Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono gyventojas išsakė savo versiją, kas apiplėšė kunigą V.Šimukėną
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Našlaitis stumbriukas sulaukė pagalbos (nuotraukos)

Panevėžio rajone per medžioklę stumbrės nuo šernų neatskyręs ir ją nušovęs Utenos politikas, valstietis Jonas Slapšinskas veikiausiai sumokės baudą. Bet ką turėjo išgyventi našlaičiu likęs mažas stumbriukas? Tik po kiek laiko išaiškėjo, kad pražūčiai pasmerktas jauniklis išsigelbėjo visai atsitiktinai, su stirnomis atklydęs į geraširdžio gyventojo sodybą. plačiau»

Medikai turės iš ko susidėti naujus dantis (nuotraukos)

Situacija, kai trūksta gydytojų, Pasvalio rajone – bauginanti. Politikai svarstė, kokie piniginiai priedai padėtų privilioti naujų medikų. Ir kaip jaustis tiems gydytojams, kurie jau dirba Pasvalyje, bet gautų tik savo pliką algą? O jei atvyks priemokomis susivilioję senukai be dantų? Juk iškeltos sąlygos visiems vienodos! plačiau»

Petarda sprogo berniuko rankoje

Likimas šaiposi. Tarsi maža buvo dviejų nelaimių Biržų rajone – dviejų vyrų kančių, netekus pirštų. Trečias kartas dar liūdnesnis, nes nukentėjo 12-metis vaikas. Tačiau vilties yra: galgi sostinės medikai du pirštų galiukus jam sėkmingai prisiūs. plačiau»

Iš naujos peticijos tanko kyšo „Nestabdom“ ausys (4)

Panevėžio „Garso“ kino teatro gynėjus pribloškė netikėtai suorganizuotas atsakomasis parašų rinkimas už menų centro „plytos“ statybas. Nors iniciatoriai pasislėpė už anonimo kaukės, tačiau visuomenininkai pagal kai kuriuos labai aiškius požymius atpažįsta miesto valdančiuosius ir pagrindinę figūrą – teisiamą merą Rytį Račkauską. plačiau»

Padangėje klykia juodvarniai – ieškok vilkų

Nors paskutiniu – 120-uoju šio vilkų medžioklės sezono trofėjumi džiaugiasi ne Panevėžio krašto medžiotojai, tačiau jų laimikis irgi gausus, o rokiškiečiai gali girtis nušovę daugiausia pilkių. Juos prie tikslo vedė ir žvėrių pėdsakai, ir palikta maita mintančių paukščių pulkai. plačiau»

Pasirūpinimas nelaimingais vaikais – žiauri našta

Visoje šalyje uždarinėjant vaikų globos namus, Kupiškio valdžiai taip pat teks gerokai pasukti galvą, kur ateityje įkurdinti be tėvų likusius mažylius. plačiau»

Iš išklypusio keliuko lupa ir sveikas plyteles

Panevėžio valdininkų pažadai suremontuoti dar užpraėjusią vasarą sudarkytą plytelėmis klotą keliuką nuo Staniūnų gatvės link Beržų progimnazijos kol kas lieka pažadais. plačiau»

Prastą pinigą išspjovė, bet atgal nebeprarijo (1)

Išsigrynindama pinigus per bankomatą panevėžietė gavo tokį banknotą, kokio nesutiko pakeisti ir pats bankas. plačiau»

Seimūno sūnui ranka nedrebėjo (2)

Žinomo valstiečio Viktoro Rinkevičiaus sūnus Ričardas – Spalviškių medžiotojų klubo vadovas teisme dievagojosi, kad į briedę nusitaikė per žioplumą – kaip mažas vaikas jos neatpažino. Bet tolesni jo veiksmai į nusikaltimą klampinant ir kitus rodo, kad oi, ne naivus šis vyras yra. plačiau»

Opozicijos atstovę jau tildo ir grasinimais

Panevėžio valdančiųjų sudarytą Etikos komisiją opozicijos atstovai boikotavo – išėjo iš posėdžio vos tik jam prasidėjus, nes yra įsitikinę, kad tokia komisija yra neteisėta. Pareiškimą perskaičiusiai ir po to viešai pasisakiusiai opozicijos politikei netrukus buvo pagrasinta teismu. plačiau»

Ant šarvojimo pastato sienos – bjaurastis apie gyvuosius (nuotraukos)

Jau ne pirmą kartą Saločiuose ant sienų atsiranda bjaurių teplionių. Labai panašu, kad taip smaginasi vietos jaunimas. plačiau»

Krokodilo ašaras treneriai liejo veltui

Už dopingo platinimą nuteistas žinomas dviračių sporto treneris Antanas Jakimavičius dievagojasi draudžiamų preparatų savo auklėtiniams nedavęs, pats vartojęs visokius vitaminus ir vaistus, tačiau teismas turėjo kitokių įrodymų. plačiau»

Meras: „Sukacką reikia pritrėkšti“ (1)

Už kyšininkavimą teisiamo „Panevėžio miestprojekto“ vadovo teisme buvo pacituota grėsminga Panevėžio mero frazė apie susidorojimą su šiuo užsispyrėliu. Nors dabar meras nori tą „smulkmeną“ nuleisti juokais, tačiau tampa akivaizdu, kad jam rūpėjo juodais siūlais siūtas nuotekų tinklų projektas. plačiau»

Lietuvoje ir toliau sėkmingai renovuojami daugiabučiai – pernai Panevėžyje atnaujinta 13 pastatų

Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimo metu pernai šalyje buvo renovuota per 300 daugiabučių namų, o labiausiai aktyvumu išsiskyrė mažosios savivaldybės. Stabilų daugiabučių modernizavimą turėtų užtikrinti ir šiemet įsigaliosianti Europos Sąjungos direktyva, numatanti, kad iki 2050 m. visi ES pastatai bus pertvarkyti į beveik energijos nevartojančius pastatus. plačiau»

Paribyje atsidūrus lieka tik teisintis (nuotraukos) (29)

Pasvalio rajono Vaškų gimnazija šalyje nuskambėjo kaip viena prasčiausių visos šalies gimnazijų – joje mokinių egzamino vidurkis esąs 8 balai iš 100-o galimų. Kodėl taip atsitiko? Ar ne todėl, kad esant vadinamajame užkampyje vaikus tenka ne mokinti, o tik šildyti, valgydinti ir pratinti prie žmoniško gyvenimo? plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.