Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono meras tvirtina, kad norinčių dujofikuoti savo asmeninį ūkį ar verslą Naujamiestyje nėra
Niekada nemanyk, kad išvengsi policijos ir nesulauksi antstolių
Marytė SKĖRYTĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Beprotei gimdyvei juokinga bausmė

Šaltoje penkto aukšto daugiabučio laiptinėje beveik prieš metus palikusi ką tik savo pagimdytą kūdikį, jauna moteris ne tik išvengė kalėjimo, bet dar ir bus nepaprastai apdovanota – jai žadama atiduoti sūnų. Dabar ji su mažyliu „bendrauja“ – skaičiuoja jo dantukus per kompiuterio ekraną. plačiau»

Pildosi ne tik raganų, bet ir žmonos pranašystės?

Noriai ir vaizdingai anksčiau apie save kalbėjęs Rokiškio medikas ir politikas Robertas Baltrūnas netikėtai ėmė slapstytis nuo viešumos, o pakalbintas netgi grasino teismais. Kas tokio baisaus galėjo nutikti, kad aukštas pareigas partijoje užimantis medikas tapo kone laukinis? Jo šeimoje, kaip patikino žmona, viskas gerai, tai kur tada blogai? plačiau»

Smaližę mešką priviliojo kukurūzai

Biržų krašte, kaip ir kasmet pavasarį, pasirodė meška. Žmonės šios viešnios nematė, tik medžiotojų kamera įamžino, kaip godžiai ji šniaukščia kukurūzus, o po to voliojasi prie lovio. Ta proga vienas panevėžietis prisiminė ir neseną nuotykį, kaip jį lūšis apie valandą miške stebėjo. plačiau»

Srutos į Nemunėlį veržėsi iš „Biržų bekono“ tvenkinių

Incidentas gražiame gamtovaizdyje prie Latvijos pasienio parodė, kad nors gulbių ir kitų laukinių paukščių pamėgtuose tvenkiniuose-rezervuaruose leidžiama kaupti kiaulių srutas, tačiau tai jau tampa atgyvena. plačiau»

Darželio direktorius kažką slepia apie įsisukusį virusą (1)

Pandemijos situacija tokia svarbi visiems, kad net verslininkai supranta, jog ką nors nutylėti dėl to nedera. Užtat – Biržų vaikų darželio direktorius Andrius Taura leido sau mokyti korespondentą, kokius klausimus užduoti, o paskui į juos netgi neatsakė, nes valdiškoje įstaigoje vadovaujasi savo asmeniškai susirašytomis taisyklėmis. plačiau»

Vakcinų likučių jau visas kalnas (3)

Panevėžio valdžia ėmė girtis, kad skiepų fronte jų miestas tarp lyderių, tačiau realybė apverktina: vakcinų likučiai didžiuliai, o per šventes vakcinavimo centras užrakintas. Dar vis neskiepijami lėtinėmis ligomis sergantieji, neveikia registravimosi telefonu sistema, stringa eilės. Gandai dėl nepatikimos vakcinos paveikę net pedagogus, policininkus. plačiau»

Seniūnas atgims per velnių vestuves? (11)

Skolomis ir byla išgarsėjęs Daujėnų seniūnas Gintaras Zuoza prieš savivaldybių rinkimus metė darbą, o dabar po skyrybų vėl ketina atgimti lyg Feniksas iš pelenų – net grįžti į šiltą vietą. Eksseniūnas įsitikinęs, kad teismas ir didelės skolos visiškai netrukdo vadovauti seniūnijai. O kaip dėl tų kelionių į tolimuosius Farerus? plačiau»

Medikai rūsyje šventė „T.Ė.T.Ė.“ jubiliejų (7)

Ilgamečio Biržų ligoninės Chirurgijos ir ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėjo, gydytojo traumatologo ortopedo Olgerto Kvedaravičiaus 80-mečio jubiliejaus šventę biržiečiai tikrai prisimins labai ilgai. plačiau»

Iš politikos pabėgęs nepamirš V.Valkiūno mėtytų perlų (3)

Valstiečiams netekus valdžios Biržų rajono taryboje, savo mandatą deda ir ilgametis politikas Kęstutis Armonas. Jis tai aiškina nuovargiu ir noru turėti savo gyvenimą. Ūkininkas neslepia, kad buvo ir toks laikas, kai posėdžių laukdavo tarsi spektaklio. plačiau»

Tik vienas negirdėtas kaip makedonai

Viltį, kad įstaigų ir įmonių vadovų konkursus laimės ne valdančiųjų atstovai, Rokiškio rajono tarybos opozicija jau palaidojo. Ir pastaruoju metu pasipylė laimėtojai „saviškiai“. Tik štai Kriaunų seniūnu tapęs Simonas Lasys – tikrai atsiradęs neaišku iš kur? plačiau»

Iš beržynėlio liko tik kelmai su stagarais (nuotraukos)

Mikėniečiai jau nebegalės pasiklausyti suokiančių lakštingalų ir kukuojančių gegučių šalia jų kaimo augusiame beržyne – jį iškirto naujieji sklypo savininkai. Keista jo privatizavimo istorija – sklypas buvo rengtas parduoti aukcione, gal vietos gyventojai jį būtų įsigiję, tačiau netikėtai jis buvo atiduotas į privačias rankas net nesulaukus aukciono. plačiau»

Virusas įsiveržė į sporto valdžios kabinetus (1)

Per pastarąsias 4 dienas nuo koronaviruso mirė vienas Panevėžio rajono gyventojas. Aukštaitijos sostinėje ir kituose apskrities rajonuose „covidas“ aukų nepareikalavo. plačiau»

Ekologinę gamybą Lietuvoje sertifikuoja vienintelė įstaiga „Ekoagros“

Prieš 24 metus Kaune buvo įsteigta pirmoji Lietuvoje ir Baltijos šalyse ekologiškų produktų sertifikavimo įstaiga „Ekoagros“. Žemės ūkio ministro įsakymu 2000 m. jai suteiktos teisės vykdyti sertifikavimo institucijos funkcijas pagal patvirtintas Ekologinio žemės ūkio taisykles ir suteiktas sertifikavimo įstaigos kodas LT-EKO-001. Iki šiol tai yra vienintelė institucija Lietuvoje, turinti teisę sertifikuoti ekologinę gamybą. plačiau»

Autobusų stoties statybos brangsta šuoliais (2)

Valdančiųjų palaimintą naujos Panevėžio autobusų stoties projektą opozicija pakrikštijo gėdos paminklu politikų savanaudiškumui: kartu su stotimi sumąsčiusi įrengti požeminę mašinų aikštelę, valdžia daugiau nei dvigubai išaugino statybų kainą ir permetė ant visų miestiečių pečių. plačiau»

Virusas griebė Noriūnų ugniagesius

Statistikos departamento duomenimis, per pastarąsias 3 dienas koronaviruso aukomis tapo dar 5 panevėžiečiai. Kituose apskrities rajonuose „covidas“ aukų nepareikalavo. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.