Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Gamtosaugininkas tikrai žino, kad šernai neužsiaugina ragų ant kaktos

Nusikaltimai ir nelaimės

Po avarijos užsinėrė kilpą

Su tėvo automobiliu nuskriejęs nuo kelio 18-metis kupiškėnas netrukus motinos buvo rastas pasikoręs. Dar vienas savižudis savaitgalį rastas Panevėžio rajone. plačiau»

Prieš vagystę namą galėjo stebėti

Į vieną sodybą Rokiškio rajone patekusius vagišius domino tik pinigai ir papuošalai. Patirti nuostoliai siekia 24,2 tūkst. litų. plačiau»

Girtuokliai nesisaugojo kelyje

Dviem girtiems panevėžiečiams savaitgalis baigėsi ligoninėje. Vienas jų susižeidė, kai važiuodamas motociklu rėžėsi į automobilį. Kitas sumanė vėlų vakarą pailsėti vidury kelio ir pateko po automobilio ratais. plačiau»

Išdrįso apšvarinti priepuolio tampomą vyrą

Prie epilepsijos priepuolio ištikto kupiškėno nepilnametis puolė ne kilniausių jausmų skatinamas, o žemiausiųjų – gviešdamasis apšvarinti jo kišenes. plačiau»

Traktorių apraizgė nuversto stulpo laidai

Biržų rajone, Bajoriškių kaime, žiemkenčius sėjęs traktorininkas save gali laikyti laimės kūdikiu. Pusamžio vyro vos nepražudė ant traktoriaus nukritę elektros laidai. plačiau»

Policija ieško 78 metų panevėžietės

Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ieško dingusios be žinios Genovaitės Laimutės Žemonienės, gimusios 1936 m. liepos 5 d., gyvenančios Slyvų g. 18, Panevėžyje. Moteris rugsėjo 17 d. 15 val. išėjo iš namų ir negrįžo. plačiau»

Kovodamas su žmona vyras dūrė jai šakute į koją

Vėlų pirmadienio vakarą į Kupiškio policiją kreipėsi rajone gyvenanti 50-metė D.Š. Moteris pareigūnams skundėsi, kad bendraamžis vyras V.Š. barnio metu dūrė šakute jai į koją. plačiau»

Plėšikauti vedėsi ir nepilnametes merginas

Kol sumuštą panevėžietį ligoninėje apžiūrėjo medikai, plėšikai spėjo apšvarinti jo butą. Tačiau nusikaltėliai grobiu nesidžiaugė – jie buvo pagauti ir nuteisti. plačiau»

Rokiškio rajone išniekino į motinas tinkančią moterį

Vidury nakties įsibrovę į nerakintą butą Rokiškio rajone du jaunuoliai išprievartavo sau į motinas tinkančią šeimininkę. Vienas prievartautojų yra 15-metis. plačiau»

Vagys keliavo iš namo į namą

Kol šeimininkai miegojo, vagys pasivaikščiojo ir apšvarino du namus. Iš vieno jų buvo pavogta auksinių papuošalų už 25 tūkst. litų. plačiau»

Moteris nesuvokė, kad trauma lems mirtį

Nuo dviračio nukritusi ir galvą susižeidusi kupiškėnė išsiprašė, kad būtų išleista į namus, tačiau vėliau pasijuto prastai ir vėl buvo paguldyta į ligoninę. Bet buvo jau vėlu. plačiau»

Keršijo žmonai, bet ugnies gavo ir kaimynė

Girtas Panevėžio rajono gyventojas griebė degtukus ir padegė savo garažą, tačiau persistengė keršydamas žmonai. Ugnis persimetė į kaimynės medinį garažą, padegėjui teks už tai atsakyti. plačiau»

Prieš šventę neliko brangaus būgno

Ketvirtadienį Panevėžio rajono Daniūnų bendruomenės namus apvogę ir muzikos instrumentus apgadinę nusikaltėliai sugadino nuotaiką saviveiklininkams, bet nesukliudė vokalinės muzikos festivaliui. Jis įvyks šeštadienį Ramygalos kultūros centre. plačiau»

Vagims patiko praviras virtuvės langas

Panevėžietis nukentėjo dvigubai: vagys apvogė ne tik jo butą, bet ir kieme stovintį automobilį. plačiau»

Visureigis užvažiavo ant savo vairuotojo

Užmiršęs užtraukti automobilio rankinį stabdį vairuotojas pateko į kuriozinę situaciją ir turi tik džiaugtis, kad liko gyvas. plačiau»
1 | 2 | 3