Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono tarybos narys apgailestavo, kad Švobiškyje nutiestą žvyrkelį ūkininkas dėl savo patogumo užarė

Aukštaitijos diena

Su kanalizacijos kvapu (nuotraukos) (11)

Į Joniškėlio gimnaziją nuvykę maisto tikrintojai iš ministerijos pašiurpo ir nuo pradvokusiame rūsyje esančios valgyklos. Ar šių svečių vizitas bent ką pakeis? Kiek anksčiau rašytas tėvų skundas nieko nepadėjo, nes tikrintojų pincetu iš plovo surinkta mėsa svėrė tiek, kiek ir reikia pagal nustatytas normas. plačiau»

Duobėje – šakomis apmesti šuniukai

Žmonės tarsi lenktyniauja tarpusavyje: vieni daro blogus darbus, kiti – gerus. Užvakar, minint Šuns dieną, Anykščiuose viena šeima išgelbėjo piktadarių pasmerktus žūti du mažus šunelius. plačiau»

Srutų karaliai kaltino gamtą

Prieš kelias dienas Kupiškio rajone reidą surengę aplinkosaugininkai pakraupo nuo bjaurių vaizdų. Kai kuriems ūkininkams visai nerūpėjo sutvarkyti mėšlo rietuves taip, kad srutos nepatektų į aplinką. plačiau»

Numylėtinė kviečia prieiti arčiau

„Gausiai pražydo mano kiemo pažiba, mano numylėtinė – puošniausias augalas magnolija“, – džiaugėsi Rokiškio rajono tarybos narys konservatorius Stasys Meliūnas. plačiau»

Politiko lūpytės – ne vien uogoms valgyti (5)

Rokiškietis politikas Algis Čepulis ne veltui yra baigęs režisūrą – puikiai nardo tarp oponentų pykčio strėlių. Jo atsakas visiems neva priešams – humoras, nors šiems kažkodėl atrodo, kad – patyčios. plačiau»

Naujoji opozicija – valdančiųjų prielipas (7)

Aršiausi Panevėžio valdžios kritikai opozicionieriais pasiskelbusius socialdemokratus traukia per dantį – vadina juos 1917 metų opozicija, sukurta būti tik priedėliu prie valdančiosios daugumos. plačiau»

Partiją paliko dėl grupuočių rietenų? (3)

Byrančius Panevėžio socialdemokratus ištiko dar vienas smūgis. Paskui buvusį jų vedlį partiją paliko Rimantas Petukauskas su žmona Kristina. plačiau»

Ilgaausį našlaitį priglaudė žindanti katė (nuotraukos)

Panevėžyje mašinos partrenktos vaikingos kiškės gelbėjimas baigėsi dramatiškai. Sunkiai sužeisto žvėrelio veterinarams išgelbėti nepavyko, bet gyvas liko vienas iš dviejų jauniklių. Laimė, jį motiniškai sušildė ir pamaitino kačiukų atsivedusi murklė. plačiau»

Dėl nėščių mero sekretorių kalta kėdė (3)

Trys vaikučius jau auginančios mero sekretorės, o ketvirta – nėščia. Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis tikina, kad kalbų pakaks, reikia mažo gimstamumo bėdą spręsti. Ir jis žino būdą – tai stebuklingoji sekretorės kėdė. Jei kas nori rizikuoti – prašom, netrukus ji vėl bus laisva. plačiau»

Krepšinis toliau ne vienija, o skaldo (16)

Tai, kad Pasvalio rajono savivaldybė tapo dosniai iš biudžeto remiamos „Pieno žvaigždžių“ komandos dalininke, situacijos nepakeitė. Politikai iki šiol negauna atsakymų į savo klausimus, o legionieriams tenka skirti jau naujas injekcijas. plačiau»

Milijonierius patikrino naujas mašinas (1)

Ketvirtadienį Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate aptariant pirmojo ketvirčio rezultatus iš šešių mūsų krašto vadovų pasirodė tik vienas – Biržų rajono meras respublikonas Valdemaras Valkiūnas. plačiau»

Išgąsdino naktį dirbantys kelininkai

Trečiadienio naktį degėsių tvaikas lauke išgąsdino Parko gatvėje gyvenančius panevėžiečius. Pamanę, kad daugiabutyje kilo gaisras, jie skubiai surinko bendrąjį pagalbos numerį. plačiau»

Žvyrkelį palaidojo (13)

Karstiniais reiškiniais garsėjančiame Pasvalio rajone pradingo žvyrkelis, ėjęs iki trijų sodybų. Ir visi žino, kad visai ne gamta čia kalta, bet bijo veltis į ginčus su aštrumu garsėjančiu ūkininku. Atrodo, net ir valdžia jo bijo, nes paprastų gyventojų negina, o viešojo intereso nemato. plačiau»

Metus pavadovavęs, metėsi į verslą

Sostinėje gyvenantis ir vos metus Panevėžio socialdemokratams vadovavęs, į Seimą nepatekęs Egidijus Gaidamavičius atsisveikino su politika. Jis ne tiktai paliko skyrių, bet ir išstojo iš partijos. O rinkėjai vis dar pamena kuriozišką situaciją su prabangiu visureigiu. plačiau»

Pasveikintos geriausios Panevėžio apylinkės teismo posėdžių sekretorės

Trečiadienį, Tarptautinės sekretorių dienos proga, pasveikintos geriausios Panevėžio apylinkės teismo posėdžių sekretorės. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.