Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Opozicijos lyderė nuotoliniame Panevėžio tarybos posėdyje pareiškė abejojanti balsavimo dėl naujos Vietos veiklos grupės sudėties rezultatų patikimumu
Nejuto nei skonio, nei kvapo ir pasivaideno nelaboji korona
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Baisus virusas pasiglemžė dar šešias gyvybes

Koronaviruso giltinė ir vėl sukiojosi ten, kur jai lengviausia – ligoninėse bei globos namuose ir rinko senus žmones, jau kamuojamus kitų sunkių ligų. Artimieji turės atsisveikinti su itin garbaus amžiaus kupiškėnu, dviem pasvaliečiais ir trimis panevėžiečiais. plačiau»

Biržų skandalistas prakalbo šlykštybėmis (12)

„Pideralizacija“ – tai naujas Biržų rajono eksmero, dabar seimūno Valdemaro Valkiūno žodis. Ir politikoje, ir ekonomikoje Rygos milijonierius jaučiasi išmanantis daugiau nei ką tik išrinkta premjerė. Atrodo, jis pasirengęs perspjauti net patį Petrą Gražulį, dabar „mažą vaiką žindantį“. plačiau»

Prieš koronavirusą kapituliavo ir skeptikas darbietis (3)

Iki šiol vis aiškinęs, kad koronavirusas – niekai, tik žmonių išsigalvojimai, Pasvalio rajono tarybos narys Igoris Malinauskas pasiūlė krašto premiją įteikti prie kalėdinės eglutės, nes lauke saugiau. O ją teikti galbūt bus patikėta Vilhelminui Janušoniui, nes jis pirmasis susirūpino ceremonijos iškilmingumu. plačiau»

Klebonas paskelbė karą elgetautojams (nuotraukos) (1)

Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios klebonas tikintiesiems nuolat primena, kad nešelptų šventoriuje elgetaujančių žmonių. Tai – jokia pagalba, o tik tolesnis puolusiųjų stūmimas į alkoholio liūną. Numetęs eurą, tokio žmogaus nepamaitinsi, tik pagirdysi. Ir – ne vandeniu. Kunigas turi kitą būdą padėti varguoliams, jis kur kas tikresnis ir reikalingesnis nei išmalda. plačiau»

Renkant vicemerą – vien intrigos ir rokiruotės

Panevėžio valdžioje mero pavaduotoju patvirtinus mero pasirinktą kandidatą, subyrėjo visa valstiečių frakcija. Prie to prisidėjo ne tik valdantieji, bet ir opozicijoje iki šiol buvusi frakcija „Kartu“. Kai kas čia įžvelgė ir į aktyvią vietos politiką grįžtančio buvusio seimūno Povilo Urbšio ranką. plačiau»

Tamsusis nuteisto kunigo gyvenimas vėl panirs į miglą?

Rokiškyje tarnavęs kunigas Dainius Matiukas jau nuteistas. Ar sumokėjęs 5 tūkstančių eurų baudą jis nusiplaus savo šlykščias nuodėmes ir toliau užsiiminės žmonių nuodėmių atleidimu? Į šį klausimą atsakymo kol kas nėra. plačiau»

Eksseimūno užstatas nenuėjo niekais

Po pralaimėtų rinkimų į Seimą panevėžietis Povilas Urbšys nepraleido progos ateiti dirbti į Panevėžio valdžią. Tai leidžia prognozuoti, kad jo priešininku po judėjimo skilimo tapusiam merui Ryčiui Račkauskui ramybės tikrai nebus. plačiau»

Viską lemia kaukės, tik daug aklų ir kurčių

Vėl gyvename karantino sąlygomis, tiesa, kiek švelnesnėmis negu pavasarį. Tačiau nei pavasarį, nei vasarą nebaugino didžiulis – per 2 tūkstančius paros užsikrėtimų koronavirusu skaičius kaip dabar. Su gydytoju epidemiologu Alfonsu ŽOBAKU žurnalistė Zina PAŠKEVIČIENĖ dar kartą kalbasi apie pandemijos mastą ir pastangas išsilaikyti iki masinio skiepijimo. plačiau»

Didžiausi viruso židiniai – ligoninėse

Pavojingasis koronavirusas Panevėžio apskrityje įsisiautėjo. Per dvi pastarąsias dienas patvirtinti net 405 nauji užkrato atvejai, iš jų Panevėžio mieste 234, rajone – 56, Rokiškyje – 48, Pasvalyje – 26, Kupiškyje – 24, Biržuose – 17. plačiau»

Po vieno skandalo atsėlino dar kitas (1)

Rokiškio socialinės paramos centre vis dar nepamirštama sena, teismais pasibaigusi labdaros dalinimo istorija. Buvusi tos istorijos pagrindinė ašis – teismus laimėjusi Diana Kietienė dabar metama už borto. Tačiau ji ir šįkart nepasiduoda – su savo vadovaujama profsąjunga įtikinėja, kad įstaigos restruktūrizacija vykdoma vien tik siekiant jos atsikratyti. Vėl įsisuka teismų karuselė. plačiau»

Į Rokiškio ligoninę veža ir kitų rajonų viruso aukas

Įsisiautėjęs koronavirusas pareikalavo dar vienos Panevėžio rajono gyventojos gyvybės: mirė nuo visokių lėtinių ligų kentėjusi per 70 metų moteris. plačiau»

Iškeliavo teatro legenda aktorius Algirdas Paulavičius

Juozo Miltinio dramos teatro bendruomenę sukrėtė skaudi žinia – netekome Algirdo Paulavičiaus – užburiančios charizmos ir išskirtinio talento aktoriaus, dosnios širdies ir linksmo būdo kolegos. plačiau»

Išvydus grybus teko nusiimti kepurę

Panevėžio dailės mokyklos mokytoja Rimantė Vertelkienė pirmadienį pasidalijo nuotaikinga žinute ir nuotraukomis. plačiau»

Apskrityje – beveik 400 naujų koronaviruso atvejų (1)

Pandemijos metu po Daniją keliavusį rokiškėną virusas griebė nesmarkiai, užtat iš Latvijos grįžusiam pusamžiam panevėžiečiui iš mirtinų infekcijos gniaužtų išsivaduoti nepavyko. Nors liga diagnozuota ir globos įstaigos vadovui, židinys šiuose dideliuose namuose jau nebe taip baisiai siautėja. plačiau»

Į tarybą – po partiečio mirties

Darbietis Vytautas Liepa po penkerių metų vėl turės Panevėžio rajono tarybos nario mandatą. Vieta rajono taryboje darbiečiams atsilaisvino, kai spalio pabaigoje eidamas 64-uosius mirė jų vedlys Alfonsas Morkvėnas, panevėžiečiams žinomas kaip Panevėžio pirties vadovas. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.