Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Tris žemynus kemperiu apkeliavę panevėžiečiai keliautojai sakė matę už juos kur kas didesnių ekstremalų
Po visų rekonstrukcijų gal bent Biržams žadėtų šeichų sulauks?
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Komentarai

Ką reikš paskiepyti jau persirgusį žmogų? (1)

Vakcinavimas nuo koronaviruso pradeda įsibėgėti, nors vis susiduriama su gamybos ir tiekimo trukdžiais, kai nepavyksta nei aiškiai suplanuoti, nei tuo labiau organizuoti skiepijimų. plačiau»

Kada merai tampa kaliausėmis (7)

Sulaukėme pirmųjų tiesioginių mero rinkimų pasekmių. Jos karčios – Biržų valdžią ištiko krizė. Rajono meras Jareckas tapo politiškai neįgalus, jam dabar nebegali padėti nei ramentai, nei lazdos, nei jokie įtvarai, pamėtėti valstiečių ar liberalų. plačiau»

Kas laukia Panevėžio mero baliaus? (1)

Panevėžio valdžia su meru Račkausku priešakyje krečia cirkus – inscenizuoja nuotolinę diskusiją dėl menų centro tuo metu, kai turi vykti piketas. Ir išties norisi kvatoti – šiuo triuku valdžia aiškiai pademonstruoja, kaip bijo piketuotojų. Viešumas Račkauskui – peilis. plačiau»

Vakcinų pavadinimų vis daugiau, o kainos – vis aukščiau?

Vakcinos nuo koronaviruso gali padėti žmonijai atsikratyti šios visais atžvilgiais nepageidaujamos problemos. Jau naudojamos ir, matyt, netrukus bus pradėtos naudoti kitos, yra pakankamai efektyvios, lieka klausimas apie sukurto imuniteto stabilumą. plačiau»

Būkite ramūs: iš plytgalio namo nepastatysi (2)

Jau kuris laikas ne tik mokslinėje, bet ir viešojoje erdvėje žinomas faktas, kad ir leistos naudoti, ir dar nebaigtos vertinti vakcinos nuo koronaviruso bus dviejų tipų: su 2–3 viruso paviršiniais ir vidiniais baltymais, kurie žmogaus organizme atpažįstami kaip antigenai, arba su „išardytos“ viruso ribonukleininės rūgšties (RNR) elementais, kurie irgi organizme atpažįstami kaip nepageidautini. plačiau»

Kai iš sostinės velniškų detalių nesimato (7)

„Garso“ griovėjui Račkauskui išaugo sparnai. Dabar jau tikrai griaus, drebėkit visi prieš šitą kranklį! Paradoksas, bet jam tuos sparnus išaugino sostinė, naujasis kultūros ministras. plačiau»

Sausio 13-osios auka padėjo sukurti stebuklą (2)

Prieš 30 metų, kai Sausio 13-osios naktį buvau parlamento rūmuose, apskritai negalėjau net pasvajoti, ar minėsiu šią datą, kur būsiu ir apskritai ar būsiu. Žmogus negali tiek daug metų į priekį planuoti ir svajoti. plačiau»

Jei nesukarščiavote, tai gal buvo vandenukas, o ne skiepas? (1)

Pirmosios vakcinos nuo COVID-19 gamybinės partijos pasklido ir už Atlanto, ir Europoje, ir kai kuriose kitose šalyse. Tebėra aktualus klausimas, kada jos pasieks ne vien „fronto linijose“ triūsiančius, o eilinius žmones. plačiau»

Pandemija privertė keistis, bet ne į bloga (4)

Kažkas per Kalėdas palinkėjo nuspirti tuos 2020-uosius kuo toliau ir žengti į Naujuosius laisvai, džiaugsmingai įkvėpus sveiko oro. Deja, taip paprasta niekada nebūna! Sunkumai kai jau užgula pečius, tai ilgam, ir su pasekmėmis. plačiau»

Didmiesčio vardą galime nubraukti (7)

Panevėžyje padėtas galutinis taškas didmiesčio vardui. Nes vargu ar visoje Europoje rasi didmiestį be kino teatro senamiestyje. O Panevėžyje jie išnyko kaip dūmai, neblaškomi vėjo, nors prieš keletą dešimtmečių centre turėjome net keturis: „Garsą“, „Raketą“, „Meną“, „Versmę“. Šiomis dienomis naikinamas paskutinis iš jų – „Garsas“. plačiau»

Svajonė – 80 procentų

Tai ką, rinkimai baigėsi? O balsuoti visgi reikėjo. Ne todėl, kad tai būtų kokia prievolė. Pagal prieš du tūkstantmečius gyvenusio graiko Platono pasakymą: „Nesidomintiems viešuoju gyvenimu tėra viena bausmė – kad juos valdytų netinkami žmonės.“ plačiau»

Gero oro ir geros nuotaikos balsuojant

Tai ką? Antrasis rinkimų turas jau prasidėjo. O balsuoti tai reikia. Ne todėl, kad būtų kokia prievolė, o pagal prieš du tūkstantmečius žinomo graiko Platono pasakymą: „Nesidomintiems viešuoju gyvenimu tėra viena bausmė – kad juos valdytų netinkami žmonės.“ plačiau»

Globos namų vadovas – visiškas menkysta (3)

Kaip senais blogais laikais – kaltas tik iešmininkas. Jei Skemų socialinės globos namų vadovui ir ilgamečiam politikui G.Girštautui nesarmata, tai man sarmata už jį. Šitaip apsimeluoti iki kaklo – tas pats, kas užsinerti gėdos kilpą visam savo tolesniam nebegarbingam gyvenimui. plačiau»

Miesto gimtadienio proga – Stasio Eidrigevičiaus dedamas taškas SEMC'ui (5)

Svarbiausios šios savaitės naujienos, kuri stipriai pasprogdino Panevėžio kultūros lauką, nerasite Savivaldybės komunikacijos skyriaus rengiamose naujienose. Neįvyko jokia spaudos konferencija, nepareikšta jokia oficiali valdžios pozicija. Žinią, kad Stasys Eidrigevičius nesutinka, jog Panevėžio miesto savivaldybės projekte, kuriant Stasio Eidrigevičiaus menų centrą, jis būtų pavadintas Stasio Eidrigevičiaus menų centru, paskelbė respublikinė žiniasklaida. plačiau»

Niekinių apklausų niekiniai ir rezultatai (7)

Pradžiai klausimėlis: ar kas nors prisimena ir ką nors žino apie Panevėžio miesto plėtros 2014–2020 metų strateginiame plane integruotą miesto Kultūros plėtros studiją? Ją už panevėžiečiams sunkiai įsivaizduojamus savivaldybės, tai yra visų miesto gyventojų pinigus rengė garbaus profesoriaus vadovaujama Vilniaus bendrovė „Lyderio grupė“. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.