Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvaliečio gimnazisto klasiokai stebisi, kaip šiam pavyksta greitai ir lengvai išspręsti užduotis

Aukštaitijos diena

Įdarbinimas – per „savus kontaktus“ (7)

Panevėžio valdžia slepia, kokiu būdu rado direktorę vadovauti svarbiai savivaldybės bendrovei „Panevėžio gatvės“. Naujoji vadovė itin jauna, visai ne tuos mokslus baigusi moteris. Irgi jaunas, irgi bemaž naujokas savivaldybės skyriaus vedėjas ir įmonės valdybos pirmininkas įžūliai atsisakė atskleisti, kaip buvo atsirinkta ši vadovė. O kaip pasirinktas jis? plačiau»

Laukdamas kelialapio į kalėjimą niekaip nerimsta

Jeigu girtas būdamas nužudai žmogų, tai, atrodo, jau daugiau velnio lašų į burną amžiams nebeimsi, tuo labiau prie vairo nesėsi. Bet ne – nuopuolio ratai sukasi. Iki dar vieno baisaus nusikaltimo? plačiau»

Vežėjo įmonė praranda gerą vardą (2)

Girtas autobuso vairuotojas buvo sučiuptas todėl, kad apie jį pranešė vienas iš keleivių. Tačiau tai dar negarantuoja, kad prie autobuso vairo sėsiantis kitas vyras tikrai bus blaivininkas. plačiau»

Dovanotas paminklas supriešino pasvaliečius (7)

Paminklas Žygimantui Augustui Pasvalyje pastatytas ant „skruzdžių tako“ – ten, kur labiausiai zuja žmonės. Tačiau ne visiems miestiečiams patinka ne tik paminklo vieta, bet ir pasirinkta itin prieštaringai vertinama istorinė asmenybė. plačiau»

Per kartą – keturi sumedžioti vilkai

Tokio įspūdingo laimikio, su kokiu triumfavo Juodupės medžiotojai, Panevėžio krašte dar nebuvo. Bet netgi tokia sėkmė vietos gyventojams baimės nesumažina – vilkai jau sugeba patekti į tvartus, pasirodo dienomis, tad grįžtančius vaikus tenka pasitikti prie autobusų stotelės. plačiau»

Paauglio lemtis (2)

Apie šalia vaiduokliu virtusio pastato buvusios gamyklos teritorijoje besibūriuojančius paauglius ir jų gyvybėms iškilusį pavojų budri biržietė valdininkus perspėjo dar pavasarį. Tačiau jokių priemonių niekas nesiėmė ir baisios tragedijos išvengti nepavyko. Užtat dabar lengviausia viską nurašyti likimui. plačiau»

Į mero rinkimus – drabstantis purvais (3)

Kupiškio politinėje padangėje buvę bičiuliai tampa priešais, o buvę priešai – draugais. Socialdemokratus palikęs vicemeras Aurimas Martinka susibičiuliavo su buvusiais aršiais savo kritikais ir galbūt pakeis iš politikos išmestą kyšininką Zigmantą Aleksandravičių. plačiau»

Valdžiai mielesnė viena parduotuvė (6)

Visi lygūs, bet yra ir lygesnių. Medeikiuose šalia mokyklos įsikūrusi parduotuvė negavo licencijos prekiauti alkoholiu, nors kitai kaimo parduotuvei, esančiai irgi arti vaikų globos namų, jokių apribojimų nebuvo skirta. Tada politikai buvo įspėti, kad pažeidžia lygios konkurencijos principą, tik apsimetė kurti. Užtat teismo sprendimą teko išgirsti. plačiau»

„Nuginklavo“ užuomaršas medikus

Jei Biržų ligoninėje būtų apsilankę nusikaltėliai, medikai būtų galėję jiems pasipriešinti ginklu. Bet visa bėda, kad ligoninės šeimininkai apie tą seife gulintį revolverį buvo visai pamiršę. plačiau»

Komandiruočių dienpinigių reikia ir tualetams (8)

Pasireklamavimas „fasbukuose“ prilygsta pasireklamavimui komandiruotėse – ir už tą, ir už kitą bemaž dykai gauni pinigų? plačiau»

Aikštėje minia neišsiteko, bet kelio neuždarė

Panevėžio Laisvės aikštėje įvykusi eglutės įžiebimo šventė paliko nuosėdų miestiečių atmintyje ne tik todėl, kad eglutė daugeliui neatitiko lūkesčių ir nebuvo tokia ypatinga, kokią žadėjo miesto valdžios atstovai, skyrę jai ir kitoms puošmenoms rekordinę sumą – 150 tūkst. eurų. plačiau»

Išgirtasis monstriškas projektas – tik prastas plagiatas? (6)

Netylant abejonėms dėl Panevėžio valdančiųjų siekio bet kokia kaina prakišti net „Cido“ areną nuostolingumu galbūt pralenksiantį menų centrą, išaiškėjo, kad būsimas itin išgirtas šio centro pastato architektūrinis projektas gal net yra nukopijuotas nuo kito garsaus projekto. plačiau»

Iš partijos bėga su trenksmu, bet šiltos kėdės nepalieka (12)

Kupiškio rajono valdžioje bręsta permainos, bet visi supranta, kad artėjant rinkimams tai jau nebesvarbu. Politikai aktyviai rengiasi kovoms dėl mero posto, tad ir vicemero Aurimo Martinkos skandalingas pareiškimas gali būti tik žinia, kad ir jis bus tarp tų besivaržančiųjų. plačiau»

Taksistus įtaria mokesčių slėpimu

Ar Panevėžio taksi vairuotojai kelionės pabaigoje jums sumokėjus pinigus išduodavo kvitus? Apie tai verta pamąstyti išgirdus žinią, kad kelių taksi firmų savininkas dėl juodosios buhalterijos atsidūrė už grotų. plačiau»

Genocidas pasireiškia ir autobusų nubraukimu (10)

Vabalninko gyventojai net lošteli, kai Biržų autobusų parkas atsiunčia gargarą keleiviams vežti. O po to valdžia dejuoja, kad reisas – baisiai nuostolingas. Keista autobusų parko aritmetika ir su keleiviais – skaičiuoja tik vabalninkiečius. Dar keistesnis vadovės įsislaptinimas. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.