Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Rokiškio rajono meras apie permainas rajone ir naujas valdančiąsias jėgas bijo net išsižioti

Komentarai

Perbėgėliai spjaudosi ant mūsų kaip ta Koko

Jau kelinta savaitė, kai per visas radijo stotis ir TV kanalus triūbijama apie skilimą socialdemokratų stovykloje ir net antros partijos steigimą. plačiau»

Jei galėtų, dar ir liežuvį nurautų (11)

Panevėžio savivaldybės tarybos valdančioji dauguma išplatino pareiškimą „Dėl sistemingai vykdomos destrukcijos Panevėžio mieste“. Šiaip, atrodytų, nieko reikšmingo – valdžia tiesiog bando teisintis dėl savo nesėkmių. plačiau»

Šansas sužibo. Ar pasinaudosime galimybe?

Prieš dvidešimt metų Panevėžio politikai prieš kiekvienus Seimo rinkimus „steigdavo“ savarankišką universitetą. Tačiau šios fantazijos pasibaigdavo paskelbus rinkimų rezultatus. plačiau»

Gyvybingosios slyvos ir prakeiktos akcijos (papildyta) (1)

Dievas davė, tai, žmogau, džiaukis: du žmonės, du slyvų medžiai, koks šimtas kilogramų vaisių. Iš dviejų žmonių – vienas jiems alergiškas, kitas slyvų nemėgsta. plačiau»

Skurdo voratinklyje – ir naujausi telefonai, kompiuteriai (8)

Prabėgo aštuoni mėnesiai socialiniame darbe, bendraujant su suklupusiais, atsidūrusiais ties prarajos riba, valdžios institucijų raštuose minimais, o socialinių darbuotojų vadinamais rizikos grupės žmonėmis. plačiau»

Mūsų paslaptį įmena tik mūsų skaitytojai

Rudenį skaičiuoti derlių, jei jis geras, malonu. Smagu ir švęsti supratus, kad laikas nebuvo prašvilptas vėjais, kad išgyvenome ir dar juodai dienai į aruodą šiek tiek galime pasidėti. plačiau»

Kainas eurais gal kiek pažabotų kainos litais? (2)

Žinau, kad rizikuoju, bet nunešu į artimiausią batų taisyklėlę savo pačius patogiausius ir prie visko derančius odinius batelius. Reikia pakalti priekinius puspadžius ir sutvarkyti nedidelį įplyšimą. Po poros dienų atsiimu, už puspadžius – penki eurai (per 17 Lt), įplyšimas nesutvarkytas. plačiau»

Dar vienas veidmainis siunčiamas velniop (3)

Ketvirtadienį nesitikėjau gauti bilieto į „Mergaitės svajonę“. Maniau, arba spektaklis bus atšauktas dėl ypatingos padėties teatre, arba bus apgultis. O teismo posėdžių salė taigi maža... Apsirikau. Telefonu pasakė, kad bilietų yra. Dargi akcija, pigesni – tik 5 eurai. „O vaidins Erika Račkytė?“ – dar pasitikslinau. „Vaidins, vaidins“, – išgirdau kiek suirzusį balsą. plačiau»

Kunigo pamokslas buvo ne gegutėms (5)

Ar Motinos dienos proga leidžiama įskaudinti motiną? Ne, neleidžiama. Bet ar įmanoma? Žinoma! plačiau»

Seimas nenori, kad atliekų tvarkymas gyventojams kainuotų mažiau (5)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė neseniai vetavo Seimo priimtą Viešųjų pirkimų įstatymą, kaip skatinantį korupciją, nesąžiningą verslą ir nelygias galimybes versle. Net kaip prieštaraujantį Lietuvos Konstitucijai. plačiau»

Viliojanti tuštybių mugė – pavojinga (1)

Po Kūčių nakties iš po eglutės susirinkęs Kalėdų Senelio padėtas dovanas, ketverių metų vaikas iš laimės ir nuostabos išpūtė akis: „Betgi Senelis man padėjo daugiau dovanų, negu aš prašiau!“ plačiau»

Keičiasi pareigūnų požiūris?

Mano kaimynas buvo vieno įdomaus įvykio liudininku. Ties įvažiavimu iš Smėlynės į J.Vaitiekūno gatvę Panevėžyje policijos pareigūnai tyrė įvykį. Kažkas iškūlė automobilio langą ir kažką tikriausiai pavogė. plačiau»

Neapykantą kursto politikai (1)

Praėjo pusantrų metų, o Biržų gyventojai vis dar aikčioja, kaskart nustebdami, ką jiems Dievas pasiuntė vadovauti. plačiau»

V.Lenino iš Panevėžio dar neišvijome (4)

Ar kas nors iš skaitytojų dabar be jokio suflerio galėtų pasakyti, ką yra parašęs rašytojas ir vertėjas Vytautas Montvila? plačiau»

Ar verta pakartoti tremtinių likimą? (3)

Neseniai paminėjome 75-metį, kai patriotiškumu, gebėjimu ūkininkauti ar tiesiog protu labiausiai apdovanoti Lietuvos gyventojai buvo pradėti gabenti į atšiaurius Rusijos regionus. Paminėti tos datos buvo susirinkę ir Panevėžio krašto gyventojai. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.