Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

J.Miltinio dramos teatro vienas iš vadovų prisipažino nedrįstantis vyresniems aktoriams užduoti tiesių klausimų

Aukštaitijos diena

Nematomos grėsmės – kodėl būtina įsirengti tvarkingą kanalizaciją?

Miestų gyventojai įprastai nesuka galvos, kur patenka iš mūsų praustuvių ištekantis vanduo. Miestiečių nuotekos tiesiog patenka į centrinę kanalizaciją – tai itin patogus ir rūpesčių nekeliantis būdas atsikratyti purvino vandens iš vonių, tualetų, skalbimo mašinų ar indaplovių. plačiau»

Po skandalo – svaigi fotomenininko sėkmė (3)

Prieš pusantrų metų iš parodos Panevėžio dailės galerijoje išmestos ir politinį skandalą sukėlusios žinomo fotomenininko Stanislovo Bagdonavičiaus nuotraukos vis dėlto pasiekė žiūrovus ir viena jų net pelnė pripažinimą tarptautiniame konkurse bei buvo apdovanota diplomu. plačiau»

Bijo, kad be šildymo taps pirmykščiais (1)

Buvusioje Biržų rajono Vabalninko žemės ūkio mokykloje dirbę mokytojai pasijuto nereikalingi ir apleisti. Tiek metų ramiai gyvenę, nes jų butus šildė mokyklos katilinė, dabar jie gauna įspėjimus, kad šildymas bus nutrauktas. Dabartinės tvarkos žmonės nenori keisti, nes pokyčiams amžius nebe tas, lėšos mažos, o ir kaina už šildymą palyginti maža. Vabalninkiečiai sielojasi gyvenantys tarsi ant bombos. plačiau»

Neįprastas susitikimas

Prieš kelias dienas Kupiškio policininkams teko neįprasta užduotis – gelbėti po kelią besiblaškantį stirniuką. Neaišku ko prisiėdęs jaunas žvėris elgėsi lyg apdujęs ir kėlė pavojų pravažiuojantiems vairuotojams. plačiau»

Rožynas skęsta, o valdžia tik rankomis skėsčioja (1)

Staiga prasidėjus atlydžiui ėmė skęsti Rožyno mikrorajonas Panevėžyje. Ir taip jau – kelinti metai. Neturėdamas kur dėtis vanduo užtvindo gatves ir žmonių sklypus. Gyventojai baiminasi, kad šiemet padėtis tiktai blogės, nes dar liko sniego krūvos, o ir snigti vis nenustoja. plačiau»

Mirė panevėžietis signataras J.Beinortas (1)

Trečiadienį, eidamas 76 metus, mirė panevėžietis 1991 m. Kovo 11-osios akto signataras Julius Beinortas. plačiau»

Įspėjo nelįsti, kur P.Žagunis (2)

Panevėžio rajone melioracijos darbų konkursus vis laimi merui Povilui Žaguniui ir jo pusbroliui priklausanti „Panevėžio melioracija“, dėl to rajono galva ir įtariamas korupcija. Tai, kad konkurentams čia užtrenkiamos durys, teigia savo kailiu patyrę kupiškėnai melioratoriai. plačiau»

Tik kartojo, kad komisaras prisidirbo (1)

Panevėžio tarybos posėdyje kalbą pasakė ir vienas paprastas pilietis. Jis vis kartojo, kad miesto policijos komisaras prisidirbo, bet niekaip negalėjo paaiškinti, kaip prisidirbo. plačiau»

Ištuštėjusiuose namuose – dviratis ir sniego kastuvas

Toje pat sodyboje Panevėžio rajone mirė pusamžiai brolis ir sesuo. Moterį mirtis ištiko namuose, o vyriškis negyvas rastas ūkiniame pastate, kur ir gyveno. Per kelias paras vyro niekas nebuvo pasigedęs. plačiau»

Patrankos šaudo ir po kelių šimtų metų (5)

Biržų meras Valdemaras Valkiūnas prijuokino visą šalį su savo švedų patrankomis ir gresiančiu tarptautinio lygio skandalu. Bet užsispyrėlis niekaip nesitraukia – švedų parodos biržiečiai sulauks tik po rinkimų. plačiau»

Mušeikai – pasilik, aukai – gali išeit (12)

Po bendraklasio smurto – sudėtingos veido operacijos. Mokyklos vadovas gi drįsta mesti, kad lūžo ne galvos, o tik veido kaulai, mušeika liepia „neožinti“, o tarnybos atsikalbinėja, kad agresyviojo paauglio bausti neįmanoma – jį saugo įstatymas. Sužaloto mokinio tėvui belieka klausti: o kas gi saugo sumuštą vaiką? Kodėl nebaudžiami mušeikos tėvai? plačiau»

R.Račkauskas parodymus pagaliau davė raštu (7)

Prokurorai žada, kad įtariamasis Panevėžio meras greitu laiku žingsniuos į teismą. Bent jau vieną bylą teisėtvarkininkai atiduos jau iki rinkimų – kovo pradžios. Ši žinia greičiausiai nenudžiugino į rinkimus žengiančio susitepėlio, nors ir anksčiau teisėtvarkininkų veiksmais jis vis būdavo nepatenkintas. plačiau»

Seniūnijos darbuotojai bananų užsiaugina patys (1)

Troškūnų seniūnijoje su nekantrumu laukiama jau antro bananų derliaus. Pietų augalams čia pakanka saulės ir šilumos, tad egzotiški vaisiai, nors ir maži, bet labai saldūs. plačiau»

Pirmoji vieša piniginė paskata – skandalingojo baliaus dalyvei (nuotraukos) (7)

Panevėžio valdžioje prasidėjo atlyginimų didinimai. Jie skirti tik tiems, kurie dirbo labai gerai. Ir čia atsitiko neįtikėtinas dalykas – administracijos vadovybė atsisakė įvardyti, kas gi tie geriausieji. Ar ne todėl, kad opozicijos lyderė viešai pareiškė spėjanti, jog piniginio paskatinimo nusipelnė išskirtiniai darbuotojai – „savi žmonės“? plačiau»

Milijonierius teisme aiškinsis dėl teroristų rėmimo?

Vienu iš turtingiausių šalies žmonių laikomam žinomam Panevėžio verslininkui Gvidui Drobužui gresia bauda iki 2,4 tūkst. eurų. Teisme buvęs miesto tarybos narys kalbėjo neaiškiai ir negalima buvo suprasti, ar jis perskaitė paštu gautą protokolą, ar ne. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.