Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Naujamiesčio kaimo gyventoja prisipažino, kodėl nusprendė nesikišti į kaimynus įštikusią tragediją

Aukštaitijos diena

Iš restorano – į ligoninę

Panevėžyje ūmi žarnyno infekcija – salmoneliozė išguldė garsaus restorano „Forto dvaras“, veikusio prekybos centre, lankytojus. plačiau»

Kino žvaigždžių spindesys – tai publikai, kuri nevėlavo

Po traukinio bėgiais kritęs savižudis, nutrauktas traukinių eismas, vėlavimas į kino žvaigždžių paradą atidarymo iškilmėse, sunkiai ištveriamas karštis ir kiaurai merkiantis lietus su perkūnija kinomanams – ne kliūtis. Dėl to, ką nauja sukūrė pasaulinis kinematografas, buvo pasirengusios viską iškentėti ir dvi į Šveicariją išsirengusios panevėžietės kultūros darbuotojos. plačiau»

Aferistė dar kartą išsisuko nuo kolonijos

Teismo nuosprendžio, pasirodo, galima ir nevykdyti. Ir nieko neatsitiks, į kalėjimą nepasodins. Gyventojai juokiasi, kad visi aferistai dabar galės imti pavyzdį iš nuo bausmės išsisukusios Vilmos Kartanaitės: išvyks į Angliją, paskelbs asmeninį bankrotą, ir gaudyk vėją laukuose! plačiau»

Senos obels saldūs vaisiai kaimynams apkarto

Kartais kaimynai lyg šuo su kate taip susipjauna, kad net nebeprisimena pirmo konflikto priežasčių. O kai nesantaika įsisenėja, tada jau ir dėl smulkmenos kuris nors pasiunta. Panašiai atsitiko ir Panevėžio rajone. plačiau»

Ligoninės merdėja (nuotraukos) (14)

Jaunų gyventojų rajonuose mažėja, specialistų medikų neprisišauksi ir su medaus puodyne. Tad kai kurios ligoninės nunyks savaime, greičiausiai virs slaugos skyriais. Ligoninių vadovai tai supranta, bet sako nežinantys kriterijų, pagal kuriuos vyks skausminga pertvarka, o tokį ministerijos požiūrį lygina su Putino režimu. plačiau»

Dviratininką užmušė traukinys

Panevėžiečiai įsigudrino į Rožyną grįžti pro traukinių stotį, tiesiog bėgiais. Tokia drąsa vienam jų lėmė tragišką žūtį. plačiau»

Po klaikios nakties neįgalioji dvasiškai nebeatsigavo (nuotraukos)

Neįgalią moterį išprievartavę du Pasvalio rajono gyventojai anksčiau laiko veržiasi į laisvę. Bet ar juos galima paleisti? Aplinkinių kaimų gyventojai įsitikinę, kad visiems siaubą varę nusikaltėliai už tokį brutalumą ir gyvuliškų instinktų tenkinimą sulaukė netgi per mažos bausmės. plačiau»

Merų atlyginimai bus masalas rinkimuose?

Nenumaldomai artėjant dar vieniems vietos savivaldos ir tiesioginiams merų rinkimams „Panevėžio kraštas“ nusprendė įkišti nosį į mūsų krašto valdžios vyrų ir moterų algalapius ir pasižvalgyti, kokia srovele į jų sąskaitas kapsėjo valdiški pinigėliai. O besižvalgant buvo ir šiokių tokių atradimų. plačiau»

Suknežinęs galvą nuvilko į upės žoles

Alkoholio liūne paskendusio jauno vyro likimą galima buvo nuspėti – jį blakėmis apėjusioje landynėje greičiausiai nužudė kalėjimo jau ragavęs sugėrovas. Tik niekas negali patikėti, kad toks menkutis budelis galėjo rasti jėgų dar paslėpti kūną. plačiau»

Vaiko pagrobimas

Kol Europos šalys nesikeičia informacija apie tėvų teisių apribojimus, tol atžalų per savo silpnybes netekę gimdytojai gali sugalvoti ir įvykdyti protu nesuvokiamus planus. Taip atsitiko ir Biržuose, kur pas senelį vasarą atostogavo Norvegijoje gyvenantis berniukas. Gudrumu vaiką išviliojusi motina akimirksniu su juo atsidūrė Vokietijoje. plačiau»

Šeimos tragedijai pradėti narplioti davė mažai laiko

Šalį sukrėtusį įvykį pagaliau ėmė tirti ne kelių policija, o prokurorai. Tačiau teismas nemanė, kad įtariamąjį, kuris galbūt net tyčia susidorojo su žmona, verta laikyti už grotų visą mėnesį. plačiau»

Kartu su seniūnu pričiupo besarmatį malkų vagį (nuotraukos)

Senolės tremtinės turtas lyg medus vilioja įvairaus plauko niekšelius. Dar pavasarį biržietė pasigedo medžių savo miškelyje, bet tuomet policija vagies nerado. Užtat dabar akyla jos globėja numatė ilgapirščio kėslus, o seniūnas užstojo jo automobilį su priekaba, prikrauta malkų. plačiau»

Šeimos tragedija

Užvakar Naujamiesčio seniūnijoje įvykusią dramą kol kas narsto kelių policijos pareigūnai, nors čia jau kvepia kriminalu. Vienintelė iš aplinkinių gyventojų įvykį matė nedidelė mergaitė, bet kaimynė į jos žodžius reagavo su nesuvokiama panika ir baime. Užuot bėgusi kviesti pagalbos, ji užsidarė namuose. plačiau»

Kompensacija už atleidimą – kaip futbolo kamuolys

„Regitros“ Panevėžio filialo vadovas buvo išmestas iš darbo už tai, kad ten elgėsi kaip savo namuose – valdiška mašina nukrapščius įmonės lipduką važinėjo ir pas mamą, ir apsiprekinti... Ir ką jūs manote? Darbo ginčų komisija nusprendė, kad atleidimas buvo kone egzekucija vadovui, ir liepė jam išmokėti bene 20 tūkst. eurų kompensaciją už padarytą skriaudą. plačiau»

Motinos ir vaiko drama – ne ant scenos (1)

Viešoje vietoje mažylį supurčiusi ir per sėdynę delnu jam trenkusi jauna mama net nesuprato, kodėl buvo iškviesta policija. Moteris taip pat nesuvokė, kas yra blogo, šaukiant ant 10 metų dukters: „Dėkis kur nori, nenoriu tavęs auginti!“ plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.