Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Rokiškio rajono meras apie permainas rajone ir naujas valdančiąsias jėgas bijo net išsižioti

Aukštaitijos diena

Atspari plėšikams

Pasvalietei buvo lemta antrąkart patirti žiaurių nusikaltėlių antpuolį. Pirmąkart niekšai jos kūną degino lygintuvu, o sprukdami įmetė į rūsį, paliko surištą ir dar užrakino. Po tokio išbandymo moteris tarsi užsigrūdino ir užpulta antrąkart jau ryžtingai pasipriešino trims tvirtiems latviams. plačiau»

Sveikuolei kirto tik jaunystės eliksyras

Maisto technologijos specialistė, garsiojo Čičinsko kepsnio bendraautorė jau daug metų gydosi pagal pačios susirinktus liaudies medicinos receptus ir į gydytojus kreipiasi tik didelės bėdos prispirta. Amerikoje ji bandė į protą atvesti ir vieną klaikiai besimaitinančią šeimą, bet nepavyko. plačiau»

Ligonė – lyg muštruojamas kareivėlis (1)

Sustreikavus širdžiai Panevėžio rajono gyventoja išsikvietė greitąją pagalbą. Bet nuo bejausmės medikės jai pasidarė dar blogiau – šioji, užuot atjautusi, tik svaidėsi žaibais ir klausinėjo, kodėl pati negalėjo į miestą atvažiuoti, juk tik dvi greitosios rajone besančios. plačiau»

Kai širdis lieka savam mieste (nuotraukos)

Sugrįžęs krepšinis, išpopuliarėjęs džiazas, švietėjiškų idėjų ir lietuvybės sklaida, parolimpiniai medaliai ir dar vienas auksas Kalėdų išvakarėse – taip panevėžiečiai myli savo miestą. plačiau»

Milijonieriaus liaupsės

Šiaulių apygardos teisme liudijęs vienu iš turtingiausių šalies žmonių laikomas Panevėžio milijonierius verslininkas Gvidas Drobužas negailėjo gražių žodžių teisiamam eksseimūnui, Panevėžio eksmerui Vitui Matuzui. Tuo klausimu milijonieriaus atmintis veikė puikiai, bet vos tik atėjo laikas kalbėti apie bylą – ir užsikirto. plačiau»

Opozicija išlaukė savo šanso perimti valdžią (1)

Skilę Rokiškio rajono socialdemokratai su opozicija rengiasi didžiulėms permainoms – perimti rajono taryboje daugumą. Opozicijai anksčiau tai nepavyko, o dabar šansas nukrito tarsi iš dangaus. Bent pora kėdžių jau braška. plačiau»

Garsioji pirtis – be varguolių ir be nuostolių (nuotraukos)

Panevėžio pirtis galbūt dar gyvuos. Pabrangę pirties malonumai vantų mėgėjų neišgąsdino: norinčiųjų išsiperti ar tiesiog pabendrauti – šimtai. Tai kodėl anksčiau valdžia nebandė gelbėti pirties? plačiau»

Apsemtoje sodyboje prigėrė dvi vištos (1)

Nors pastarosiomis dienomis Panevėžio apylinkėse lietaus nebuvo daug, tačiau pakilęs gruntinis vanduo apsėmė 64 metų Šilų miestelio gyventojo sodybą. plačiau»

Vilkikas barstė pigmentinius dažus

Pirmadienį popiet Pasvalio rajone, Škilinpamūšio kaime, prie tarptautinės magistralės „Via Baltica“ įsikūrusių Pakelės namų vadovas Vytautas Mikelėnas automobilių aikštelės pakraštyje pastebėjo ant asfalto tyvuliuojančią nemažą ryškiai mėlynos spalvos balą. Dar kita, šiek tiek mažesnė, buvo tolėliau. Įtartinas skystis buvo bekvapis. plačiau»

Gimnazijoje – konfliktas dėl stalo teniso (1)

Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijoje įvyko mokinių konfliktas: du vyresni gimnazistai už piktus pokštus nubaudė du paauglius. plačiau»

Nelaiminga meilė paaugliui atėmė norą gyventi? (2)

Draugų mėgstamas, tarp mokyklos lyderių buvęs gausios šeimos vaikas feisbuke, ant savo paskyros sienos, parašė „Amen“. Tas žodis šešiolikmečiui reiškė kur kas daugiau, negu šiaip dažnai juokais jį kartoti mėgstantiems jaunuoliams. plačiau»

Išvaromas direktorius spėjo įdarbinti sūnų

Šviesuliais vadinti, bet moterį girti pražudę buvę mokyklų vadovai, praėjus pagirioms, skubėjo tvarkyti šeimos reikalų ir ieškoti paguodos. Vienas, palikdamas darbo vietą, pasirūpino tik vairuotoju dirbusiu sūnumi, o kitas viešai apgailestavo turįs išeiti po šitiekos darbo metų. plačiau»

Antireklama Panevėžio merui (nuotraukos) (2)

Iki šiol visokiausias iškabas panevėžiečiai kabino, kur tik jų širdis geidė, ir tai buvo baisu. Dabar gi šią sritį ėmė gerokai purtyti miesto valdžioje susidariusi beveik Švč. Trejybė – trys architektai: meras, administracijos direktorius ir skyriaus vedėja. Tačiau kai jie verslininkus nuskalpavo dėl mero projektuoto pastato bjaurojimo, juokas jau nebeėmė. plačiau»

Tremtinė – prie neišbrendamo kelio (1)

Žmonėmis nepasitikinti biržietė savo dienas leidžia vieniša šaltame namelyje. Ir taip jau liūdną jos gyvenimą dar temdo ant jos žemės, abipus kelio, suverstos atliekos. Dėl jų išmirkęs purvas slenka į kelio vidurį ir užkemša vandens pralaidą. Kaip tokiu keliu nueiti iki parduotuvės nusipirkti duonos? plačiau»

Pranašiškų žodžių autorius neteko vilties

Su politika atsisveikino ir Rokiškio rajono tarybą paliko dar vienas opozicijos atstovas – verslininkas Virginijus Gaučys. Tai jis tikina padaręs iš beviltiškumo, taupydamas nervus ir sveikatą, nes su valdančiaisiais ir meru susikalbėti esą nebeįmanoma. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.