Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Ūkininkai jau žino, kad sodybas saugantys šunys yra bejėgiai prieš vilkus

Aukštaitijos diena

Bendrapavardžiai Baltijos kelyje – skirtingais etapais

Vytautas Krikščiūnas – taip prisistato du teisės mokslus baigę, Panevėžyje karjeras padarę beveik bendra-amžiai vyrai. Vienas jų teisėjas, kitas – advokatas, abu jie dabar džiaugiasi šalies laisvės suteiktomis galimybėmis, o svarbiąją tautai dieną jie vykdė skirtingas užduotis. plačiau»

Seniūnijai diriguos ūkininkė

Dėl Subačiaus seniūnijos vadovo posto kovojusioms dviem moterims surinkus vienodai balų, rajono administracijos direktorius pasirinko vietinę darbuotoją. plačiau»

Paminklui nešė akmenis

Rokiškėnai Baltijos kelio prisiminti vyko į istorinę vietą – 115 kilometrą Vilniaus kelyje. Ten jie, susikibę rankomis, stovėjo prieš tris dešimtmečius. plačiau»

Tik norėčiau apkabinti nuostabią akimirką

Stovėjau Taline. Rotušės aikštėje. Kelio pradžioje. Tarp svetimų, kurie buvo kaip savi. Buvo grupė žmonių su vėliavom iš Kauno ir vaikinukas su iš uzbeko pasiskolintais drabužiais, pabėgęs iš sovietų armijos, kad pabūtų ten. plačiau»

Ne visus mūsų tėvai išleido

Įspūdžiai nepakartojami. Gali dalyvauti mitinguose, susirinkimuose, akcijose, bet Baltijos kelias – toks įvykis, kuris įvyko gyvenime tik kartą ir paliko tokius šviesius prisiminimus. plačiau»

Panevėžiečiai vandens iš šulinio jau nebesemia: beveik visi prisijungę prie centralizuoto vandens tiekimo (1)

Gimęs ir augęs mieste žmogus, ko gero, neįsivaizduotų savo gyvenimo be šilto dušo ryte ir švaraus geriamo vandens stiklinės iš čiaupo – tokia realybė panevėžiečiams pažįstama dar nuo 1960 m., kai visame mieste buvo pradėtas rengti vandentiekis. Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo paslauga Panevėžyje prieinama beveik visiems gyventojams, tačiau taip yra toli gražu ne visuose Lietuvos miestuose. Specialistai pastebi, kad didžiausia problema yra žinių stoka – kuo daugiau žino, tuo mažiau priešinasi teigiamiems pokyčiams. plačiau»

Politikės žentas labiausiai tiko (6)

Nauja tvarka pasirenkant seniūnus savivaldybėms visiškai atrišo rankas. Atsirado landa net nesislapstant į gerą vietą prakišti draugus, gimines, artimuosius. Viena pirmųjų tuo, atrodo, pasinaudojo Panevėžio rajono valdžia. Naujasis Miežiškių seniūnas kelyje į postą nesuklupo todėl, kad iš visų pusių jį ramstė net trys poros įtakingų saviškių rankų? plačiau»

Mero bylos teisiamąjį jau paguldė liga (1)

Vos prokurorams pridavus teismui garsiąją Panevėžio viršūnėlių bylą, pasigirdo nuogąstavimų, kad ji bus vilkinama. Atrodo, tai jau pildosi. Susirgus trečiajam teisiamajam – žinomam viešųjų ryšių specialistui iš sostinės, antrasis bylos posėdis atidėtas. plačiau»

Du inspekcijos raštai – visiškai skirtingi atsakymai

Tirdama „Garso“ kino teatro gynėjų skundą dėl Panevėžio savivaldybės išduoto leidimo Stasio Eidrigevičiaus menų centrui statyti, šalies statybos inspekcija visus įvėlė į detektyvo vertą istoriją. Inspekcijos atstovai parengė du skirtingus atsakymus, tik vieną išsiuntė, o kitą pasiliko sau. Kuris iš jų tikresnis? plačiau»

Paklydėlis nepažadėjo liautis grybauti

Visą parą miške prabuvusio juodupiečio senuko policija vyko ieškoti su šunimis, jau buvo parengtas ir malūnsparnis pakilti. Tačiau kaip tik tuo metu senolis pats išniro iš miško tankmės ir patikino, kad yra sveikas ir išsimiegojęs. plačiau»

Prasidėjo septintas kvietimas teikti paraiškas daugiabučių renovacijai

Aplinkos ministerija ką tik paskelbė septintą kvietimą priimti paraiškas daugiabučių renovacijai. Gyventojų ir savivaldybių paraiškos daugiabučių namų atnaujinimui priimamos visuose Būsto energijos taupymo agentūros (BETA), administruojančios Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą, regioniniuose padaliniuose iki 2020 metų sausio 31-osios. plačiau»

Dušą svetainėje pati pasistatydino (nuotraukos) (5)

Socialiai remtinieji Pasvalio rajone – nevienodi. Vieniems suteikiami prabanga tviskantys būstai, kitiems iš savo varganų pašalpų tenka statytis dušo kabinas, keistis radiatorius. Valdžia teisinasi, kad nieko nepadarysi, tokie įstatymai, betgi naujasis pašalpas skirstančios komisijos pirmininkas vicemeras nė į vieną jos posėdį dar nerado laiko atvykti. plačiau»

Jau bėga iš dar nepastatyto centro (13)

Prieš daugiau nei dešimt mėnesių Panevėžio valdžios įkurta nauja įstaiga dirba ir be vietos, ir be vadovų, nes viena vadovė pabėgo, o kitas atostogauja. Likusi buhalterė vadovauja sau pačiai? Bet ne, pasirodo, jau yra priimta vėl viena nauja darbuotoja. O kai anksčiau dirbo trise, tai kaip – du vadovai vadovavo vienai buhalterei? Tokia štai šarada su tuo naujuoju Stasio Eidrigevičiaus menų centru. plačiau»

Didžiulio veislinio avino nelietė

Vilkai toliau dairosi grobio Panevėžio rajone, netoli Krekenavos, ir jo labai sėkmingai suranda. Šį savaitgalį krito 5 avys. Elektrinė tvora užpuolikams buvo nė motais, o šunys, kaip jau šeimininkai įsitikino ir anksčiau, akistatoje su plėšrūnais iškart virto ligoniais. plačiau»

Meras siūlė skolas prisiteisti arba išmušti (4)

Politikai skaičiavo skolą, kuri susidarė bankrutuojančiai „Pasvalio gerovei“ už savivaldybės nemokėtas administravimo išlaidas. Bet pagal atliekų vežėjų sąskaitas, savivaldybė neskolinga. Tai tik dalis painiavos, dėl kurios 30 įmonės darbuotojų gali išlėkti gatvėn. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.