Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono savivaldybės kontrolierė papasakojo, kaip buvo priversta atlaikyti rajono mero pažeminimą

Aukštaitijos diena

Kalėdos rudenį (2)

Prisiminę seną sovietinį anekdotą apie „Velykas rudenį“, panevėžiečiai dabar karčiai juokauja apie savas „Kalėdas rudenį“, mat miesto valdžia ką tik pateikė jiems savo laaaaaabai brangią kalėdinę dovanėlę. Žaliaskarė eglė su papildomomis gatvių puošmenomis miesto biudžetui kainuos rekordinę sumą pinigų – 150 tūkst. eurų. Ir visa tai – tik dėl psichinės miestiečių sveikatos! plačiau»

Eksseimūno suoliukas atsirado nelegaliai (4)

Į mero rinkimus beskubėdamas buvęs darbietis sumanė įmantriai pasireklamuoti, bet per didelius mokslus pamiršo elementarų dalyką – atsiklausti savivaldybės. plačiau»

Biržų posėdžių salėje atsivėrė dykuma (1)

Per rinkimus politikai žada aukso kalnus, o jau pakliuvę į rajono tarybą „prisimena“, kad turi ir darbų, ir kitokių pareigų. O ir pramogauti norisi. Gal tai koks virusas – žadėti spręsti gyventojų bėdas, bet kartu ir savo reikalus tvarkyti? plačiau»

Įtariamasis R.Račkauskas – jau samurajų gimtinėje (9)

Nepaisant Panevėžio miesto tarybos opozicijos pasipiktinimo ir visuomenės kritikos, dviem sunkiais ir dviem apysunkiais korupciniais nusikaltimais įtariamas nuo mero pareigų nušalintas Rytis Račkauskas trečiadienį išvyko į savaitės trukmės komandiruotę Japonijoje. plačiau»

Efektyvus kuro naudojimas – biokuru kūrenamas katilas Narteikių katilinėje

Gaminant ir tiekiant šilumą vartotojams, atsižvelgiant į centralizuoto šilumos tiekimo svarbą, būtina išsaugoti sukurtą infrastruktūrą bei modernizuoti įrangą. Iki 2020 metų Pasvalio r. Narteikių gyvenvietės katilinėje susidėvėjęs biokuru kūrenamas katilas bus pakeistas nauju, tos pačios 1 MW galios katilu. plačiau»

Geriau už Vokietiją (nuotraukos)

Brandaus amžiaus į porą suėję vokietis ir lietuvė iš pradžių ketino likti turtingesnėje šalyje ir netgi prie Hanoverio pasistatė naujus namus. Bet netrukus abu nusprendė kraustytis į natūralesnę, neužterštą gamtą – žmonos gimtinę. Subačiuje išvydę naujakurį vietiniai gyventojai pirmiausia apstulbo nuo žinios, kad jis, vokietis, negeria alaus. plačiau»

Krepšinio čempionato byla subliuško (2)

Kaip keistai prasidėjo, taip keistai ir baigėsi vadinamoji Europos krepšinio čempionato byla. Pagal ją, ankstesnės kadencijos Panevėžio valdžia viešai per federaciją perpumpavo valdiškus pinigus privačiam „Romantic“ viešbučiui, bet tai darė tik norėdama gero. plačiau»

Laukė kvietimo kaip į vestuves

Į pastarąjį Rokiškio rajono tarybos posėdį atvyko atstovas iš Vilniaus – Vyriausiosios rinkimų komisijos, bet visai neskubėjo tądien prisiekti turėjęs naujas narys – dailininkas Arūnas Augutis. Mat nesulaukęs kvietimo asmeniškai iš rajono valdžios rūmų, politikas nebesupratęs, paskirtas jis tarybos nariu ar ne. plačiau»

„Atbulo“ sprendimo niekaip neįžiūri

Vis dar nerimsta aistros dėl Panevėžio rajono Skaistgirių gyvenvietėje nuo rugsėjo uždaryto vaikų darželio, nors mokykla dar tebeveikia tame pačiame pastate. plačiau»

Politikus irgi pririša ūkiai, vištos, daržai (2)

Pasvalio rajono politikai atostogoms labai neišlaidavo, nes ir laiko neturėjo: tai anūkus reikėjo slaugyti, tai ūkius daboti. plačiau»

Atkirsti nuo anūkų (6)

Neseniai nuvykę į Suomiją rokiškiečiai tik prie dukros kapo pastovėjo. Su anūkais, kad ir be galo troško, nesusitiko. Žentas po laidotuvių pasikeitė neatpažįstamai – uždraudė pensininkams matytis su vaikais, staiga nutraukė visus ryšius tarsi bijodamas, kad tie seneliams gali kažką bloga papasakoti. Diplomatinės tarnybos irgi rodo visišką bejėgiškumą. plačiau»

Kyšininko vardas tvirtai prikibo (4)

Žinomas Kupiškio milijonierius, politikas ir ūkininkas Zigmantas Aleksandravičius trokšta atsikratyti teismo prilipinto gėdingo vardo, tačiau jam nesiseka. plačiau»

Panevėžio valdžia išspjovė atgal gautą milijoną (5)

Aukštaitijos sostinės valdžia tampa auksaburnė, kai ima girtis apie dideliais tempais remontuojamus ir asfaltuojamus kelius bei gatves, bet ta pati valdžia praranda kalbos dovaną, kai reikia prisipažinti, kad net pusę milijono šioje srityje ji prarado vien todėl, kad nesugebėjo tinkamai organizuoti darbų. plačiau»

Pamestą rožinį rado ant kunigo kapo

Dėl pamesto rožinio žmonių per mūsų laikraštį pagalbos prašiusi 85 metų gydytoja Apolonija Bimbirienė atgavo jai labai svarbią relikviją. plačiau»

Mirtis medžiams, užstojusiems ežerą (nuotraukos) (2)

Gražioje vietoje netoli Panevėžio, visai prieš ežeriuką, šiemet staiga nudžiūvo daugiau nei šimtas beržų. Visi tie svyruokliai stovėjo lyg tyčia prieš naujai išdygusį privatų namą ir užstojo nuostabų vaizdą į ežerėlio vandenis. Prie likusių medžių kamienų likę tamsiai rudos medžiagos pėdsakai žadėjo detektyvą. Ir dar kokį liūdną! plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.