Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Seimo narys valstiečių atstovas liberalume regi nacistinį pradą

Aukštaitijos diena

Šalia „Cido“ arenos gyvenantiems panevėžiečiams savaitgalis virto kančia (1)

Panevėžiečiams į galvas netelpa, kaip kažkam šovė mintis miegamųjų rajonų viduryje surengti dvidienes automobilių lenktynes. Nuo triukšmo ir smarvės žmonėms triko sveikata, iš streso net šunys lindo po lovom, o tokį renginį laiminę valdininkai mano, kad gyventojai... perdeda. plačiau»

Teatro vadovą įspėjo nepriekabiauti (2)

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro vadovui Linui Zaikauskui Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė nepalankų sprendimą. Ji pranešė, kad direktorius seksualiai priekabiavo prie savo darbuotojos. L.Zaikauskas dėl to gavo įspėjimą. plačiau»

Renkant teršalus teko kviesti greitąją

Panevėžyje, Algirdo ir Sėlių gatvių sankryžoje, lengvuoju automobiliu važiuodamas vairuotojas pastebėjo, kad nei iš šio, nei iš to degalų bake staiga sumažėjo dyzelino. plačiau»

Vasarvidžio naktį trepsėjo kaip mokėjo (nuotraukos)

Per Jonines ir Vasarvidžio šventę Skaistakalnio parkas lalėjo nuo paparčio žiedo ieškoti susirinkusių panevėžiečių. plačiau»

Vadovo tribūna

Apie vaikų ir jaunimo užimtumą vasarą – pokalbis su Panevėžio miesto meru Ryčiu Mykolu RAČKAUSKU. plačiau»

Nuo liepos 1 d. mažėja šilumos kaina

Nuo 2017 m. liepos 1 d. nustatyta AB „Panevėžio energija“ vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 5,29 ct/kWh be PVM. plačiau»

Vagį vaidinantis meras – daugumai gražu

Vieno iš Rokiškio rajono laikraščių reklamos vaizdo klipe nusifilmavęs meras socialdemokratas Antanas Vagonis dėl to nemalonumų neturės. plačiau»

Mokytoją – iš darbo (74)

Skubėdama į mokyklą prieš pusantrų metų pedagogė susižalojo, paskui ilgai gydėsi, sunkiai kilo iš ligos patalo, o dabar gavo ne ką mažiau skaudų smūgį – ji metama lauk. Gimnazijos direktorius pagal įstatymus teisus – gali atleisti darbuotoją, sirgusį ilgiau nei 140 dienų per metus, bet jo pavaldinė tikina patyrusi dar ir psichologinį smurtą. plačiau»

Estams priskaptavo batų (nuotraukos)

Prasidėjusios mokinių vasaros atostogos toli gražu ne visiems vaikams atnešė tingų poilsį. Naujamiesčio gimnazijos jauniesiems kūrėjams tai – kūrybinio darbymečio pradžia. plačiau»

Prigriebė keistai manipuliavusią bankininkę

Vieno šalies banko Panevėžio filialo valdytoja įtariama neblogai prasisukusi. Ji bus teisiama už suklastotą 250 tūkst. eurų sutartį, nors dar neaišku, ar iš to gavo naudos. plačiau»

Garsiajai verslininkei – nuolaidos dėl trijų televizorių

Aukščiausiasis Teismas praėjusią savaitę patvirtino „Romantic“ viešbučio savininkės Dalios Kuklierienės kaltę dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo, pasikėsinimo sukčiauti, piktnaudžiavimo tarnyba ir turto pasisavinimo. plačiau»

Brokas prašosi bylos (2)

Rokiškio rajono valdžiai vidurvasarį labai karšta ne nuo saulės, o nuo dirbtinio ledo aikštelės bėdų, į kurias pastūmėjo buvusios valdžios sprendimai. Prieš trejus metus sudarant sandorį su Maskvos verslininkais, į sutarties neaiškumus pirštu baksnojo vienas žinomo vietos politiko sūnus treneris, bet niekas tada jo neišgirdo. Dabar graužtis nagus – maža. plačiau»

Atostogaujanti prokurorė savo akimis regėjo apiplėšimą

Ką gali nuveikti besiilsintis, nuo darbo reikalų atitrūkęs pareigūnas, kai staiga prieš jo akis pasirodo plėšikai? Prokurorės panevėžietės atvejis parodo, kad kai ką tikrai gali. plačiau»

S.Jakubėnaitės tėvas: „Tai asmeninė tragedija“ (1)

„Eurovizijos“ dalyvė Simona Jakubėnaitė vienus metus negalės vairuoti automobilio, tačiau ji išvengė teistumo. Dainininkės bylą teismas išnagrinėjo per dieną. plačiau»

Kartais alkoholikų klube lieka vienas

Blaiviai gyventi pradėję vyrai neslepia, kad velnio lašai iš jų pasiglemžė šeimas, verslą, namus. Ir tik pasiekę liūno dugną jie pamato dėl jų upeliais tekančias artimųjų ašaras. Bet sustabdyti savo nuopuolį labai panorėjus įmanoma. Taip teigia anoniminių alkoholikų klubo nariai. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.