Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Opozicijos lyderė nuotoliniame Panevėžio tarybos posėdyje pareiškė abejojanti balsavimo dėl naujos Vietos veiklos grupės sudėties rezultatų patikimumu
Nejuto nei skonio, nei kvapo ir pasivaideno nelaboji korona
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Nejuto nei skonio, nei kvapo ir pasivaideno nelaboji korona

Prie kaimynų namo stovi greitoji. Spoksau pro antro aukšto langą: kaukėti medikai mašinon sodina vyriškį keistai nudribusiais pečiais. Tamsu, sunku įžiūrėt, bet tarsi Orantą. plačiau»

Stebuklingasis virusas: ir pinigai šermenims, ir ilgos atostogos...

Parduotuvė beveik tuščia, visoje salėje esam tik trys kaukėtos pirkėjos. Mes dvi šį bei tą žiūrinėjam, o trečioji, atsirėmusi į prekių lentyną, garsiai ir išraiškingai kalba mobiliuoju telefonu. Tiek išraiškingai, kad mudvi išpūtusios akis klausom tos kalbos. plačiau»

Nejaugi visoms Marytėms remontas tampa kankyne? (1)

Kad žinotumėt, kaip man sunku, pirmiausia prisistatysiu. Esu šeštą dešimtį bebaigianti Marija, bet visi mane vadina Maryte. Nepatinka man būti taip vadinamai, mažybinis vardas daro mane apgailėtiną savo pačios akyse. Iš tiesų tai tokia ir esu – visai nemoku apsiginti. plačiau»

Kiemo politiniai debatai – su intymesniais nukrypimais

Ant suolelio prie daugiabučio – politiškai nusiteikusių močiučių susirinkimas prieš rinkimus. Kaip sakoma, dėl kvapo ant kraštelio kukliai pritūpęs ir vyrukas – aštuntą dešimtį bebaigiantis kaimynas Zigmas. plačiau»

Bėda, kai miesto vaikas girion įlenda

Laukiu eilėj, banke. Šalia stovintis vyriškis kalba telefonu. Jo aparato garso režimas toks, kad visi aplinkiniai girdi abu balsus. Ne nuo pradžios. Vyras į banką įžengė jau šnekėdamas. Dabar gerokai įsiaudrinęs. plačiau»

Ir nepaaiškinsi, kad charakteriai nesutapo

Storulė į neeilinį susirinkimą sukvietė „naudingųjų“ partijos narius. Visi buvo paprašyti rankas prie įėjimo dezinfekuoti. Visi, išskyrus Alkoholiką. Nes jau per dešimt žingsnių buvo aišku, kad jis iš vidaus „išsidezinfekavęs“. O ir atrodė kažko labai liūdnas. Lyg būtų pragėręs tėvų žemę. plačiau»

Kaip vyriškas reikalas baigėsi kastracija

Vienos nedidelės krautuvėlės pardavėja plūsta ašarom. Ne taip, kad sūrūs syvai pilną puodelį prikapsėtų, bet su garsu: ojoj, ajajai, jezusmarija, kas dabar bus ir panašiai. plačiau»

„Naudingųjų“ vedlei daktariūkštis išrašė į ausį ir į akį

Poliklinikoje – kaip susitarę „Naudingųjų“ partijos nariai: Storulė, Motina Gegutė, Kelių Gaidelis, Prostitutė, Alkoholikas ir Narkomanas. plačiau»

Vargų vargas registruojantis ir magnetiniam renesansui, ir reveransui

Prie daugiabučio durų susėdusios kelios močiutės. Saulutė šildo, namuose nuobodu, tai aptarinėja kasdienybę. O labiausiai rūpimas joms klausimas, aišku, sveikata. plačiau»

Geroji karantino pusė atvėrė vidinę akį

Per karantiną supratau, kad galiu apsieiti be daugelio dalykų. Be aukštakulnių basučių. Be naujos suknelės, sijono, penkių bliuzelių. Galiu ištverti nenusipirkusi naujos rankinės, madingų kelnių, dar vienų auskarų (kad padėčiau šalia 9 stalčiuje jau gulinčių). plačiau»

Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis

Vasara ir saulė yra gerai. Blogai, kai tenka suknelę apsivilkti ir pasimato baltos kojos. Kaip varškinis sūris. Jei gyvenčiau ankstesniais laikais, galėčiau vaidinti saulės vengiančią aristokratę, bet dabar ir pačiai nuo to baltumo negera darosi. plačiau»

Kaip jaunoji džipo vairuotoja už teisybę kovojo

Tą vakarą visos aplinkybės susiklostė taip, kad nukentėjau per gerą širdį. Tiksliau, nukentėjo mašina. Pirmiausia tai atėjo kaimynė iš kiemo ir pranešė, kad jaunas vaikinas prašo manęs perstatyti mašiną – kam per skersai pastačiau, jis negali įvažiuoti į tarpą tarp dviejų automobilių. plačiau»

Kaip pensininkai nuo savęs dulkes nupūtė

Prekybcentryje, vežimėliu laviruojant tarp lentynų stengiantis nesusidurti su kitais pirkėjais, netikėtai kelią pastoja moteriškos giminės kaukėta žmogysta. plačiau»

Santuoką gelbsti ir slapta suvalgyta duona su česnaku

Pagaliau! Laisvas pusvalandis! Oi, kaip gerai, juk šiandien dar su drauge Vaiva nesikalbėjome. Tarsi visa amžinybė nuo vakarykščio vakaro būtų praėjusi. plačiau»

Korona pagraužė ir feisbuko grožybes

Pandemija paveikė ir feisbuką. Feisbukinės draugės viena po kitos keičia profilių ir fonines nuotraukas. Dingsta kelionių vaizdai su šiltų vandenų pakrantėm, profiliuose nebelieka atostoginių šypsenų, įdegusių pusnuogių pečių ir nerūpestingumą simbolizuojančių saulės akinių. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.