Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Opozicijos lyderė nuotoliniame Panevėžio tarybos posėdyje pareiškė abejojanti balsavimo dėl naujos Vietos veiklos grupės sudėties rezultatų patikimumu
Nejuto nei skonio, nei kvapo ir pasivaideno nelaboji korona
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Komentarai

Svajonė – 80 procentų

Tai ką, rinkimai baigėsi? O balsuoti visgi reikėjo. Ne todėl, kad tai būtų kokia prievolė. Pagal prieš du tūkstantmečius gyvenusio graiko Platono pasakymą: „Nesidomintiems viešuoju gyvenimu tėra viena bausmė – kad juos valdytų netinkami žmonės.“ plačiau»

Gero oro ir geros nuotaikos balsuojant

Tai ką? Antrasis rinkimų turas jau prasidėjo. O balsuoti tai reikia. Ne todėl, kad būtų kokia prievolė, o pagal prieš du tūkstantmečius žinomo graiko Platono pasakymą: „Nesidomintiems viešuoju gyvenimu tėra viena bausmė – kad juos valdytų netinkami žmonės.“ plačiau»

Globos namų vadovas – visiškas menkysta (3)

Kaip senais blogais laikais – kaltas tik iešmininkas. Jei Skemų socialinės globos namų vadovui ir ilgamečiam politikui G.Girštautui nesarmata, tai man sarmata už jį. Šitaip apsimeluoti iki kaklo – tas pats, kas užsinerti gėdos kilpą visam savo tolesniam nebegarbingam gyvenimui. plačiau»

Miesto gimtadienio proga – Stasio Eidrigevičiaus dedamas taškas SEMC'ui (4)

Svarbiausios šios savaitės naujienos, kuri stipriai pasprogdino Panevėžio kultūros lauką, nerasite Savivaldybės komunikacijos skyriaus rengiamose naujienose. Neįvyko jokia spaudos konferencija, nepareikšta jokia oficiali valdžios pozicija. Žinią, kad Stasys Eidrigevičius nesutinka, jog Panevėžio miesto savivaldybės projekte, kuriant Stasio Eidrigevičiaus menų centrą, jis būtų pavadintas Stasio Eidrigevičiaus menų centru, paskelbė respublikinė žiniasklaida. plačiau»

Niekinių apklausų niekiniai ir rezultatai (7)

Pradžiai klausimėlis: ar kas nors prisimena ir ką nors žino apie Panevėžio miesto plėtros 2014–2020 metų strateginiame plane integruotą miesto Kultūros plėtros studiją? Ją už panevėžiečiams sunkiai įsivaizduojamus savivaldybės, tai yra visų miesto gyventojų pinigus rengė garbaus profesoriaus vadovaujama Vilniaus bendrovė „Lyderio grupė“. plačiau»

Ką reiškia „neturi motinystės įgūdžių“?

Pranešimuose apie Kupiškyje paliktą vaiką nurodoma, kad jaunoji palaidūnė savo atžalą paliko dviem paroms. Tai yra neteisybė. Niekas dabar nežino, kokiam laikui ji buvo jį palikusi – kelioms dienoms, savaitei, mėnesiui. Viskas priklausė nuo to, kada ši patelė, paromis lėbaudama su naujai sutiktu patinu, atsigodos ir prisimins, kad kažką gyva iš sterblės šitam pasaulyje yra pametusi. plačiau»

Kupiškio byla – amžiaus byla

Tragedija Kupiškio daugiabutyje – pats geriausias įrodymas, kad mūsų šalies valdžiai periferija – antrarūšis reikalas. plačiau»

Stasys atsuka Panevėžiui nugarą. Ką vadinsime jo vardu? (8)

Pernai rudenį Stasiui Eidrigevičiui parašiau atvirą laišką. Jame, be kita ko, buvo ir tokia pastraipa: „Jeigu jau visi sutaria dėl SEMC-o būtinybės ir naudos regionui ir Lietuvai, galbūt jis galėtų rastis kitoje vietoje? Savo „Panevėžio miniatiūrose“ rašėte: „Išvažiuojant iš varganos Panevėžio autobusų stoties dažniausiai mane išlydi dvi seserys, bibliotekos direktorė Rima Maselytė ir Tomas Grėbliūnas. Kelyje į Kauno pusę, dešinėje, vis žvilgteriu į tą vietą, kur buvo mano tėvų sodyba (Panevėžio rajono Lepšių kaimas – Red.). Jos nebėra. Toje vietoje dabar kitų žmonių baisūs pastatėliai. Ne kartą pagalvoju: čia turėtų būti Stasio Menų Centras.“ Deja, ši jūsų mintis „netilpo“ į Panevėžio miesto savivaldybės dar 2017 m. išleistą mano redaguotą suvenyrinę knygą „Panevėžys. Jausmai“. Bet galbūt pats prie jos grįžtumėt?“ plačiau»

Ir vėl dvokia pinigais tik lojaliems (1)

Nori nenori tenka prisiminti kalėdinius Panevėžio mero Ryčio Račkausko padėkos balius. Už valdiškus pinigus prabangiausiame restorane rengiamų pobūvių svečių – daugiausia politikų, verslininkų ir savivaldybės darbuotojų pavardės kaskart lieka įslaptintos, tarsi kokių žvalgybos agentų. plačiau»

Mero kalba – tarsi iš sovietmečio suvažiavimo (9)

Po dviejų mėnesių teismo paskirtos prievartinės „saviizoliacijos“ teisiamas už korupciją Panevėžio meras Rytis Račkauskas grįžo į savo kabinetą. Aukštesnės instancijos teismas leido jam grįžti anksčiau laiko, o vieną iš priežasčių nurodė pasaulį užgriuvusią koronaviruso pandemiją. Kad panevėžiečiai nesijaustų vieniši, valdžia turėtų būti savo vietoje – palaikyti, organizuoti, strateguoti. plačiau»

Apie baisųjį virusą – nuo krokodilo ir varlės

Na, kaipgi neseksi informacijos apie tą Uhano koronavirusą, kai kone 50 metų teko dirbti darbe, su tuo itin susijusiame. plačiau»

Už milijoną kelkime taures! (1)

Kai fantazija nebesufleruoja, kokią įdomesnę kalėdinę dovaną išrinkti, pardavėja kaip tik ištiesia loterijos bilietų vėduoklę. plačiau»

Griūva namas, griūva ir pasitikėjimas valdžia

Straipsnyje apie pasmerktą nugriauti pastatą yra vieta, kur kalbama apie raktą. Susirinkusi valdžios komisija privalo apžiūrėti statinį ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Reikia įeiti, o rakto nėra. Klausia kaimynų, gal raktą turi, o šie atrėžia, kad jie gi šeimininkai, patys turi turėti. plačiau»

Kodėl Sezamas neatsivėrė (10)

Praėjo bemaž dvi savaitės nuo jungtinės Panevėžio valdžios ir verslininkų vizito į Kazachstaną, o apie tai grįžusieji – nė kriukt. Savivaldybės puslapiuose, Pramonės, verslo ir amatų rūmų puslapyje – tuščia. plačiau»

Vasaros liūdesiai žengia į rudenį

Baigiasi neįtikėtina nelietuviškai saulėta ir karšta vasara. Ideali leisti laisvą laiką ir atostogas gimtoje šalyje prie didesnių ar mažesnių vandenų, miškuose, kurortuose, sodybose, ūksmingų parkų ir fontanų pilnuose miestuose, jau seniai jaukiai susitvarkiusiuose žaliuose Lietuvos miesteliuose. Tik ne Panevėžyje. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.