Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Ką reikia daryti, jei Lietuvoje gerti nebeduoda?...

Nusikaltimai ir nelaimės

Šunį švystelėjo iš ketvirto aukšto (2)

Šeštadienio rytą Rokiškyje, prie vieno Taikos gatvės daugiabučio, ėmė skausmingai kaukti šuo. Pamažu jo kauksmas virto inkštimu – šuo jau vadavosi mirtimi. plačiau»

Įmonei kažkas keršijo?

Pirmadienį apie 3 valandą nakties Panevėžio pakraštyje esančioje Senamiesčio gatvėje užsiliepsnojo mikroautobusas ir lengvoji mašina. plačiau»

Girti vairuotojai siautėjo keliuose

Savaitgalį po Panevėžį ir jo apylinkes važinėję girti vairuotojai kėlė pavojų aplinkiniams. plačiau»

Ieškome eismo įvykio liudytojų

2018 gegužės 13 d. apie 18 val. Panevėžyje, prie Vilniaus g. 51 namo, buvo apgadintas stovintis automobilis „Škoda Superb“. Vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Ieškome eismo įvykio liudytojų

2018 m. gegužės 2 d. apie 20.50 val., Panevėžio r., Dembavos k., Pajuosčio pl., prie namo Nr. 40, susidūrė du dviratininkai. Po eismo įvykio vienas iš dviratininkų iš įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Perkūnija smogė pasienio miestelyje

Penktadienio naktį Biržų apylinkėse trankiusis perkūnija sukėlė gaisrą prie pat Lietuvos ir Latvijos pasienio esančiame Germaniškyje. plačiau»

Lentpjūvėje netikėtai mirė darbininkas

Ketvirtadienį popiet Kupiškyje esančios „Dastros medžio“ įmonės lentpjūvėje staiga mirė darbininkas. plačiau»

Seniūnijos moteris į šuns dienas išdėjo (2)

Jau iš ryto alkoholiu dvokiantis panemunėlietis nuvarė į seniūniją ir pareikalavo suremontuoti jam stogą. Išgirdęs, kad to už dyką negaus, visai pasiuto. plačiau»

Sankryžoje – ginčai dėl šviesoforo (3)

Penktadienį per pietus centrinėje Panevėžio sankryžoje, kurioje susikerta Laisvės aikštė su Vilniaus ir Ramygalos gatvėmis, susidūrė dvi mašinos. plačiau»

Paauglė apiplėšė savo draugę?

Pirmadienio popietę Panevėžio rajone įvyko keistos skirtingo amžiaus mergaičių muštynės. plačiau»

Ūkininkui piktadarys paspendė spąstus

Panevėžio rajone, netoli Krekenavos, ūkininkaujantis 49 metų vyras suka galvą, kas jo lauke prikaišiojo strypų. plačiau»

Policininkų partrenkta stirna neišgyveno

Rokiškio policininkai nebespėja remontuoti per avarijas su laukiniais žvėrimis apgadintų tarnybinių mašinų. Šį pavasarį jau trečia stirna patenka po pareigūnų ratais. plačiau»

Po smūgio į medį neišlipo iš mašinos

Antradienį prieš vidurdienį Panevėžyje, Kosmonautų gatvėje, į apmaudžią avariją pateko lengvąją mašiną vairavusi moteris. plačiau»

Senutė sumaišė šviesoforo spalvas?

Pirmadienio popietę Panevėžyje, Klaipėdos ir Žvaigždžių gatvių sankryžoje, lengvoji mašina, vairuojama 19-metės panevėžietės, kliudė į pėsčiųjų perėją įžengusią 83 metų panevėžietę. plačiau»

Užsakymą gavo, bet – ne tą

Interneto platybėse įsigyti medikamentų pigiau ieškojusi 39 metų panevėžietė liko it musę kandusi. Iš anksto sumokėjusi ji gavo siuntinį, bet jame puikavosi menkaverčiai vaistai. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.