Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Užsienyje gyvenantys Pasvalio rajono gyventojai savo vaikams išrinko daugelį lietuvių gluminančius vardus
Kiemo politiniai debatai – su intymesniais nukrypimais
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Rinkėjai išrūšiavo pagal savo taisykles (nuotraukos) (3)

Antrojo rinkimų turo laimėtojai jau suka ietis į Seimą, o pralaimėtojai analizuoja nesėkmės priežastis. Mūsų krašto rinkėjai šįkart rinkosi labai nevienodai – ir pagal partijas, ir pagal turtus, ir pagal asmenybes, ir pagal „savus“ ir „svetimus“, ir dar neaišku pagal ką. Štai Panevėžyje net nepartinis meras, atrodo, vertėsi per galvą, kad laimėtų valstiečiai, bet ir tai ne visos užmačios pavyko. plačiau»

Rinkimų komisijos vadovė gėrė, nes buvo šalta (1)

Rinkimų antrasis turas Panevėžyje padvokė alkoholiu. Vakarinės apygardos Šermuto apylinkės komisijos pirmininkės elgesys privertė kviesti policiją, skaičiuojant balsus ji visaip darkėsi ir buvo išprašyta iš darbo vietos. Bet savo pavaldinę tos pačios partijos atstovė gynė kaip liūtė. plačiau»

Nualpusiąją į ligoninę nugabeno greitoji

Koronavirusu serga tiek seni, tiek ir maži. Tačiau pagal sveikatos centro atstovų pranešimus galima suprasti, kad senus šis naujas užkratas griebia žiauriai, o mažylius – vos juntamai. plačiau»

Vietoj vicemero prašė gražios moters (4)

Pasvalio rajono tarybos opozicijos atstovas Vladas Linkevičius perdavė merui Gintautui Gegužinskui gyventojų nusivylimą, kad iš burnos nepraveriančio vicemero nėra „nei vaizdo, nei garso“. Ir dar pasiūlė išeitį – juk salėje tiek gražių moterų, galima šalia pasisodinti vieną iš jų! plačiau»

Niekšų išmestas šuo jų vis laukė prie kelio

Daugiau nei savaitę pasvaliečių širdis virkdė laukuose paliktas šuo. Vargšas keturkojis nesitraukė iš plyno lauko, matyt, tikėdamasis, kad jo sugrįš paimti. Dvi neabejingos moterys ėmėsi iniciatyvos ir subūrusios komandą pasirūpino keturkoju. Gelbėjimo operaciją netgi paskubino lietus ir šaltis. plačiau»

Pirmieji trofėjai – specialia dūda prisiviliojus vilkus

Panevėžio krašte vilkų medžioklės sezoną atidarė kupiškėnas. Specialia dūda prisiviliojęs plėšrūnų gaują medžiotojas iškart vietoje patiesė porelę. plačiau»

Tupyklų reikalai stumiasi greičiau nei vandentiekio (1)

Biržų rajono politikai baisėjosi, kad metai bėga, o „Biržų vandenų“ bendrovė neišbrenda iš nuostolių. Posėdyje skambėjęs vadovo pasiteisinimas, kad viskas atsimuša į pinigus, tarybos narius dar labiau suerzino. Buvusi vicemerė į akis išrėžė, kad gal po šitais žodžiais slepiasi paties vadovo neveiklumas? plačiau»

Susirgo grįžęs iš teatro gastrolių

Klastingasis virusas jau įsisuko į Panevėžio savivaldybę, paralyžiavo J.Miltinio dramos teatro darbą, o labiausiai nuo užkrato kenčiančio Pasvalio rajono gyventojai nuo kitos savaitės turės pratintis prie griežtesnių apribojimų. plačiau»

Akmuo po kaklu tie žemės sklypai (3)

Sena biržietė tremtinė neišgali sumokėti žemės mokesčio už keturis sklypus, bet parduoti jų taip pat negali. Mat pirkėjai, kuriems rūpėtų šitie plotai, apsisuka ant kulno ir išvažiuoja vos tik išgirdę, kiek tektų už juos pakloti žemės mokesčio. Mat sklypai yra patekę į miesto ar rekreacinę teritoriją. Nebematydama kitos išeities, moteris valdžios maldavo pritaikyti mokesčio lengvatą. plačiau»

Dalį upelio pakištų po stiklo kupolu (nuotraukos)

Gražiausia pripažintai sodybai išskirtinumą suteikia paprasčiausi, čia pat laukuose anksčiau gulėję akmenys. Šeimininkai jais ir tvenkinius išgrindė, ir žvyrkelio šlaitus sutvirtino, o pačius didžiausius į gėlių darželius sutupdė. Bet yra čia ir plytų, ir medžio gabalų – istorinių, iš močiutės nugriautų statinių, perkeltų į naujus. plačiau»

Užkratas – jau ir Profesinio rengimo centre

Dideliu viruso židiniu virtusioje Panevėžio infekcinėje ligoninėje daugėja ne tik užsikrėtusių slaugytojų bei pacientų, bet ir jų sutuoktinių. Neramu ir dėl į ligoninės reanimaciją greitąja nuvežto per 60 metų panevėžiečio. plačiau»

Miškus naudingiau užsiauginti patiems

Iki lapkričio 16 d. priimamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“ veiklos sritį „Miško veisimas“. Tai antrasis paraiškų priėmimo etapas šiais metais, jam skirta 9 283 964 Eur paramos lėšų. plačiau»

Naujoji Laisvės aikštės danga jau suaižėjusi (nuotraukos) (2)

Mokesčių mokėtojų pinigai, 6 mln. eurų, pamažu gula į Laisvės aikštę – jie virsta trinkelėmis, akmens plokštėmis, dar visokiais modernumo akcentais. Tačiau jau dabar akivaizdu, kad nemažai pinigų nušvilps į orą – ką tik paklotas kiniškas plokštes teks keisti naujomis, nes jos jau dabar, darbų nepridavus, daug kur suskilinėjusios. plačiau»

Kačių kraiko maišuose – nuodingi chemikalai (1)

Europos Sąjunga uždraudė prekiauti kenksmingais žemės ūkio chemikalais, tačiau nusikaltėliai čia užčiuopė aukso gyslą. Siuntiniai iš Kinijos juodais keliais pasiekdavo mūsų šalį, o čia jau veikė fasavimo fabrikėlis – tik ant maišų buvo lipdomos kitokių prekių etiketės. Klientų pigiai prekei, kaip žinoma, visada atsiranda. plačiau»

Husarų batalione – trys ligoniai

Panevėžio krašte savaitgalį koronavirusas pasiautėjo kaip reikiant, per tris dienas užfiksuotas rekordinis naujų užkrato atvejų skaičius – beveik pusė šimto. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.