Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys sparnuota fraze apibūdino valstiečių santykius su liberalsąjūdininkais
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis

Vasara ir saulė yra gerai. Blogai, kai tenka suknelę apsivilkti ir pasimato baltos kojos. Kaip varškinis sūris. Jei gyvenčiau ankstesniais laikais, galėčiau vaidinti saulės vengiančią aristokratę, bet dabar ir pačiai nuo to baltumo negera darosi. plačiau»

Kaip jaunoji džipo vairuotoja už teisybę kovojo

Tą vakarą visos aplinkybės susiklostė taip, kad nukentėjau per gerą širdį. Tiksliau, nukentėjo mašina. Pirmiausia tai atėjo kaimynė iš kiemo ir pranešė, kad jaunas vaikinas prašo manęs perstatyti mašiną – kam per skersai pastačiau, jis negali įvažiuoti į tarpą tarp dviejų automobilių. plačiau»

Kaip pensininkai nuo savęs dulkes nupūtė

Prekybcentryje, vežimėliu laviruojant tarp lentynų stengiantis nesusidurti su kitais pirkėjais, netikėtai kelią pastoja moteriškos giminės kaukėta žmogysta. plačiau»

Santuoką gelbsti ir slapta suvalgyta duona su česnaku

Pagaliau! Laisvas pusvalandis! Oi, kaip gerai, juk šiandien dar su drauge Vaiva nesikalbėjome. Tarsi visa amžinybė nuo vakarykščio vakaro būtų praėjusi. plačiau»

Korona pagraužė ir feisbuko grožybes

Pandemija paveikė ir feisbuką. Feisbukinės draugės viena po kitos keičia profilių ir fonines nuotraukas. Dingsta kelionių vaizdai su šiltų vandenų pakrantėm, profiliuose nebelieka atostoginių šypsenų, įdegusių pusnuogių pečių ir nerūpestingumą simbolizuojančių saulės akinių. plačiau»

Kaukei tiks ir apatinis viršutinis moteriškas drabužis

„Naudingieji“ – Alkoholikas, Motina Gegutė, Narkomanas, Prostitutė, Storulė ir Kelių Gaidelis – renkasi į pirmą slaptą susirinkimą po įsako būtinai nešioti kaukes. Dėl koronaviruso grėsmės. plačiau»

Sangokai, sangohanai ir vilkolakiai sudūzgė kaip bičių avilys

Šiandienos moksleivių iššūkis – dirbti nuotoliniu būdu. Nors geriau pagalvojus, dar neaišku, mokiniams ar kai kuriems mokytojams galvosopis didesnis. plačiau»

Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę

„Naudingieji“ – Alkoholikas, Prostitutė, Kelių Gaidelis, Narkomanas, Motina Gegutė ir Storulė – nusprendė nebejuokauti per karantiną ir rinktis aptarti rinkiminių reikalų sutemus. Kaip paaiškino skyriaus pirmininkė Storulė, kad policija jų, besibūriuojančių, nesusemtų. plačiau»

Išsitarus apie užsienio kelionę, net įkyruoliai dings kaip vėjo nupūsti

Einant pro vaistinę į galvą šauna mintis, kad reikia nusipirkti vaistų nuo galvos skausmo. Suabejoju, ar saugu dabar vaikščioti po vaistines, kur gaujomis renkasi sveiki ir ligoti. Apsisprendžiu – vienu kvėptelėjimu, greičiau už bet kokius virusus, įbėgsiu, greit vaistų nusipirksiu ir tuo pačiu kvėptelėjimu išbėgsiu. plačiau»

Koronavirusas atsėlino per korolienes ir jų koronas

„Naudingieji“ – Storulė, Motina Gegutė, Prostitutė, Alkoholikas, Kelių Gaidelis ir Narkomanas – surengė sąmokslą. Dabar, kai rinktis grupelėmis pavojinga dėl koronaviruso, ir netgi draudžiama susirinkimus rengti, jie sušaukė slaptą savo sueigą. Atseit, kol konkurentai snaudžia, sugalvos, kaipgi pagaliau ir jiems patekti į taip trokštamą Seimą. plačiau»

Nuo pyragėlių nubaidė storulės šūksniai

Vakar stoviu eilėje prie skanėstų, svarstau, ką čia pirkt. Žvilgsnis siurbiasi į nuo riebaus kremo tiesiog sprogstančius eklerus, aguoninį pyragą, Napoleono tešlos sluoksniuotį, dar šokoladinius sausainėlius ir saldžiuosius morengus. plačiau»

Visiškas nokautas rinkimuose – melionų programa

Salėje susirinkę „naudingųjų“ partijos nariai. Motina Gegutė kuždasi su Alkoholiku meiliai sukišę galvas. Matyt, iš bendros praeities taip gyvai kažką aptarinėja. Dalijasi prisiminimais. Kelių Gaidelis žvalgosi rūškana mina. Ant kaktos pleistras ir parišta kairė ranka. Vakarykštės avarijos padariniai. plačiau»

Kaip amerikonas po gimtą miestą pasivaikščiojo

Daug metų Amerikoje gyvenantis bičiulis po ilgesnės pertraukos parskrido į gimtąjį Panevėžį. Perėjo gatvėmis ir rėžė pastebėjimą – klausimą: „Kodėl vyrus išgyvendinot? Panevėžys pritaikytas gyvent vien moterims. Galėtų ir vardą pasikeist, vadintis Panevėžė.“ plačiau»

Šokoladinio berniuko taip ir nepalaižiau

„Nei mūsų čia šventė, nei ką. Invazinė. Amerikonizmas“, – kasmet prieš Valentindienį bamba sutuoktinis, bet, kad ir sukandęs dantis, įteikia vienokių ar kitokių žiedelių puokštę. plačiau»

Džiaugėsi, jog rado auksinį vyrą, o paaiškėjo, kad medžiotoją

Ne pirmos jaunystės pusseserė Sandra apsiskelbė, kad pagaliau turi širdies draugą. Tetos sujudo – reikia apžiūrų. Norėtųsi žinoti, ką į giminę įsileisim. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.