Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio mėsos perdirbimo įmonės „Sagralita“ buvęs savininkas džiaugėsi sumedžiojęs didžiulį vilką

Komentarai

Du ožiukai susidūrė ir sugriovė tiltelį (8)

Pastarųjų mėnesių įvykiai privertė Panevėžio visuomenę vėl aptarinėti sąžiningumo peripetijas politikoje. plačiau»

Mero iliuzijų pasaulis – nebent tik darželinukams (15)

Kas šuniui uodegą pakels, jeigu ne jis pats. Begirdamas save Biržų meras V.Valkiūnas kai kur (jeigu ne visur) perlenkė lazdą. plačiau»

Utopija – su labai jau kreivu bokštu (11)

Kas ką ant kupros nešios – Panevėžio meras R.Račkauskas seimūną P.Urbšį ar atvirkščiai? O gal paeiliui, pasikeisdami vienas kitą tampys? plačiau»

Įtakingi politikai tiesia rankas į pelningus projektus? (11)

Panevėžio meras R.Račkauskas, o ir visa valdančioji dauguma, praleido labai gerą progą išsklaidyti miglą nuo autobusų stoties projekto. plačiau»

Išlaikyti vėliavą – šis tas daugiau nei šūkauti

Apie tai, kad Panevėžyje, o ir visoje šalyje, prieš mūsų didžiąją šventę katastrofiškai trūksta vėliavų, išgirdau „Lietuvos pašto“ skyriuje. plačiau»

Pompastikai atmiešti – smagi pirtininkų idėja (1)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakvietė Lietuvą savo valstybės šimtmetį švęsti sumaniai ir išradingai. plačiau»

Padorumo su Šunimi ieškosime (1)

Prieš Kalėdas buvo streso. Paskambino mūsų laikraščio skaitytoja panevėžietė ir pasiskundė, kad negavo šventinio numerio. Mušė dvylika dienos. Patariau dar pakentėti, gal nešiotojas nesuspėjo iki jos daugiabučio prieiti. plačiau»

Perbėgėliai spjaudosi ant mūsų kaip ta Koko

Jau kelinta savaitė, kai per visas radijo stotis ir TV kanalus triūbijama apie skilimą socialdemokratų stovykloje ir net antros partijos steigimą. plačiau»

Jei galėtų, dar ir liežuvį nurautų (11)

Panevėžio savivaldybės tarybos valdančioji dauguma išplatino pareiškimą „Dėl sistemingai vykdomos destrukcijos Panevėžio mieste“. Šiaip, atrodytų, nieko reikšmingo – valdžia tiesiog bando teisintis dėl savo nesėkmių. plačiau»

Šansas sužibo. Ar pasinaudosime galimybe? (1)

Prieš dvidešimt metų Panevėžio politikai prieš kiekvienus Seimo rinkimus „steigdavo“ savarankišką universitetą. Tačiau šios fantazijos pasibaigdavo paskelbus rinkimų rezultatus. plačiau»

Gyvybingosios slyvos ir prakeiktos akcijos (papildyta) (1)

Dievas davė, tai, žmogau, džiaukis: du žmonės, du slyvų medžiai, koks šimtas kilogramų vaisių. Iš dviejų žmonių – vienas jiems alergiškas, kitas slyvų nemėgsta. plačiau»

Skurdo voratinklyje – ir naujausi telefonai, kompiuteriai (8)

Prabėgo aštuoni mėnesiai socialiniame darbe, bendraujant su suklupusiais, atsidūrusiais ties prarajos riba, valdžios institucijų raštuose minimais, o socialinių darbuotojų vadinamais rizikos grupės žmonėmis. plačiau»

Mūsų paslaptį įmena tik mūsų skaitytojai

Rudenį skaičiuoti derlių, jei jis geras, malonu. Smagu ir švęsti supratus, kad laikas nebuvo prašvilptas vėjais, kad išgyvenome ir dar juodai dienai į aruodą šiek tiek galime pasidėti. plačiau»

Kainas eurais gal kiek pažabotų kainos litais? (2)

Žinau, kad rizikuoju, bet nunešu į artimiausią batų taisyklėlę savo pačius patogiausius ir prie visko derančius odinius batelius. Reikia pakalti priekinius puspadžius ir sutvarkyti nedidelį įplyšimą. Po poros dienų atsiimu, už puspadžius – penki eurai (per 17 Lt), įplyšimas nesutvarkytas. plačiau»

Dar vienas veidmainis siunčiamas velniop (3)

Ketvirtadienį nesitikėjau gauti bilieto į „Mergaitės svajonę“. Maniau, arba spektaklis bus atšauktas dėl ypatingos padėties teatre, arba bus apgultis. O teismo posėdžių salė taigi maža... Apsirikau. Telefonu pasakė, kad bilietų yra. Dargi akcija, pigesni – tik 5 eurai. „O vaidins Erika Račkytė?“ – dar pasitikslinau. „Vaidins, vaidins“, – išgirdau kiek suirzusį balsą. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.