasdienybę. O labiausiai rūpimas joms klausimas, aišku, sveikata. plačiau»

Geroji karantino pusė atvėrė vidinę akį

Per karantiną supratau, kad galiu apsieiti be daugelio dalykų. Be aukštakulnių basučių. Be naujos suknelės, sijono, penkių bliuzelių. Galiu ištverti nenusipirkusi naujos rankinės, madingų kelnių, dar vienų auskarų (kad padėčiau šalia 9 stalčiuje jau gulinčių). plačiau»

Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis

Vasara ir saulė yra gerai. Blogai, kai tenka suknelę apsivilkti ir pasimato baltos kojos. Kaip varškinis sūris. Jei gyvenčiau ankstesniais laikais, galėčiau vaidinti saulės vengiančią aristokratę, bet dabar ir pačiai nuo to baltumo negera darosi. plačiau»

Kaip jaunoji džipo vairuotoja už teisybę kovojo

Tą vakarą visos aplinkybės susiklostė taip, kad nukentėjau per gerą širdį. Tiksliau, nukentėjo mašina. Pirmiausia tai atėjo kaimynė iš kiemo ir pranešė, kad jaunas vaikinas prašo manęs perstatyti mašiną – kam per skersai pastačiau, jis negali įvažiuoti į tarpą tarp dviejų automobilių. plačiau»

Kaip pensininkai nuo savęs dulkes nupūtė

Prekybcentryje, vežimėliu laviruojant tarp lentynų stengiantis nesusidurti su kitais pirkėjais, netikėtai kelią pastoja moteriškos giminės kaukėta žmogysta. plačiau»

Santuoką gelbsti ir slapta suvalgyta duona su česnaku

Pagaliau! Laisvas pusvalandis! Oi, kaip gerai, juk šiandien dar su drauge Vaiva nesikalbėjome. Tarsi visa amžinybė nuo vakarykščio vakaro būtų praėjusi. plačiau»

Korona pagraužė ir feisbuko grožybes

Pandemija paveikė ir feisbuką. Feisbukinės draugės viena po kitos keičia profilių ir fonines nuotraukas. Dingsta kelionių vaizdai su šiltų vandenų pakrantėm, profiliuose nebelieka atostoginių šypsenų, įdegusių pusnuogių pečių ir nerūpestingumą simbolizuojančių saulės akinių. plačiau»

Kaukei tiks ir apatinis viršutinis moteriškas drabužis

„Naudingieji“ – Alkoholikas, Motina Gegutė, Narkomanas, Prostitutė, Storulė ir Kelių Gaidelis – renkasi į pirmą slaptą susirinkimą po įsako būtinai nešioti kaukes. Dėl koronaviruso grėsmės. plačiau»

Sangokai, sangohanai ir vilkolakiai sudūzgė kaip bičių avilys

Šiandienos moksleivių iššūkis – dirbti nuotoliniu būdu. Nors geriau pagalvojus, dar neaišku, mokiniams ar kai kuriems mokytojams galvosopis didesnis. plačiau»

Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę

„Naudingieji“ – Alkoholikas, Prostitutė, Kelių Gaidelis, Narkomanas, Motina Gegutė ir Storulė – nusprendė nebejuokauti per karantiną ir rinktis aptarti rinkiminių reikalų sutemus. Kaip paaiškino skyriaus pirmininkė Storulė, kad policija jų, besibūriuojančių, nesusemtų. plačiau»

Išsitarus apie užsienio kelionę, net įkyruoliai dings kaip vėjo nupūsti

Einant pro vaistinę į galvą šauna mintis, kad reikia nusipirkti vaistų nuo galvos skausmo. Suabejoju, ar saugu dabar vaikščioti po vaistines, kur gaujomis renkasi sveiki ir ligoti. Apsisprendžiu – vienu kvėptelėjimu, greičiau už bet kokius virusus, įbėgsiu, greit vaistų nusipirksiu ir tuo pačiu kvėptelėjimu išbėgsiu. plačiau»

Koronavirusas atsėlino per korolienes ir jų koronas

„Naudingieji“ – Storulė, Motina Gegutė, Prostitutė, Alkoholikas, Kelių Gaidelis ir Narkomanas – surengė sąmokslą. Dabar, kai rinktis grupelėmis pavojinga dėl koronaviruso, ir netgi draudžiama susirinkimus rengti, jie sušaukė slaptą savo sueigą. Atseit, kol konkurentai snaudžia, sugalvos, kaipgi pagaliau ir jiems patekti į taip trokštamą Seimą. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.