Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškyje aludę turintis rokiškėnas už sovietinės simbolikos demonstravimą gavo baudą

Aukštaitijos diena

Latviai užjaučia alų tempiančius lietuvius (nuotraukos) (3)

Smarkiai pakilus alkoholio kainoms, pasienyje su Latvija gyvenantys lietuviai važiuoja jo pirkti pas braliukus ir į automobilių bagažines velka dėžėmis. Pigesnį alų glėbiais tempia ir važiuojantieji į pajūrį, ir grįžtantieji atgal sustoja. Net autobusų parkas siūlė reisą iki Bauskės, bet klientus, matyt, surinko apsukresnis konkurentas. plačiau»

Skandalingoje naujagimės suluošinimo byloje – nauji įrodymai (1)

Dėl neįgalios dukros su Rokiškio ligonine bylinėtis ryžęsi jauni tėvai patyrė dar vieną smūgį – teismas išteisino medikus. Tačiau tėvų rankose prieš nešant skundą į aukštesnės instancijos teismą – dar vieni tyrimai, šįkart – genetikų. plačiau»

Trenerį apkaltino rasizmu ir sutartomis rungtynėmis

Įvarčių nedaug įmušęs ir dėl to iš komandos atleistas juodaodis futbolininkas bandė sukelti Panevėžyje dar negirdėtą skandalą dėl rasizmo. Iš Ganos pakviestas legionierius tikino, kad treneris ne tik jį užgauliojęs, bet ir smaugęs. O rungtynių rezultatas buvęs iš anksto sutartas. Žaidėjai, treneriai aiškintis važiavo į šalies Futbolo federaciją. plačiau»

Mirtina liga įslinko į kaimiečio tvartą

Dėl afrikinio kiaulių maro Panevėžio rajono ūkininkas neteko dviejų augintinių. Mirtino užkrato grėsmė didžiulė ir kitiems knysles laikantiems gyventojams. Jį nešiojančių šernų gaišenų kol kas nerandama vos vienoje rajono seniūnijoje. plačiau»

Sulčių nespaudžiančią sulčiaspaudę patarė naudoti į sveikatą (2)

Nusipirkęs sulčių nespaudžiančią sulčiaspaudę panevėžietis panoro ją grąžinti, bet paaiškėjo, kad atgauti pinigus nebus jau taip lengva. Dar labiau pensininkas stebėjosi prietaiso aprašymu, kad jis spaudžia vaisius be kauliukų. Apie uogas – net neužsiminta, tad kodėl prekybininkė jį pirkti siūlė? plačiau»

Gyvybės langelyje dukrytę paliko vos pagimdžiusi (papildyta) (1)

Drebančiomis rankomis ir drebančiu balsu motina paliko savo dukrytę gyvybės langelyje Panevėžyje. Vaiko gimdytojai žinomi, bet jeigu jie atsitokės ir norės mažylę susigrąžinti, turės įrodyti tėvystę. Dabar mergytei ieškoma globėjų. plačiau»

Giminaičių kare net ir advokatas nesivaldė (papildyta, nuotraukos)

Kai senukas apsižiūrėjo, kad yra apgautas, prasidėjo tikras pragaras dėl žemės sklypo. Neįtikėtina, bet ir teisme buvo baisu: atsakovas bei jam talkinęs sūnus advokatas visokiais būdais bandė užčiaupti burnas ieškovo liudytojams. plačiau»

Gąsdina medžiai nukapotomis šaknimis

Klojamas kanalizacijos vamzdynas pareikalavo aukų – darbininkai išpjovė šalikelėje šalia asfalto augusius medžius. Bet kaipgi jie paliko kelis drūtakamienius? Gyventojai baiminasi, kad medžiai – pažeistomis šaknimis, todėl gali nuvirsti jau per pirmą audrą. plačiau»

Neįgalią bėglę įveikė alkis

Iš Šiaulių ligoninės išrašyta neįgali pasvalietė neskubėjo grįžti į valdiškus globos namus. Nuvažiavę jos pasiimti įstaigos darbuotojai išgirdo, kad moteriškė išrašyta. Kur ji pasidėjo – tik vienas Dievas žino. Visi lengviau atsikvėpė tiktai išgirdę žinią, kad iki sostinės nukakti sugebėjusi neįgalioji išalko ir pati atėjo pas pareigūnus. plačiau»

Nuo maro nugaišo kučgaliečio kiaulė (1)

Biržų rajone nustatytas jau antras šiemet afrikinio kiaulių maro atvejis gyventojų ūkyje. Nuo šios ligos nugaišo Papilio seniūnijos Kučgalio kaime žmonių laikyta vienintelė suaugusi, maždaug 10 mėnesių kiaulė. plačiau»

Nematė reikalo aiškintis į eterį paleistų žodžių (3)

Iš valstiečių gretų po Gretos Kildišienės skandalo už akių pašalintas Panevėžio tarybos narys Tomas Josas turėjo aiškintis savivaldybės Etikos komisijai. plačiau»

Niūrią atliekų temą palydėjo kalambūru

Kainos už atliekas liūdina ne tik paprastus gyventojus, bet ir verslininkus bei ūkininkus. Rokiškio rajono politikai, tarybos posėdyje svarstydami jų peticiją, spėjo apsitarti ir kas, kur bei ką sodina. plačiau»

Panevėžys atsinaujina – renovuojami šilumos tinklai

AB „Panevėžio energija“ pradėjo vykdyti tris šilumos tinklų rekonstravimo projektus Panevėžio mieste, todėl šiuo metu daugelio gatvių zonose vyksta kasimo darbai, atnaujinami šilumos tiekimo vamzdynai. plačiau»

Pati muša, pati rėkia? (papildyta) (3)

Šimonių miestelio gyventojai sutrikę. Jie mano, kad jau antrą kartą areštinėje už žmonos mušimą sėdintis vyras ir tiesų yra visiškai nekaltas. Žmonėms atrodo, kad tai jo moteris yra neprognozuojama ir viską sukuria. Sūnus irgi priverstas nuolat ieškoti liudininkų, kad tie patvirtintų, jog prieš motiną jis rankos tikrai nekelia. plačiau»

Nesuviliotieji paplūdimių – į Žolinę Vabalninke (papildyta, nuotraukos)

Žolinė, Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų šventė, Biržų rajone, Vabalninke, sutraukė kaip niekad daug žmonių. Ir neatsitiktinai – tam buvo net kelios progos. Viena iš jų – susitikimas su ką tik atkeltu klebonu egzorcistu Edmundu Rinkevičiumi. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.