Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Kupiškėnė ūkininkė negalėjo atsistebėti vilkų drąsa ir įžūlumu

Nusikaltimai ir nelaimės

Varžybos policininkams – tik į naudą (nuotraukos)

Panevėžio krašto policininkai demonstravo puikius įgūdžius visose savo darbo srityse – tai tarnyboje jiems labai pravers. plačiau»

Po didžiųjų atlaidų – gintaro karolių vagystė

Krekenavos bazilikos klebonas pastebėjo, kad votus kažkas pamažu lesioja lyg obuolius. Už begėdišką įžūlumą vagišiams rankos dar nenudžiūvo, bet belangė greičiausiai jau laukia. plačiau»

Per karines pratybas padegė miežių lauką (1)

Karių paleista signalinė raketa supleškino nemažai plotą miežių, kariuomenė žada ūkininkui atlyginti padarytą žalą. plačiau»

Šieno ritinius surideno į upelį (2)

Piktavaliai smogė biržiečiui ūkininkui Donatui Jonėnui. Užvakar vidurdienį važiuodamas Smilgių kaimo keliu pro pievas vyras pamatė, kad nebėra į stirtą sukrautų šieno ritinių. Privažiavęs arčiau smilgietis neteko žado: visas gyvuliams paruoštas pašaras buvo suritintas į Čeraukštės upelį. plačiau»

Per avariją sužalojo kūdikį

Neatidus vairuotojas trečiadienį ryte Panevėžyje, Aukštaičių gatvės ir Velžio kelio sankryžoje, sukėlė avariją, per kurią nukentėjo mažametė mergaitė. plačiau»

Moterį tempėsi į kukurūzų lauką

Į Panevėžio rajoną atvykusi 60-metė panevėžietė šeštadienį vos netapo prievartautojo auka. plačiau»

Apleisti pastatai supleškėjo

Užvakar naktį Rokiškio rajone, Kamajų miestelyje, neaiškiomis aplinkybėmis užsiliepsnojo ir iki pamatų sudegė apleistas bei nenaudojamas medinis gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. plačiau»

Per kelią – po mašina

Aplankyti Baltijos šalis susiruošęs lenkas kelionę baigė anksčiau nei planavo. Po incidento kelyje ties Latvijos pasieniu jį gelbėja Panevėžio medikai. plačiau»

Trėmimo bylai trūksta liudytojų

Jau antrą kartą Panevėžio apygardos teismas grąžina prokuratūrai civilių trėmimo bylą. Prokurorai atremia, kad per tyrimą surinko visą, kokia tik įmanoma, medžiagą ir nebeturi daugiau kuo jos papildyti. plačiau»

Prieš pareigūnus – kumščiais ir spyriais

Panevėžio rajono Karsakiškio kaime nuo girtos 37 metų moteriškės nukentėjo raminti triukšmadarės nuvykęs policininkas. plačiau»

Gaisro kaltininkas – paukštis

Kupiškio ugniagesiams šiemet pirmą kartą teko gesinti degančių javų lauką, o darbo jiems greičiausiai parūpino ant elektros laidų pailsėti atsitūpęs paukštis. plačiau»

Prieš tragediją klaikiai kaukė (3)

Girtuoklių šeimoje užaugusi ir pas tėvus likusi gyventi mergina turėjo vieną džiaugsmą – muziką. Ji didžiavosi už savo pinigus nusipirktu nešiojamuoju muzikiniu centru, bet nesuprato, kad jungti jį krauti į kištuką šalia plikų laidų yra tolygu mirčiai. Tačiau kodėl name styrojo pliki laidai? plačiau»

Padegėjo nesugavę pareigūnai nekalti, bet ar ne žiopli?

Per 3 metus neišnarpliotas vienkiemio padegimas, nors bemaž visos gijos vedė pas agresyvų kaimyną. Teismas išteisino ir policijos tyrėjus, pritrūkusius tam įkalčių. Nukentėjusiai šeimai skaudu ir ji pasirengusi dar vienam teisingumo ieškojimo etapui. plačiau»

Vasaros palydėtuvių finalas – gėdingas (1)

Per Pasvalio rajone, Kraštų kaime, šeštadienį vykusią vasaros palydėtuvių šventę vyrai tiek prisiliuobė alaus ir kitų svaigalų, kad juos sutramdyti nebuvo taip lengva netgi policininkams. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.