Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Per Biržų rajono tarybos posėdį nepartinis gydytojas emocingai apibūdino kritišką ligoninės situaciją

Aukštaitijos diena

Perversmininkai boikotavo jau antrą tarybos posėdį (1)

Rokiškio rajono biudžetas liko nepatvirtintas, administracijos direktorė – nepaskirta, nes tarybos posėdis taip ir neįvyko. Naujoji tarybos dauguma balsavo prieš visą posėdžio darbotvarkę. Politikams paaiškinusi, jog kai kurių klausimų išimti per tarybos posėdį negalima, ir Vyriausybės atstovė sulaukė įtarimų, kad jos, tvarkietės, pasisakymuose atsiranda dviprasmiško žodžių žaismo. plačiau»

Politikas nuosprendį išgirs po mėnesio

Jei bus pripažinta teisiamo Kupiškio rajono tarybos nario, ūkininko Zigmanto Aleksandravičiaus kaltė, šiam greičiausiai teks tik pakrapštyti piniginę. plačiau»

Mirtis benamio tykojo gatvėje (nuotraukos)

Spustelėjęs šaltis pareikalavo aukos Pasvalyje. Vyras su likimo draugais buvo sukūrę planą, kaip pernakvoti šiltoje ligoninėje, bet šįkart kažko neapskaičiavo. plačiau»

Derybos nepajudėjo iš pradinio taško (2)

Valdžią perėmusi Rokiškio rajono tarybos dauguma, iš pareigų atleidusi administracijos direktorių ir vicemerą, į jų vietą pasiūlė merui abi kandidatūras, bet pareikalavo jas teikti posėdyje abi kartu – tandemu. Merui viena kandidatūra tinka, o kita – jokiu būdu. Tad rytoj vyksiančiame tarybos posėdyje ir vėl greičiausiai užvirs aistrų katilas. plačiau»

Skandalingasis klebonas neatsižegnojo velnio lašų (12)

Dar Pasvalio rajone varpų skambinimu per savo gimtadienį visoje šalyje išgarsėjęs klebonas Rimantas Visockis niekaip neišsižada velniškų nuotykių. O juk neseniai sėsdamas girtas prie automobilio vairo jis buvo tapęs potencialiu žudiku. plačiau»

Darbiečių vedlys nusprendė trauktis

Buvęs seimūnas Petras Narkevičius, vadovavęs Panevėžio darbiečiams daugiau negu dešimtmetį, palieka partiečius. Politikas sako, kad jis – ne pirmas, bet ir ne paskutinis. plačiau»

Jauną moterį pražudė plaučių uždegimas (4)

Nuo klastingos ligos ir nuo mirties neapsaugoti ir jauni žmonės. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje savaitgalį nuo plaučių uždegimo ir sepsio mirė 30 metų pasvalietė. plačiau»

Paskui politiko vadovaujamą bendrovę velkasi skola

Artimiausiu metu į teisiamųjų suolą sės buvęs Panevėžio rajono tarybos narys, žemės ūkio bendrovės „Karužiškiai“ vadovas 55 metų Rimas Girštautas. Jis priklauso Laisvės sąjungai. plačiau»

Tolerantiški vyrai dėl priekabiavimo dar nesiskundė (9)

Per šalį nuvilniję skandalai dėl priekabiavimo nepaliko abejingų ir Pasvalio rajono politikų. plačiau»

Sporto kompleksas – kaip bulvių sodinimas (2)

Daugiau kaip prieš dvejus metus biržiečiai politikai balsavo, kad gimnazijos stadiono vietoje būtų įkurtas sporto ir sveikatingumo kompleksas. Dabar sugrįžę prie šio klausimo, rajono tarybos posėdžio dalyviai kaltinimais svaidėsi iš peties, o meras prabilo apie streso pasekmes – savižudybes. plačiau»

Grobio ieškantys vilkai puola net po mašinų ratais

Vilkų medžioklės sezonas baigėsi, ir ūkininkai dėl savo avių, ožkų ir veršelių ramūs gali būti nebent žiemą, kol gyvuliai dar uždaryti tvartuose. O kas bus, kai išgins į lauką? Juk iki rudens medžioti vilkus draudžiama. plačiau»

Jaunuolį su Trispalve vijo cerberis (nuotraukos) (3)

„Cido“ arena Panevėžyje vos sutalpina visus, vasario 16-ąją atvykusius į svarbiausią metų renginį – Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimą. plačiau»

Pateko į eruditų dešimtuką (2)

Panevėžio apylinkės prokuratūroje dirbantis prokuroro padėjėjas Darius Vileišis ir vėl įrodė, kad yra tikras eruditas. plačiau»

Be specialistų ir be generatoriaus jaučiasi kaip ubagai

Pastarajame Biržų rajono tarybos posėdyje apie ligoninės kritišką padėtį emocingai kalbėjo nepartinis gydytojas Dalius Jakubėnas. plačiau»

Grafikas svarbiau net už šventę (4)

Pirmadienį paskambinęs mūsų laikraščio skaitytojas stebėjosi Panevėžio specialaus autotransporto vadovais, išvariusiais į darbą žmones net per Vasario 16-ąją, švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.