Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono meras tvirtina, kad norinčių dujofikuoti savo asmeninį ūkį ar verslą Naujamiestyje nėra
Niekada nemanyk, kad išvengsi policijos ir nesulauksi antstolių
Marytė SKĖRYTĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Niekada nemanyk, kad išvengsi policijos ir nesulauksi antstolių

Esu iš vaidingos giminės. Santykiai joje nesyk buvo aiškinami kviečiant policiją. Kitaip nepavykus, per teismus buvo dalijamas protėvių palikimas. plačiau»

Paklausęs psichologės patarimo gavo guzų

Visad stebėjausi, kai žmona vyrą per feisbuką sveikina su gimtadieniu, vardadieniu ar sutuoktuvių metinėm. Mano supratimu, tai kažkas nesveiko. Tarsi kasvakar miegamajame nesusitiktų. Niekaip netilpo į galvą: dėl ko tas viešumas? plačiau»

Kosmetikos naudą kartais greičiau perpranta vyrai

Parsisiunčiau internetu kosmetikos. Susigundžiau, nes nebrangi. Kaip dovanėlė buvo įdėta tepamųjų veido kaukių pakuočių. Tokie pusės delno dydžio nepersišviečiantys maišeliai. plačiau»

Jei artėja savaitgalis, geriau atsisakyk gulti į ligoninę

Nenoriu mesti į medikų daržą akmens. Pandemijos metu kai kurie dirba lyg kare, jiems ir fiziškai, ir morališkai sunkiau nei taikos metu. plačiau»

Už kelis dubenis marti sugriebs kaimynės turtą?

Į redakciją skambina 86 metų panevėžietė Stasė su keistu prašymu: nori, kad padėtume sušnipinėti, kas paveldės kaimynės Danės turtą. Baisiai rūpi, nes tas turtas – namas ir apie 30 arų žemės – čia pat, už tvoros. plačiau»

Po visų rekonstrukcijų gal bent Biržams žadėtų šeichų sulauks?

Vieną nelemtą nelaimingą rytą Tėvas Diktatūra savo šeimai pranešė naujieną: „Senelis davė pinigų, trobą rekonstruosime.“ plačiau»

Pavydas ir pagieža neleidžia pajusti kitokių skonių

„Naudingieji“ – lyderė Storulė, Alkoholikas, Prostitutė, Kelių Gaidelis, Motina Gegutė ir Narkomanas – susirinko į neeilinį posėdį. plačiau»

Karantininis marazmas ir man trinktelėjo

Viena panelė feisbuke guodžiasi: „Girdžiu, kaip spintoje verkia suknelės.“ Sakau sau: reikia suklusti ir ištempti ausis. Ir manosios turėtų ašaroti. plačiau»

Už kelių chamą baisiau psichopatas

Prie perėjos iš abiejų pusių dunkso sniego kalnai, gatvė nuo kelkraščio beveik porą metrų apsemta skysta pliurza. Stovim du nepažįstami, du namų ūkiai, laukiam žalio šviesoforo signalo. plačiau»

Kaip manimi rūpinosi labiau nei Anglijos karaliene

Nors man dar pensija tolokai, bet teko patirti vieną operaciją. Tada ir prasidėjo tai, apie ką pasakojant visus ligoninių pacientus nuolat girdžiu, bet išsirinkti, kuo patikėti, man visada būdavo sunku. plačiau»

Kaip persivalgiusi bobulytė vaistininkės pagalbos prašė

Veriant vaistinės duris mane lyg viesulas aplenkia tokia dailutė, čiuplutė bobulytė ir, apibėgusi prie kasų artėjusį pilietį, pirmoji užgula plastikinės uždangos kiaurymę ties prekystaliu. plačiau»

Intensyvus masažas su raugintais kopūstais

Koks velnias mane nunešė darytis masažo pagal privatų skelbimą, kai aplink pilna masažo kabinetų? Aš nežinau iki šiol, nors nuo tos dienos praėjo gal metai. plačiau»

Antikorid... tfu, antikovidinis vanduo tinka nebent pagirioms

„Naudingųjų“ partijos nariai nusprendė, kad pasikeitusi šalies valdžia – debilai, nes nė vienas iš jų į valdžią taigi nepateko. Vadinasi, kitų partijų ir įsakymai debiliški, o kalbos apie koronavirusą – debilų paistalai. Todėl nusprendė nieko nepaisyti ir triukšmingai visi kartu sutikti naujus metus. plačiau»

Kai kurios gyvenimo svajonės dūžta ir per Kalėdas

„Naudingųjų“ partijos nariai – Motina Gegutė ir Alkoholikas – kone per prievartą kunigo sutuokti, bet vis dar oficiali šeima. Iš ryto vos prabudusi Motina Gegutė meiliai kalbina teisėtą vyrą Alkoholiką. plačiau»

Kaip aš dantis gelbėjau, bet tris praradau

Ši istorija nutiko man, pusamžei moteriškei, niekada neturėjusiai gerų dantų ir akinamos šypsenos. Dantys buvo kaip ir daugumos – gelsvi, nukramtyti, viršutiniai ir apatiniai įrėminti plokštelėmis, dar sovietmečiu sudėtomis. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.