Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Naujamiesčio kaimo gyventoja prisipažino, kodėl nusprendė nesikišti į kaimynus įštikusią tragediją

Niekam nesakyk!

Nei šventės linksmybių, nei kavalieriaus

Joninės Skaistakalnio parke. Artėja prietema. Kapelos duoda garo. Šokių aikštelė priešais sceną sausakimša. Šokančioji publika margutėlė. plačiau»

Kiaulės ausų kvapas buvo visagalis

Vos sušilus orams panevėžietė Irutė, kaip ir dauguma gamtos išsiilgusių miestiečių, traukia į sodą. O koks malonumas, kai užauga pirmosios daržovės, prisirpsta pirmosios braškės, sunoksta pirmieji obuoliai! plačiau»

Kelionė ne į Šilaičius, o į žvejybą

Po penkiasdešimties metų jubiliejaus draugelį Petrą ligos ir negalavimai tiesiog apsėdo. Vaikšto žmogus nuo daktaro pas daktarą, tačiau ne tik pagerėjimo nematyti, bet dar ir naujos bėdos apipuola, todėl jis po kiekvieno apsilankymo pas baltachalačius jau teiraujasi, ar neatėjo laikas ruoštis į Šilaičius. plačiau»

Patapo metų autobusas – kankinimo kamera (1)

Jei nebūtų tekę pačiai patirti nepaprastai bjaurios kelionės autobusu iš Kauno į Panevėžį, būčiau niekada nepatikėjusi, kad Panevėžio autobusų parkas yra taip žiauriai nusigyvenęs ir taip niekina savo klientus. plačiau»

Kyšio negavusi jauna gydytoja pasiuntė mirti? (2)

Eilėje prie gydytojo kabineto užverda arši diskusija: reikia dėti daktarui į kišenę ar ne. Pacientai dalijasi sava patirtimi. plačiau»

Tai bent palepino šeimą namine antimi! (2)

Turguje, prie mėsos prekystalio, balsą kelia viena pirkėja. „Žinau aš tą jūsų šviežumą! Va, šonas jau glinta, o sakot, kad vakarykščiai pjauta!“ – rėkia ji. Prekeivė teškia ką tik siūlytą mėsą atgal ir veja rėksnę tolyn, jei čia neįtinka, tegu perka kitur. plačiau»

Ne pirmas ir ne paskutinis, nuo jaunos moters kritęs

Širdininkų skyriuje lankau dėdę. Į palatą atveda naujoką – kresną, ne vakar per penkiasdešimtmetį persiritusį plikį su aukso grandinėle, guldo į gretimą lovą. plačiau»

Svarbiausia buvo laikytis už auksinio šuns gaurų

Prieš pat Naujuosius, kai lauke jau pokši pavieniai fejerverkai, skambina pažįstama. „Paskolink šunį!“ – šaukia kiek begalėdama, o fone girdėti linksmas šurmulys. plačiau»

Kalėdinėje dėžutėje – dovana ar kyšiukas?

Viename renginyje į krūvelę susispietė kelios darželinukų mamos ir pradėjo karštą diskusiją apie savas aktualijas. plačiau»

Tas kalėdinis gardumas… popieriuje

Prekybos centruose kalėdinių išpardavimų vajus. Įvairių daiktų priverstame konteineryje kyšo ir spalvingos kulinarijos knygos. plačiau»

Daug žadantį pasimatymą sužlugdė mokytojos

Popietė. Kavinė apytuštė. Prie vieno stalelio sėdi kaži ko lūkuriuojantis solidaus amžiaus ponas. Pro duris veržliai įlekia prisikvėpinusi garbanė. Ponas pakyla, galantiškai bučiuoja jai rankelę. plačiau»

Nuo potvynio išgelbėjo žuvies mėgėjas Juočkis

Šį rudenį pas mus lijo, oi kaip lijo – pliaupė dieną naktį! Be paliovos, be pertrūkių, be proto. Atrodė, kad dangus prakiuro ir nebeužsitrauks. plačiau»

Kol daktariukas receptus vaistams išrašė, vaikas pats gimė

Prie gydytojo kabineto durų – ir pasitaikyk tu man taip, lyg susitarę, – renkasi „Naudingųjų“ partijos nariai. Už pilvo susiėmusi ir dejuodama iš skausmo, pasieniais pasiramstydama įsvirduliuoja Motina Gegutė. Net kvailiui aišku – vaikų globos namai netrukus turės dar vieną auklėtinį. plačiau»

Tai kas parašė knygą apie G.Kildišienę? (2)

Pietų metu prie vieno stalo įsiplieskia karšta diskusija, ponios narsto karščiausią bulvarinę naujieną: iš Seimo išsviesta G.Kildišienė tapo rašytoja. Diskusijos tema: tai rašė ji tą knygą ar ne? plačiau»

Musė iš Rusijos Panevėžį pasiekė degtinės butelyje

Įdomi istorija nutiko vienam degtinės butelį pirkusiam panevėžiečiui. Vyras po sunkių darbų savaitgalį kartu su talkininku Liepų alėjos maisto prekių parduotuvėje L-7 nusipirko rusiškos degtinės butelį. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.