Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų vicemerė prisiminė, kaip ji garsiam menininkui J.Mekui buvo įsiskolinusi alaus

Aukštaitijos diena

Tyčiojasi iš sveiko proto (nuotraukos) (3)

Valdžios gyrimasis neva atsinaujinančiu, asfaltuojamu Panevėžiu rožyniečius tik erzina. Lopų zigzagais išmargintose gatvėse naujas asfaltas vietomis jau įtrūkęs, kai kur jį, užpiltą tiesiog ant žemės, nesunkiai ir pirštais paėmus galima nulupti. Vandentiekininkai irgi papykę: nutraukus vamzdžius gyventojams vandenį teko vežioti kanistrais. plačiau»

Bijo, kad valdžios liūtus ves avinas (nuotraukos) (5)

„Aš labiau bijau 100 liūtų armijos, vedamos avino, nei 100 avių armijos, vedamos liūto“, – vakar prieš balsuojant dėl vicemero skyrimo pareiškė patyrusi Pasvalio politikė Neringa Trinskienė. plačiau»

Įkalbėtas kaip mažas vaikas vis tiek pasitraukė (nuotraukos)

Trečiadienį be jokių trukdžių ar nesusipratimų prisiekė naujoji Kupiškio rajono taryba bei antrai kadencijai perrinktas meras konservatorius Dainius Bardauskas. plačiau»

Žiedadulkes upėje palaikė teršalais

Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiemet, panevėžiečius gąsdina pageltęs Nevėžio upės vanduo. Pamanę, kad tai teršalai, žmonės puola skambinti pavojaus varpais. plačiau»

Milijonieriui – teismo niuksas (nuotraukos) (2)

Užuot sumokėjęs valstybei per 14 tūkst. eurų skolą, vienas turtingiausių Biržų politikų Aidas Vaitkevičius išlaukė, kol valdantieji skolą nurašys. Tik kai mūsų laik-raštis tai paskelbė, milijonierius patraukė į teismus. Valstiečiai tuomet rėžė, kad tai politinė korupcija, bet štai dabar, pasikeitus poreikiams naujoje taryboje, griebte griebė jį į savo šiltą glėbį. plačiau»

Kamantinėjo ir apie slaptus pažadus (nuotraukos)

Pirmasis Rokiškio rajono naujos tarybos posėdis buvo ne tiktai šventinis, bet ir karštas. Opozicijoje liekantys politikai jau ėmėsi prievaizdo vaidmens ir pretendentus į aukštus postus atakavo klausimais. Po slaptų balsavimų akivaizdžiai pasimatė, kas čia labiau mėgstamas, o kas ne. plačiau»

Panevėžio mero bylą perdavė Šiauliams (5)

Perrinkto Panevėžio vadovo Ryčio Račkausko byla bus rezonansinė, tad vietos teismui geriau jos nenagrinėti ir nekelti papildomų jausmų bangos. plačiau»

Į valstiečių viliotinį nesureagavo (1)

Būsimoje Kupiškio rajono taryboje 10 vietų turėsiantys konservatoriai po ilgų mąstymų nesugalvojo nieko geresnio, kaip kviesti į koaliciją tuos pačius socialdemokratus. plačiau»

Teisingumo grandinė beveik neatsilaisvino

Garsiai Panevėžio šeimai ir vėl nepavyko sulaukti švelnesnio nuosprendžio. Apeliacinis teismas buvusiam seimūnui Vitui Matuzui už nusikaltimo organizavimą bendrininkų grupėje paliko tą pačią bausmę – 3,5 metų laisvės atėmimo, atidedant bausmės vykdymą, jo žmonai – irgi tą pačią, beveik 3 metus. plačiau»

Nušalinimas R.Račkauskui išėjo į naudą? (9)

Beveik po metų pertraukos Panevėžio meras Rytis Račkauskas vėl pasijuto esąs savo stichijoje – dirigavo miesto tarybos posėdžiui. Dar senosios tarybos, nes naujoji pradės darbą balandžio 24 dieną. Grįžusiojo po priverstinio nušalinimo tonas tapo gerokai švelnesnis. plačiau»

Kas verčia pasitraukti savivaldybės administracijos vadovą? (10)

Kai rinkimus laimi tas pats meras, kuris tave ir pakvietė į darbą Panevėžio savivaldybėje, atrodo, nieko daugiau ir nereikia. Tik dirbk ir švilpauk. Bet ne, visiems labai netikėtai staiga atsistatydina administracijos direktorius Rimantas Pauža. Dar blogiau tai, kad jis nepaaiškina to priežasčių, visiškai užsislaptina. plačiau»

Dėl vietos aikštelėje geriau nekovoti

Prieš kelis mėnesius Panevėžyje prie vieno daugiabučio namo išplatinta aikštelė sukiršino aplinkinius gyventojus. Išvydę laisvų vietų žmonės suka čia, o paskui pyksta, kad buvo nubausti policijos. Atsakymas jiems labai paprastas: tai privati aikštelė ir tokių bus vis daugiau. plačiau»

Į valdžios olimpą teks priimti ir menkiau išprususį (13)

Pasvalio konservatoriai po rinkimų turėjo nuryti ir nemažą kartėlio dozę – rinkėjai jiems apkarpė vietas taryboje, tad dabar teks pamiršti karališką skeptrą ir išmokti dalintis valdžia su socialdemokratais, kurių lyderis tegali pasigirti vietos technikumo mechaniko diplomu ir dar razina ant torto – mėnesio verslo vadybos kursais. plačiau»

Automobilį išsinuomojo tam, kad parduotų

Jaunas vilnietis sukurpė be galo „gudrų“ planą, kaip lengvai prasimanyti pinigų: tereikia išsinuomoti automobilį ir jį paskui parduoti. Policijai tokį sukčių pagauti vienas juokas, o štai pirkėjui atgauti pinigus gali būti nelabai lengva. plačiau»

Merui su komanda dar teks paprakaituoti prieš VRK (5)

Vyriausioji rinkimų komisija nepriėmė galutinio sprendimo dėl galimo Savivaldybių rinkimų įstatymo pažeidimo, nors buvo parengtas projektas, išteisinantis Panevėžio mero Ryčio Račkausko rinkimų komitetą kartu su visomis jo valdžios mieste prismaigstytomis lentelėmis. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.