Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Seimo narys pastebėjo, kad panevėžiečiai, verslininkai kalba apie galimai neskaidrius sandorius miesto savivaldybėje
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Komentarai

Apie baisųjį virusą – nuo krokodilo ir varlės

Na, kaipgi neseksi informacijos apie tą Uhano koronavirusą, kai kone 50 metų teko dirbti darbe, su tuo itin susijusiame. plačiau»

Už milijoną kelkime taures! (1)

Kai fantazija nebesufleruoja, kokią įdomesnę kalėdinę dovaną išrinkti, pardavėja kaip tik ištiesia loterijos bilietų vėduoklę. plačiau»

Griūva namas, griūva ir pasitikėjimas valdžia

Straipsnyje apie pasmerktą nugriauti pastatą yra vieta, kur kalbama apie raktą. Susirinkusi valdžios komisija privalo apžiūrėti statinį ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Reikia įeiti, o rakto nėra. Klausia kaimynų, gal raktą turi, o šie atrėžia, kad jie gi šeimininkai, patys turi turėti. plačiau»

Kodėl Sezamas neatsivėrė (10)

Praėjo bemaž dvi savaitės nuo jungtinės Panevėžio valdžios ir verslininkų vizito į Kazachstaną, o apie tai grįžusieji – nė kriukt. Savivaldybės puslapiuose, Pramonės, verslo ir amatų rūmų puslapyje – tuščia. plačiau»

Vasaros liūdesiai žengia į rudenį

Baigiasi neįtikėtina nelietuviškai saulėta ir karšta vasara. Ideali leisti laisvą laiką ir atostogas gimtoje šalyje prie didesnių ar mažesnių vandenų, miškuose, kurortuose, sodybose, ūksmingų parkų ir fontanų pilnuose miestuose, jau seniai jaukiai susitvarkiusiuose žaliuose Lietuvos miesteliuose. Tik ne Panevėžyje. plačiau»

Smegenų nuodijimas: „numatoma“, „ketinama“

Jei kas vėl pasakytų, kad Panevėžio valdžia griaus Aleksandro paminklą, tikrai patikėčiau. Kai pirmą kartą apie tai prieš pusmetį išgirdau, nusijuokiau, kad nesąmonė. Na, negali gi račkauskininkai tiek nuprotėti! plačiau»

Kas užklijavo gerklę merui? (8)

Prieš 5 metus, kai architektas R.Račkauskas dar tik ruošėsi pirmajam lemiamam mūšiui už mero postą, prie manęs priėjo buvęs ilgametis savivaldybės valdininkas ir patarė nebalsuoti už jį. Taip ir pasakė: miestas turės bėdų dėl šio autoritariško, ambicingo vyro. O mums taip norėjosi inteligento, architekto! Štai dabar ir turime! plačiau»

Referendumai verčia mąstyti ir apie taupymą

Visai nebetoli ta gegužės 12-oji. Neturiu abejonių, kad balsuoti eisiu. Balsavimas rinkimuose ir referendumuose nėra šiaip piliečio teisė, o tikra normali prievolė, kurią privalu vykdyti. plačiau»

Balsavome lyg Pragaro rinkimų apygardoje (18)

Mažojoje Čikagoje rinkėjai liko ištikimi „bachūrų“ kultūrai. Žodis „bachūras“ nuteistųjų kalinimo vietoje gali reikšti teisingą savo kompanijai, o ne kolonijos vadovybei, ištikimą ir patikimą jauną vyrą. Pabrėžiu – kalėjime. plačiau»

Apie paskutinį mero šansą (27)

Rinkimai baigėsi. Žiūrim, ką turim. Greičiausiai gausime tą patį merą. Architektą, kuris prieš 2015 metų rinkimus deklaravo gavęs mažiau pajamų nei valytoja, nes nepasižymėjo išskirtiniais gabumais ir užsakymų gausa. plačiau»

Iki rinkimų – aukso kalnai, o kas bus po jų? (14)

Kandidatai į Pasvalio rajono mero postą pažadais švaistosi net išsijuosę. Savo jėgomis pasitikintys pretendentai žada pastatyti fabrikus, ir tik kuklesniems rūpi keliai ir takeliai. Pirmasis visų šešių rajono mero kėdės trokštančių politikų susitikimas su rinkėjais vyko Pasvalio krašto muziejuje. plačiau»

Rinkėjų protui maišyti rado kvailį (6)

Panevėžio valdžioje – beprotnamis. Ir tai galime ištarti jau visai rimtai, visai neperkeltine prasme. plačiau»

Du ožiukai susidūrė ir sugriovė tiltelį (8)

Pastarųjų mėnesių įvykiai privertė Panevėžio visuomenę vėl aptarinėti sąžiningumo peripetijas politikoje. plačiau»

Mero iliuzijų pasaulis – nebent tik darželinukams (19)

Kas šuniui uodegą pakels, jeigu ne jis pats. Begirdamas save Biržų meras V.Valkiūnas kai kur (jeigu ne visur) perlenkė lazdą. plačiau»

Utopija – su labai jau kreivu bokštu (11)

Kas ką ant kupros nešios – Panevėžio meras R.Račkauskas seimūną P.Urbšį ar atvirkščiai? O gal paeiliui, pasikeisdami vienas kitą tampys? plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.