Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Veterinarijos gydytojas papasakojo, kaip Pašilių stumbryne gimęs stumbriukas susipažįsta su pasauliu

Aukštaitijos diena

Prokuratūra valdžiai: „Nedarykite nusikaltimo!“ (4)

Panevėžio tarybos opozicija neapsiriko: valdžia išties bandė prakišti labai jau juodą Aukštaitijos sostinės naujos autobusų stoties projektą, pagal kurį didžiulis žemės sklypas pačiame miesto centre būtų tyliai perėjęs į verslininkų rankas. plačiau»

Salmonelės dingo, bet rado kitokių bakterijų

Tyrimą dėl salmoneliozės protrūkio beveik baigęs Panevėžio visuomenės sveikatos centras atsidūrė aklavietėje: vestuvininkus išguldė salmoneliozė, bet patikrinus puotai maistą teikusias įmones, salmonelių nerasta. Užtat rasta kitokių pažeidimų. plačiau»

Nuo Latvijos ligoninės sąskaitos bijojo vėl apalpti

Išsiimdamas sveikatos draudimo kortelę dažnas gyventojas mano, kad tai – nemokamos būtinosios medicinos pagalbos visose Europos Sąjungos šalyse garantija. Iš tiesų yra šiek tiek kitaip. Į Latviją išvykusi ir ten prastai pasijutusi panevėžietė sulaukė puikios pagalbos, bet kartu ir gavo labai keistą sąskaitą. plačiau»

Išvada: lytinis ir politinis aferistas (nuotraukos) (1)

„Panevėžio kraštas“ gyventojų klausė, ar juos žavi seimūno Petro Gražulio meilės „žygiai“. O gal ir jo moralinė dviveidystė ne itin piktina? Kryžium gulęs prieš abortus, jaunutei suviliotai palangiškei patyręs solidaus amžiaus vyriškis primygtinai siūlė atsikratyti jųdviejų meilės vaisiaus. Ar galima apskritai pasitikėti tokiu politiku? plačiau»

Oras Panevėžyje kasmet vis švaresnis, tačiau 2018-ieji gali tapti rekordinės taršos metais (1)

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, net 9 iš 10 žmonių visame pasaulyje kvėpuoja oru, kuriame yra didelis kiekis teršalų. Lietuvos regionai – jokia išimtis, ir nors oro kokybė Panevėžyje jau beveik dešimtmetį stabiliai gerėja, keli mėnesiai nepalankių orų ir neatsakingo gyventojų elgesio gali viską apversti aukštyn kojomis. Ką dėl oro švaros daro aplinkosaugininkai ir ką turėtų žinoti kiekvienas panevėžietis? plačiau»

Merui – trauktis (nuotraukos) (12)

Nepaprastą švarumą garantavęs judėjimas „Kartu“ atsiskleidė visu savo negražumu. Specialiųjų agentų gėdingai iš savivaldybės išvestam merui Ryčiui Račkauskui lyg ir nebėra kur dėtis – tik kapituliuoti. Juk ir jis kone krauju prieš rinkimus suraitė savo parašą ant garsiojo pasižadėjimo nesiekti sau naudos. Povilo Urbšio situacija – nei šiokia, nei tokia. plačiau»

Sausros dusinamieji kantriai laukia gero lietaus

Trečiadienį visi, o labiausiai ūkininkai, šaukėsi gailestingo Perkūno pagalbos. „Lis ar nelis?“ – jie viltingai klausinėjo vieni kitų. Juk tai, ar išgirs dievai šiuos maldavimus, lems ir derlių, ir pajamas. Gal tada ir baisingoji sausra atsitrauks. plačiau»

Laikrodžius teko žadinti iš letargo

Atsitiko taip, kad mieste laikas sustojo keleriems metams. Paprasti žmonės tai matė ir kikeno, o valdžia, kaip visada, liko neregė. Gi tie, kas reklamavosi, pamiršo. plačiau»

Knyga – ne malka, ja reikia užburti (nuotraukos)

Panevėžio centre vykusioje knygų mugėje paklausiausia prekė buvo leidiniai vaikams. Tėvai pirko pasakų knygas ir už eurą, ir už dešimt, bet sau knygoms pinigų nebuvo linkę leisti. plačiau»

Jėgų neužteko nė metams (6)

Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Jonušys atsistatydina. Valdininkas nesulauks nė kito mėnesio pradžios, šią savaitę pateiktame jo pareiškime nurodoma paskutinė darbo diena – birželio 29-oji. plačiau»

Medis ir biurokratija (nuotraukos)

Miesto centre keičiant senus šiluminės trasos vamzdynus buvo nukirstas beveik pusšimtį metų žaliavęs plačiašakis kaštonas. Gyventojai medį bandė gelbėti, bet nepavyko. Per visą tą erzelį labai gražiai išaiškėjo vaizdas, kaip lėtai, vos krypuodama, sukasi savivaldybės biurokratija. Verslininkai, iš kurių buvo nuplėštas papildomas mokestis, į tai net žiūrėti negalėjo. plačiau»

Buvusį klientą atakavo vis didėjančiomis sąskaitomis

Rokiškėnas sutrikęs: su mobiliojo ryšio operatoriumi jo įmonė prieš pusmetį nutraukė sutartį, o sąskaitos kaip ėjo, taip eina, pinigų suma jose kaskart didėja. plačiau»

Neįgaliųjų vietoje – šiukšlių konteineriai (2)

Pasvalyje, Ežero gatvėje, maždaug prieš porą mėnesių įrengtoje automobilių stovėjimo aikštelėje, neįgaliesiems skirtą vietą okupavo šiukšlių konteineriai. plačiau»

Tokio papirkinėjimų masto net neįsivaizdavo (nuotraukos)

Po Seime atlikto tyrimo atskleisti skandalingi faktai apie verslo grupių įtaką politikams, jų papirkinėjimą. „Panevėžio kraštas“ gyventojų klausė, ar jie domėjosi tuo tyrimu, sekė įvykius? Kas labiausiai sudomino, nustebino? Kas šioje situacijoje kaltesni – įtaką perkantys verslo magnatai ar parsiduodantys politikai? Ar žmonės tiki, kad įmanoma švari politika, be tarnavimo įvairioms grupuotėms? plačiau»

Išgelbėto šuns neskuba grąžinti šeimininkams (1)

Panevėžietė prie miškelio rado pasiklydusį, nuo saulės kaitros išsekusį šunį. Geraširdžių Berno zenenhundų veislės keturkojis buvo atpažintas pagal mikroschemą. Savininkės tėvas aiškino, kad niekas jo tikrai nenorėjo atsikratyti, tiesiog pats nesužiūrėjęs dukros jam globoti palikto gyvūno. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.