Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Nepartinis Biržų politikas ironizuodamas siūlė apmokestinti ir takelį iki atliekų konteinerio

Aukštaitijos diena

Valdžia atsidūrė bobų turguje (2)

Anksčiau kupiškėnai skundėsi, kad naujoji rajono valdžia su konservatoriais ir socialdemokratais priešakyje aukščiausius valdžios įstaigų postus buldozeriu atlaisvina saviems partiečiams. Dabar gi krenta „savosios“ galva. Tai ką, garsaus vietos opozicionieriaus parsivežti gandai iš Raguvėlės apie neva pasikviestą dirbti nesugyvenamo būdo kiršintoją, pasitvirtino? plačiau»

Neaiškiems valdininkų darbeliams – senatis

Panevėžio valdžia gražiai išsisuko nuo Seimo kontrolieriaus tyrimo: parašė raštą, kad ginčytiną žemės lopinėlį grąžina naudotis vaikų darželiui, ir tiek. O paskui kad bent pirštą dėl vaikų pajudintų! Maža to, naujasis administracijos direktorius atvirai rėžė: „Mes siūlome išvis nesinaudoti.“ plačiau»

Rokiškio politikas – žmonos rankose

Du rajono tarybos nariai rokiškėnai susitaikydami bemaž apsikabino, bet nepasibučiavo, kaip buvo jiems liepęs meras. Ar tai buvo nuoširdus kaltininko atsiprašymas, sužinoti nepavyko, nes neleido karinga politiko žmona. Šioji be skrupulų nutraukė sutuoktinio pokalbį su korespondente šaukdama: „Gana!“ plačiau»

Avis už eismo trukdymą pasiuntė į areštinę (papildyta)

Vieną naktį Anykščių policijos „areštantėmis“ tapo iš išlaužto aptvaro ištrūkusių 35 avių banda. Tik rytą pareigūnams pavyko surasti jų savininką. plačiau»

Tesilaiko pinigus savo dvare (papildyta)

Specialieji agentai ir prokurorai pažeidimų dėl Rokiškio dirbtinio ledo aikštės nerado, bet tokia išvada neįtikino tarybos nario Irmanto Tarvydžio. Šiam pareiškus, kad verslininkai daugiau neinvestuos, meras Antanas Vagonis jam neįtikėtinai kandžiai atšovė. plačiau»

Galingas ginklas kovai jau užtaisytas – reikės tik drąsos

Panevėžietis Seimo narys Bronislovas Matelis visą pusmetį dirbo darbo grupėje, kuri kūrė Pranešėjų apsaugos įstatymo projektą. Politikas sako, kad jeigu įstatymas bus priimtas, vadinasi, pavyko visuomenei įduoti į rankas galingą įrankį, padėsiantį sutramdyti kyšininkus ir kitokius nusikaltėlius. plačiau»

Socialdemokratų skyrius tiesiog akyse byra (papildyta) (2)

Atkakliai gynęsi, kad rajono skyrius neskyla į du flangus, Rokiškio socialdemokratai dabar turi pripažinti tiesą – skyriuje būta nemenkų bėdų ir nesusikalbėjimo. Partiją jau paliko skyrių kūrę senbuviai, nes esą prieita iki kaimo turgaus lygio. plačiau»

Gydytojus vers ligoniais? (papildyta) (4)

Vasaros pabaigoje gydytojai ir slaugytojai turėjo džiaugtis papilnėjusia pinigine. Tam lėšų skyrė ministerija. Bet Pasvalio ligoninėje algos nedidėjo. Ar neišlakstys paskutiniai specialistai iš kadaise geru vardu garsėjusios ligoninės? plačiau»

Patarė apmokestinti ir takelį iki konteinerio (5)

Biržų meras sumąstė, kaip pažaboti emigraciją: jei reikės mokėti už šiukšles ir išvykusiesiems, tai gal taupieji apskritai sumąstys grįžti namo. plačiau»

Ant seniūno aukuro – valstiečių partija (2)

Šimonių seniūnijai vadovavęs Žydrūnas Vanagas iškart padarė du manevrus – pakilo karjeros laiptais ir paliko valstiečių partiją. Ar tai tarpusavyje susiję? plačiau»

Smegduobė po biržiečių namu žiojasi (papildyta, nuotraukos)

Žemė po biržiečių namu dunda jau ne pirmi metai, o štai dabar visu baisumu atsivėrė smegduobė kieme, visai netoli pastato. Nepaisydama to, šeima su vaiku gyvena toliau, baimindamasi kiekvieną kartą prasmegti. O valdininkams kas – ne jiems juk tas siaubas. plačiau»

Neįgaliesiems pasiekti tualetą – neįmanoma (papildyta, nuotraukos)

Atvykę į Biržų muziejų „Sėla“ neįgalieji žino, kad, prispyrus reikalui, teks grįžti į namus. Mat pasiekti tualetą pilies trečiame aukšte, kaip ir biblioteką – antrame, jiems tas pat kaip sveikajam įkopti į Everestą. Laiptai masyvūs, statūs – dar ne kiekvienam sveikajam įveikiami. plačiau»

Smulkieji ūkininkai išstatyti pajuokai (papildyta, nuotraukos) (2)

Ūkininkai, iš paskutiniųjų besistengiantys laikyti po vieną kitą gyvulį, išlaikyti savo šeimą ir netapti pašalpų iš valstybės prašytojais, pastaruoju metu jaučiasi lyg atstumtieji. Iš ilgamečio triūso prasigyventi niekaip nepavyksta, o senstant dar ir ima pjauti neviltis, kad šviesos tunelio gale nematyti. plačiau»

Paslaptingame sandėliuke – ir žmogaus kaukolė (papildyta)

Renovuojamo namo rūsyje darbininkai aptiko paslaptingas duris į sandėliuką, o jas atplėšę – ir trūnijančių senienų. plačiau»

Eilės poliklinikose didelės, o koridoriai – tušti (nuotraukos) (1)

„Panevėžio kraštas“ gyventojų klausė, ar sveikatos apsaugos sistema juos tenkina? Ar patys yra susidūrę su jos trūkumais? Ką reikėtų keisti? plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.