Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Seimo narys pastebėjo, kad panevėžiečiai, verslininkai kalba apie galimai neskaidrius sandorius miesto savivaldybėje
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Nuo visų atskyrė ne karantinas (1)

Gyventi vienkiemyje, kur nėra aplink nieko svetimo, dabar, regis, daug saugiau, tačiau kai tavo namai tampa nepasiekiami jokiu transportu, saugumo jausmą keičia nerimas – o kaipgi privažiuos greitoji? Tačiau tiems smarkuoliams, kurie kirsdami ir išveždami mišką taip išdaužė kelius, žmonių vargai – nė motais. plačiau»

Tikisi, kad buvo tik šiurpi viruso repeticija

Skemų socialinės globos namuose tvyro įtampa. Darbuotojai būgštauja, ar tik ir pas juos jau neįsėlino žmonių gyvybes šienaujanti „koronė“. Tai turėtų išaiškėti po kelių dienų, kai bus pranešti vieno darbuotojo tyrimo rezultatai. plačiau»

Jaunas ugniagesys – jau didvyris

Tai, kad buvo išgelbėta seno žvejo gyvybė, lėmė ne tik laimingas atsitiktinumas, bet ir profesinis ugniagesio įprotis atidžiai stebėti aplinką. Šito įpročio jaunajam gelbėtojui dar prireiks, nes žvejybos asų nuo vandens negali atmušti net ir penki apsivertimai savadarbe valtimi. plačiau»

Likus suskaičiuotoms valandoms, tepinėlių dar nebuvo

Pandemijos sąlygomis šalies valdžios nurodymai keičiasi kone kasdien. Pasvalio rajone esančiame pasienio punkte nuo šio šeštadienio reikia patikrinti visus atvykstančius vairuotojus – paimti jų tepinėlius, o tai turi atlikti vietos komanda. Ją apmokyti teko strimgalviais. plačiau»

Neįtikusi Biržų valstiečių valdžiai, visai tiko Pasvaliui (12)

Skandalingai Biržų autobusų parko vadovo pareigas palikusi Giedra Pladytė-Petrovič jau vadovauja tokiai pat, tik irgi skandalų nuvargintai įmonei Pasvalyje. Biržų meras Vytas Jareckas dabar turi aiškintis, kodėl buvo pūstas toks didelis šios vadovės pažeidimų burbulas ir kodėl jis taip pamažu ėmė ir subliūško. plačiau»

Užaugintus daigus ir sodinukus teks išmesti?

Karantinas žiauriai smogė smulkiesiems verslininkams, priauginusiems daigų, sodinukų ar medelių. Turguje šiomis prekėmis draudžiama prekiauti. Iš automobilių – tuo labiau. plačiau»

Kaukes kabina ant vartų: imkit, kaimynai! (2)

Jeigu dar neturite kaukės, kreipkitės į šiaurinėje Panevėžio miesto dalyje esančią Liekupio bendruomenę. Jie siuva kaukes ir dalija jas originaliu būdu – pakabina ant namo vartų. Privačių namų kvartale tai padaryti nesudėtinga. plačiau»

Valdžios cinizmas trykšta vizijomis

Tuo metu, kai visi suka galvas, kaip išgyventi, kai verslas tiesiog akyse žlunga, o į namus karantinuotis siunčiami nauji bedarbiai, Panevėžio valdžia apsimeta esanti toliaregė – vikriai bando prakišti keistą verslo vizijų konkursą, įvertintą net 200 tūkst. eurų. Vien iš jo sąlygų galima įtarti, kad tuos pinigus maro metu sužiaumos „būrėjai iš kavos tirščių“. plačiau»

Tėvai su vaikais spėjo išbėgti iš liepsnų

Panevėžyje supleškėjus mediniam namui, kuriame gyveno romų šeima, kraupią naktį išgyvenę žmonės prakalbo apie padegimą. Jie teigė, kad kažkas prie namo iš pagalių sukrovė laužą ir įžiebė pragaištingą liepsną. plačiau»

Nuteistosios siuva kaukes visos šalies kaliniams

Panevėžio pataisos namų gyventojos palinko prie siuvimo mašinų. Tik pasiuvusios 40 tūkst. apsauginių kaukių šalies įkalinimo įstaigų nuteistiesiems ir darbuotojams, jos galės pagelbėti ir kitiems, nekantriai laukiantiems šios paklausios prekės. plačiau»

Mokant pervedimu atsiskaitymo galima ir nesulaukti

Įmonės atstovais apsimetę sukčiai Panevėžyje apmovė miško technika prekiaujančius pardavėjus. plačiau»

Kam konservuotų agurkėlių?

Ne visus panevėžiečius gąsdina koronaviruso epidemija. Kai vieni tuština parduotuves, kaupdami kruopų ir makaronų atsargas, kiti valo rūsius ir dosniai siūlo kitiems savų atsargų. plačiau»

Susidorojimas dėl cenzūros ir amžiaus? (2)

Praėjusią savaitę Panevėžyje tradiciškai turėjo būti įteikti Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliai „Tarnaukite Lietuvai“, bet renginys dėl karantino atšauktas. Tarp apdovanojamųjų turėjusi stovėti žurnalistė, rašytoja Liuda Jonušienė dabar karčiai juokauja: „Medalio dar negavau, bet vienintelė gavau „premiją“ – dvi išeitines pašalpas.“ plačiau»

Seną keleivę sunervino seno vairuotojo čiaudulys

Kas dabar dedasi visuomeniniame transporte? Vis dar gausiai važinėjame? Mieste – beveik taip, o štai didmiesčiai gyventojams jau nepasiekiami. Ketinama ir smarkiai riboti judėjimą Panevėžio rajone bei retinami miesto autobusų maršrutai. plačiau»

Netiki politiko geradarystėmis (3)

Buvusio Subačiaus seniūno Vidmanto Paliulio pagyrūniškos kalbos apie sniego valymą nuo seniūnijos kelių savuoju lygintuvu jo kraštiečiui kelia juoką – esą ne taip viskas buvę. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.