Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras filosofavo klausiamas, kodėl Petro Vileišio gimnazijos stadiono remontas prarijo jau dvigubai daugiau lėšų, nei buvo numatyta

Aukštaitijos diena

Betono luitą lyg ir nustūmė (nuotraukos)

Sodus prie Lėvens upės turintys Šeškų kaimo gyventojai ir panevėžiečiai išsikovojo, kad naujai supiltas pylimas neatskirtų jų nuo pasaulio, neišdarkytų vaizdingos vietovės. Po šio žmonėms palankaus sprendimo darbo užsakymo nebegaus ir rajono merui priklausanti „Panevėžio melioracijos“ bendrovė. plačiau»

Neįtikėtina sukčių magijos istorija

Į telefoninių sukčių pinkles patekusi sena rokiškietė taip įsijautusi į jai priskirtą Džesikos Flečer vaidmenį, kad per tris dienas dėl šios misijos savo rankomis ištuštino banko sąskaitą. O išgirdusi, kad už pagalbą policijai jai skiriama didžiulė premija, leidosi į parduotuves finaliniam beprotiškam žygiui. plačiau»

Ergonominės kėdės ar kas kita kainavo papeikimą (4)

Kupiškio valdžia dvi brangias kėdes nupirkusiai savivaldybės kontrolierei suraitė papeikimą ir aiškiai žengė dar vieną žingsnį, kad atsikratytų rakštimi tapusios nepaklusnios darbuotojos. Valdžioje esantys socialdemokratai neužstojo partietės nei dabar, nei prieš tai jai skiriant švelnesnę nuobaudą. plačiau»

Panevėžio valdžioje regi baltarusišką kumštį

Penktadienį miesto tarybos opozicijos ir Seimo narių surengtoje spaudos konferencijoje buvo išsakyti nuogąstavimai, kad šiuo metu už korupciją teisiamo mero Ryčio Račkausko vadovaujami valdantieji visai pamiršo, kas yra demokratija. plačiau»

Šilumos tiekėjai ir naują Biržų valdžią vedžioja už nosies (2)

Rinkimų kertiniu akmeniu buvęs pažadas Biržų valdantiesiems tapo sprangiu kąsniu. Garsiai ir užtikrintai žadėję išspręsti bene skaudžiausią bėdą – sumažinti nežmoniškai aukštą kainą už šildymą, jie nesugebėjo net į tarybos posėdį prisikviesti „Litesko“ atstovo. Mat šiems atvykti atostogos sutrukdė. plačiau»

Blizgės deimantais iš miesto kišenės? (17)

Laisvės aikštės rekonstrukcijos darbų kaina pasidarė jau ne auksinė, o deimantinė. Panevėžio valdžia dėl jos aukoja gyvybiškai svarbius tris projektus – senamiesčio gatvelių ir autobusų stoties pastato bei jos prieigų. Vežimas tarsi statomas prieš arklį – aikštėje jau dirba darbininkai, o taryba tą reikalą po keistų trukdžių svarstys tik ketvirtadienį. plačiau»

Mero visureigio smūgis – į vaiką praleidusį automobilį (8)

Kupiškio meras Dainius Bardauskas niekaip nesuprato, kodėl neva menkutė užvakar jo sukelta avarija gali dominti visuomenę. Dar pikčiau jam pasidarė, kai korespondentas užklausė apie anksčiau padarytą ir tikrai labai rimtą, teismo sulaukusį įvykį. plačiau»

Miną vaikas nešė parodyti tėvams

Pasvaliečių šeima gali laikyti save laimės kūdikiais. Jų vaiko surasta ir namo parnešta mina buvo su sprogdikliu ir nuo didesnio krustelėjimo galėjo visus tiesiog ištaškyti. plačiau»

Mero komandos kontrataka prieš „Garso“ gynėjus (1)

Panevėžio galvai Ryčiui Račkauskui staiga prireikė menininkų nuomonės apie Stasio Eidrigevičiaus menų centrą. Ar ne tam, kad turėtų kontrargumentą prieš panevėžiečių surinktus parašus už „Garso“ išsaugojimą? Merui į pagalbą puolęs miesto dailininkų lyderis Tomas Rudokas pasirinko keistą demokratijos išraišką – neatsakiusieji į jo laišką bus priskiriami prie pritariančiųjų. plačiau»

Ūkininkai pareikalavo valdžios laikytis žodžio

Rokiškio rajono ūkininkai, matydami apverktiną ugniagesių padėtį, dar pernai savanoriškai pasisiūlė mokėti didesnį žemės mokestį, kad būtų nupirktos naujos gaisrinės mašinos. Bet lėšomis turėjo prisidėti ir savivaldybė. Valdininkai pažadėjo, bet neištesėjo. Kaip toj patarlėj – patiešijo, bet negriešijo? plačiau»

Buvęs meras žada apmokėti žalą

Buvęs Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis naudojo tarnybinį transportą ne tarnybos reikmėms, todėl supainiojo viešuosius ir privačius interesus. Taip nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija. plačiau»

Antaninės Saločiuose išjudina visus (nuotraukos)

Tokių Antaninių ant vandens, kokios vyksta Saločiuose, mažame miestelyje prie Latvijos pasienio, tikriausiai nešvenčia jokia kita vietovė. plačiau»

Pro skyles asfalte lenda paslaptys (3)

Trūkę vamzdžiai po asfaltu didžiausioje Panevėžio sankryžoje vėl verčia apraudoti supuvusius miesto lietaus kanalizacijos vamzdynus ir baimintis kokios katastrofos. To dar maža: aiškėja, kad prasiverianti žemė sankryžos viduryje į paviršių išspjauna ir miesto valdžios paslaptis, keistai nutrauktą sutartį su korupcijos byloje minima įmone. plačiau»

Už „Garso“ išlikimą – beveik 4 tūkstančiai parašų (2)

Pakilę į kovą prieš „Garso“ kino centro naikinimą panevėžiečiai jau pasiekė mažutę, tačiau vilties teikiančią pergalę. Kartą žmonių pilietiškumas jau išgelbėjo mūsų istorija tampantį kino teatrą, gal ir dabar jiems pavyks sustabdyti „auksinę plytą“ atvežantį traukinį? plačiau»

Švenčionių savivaldybė: kvartalų renovacijoje svarbus darbų eiliškumas ir gyventojų įsitraukimas

Atnaujintų daugiabučių skaičius Lietuvoje jau perkopė du tūkstančius, o dar didesnių teigiamų pokyčių atneštų kvartalinė renovacija, teigia Būsto energijos taupymo agentūra (BETA). Šios renovacijos metu atnaujinami ne tik pavieniai namai, bet ir visa kvartale esanti infrastruktūra. Tokius kompleksinės renovacijos projektus yra pasirengusios daugiau nei pusė visos šalies savivaldybių, o vienais iš geriausių rezultatų šiuo metu gali pasigirti Švenčionių savivaldybė, kuri atnaujina tris kvartalus rajone: Švenčionėliuose, Švenčionyse ir Pabradėje. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.