Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškyje aludę turintis rokiškėnas už sovietinės simbolikos demonstravimą gavo baudą

Komentarai

Dar vienas veidmainis siunčiamas velniop (2)

Ketvirtadienį nesitikėjau gauti bilieto į „Mergaitės svajonę“. Maniau, arba spektaklis bus atšauktas dėl ypatingos padėties teatre, arba bus apgultis. O teismo posėdžių salė taigi maža... Apsirikau. Telefonu pasakė, kad bilietų yra. Dargi akcija, pigesni – tik 5 eurai. „O vaidins Erika Račkytė?“ – dar pasitikslinau. „Vaidins, vaidins“, – išgirdau kiek suirzusį balsą. plačiau»

Kunigo pamokslas buvo ne gegutėms (3)

Ar Motinos dienos proga leidžiama įskaudinti motiną? Ne, neleidžiama. Bet ar įmanoma? Žinoma! plačiau»

Seimas nenori, kad atliekų tvarkymas gyventojams kainuotų mažiau (3)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė neseniai vetavo Seimo priimtą Viešųjų pirkimų įstatymą, kaip skatinantį korupciją, nesąžiningą verslą ir nelygias galimybes versle. Net kaip prieštaraujantį Lietuvos Konstitucijai. plačiau»

Viliojanti tuštybių mugė – pavojinga (1)

Po Kūčių nakties iš po eglutės susirinkęs Kalėdų Senelio padėtas dovanas, ketverių metų vaikas iš laimės ir nuostabos išpūtė akis: „Betgi Senelis man padėjo daugiau dovanų, negu aš prašiau!“ plačiau»

Keičiasi pareigūnų požiūris?

Mano kaimynas buvo vieno įdomaus įvykio liudininku. Ties įvažiavimu iš Smėlynės į J.Vaitiekūno gatvę Panevėžyje policijos pareigūnai tyrė įvykį. Kažkas iškūlė automobilio langą ir kažką tikriausiai pavogė. plačiau»

Neapykantą kursto politikai (1)

Praėjo pusantrų metų, o Biržų gyventojai vis dar aikčioja, kaskart nustebdami, ką jiems Dievas pasiuntė vadovauti. plačiau»

V.Lenino iš Panevėžio dar neišvijome (3)

Ar kas nors iš skaitytojų dabar be jokio suflerio galėtų pasakyti, ką yra parašęs rašytojas ir vertėjas Vytautas Montvila? plačiau»

Ar verta pakartoti tremtinių likimą? (3)

Neseniai paminėjome 75-metį, kai patriotiškumu, gebėjimu ūkininkauti ar tiesiog protu labiausiai apdovanoti Lietuvos gyventojai buvo pradėti gabenti į atšiaurius Rusijos regionus. Paminėti tos datos buvo susirinkę ir Panevėžio krašto gyventojai. plačiau»

Politikai žaidžia savo žaidimus, o kenčia kiti (10)

Kitais metais bus 27-eri, kai atkūrėme valstybę. Panevėžio krašto žmonių indėlis valstybingumo atkūrimo darbuose – didžiulis. Ko dabar labiausiai pasigendu? Blaivaus proto sprendžiant kasdienius reikalus. plačiau»

Valdžios klystkeliai atsivėrė netikėtai

Sakoma, jeigu žurnalistas nori atlikti išsamų žurnalisto tyrimą, turėtų pats kuo labiau integruotis į tiriamą objektą. Esą tik tada pamatys realų vaizdą, kokį mato daugelis. plačiau»

Atėjo laikas spirti į užpakalį mulkiui didmeistriui (5)

Tokio dalyko dar neregėjo nė vienas šalies rajonas ar miestas – Biržų meras V.Valkiūnas pasiūlė savo rajono verslininkams papūsti jam į užpakalį ir nešdintis į gretimą rajoną, jeigu šie nenori mokėti nekilnojamojo turto mokesčio dvigubai daugiau, nei moka gretimų rajonų verslininkai. plačiau»

Toli ir plačiai matyti ne visiems leista (13)

Kokia didelė praraja per 26 metus atsivėrė mūsų politikoje, tiksliau – kai kurių politikų galvose, galima pamatyti palyginus pirmąją, dar 1990-aisiais rinktą, Panevėžio miesto tarybą ir dabartinius miesto politikus. plačiau»

Ar tikrai pakeisime miestą neatpažįstamai? (25)

Artimiausiu metu Panevėžyje numatomi grandioziniai darbai dabar valdžioje esančius politikus arba nutėkš į purvynę, arba kilstelės iki debesų. plačiau»

Nevykėliai visada šauks, kad juos kažkas muša (13)

Ar dažnai būna atvejų, kai galime pasakyti, kad valdžia dirba gerai? Nelygu kas vertins, bet dažniausiai girdėsime sakant, kad dirba blogai. plačiau»

Gero vardo turguje nenupirksi – jį reikia kurti (22)

Kiekviena nauja Panevėžio valdžia stengiasi pakalbėti apie tai, koks yra ir koks turėtų būti mūsų miesto įvaizdis. Drįsčiau teigti, kad šiuo metu jis nėra teigiamas ir vis dar turi kriminalinių nusikaltimų sostinės atspalvių. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.