Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono gyventojas išsakė savo versiją, kas apiplėšė kunigą V.Šimukėną
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė

„Laisvė papūgoms!“ – džiūgauja Vilma pakeliui į Palangą. Gavusios puikią nuolaidą viešbučiui ir procedūroms, važiuojame pailsėti į pajūrį. Vilmos vyras, išlydėdamas į netrumpą kelionę, paslaugiai išverda mums kavos. plačiau»

Per Naujuosius metus ir sultis gerti pavojinga

Naujieni metai ir vėl ant nosies. Sutiksiu juos namuose. Dviese su televizoriumi. Saugosiu savo gerą vardą. Per praėjusius, jau vakarop, skambina pažįstamas. Sako: „Varom, į naktinį barą!“ Eikit sau! Provincijoje sulaukus tokių metų, kai vaikai jau užauginti? plačiau»

Prieš šventes vidinis kirminas gali bet ką susargdinti

Vidury nakties pažadina įkyrus vidinis kirminas. Ir vėl Kalėdos, nauji metai, vėl svečiai. Namų tvarkymas, kuitimasis virtuvėje, lėkščių kalnai... Brrrr... Ir dovanos nesupirktos... O dar su drauge susipykau, reikės taikytis. Dar – šimtas rūpesčių darbe. Ir tai – šventės?! plačiau»

Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais

„Kaip gyveni? Kaip taviškis? O kaimynė Vida vis dar našlauja? Reikėtų jai kokį draugą surast“, – beria gatvėj sutiktas pažįstamas. Kol mintiju, ką čia pasakius, ano kalba nukrypsta kaimynės link. plačiau»

Vaiko nuotrauka – būdas pinigams traukti

Vakar miesto vidury, prie prekybos centro, stovėjo tamsaus gymio moteris ir elgetavo ypatingu būdu: rankose laikė iš dviejų lapų padarytą plakatą, kurio vienoje pusėje buvo lietuviškas tekstas, skelbiantis, jog reikalingi pinigai vaiko širdies operacijai, o kitoje pusėje – šalia milžiniško pliušinio meškio stovinčio berniuko nuotrauka. plačiau»

Dukters žinia apie nėštumą – bomba, bet ne visai

Pusvalandis prie kavos puodelio buvo nenuobodus. "Mama, aš nėščia..." – akiniuotai poniai praneša 25 metų slenkstį perkopusi panelė. plačiau»

Kaip pensininkė „skuduryne“ įkapių suknelės ieškojo

„Skuduryne“ nauja siunta. Moterys, lyg sovietmečio eilėse, stumdosi alkūnėm prie drabužių stovų, stengiasi pirmos perrausti ką tik iškeltą asortimentą. O ten, kaip paprastai, ne kaži kas – pašiurę megztukai, nutampyti džemperiai, išduobtais keliais sportinės kelnės. plačiau»

Po savaitės bus aiškiausių aiškiausia, kur palikta žuvis

Savaitgalį turėsiu svečių. Kuo čia juos pavaišinti? Praėjusį kartą persisukę iš alkio išvažiavo, nes pati laikiausi dietos. O po to perskaičiau savo feisbuke, kad brandaus amžiaus moterys nebijo nieko. Nieko, net storėti. plačiau»

Smėlio kalnai pensininkėms padeda taupyti

Išdraskytoje Laisvės aikštėje ant medinio, myriop pasmerkto suoliuko sėdi trys pensininkės. plačiau»

Iki parduodamo namo savininko Petras taip ir neprisikasė

Daugumai lietuvaičių gyvenamasis būstas yra svarbiausias gyvenimo pirkinys, todėl ieškant nuosavos pastogės dažnai užgula galvos sopė. plačiau»

Išgyvenimo stovyklą ligoninėje reguliuoja vyriausioji (1)

Mūsų palata draugiška, dalijamės suneštinėm gėrybėm. Prisikertam iki raugėjimo ir negerumo. Tada prašom tablečių virškinimui palengvinti. plačiau»

Gerai, kad pensija maža – paveldėtojai neišprotės

Ant suolelio prieš pavasario saulę šildosi dvi moteriškės. „Iš meilės pinigui galima ir medį nugraužt“, – atsidūsėja viena. „Tai kiek tų medžių nugraužei?“ – pašaipiai klausia draugė. plačiau»

Kaip ponia Feee ligonių apetitą pataisė

Pavasarį ligos suveša lyg piktžolės, visi ligoninės skyriai kimšte prikimšti. Dažnam, kelias valandas pragulėjusiam priėmimo skyriaus stebėjimo palatoje, po atliktų tyrimų, kurie nerodo, kad giltinė jau šiandien taikosi pjaut, daktarai liepia važiuoti namo. Nėra vietų. plačiau»

Negavusi mėsos ir sviesto valkata pasirodė visu gražumu

Mūsų gatvė nuošali, miesto pakrašty, be modernių šiuolaikiškų namų, daugiausia prieš 80–90 metų statyti, įvairiais laikotarpiais atnaujinti medinukai ir keli standartiniai sovietiniai plytiniai. plačiau»

Sporto klube išpažintys kartais išeina į naudą

Į sporto klubą dailinti figūrų atėjo dvi naujokės – 50-metį perkopusi Vida ir vos 30-metį užkliudžiusi Simona. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.