Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio miškų urėdas prisiminė lemtingą akimirką, kai Sartų ežere užkibo didžiulė lydeka

Nusikaltimai ir nelaimės

Vairuotojo girtumas – beveik rekordinis

Vėlų šeštadienio vakarą Rokiškio rajone, Pužonių kaime, policininkams įkliuvo kone mirtiną alkoholio dozę išgėręs 30 metų rokiškėnas. plačiau»

Apie smurtą prasitarė psichologei

Į policijos akiratį penktadienį pateko dešimtmetę dukrą sumušęs 35 metų vyras. Apie šeimoje tvyrantį pragarą mergaitė prasitarė mokyklos psichologei, ši apie tai pranešė Panevėžio rajono vaiko teisių apsaugos skyriui. plačiau»

Verslininkės mulkinimo purslai – ir Panevėžyje

Atrodo, telefoniniai sukčiai buvo idealiai pasirengę šiaulietės verslininkės išprausimo operacijai. Atakuojama moteris nespėdavo nė žioptelėti, o nusikaltėliai spaudė vis labiau ir labiau. Tol, kol išspaudė beveik dešimt tūkstančių eurų. plačiau»

Teisme pasakos, kaip planavo kelionę atgal į Rygą

Artimiausiu metu Pasvalio apylinkės teisme 61 metų pasvalietė susitiks su dviem „braliukais“ latviais: 40-mečiu Jevgenijumi Paholkovu ir 48 metų Ruslanu Miliču. Abu rygiečiai bus teisiami už moters apiplėšimą, bylos pradžios jie laukia už grotų. plačiau»

Keršytojas pakūrė kaimynės tupyklą

Dar kartą susibaręs su kaimyne girtutėlis biržietis nesugalvojo nieko gudriau, kaip tik paleisti raudonąjį gaidį. Į akis jam krito nesunkiai padegama medinė lauko išvietė. plačiau»

Kraupius Pučiakalnės įvykius teismas lukštens pamažu (papildyta)

Kovotojo su nusikaltėliais įvaizdį bandęs susikurti žinomas biržietis ūkininkas Romualdas Misevičius prieš teismą stojo su jau suaugusiu sūnumi. Nors byla iš pradinio taško bemaž nepajudėjo, teisiamasis korespondentui spėjo pažadėti, kad vėliau jis išgirs visokių įdomybių. plačiau»

I.Dorošas kaltę meta ant ligoninės buhalterio (papildyta) (2)

Jei tik kur kokį valdininką pakrutina teisėsauga – lauk jo, vargšo, sunegalavimo. Taip atsitiko ir su Panevėžio ligoninės direktoriumi Ivanu Dorošu. Drūtas vyras susirgo vos tik nušalintas nuo pareigų. Tačiau žado jis neprarado – atkakliai teigia, kad kalti visi, tik ne jis. plačiau»

Skolai grąžinti – tik penki mėnesiai (papildyta)

Nors dvejų metų skolos grąžinimo terminas artėja į pabaigą, nuteista aferistė neskuba atlyginti žalos daugiabučio bendrijos gyventojams. Neapsikentęs tokio įžūlumo teismas įvedė griežtą skolos mokėjimo grafiką. plačiau»

Policininkams akių taip lengvai neapdūmė

Rokiškio kriminalistai demaskavo juos už nosies vedžiojusį 20-metį melagį. Prieš 4 mėnesius jaunuolis policijos budėtojams pasiskundė, kad paryčiais Pandėlyje, degalinės aikštelėje, buvo užpultas nepažįstamo jaunuolio. plačiau»

Vinimi subraižė automobilį

Ankstų ketvirtadienio rytą į kelionę susiruošusiam 37 metų panevėžiečiui teko keisti planus. Panevėžyje, Tulpių gatvėje, aikštelėje prie vieno daugiabučio namo, paliktas jo lengvasis automobilis buvo suniokotas vandalų. plačiau»

Egzekucija – smulkmė (papildyta) (6)

Už kunigo automobilio suniokojimą nuteistų dviejų panevėžiečių byloje – netikėtas posūkis. Apygardos teismui strypais ginkluoti užpuolikai jau nebepasirodė tokie pikti, greičiau – kaip romios avelės, tad vienas jų buvo visiškai išteisintas, o antrąjį – simboliškai ganys draugas. plačiau»

Nutrūktgalvius sustabdė medis

Antradienį pusę dešimtos vakaro Pasvalio rajone, Meškalaukio kaime, nuaidėjęs didelis trenksmas į lauką išginė ne vieną gyventoją. plačiau»

Iš degančio namo vos spėjo išbėgti

Pirmadienio vakarą Anykščių rajone, Kalvelių kaime, kilęs gaisras be pastogės paliko visą šeimą. plačiau»

Plėšikas atėmė "brangenybę" – alkoholį

Pirmadienio rytą pagalbos į policiją kreipėsi 52 metų Kupiškio rajono gyventojas. Pusę paros palaukęs nelaimėlis paprašė pareigūnų surasti iš jo atimtą alkoholio butelį. plačiau»

Pistoleto vagilėms teks sukti akis nuo velnio lašų (1)

Dvi moteriškės surado svetingą vyrą: tas ne tik nupirko iš jų puodą, bet ir sumokėjo už atsivežtą alų. Galop išėjo taip, kad viešnios jam nesumokėjo už du jo namuose rastus ginklus. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.