Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Opozicijos atstovas Panevėžio taryboje, „Pynimėlio“ ansamblio vadovas Panevėžį regi dabar esant gilioj duobėj
Kaip persivalgiusi bobulytė vaistininkės pagalbos prašė
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Buvęs meras netikėtai nusisuko nuo politikos (1)

Pastaruosius mero rinkimus pralaimėjęs, bet į rajono tarybą patekęs Antanas Vagonis galop prisipažino, kad išsisėmė kaip politikas ir nori kitokios veiklos. Jis suka į žiniasklaidą – ieškosis pašnekovų ir juos kalbins, o taryboje jo vietą užims žmona Inga Vagonė. plačiau»

Rapsų persiėdusi stirnytė nebijojo žmogaus, suėdė morką

Ūkininkui kelią pastojusi stirna buvo prisiėdusi rapsų ir apspangusi, apie tai bylojo ir iš jos burnos tįstančios žalios seilės. Žmogus pasistengė, kad ji atsigautų ir galėtų keliauti į mišką. plačiau»

Korupcijos nemato, nes reikalus sprendžia pirtelėse? (nuotraukos)

„Vertinti antikorupciniu požiūriu nebūtina“, – taip jau kelintą kartą tvirtina Biržų rajono valdininkai ir tarnautojai. „Taip visą senamiestį išnuomosime. Korupcijos grėsmė didžiulė“, – prieštarauja rajono tarybos opozicija. Ginčą išsprendė specialieji agentai, nukirtę, kad vertinti sprendimo projektą privaloma. plačiau»

Klastingasis virusas griebė po operacijos

Nerimstanti viruso giltinė savo aukomis rinkosi ligoninėse gulėjusius, savuose ir valdiškuose namuose gyvenusius senukus. Plečiasi židiniai Skemuose ir Legailiuose, užsikrėtęs kupiškėnas susargdino žmoną, brolį ir sūnų, biržietė – sutuoktinį ir dukrą. plačiau»

Trofėjumi džiaugiasi sūnus (2)

Keistas sutapimas lėmė, kad medžiodami miške išsiskyrė tėvas ir sūnus, o netrukus kiekvieno jų kelyje pasipainiojo po vilką. Pasirodo, ir vilkai iš pradžių ėjo kartu, o prieš liūdną lemtį porelė išsiskyrė. plačiau»

Kamčiatkoje meškai į nagus pakliūti – paprasta (nuotraukos)

Iki šiol Lietuvos miškuose pamatyti vilkų iš Rokiškio rajono, Kamajų, kilusiam, tačiau dabar Vilniuje gyvenančiam Rolandui Kirliui neteko, tačiau prieš pusantrų metų šių plėšrūnų jis buvo sutikęs Rusijoje, Kamčiatkoje. plačiau»

Stropiosios mokinės nebegauna ir svarbios 3 eurų premijos (nuotraukos)

Panevėžio pataisos namuose tvyro liūdesys. Jau ir taip atskirtos nuo pasaulio, nuteistos moterys dabar visiškai nebeteko galimybės lankyti mokyklą, bendrauti su kitų korpusų gyventojomis. Joms liūdniausia, kad pasimatymų kambaryje tenka ne artimuosius sutikti, o įsivaizduoti savo darbą viešbutyje – mokytis kloti lovas, plauti grindis. plačiau»

Belaukiant asfalto dar teks pauostyti dulkių (nuotraukos)

Panevėžio valdžiai sudarius miesto skauduliu jau seniai tapusių žvyruotų gatvių asfaltavimo eiliškumą, opozicija įžvelgė ir daug neteisybės. Vadinamųjų privačių gatvių gyventojams reikėjo gauti savivaldybės leidimus namams statyti, o štai jau asfaltas jiems nepriklauso. plačiau»

Trys kaimo mokyklos virs skyriais be vadovų (nuotraukos)

Panevėžio rajono Vadoklių, Miežiškių ir Bernatonių mokyklos nuo kitų mokslo metų taps didesnių gimnazijų bei mokyklų skyriais. Taip politikai nusprendė pastarajame rajono tarybos posėdyje. plačiau»

Penki Metų panevėžiečiai

Panevėžio Metų panevėžiečiais išrinkti penki įvairių sričių atstovai. plačiau»

Ministras aiškiai apgavo – menininko sutikimo nėra (nuotraukos) (10)

Netikėtai išaiškėjo, kad Stasio Eidrigevičiaus sutikimo dėl menų centro nėra, nors prieš tai šalies kultūros ministras jau buvo paskelbęs, jog menininkas grįžta į projektą. Tai šokiravo daugelį, bet ne visus. Tolesnėse diskusijose išaiškėjo, kad faktiškai dabar liko kone vienintelė sąlyga Panevėžio valdžiai nugriauti „Garsą“ – tai bet kokiu būdu išgauti menininko sutikimą. plačiau»

Medikėms davė, o sau drėbtelėjo (nuotraukos) (4)

Pasvalietės medikės tikėjosi už valstybės skirtus 200 eurų pačios kaip reikiant pasmaguriauti ir dar prisidėti prie kraštietės Vitos Venskevičienės verslo. Bet vietoj kepsnių, vyniotinių, ančių, karpių jos gavo majonezo, žirnelių, kūčiukų, medaus. Betrūkę tik kruopų! Produktai tilpo į kartoninę dėžutę, o apytikriai suskaičiavus buvo verti tik 60–70 eurų. plačiau»

Pričiupo mėsininkus už juodąją buhalteriją ir apsileidimą

Kai jau prastas šeimininkas, tai jau prastas. Įmonė ne tik pagauta slėpusi mokesčius, bet ir labai apsileidusi – po inspektorių vizito daug baisios mėsos iškeliavo tiesiai į sunaikinimo vietą. plačiau»

Išguldė pusšimtį Skemų globos namų gyventojų (1)

Koronaviruso giltinė myriop pasiuntė dar 9 senus ir ligotus krašto gyventojus. Didelis nerimas Skemų globos įstaigoje, o infekciją į Legailių globos namus užnešė Panevėžio ligoninėje užsikrėtęs senas biržietis. plačiau»

Gimimų – beveik keturis kartus mažiau nei mirčių

Tuokiamasi vis rečiau, skiriamasi dažniau, kasmet gimsta vis mažiau vaikų. Pernykštis mirčių skaičius pasiekė rekordus ir tai – jau aiški pandemijos pasekmė. O kieno pasekmė – naujagimiui duotas Liuciferio vardas? Jei pas mus kas tokiu prisistatytų, manytume, kad šmaikščiai pajuokavo. O štai kitoje šalyje, sako, jis reiškia visai ne velnių vadą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.