Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvaliečio gimnazisto klasiokai stebisi, kaip šiam pavyksta greitai ir lengvai išspręsti užduotis

Niekam nesakyk!

Kam į prezidentus Skvernelį, jei yra Širinskienė

Šiomis dienomis teko girdėti, kaip apie prezidento rinkimus postringauja bei dalijasi įžvalgomis mažo miestelio pensininkės. plačiau»

Eiliniai žmonės turi daugiau sarmatos nei „švenčiausioji trejybė“

Automobiliu grįžtame su Petru iš mano sesers Adelės 60 metų jubiliejaus šventės. Sakiau – šventės? Kad perkūnai trenktų per tokias „šventes“. Net garuoju iš piktumo, vos valdausi. plačiau»

Kaip Rimantas su taksi į Pasvalį lėkė šimtinės skolintis

Muzikantai, nors ir jiems užsakymų sumažėjo, vis dėlto užsidirba sotesniam ne tik duonos, bet ir dešros kąsniui. O jei muzikantas dar turi ir valdišką darbą, tai gali ir savo simpatiją į kokią kavinę ar į vyresniems žmonėms skirtą poilsio vakarą nusivesti. plačiau»

Būti ar nebūti? Meru – nebūti!..

Vieną vakarą sėdėdamas daugiabutyje prie lango ir žvelgdamas į daugelį metų negyvenamą apleistą namą su priklausiniais, griūnančias jų sienas ir lūžinėjantį šiferį, uosialapiais klevais apžėlusį kiemą, stebėjausi miesto valdžia. plačiau»

Medicinos įstaigoje gausi ir būrėjos telefoną

Seniau sakydavo, kad ir blogiausiais laikais darbo niekad nepritrūks daktarai ir graboriai. Taip sakant, su pirmųjų pagalba ir per antrųjų rankas kiekvienas už tam tikrą mokestį savan dangun ar pragaran iškeliauja. plačiau»

Kompensacijas – ir sausros nualintiems grybautojams!

Kokie metai bebūtų, mūsų ūkininkai vis randa priežasčių, kad valstybė ar Europos Sąjunga jiems mokėtų kompensacijas. Vienais metais – sausra, kitais – potvyniai, trečiais – šalnos, o kur dar afrikinis kiaulių maras, paukščių gripas, nagų ir ragų ligos, saulės užtemimai, klimato kaita, pašonėje statoma atominė elektrinė ir dar šimtai, o gal netgi tūkstančiai visokių priežasčių... plačiau»

Nei šventės linksmybių, nei kavalieriaus

Joninės Skaistakalnio parke. Artėja prietema. Kapelos duoda garo. Šokių aikštelė priešais sceną sausakimša. Šokančioji publika margutėlė. plačiau»

Kiaulės ausų kvapas buvo visagalis

Vos sušilus orams panevėžietė Irutė, kaip ir dauguma gamtos išsiilgusių miestiečių, traukia į sodą. O koks malonumas, kai užauga pirmosios daržovės, prisirpsta pirmosios braškės, sunoksta pirmieji obuoliai! plačiau»

Kelionė ne į Šilaičius, o į žvejybą

Po penkiasdešimties metų jubiliejaus draugelį Petrą ligos ir negalavimai tiesiog apsėdo. Vaikšto žmogus nuo daktaro pas daktarą, tačiau ne tik pagerėjimo nematyti, bet dar ir naujos bėdos apipuola, todėl jis po kiekvieno apsilankymo pas baltachalačius jau teiraujasi, ar neatėjo laikas ruoštis į Šilaičius. plačiau»

Patapo metų autobusas – kankinimo kamera (1)

Jei nebūtų tekę pačiai patirti nepaprastai bjaurios kelionės autobusu iš Kauno į Panevėžį, būčiau niekada nepatikėjusi, kad Panevėžio autobusų parkas yra taip žiauriai nusigyvenęs ir taip niekina savo klientus. plačiau»

Kyšio negavusi jauna gydytoja pasiuntė mirti? (2)

Eilėje prie gydytojo kabineto užverda arši diskusija: reikia dėti daktarui į kišenę ar ne. Pacientai dalijasi sava patirtimi. plačiau»

Tai bent palepino šeimą namine antimi! (2)

Turguje, prie mėsos prekystalio, balsą kelia viena pirkėja. „Žinau aš tą jūsų šviežumą! Va, šonas jau glinta, o sakot, kad vakarykščiai pjauta!“ – rėkia ji. Prekeivė teškia ką tik siūlytą mėsą atgal ir veja rėksnę tolyn, jei čia neįtinka, tegu perka kitur. plačiau»

Ne pirmas ir ne paskutinis, nuo jaunos moters kritęs

Širdininkų skyriuje lankau dėdę. Į palatą atveda naujoką – kresną, ne vakar per penkiasdešimtmetį persiritusį plikį su aukso grandinėle, guldo į gretimą lovą. plačiau»

Svarbiausia buvo laikytis už auksinio šuns gaurų

Prieš pat Naujuosius, kai lauke jau pokši pavieniai fejerverkai, skambina pažįstama. „Paskolink šunį!“ – šaukia kiek begalėdama, o fone girdėti linksmas šurmulys. plačiau»

Kalėdinėje dėžutėje – dovana ar kyšiukas?

Viename renginyje į krūvelę susispietė kelios darželinukų mamos ir pradėjo karštą diskusiją apie savas aktualijas. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.