Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Statybų įmonės vadovas purtėsi kaltės dėl po daugiabučio namo renovacijos supelijusių sienų

Nusikaltimai ir nelaimės

Eksteisėjo kaltės teismas neįžvelgė (1)

Jau antras teismas nusprendė, kad buvęs Panevėžio apygardos teismo teisėjas Arnoldas Šukaitis nepiktnaudžiavo tarnyba. Kas dabar atsakys už nepagrįstai mestą šešėlį? plačiau»

Baisiajam biržiečiui šauliui – paranoja?

Teisiamo žudiko artimųjų aimanos, kad vyras sirgo paranoja, nuolat buvo kartojamos ne šiaip sau. Dabar jie gali tikėtis, kad byla apvirs aukštyn kojomis. Tai skausmingai gniuždo vaiko netekusią motiną, kitus nukentėjusiuosius. plačiau»

Dvi valandas raudodama laukė „geradarių“

Sukčiai darosi nuobodūs – seka šimtą kartų girdėtas pasakas, bet aukos kažkodėl vis užkimba, ir gana. Štai netgi parako dar ojojoj kiek turinti moteriškė neatsitokėjo pamačiusi, kad pinigų atvažiavusios merginos veidą dengia peruko „arklio karčiai“. Kaimynė gal būtų paprotinusi, bet buvo išstumta pro duris. plačiau»

Ligos teisiamam gydytojui – išsigelbėjimas? (1)

Iki senaties likus beveik 5 mėnesiams, už eksperimentus su ligoniais teisiamus Panevėžio medikus toliau retina ligos. Dėl prieš kelias dienas gydytojui Rimantui Pakšiui atliktos nesudėtingos operacijos byloje vėl teko daryti pertrauką. plačiau»

Biržuose siautėjo langų daužytojai

Savaitgalį Biržų gatvėmis ėjo chuliganai ir, kad būtų linksmiau, daužė pastatų langus. plačiau»

Artėja atpildas dembavietės budeliams

Už nepilnametės išprievartavimą ir gyvos sudeginimą prokuroras siūlo teisiamiesiems skirti aukščiausią bausmę – įkalinimą iki gyvos galvos. plačiau»

Vagių darbas: tona išsiliejusių degalų

Nemokamo dyzelino įsigeidę vagys tūkstantinių nuostolių padarė ne tik bendrovei ,,Orlen Lietuva“, bet ir gamtai. Nusikaltėliai, pragręžę vamzdyną ir iš nusikaltimo vietos pasprukę, paliko degalus tekėti į žemės gruntą. plačiau»

Kodėl delsė pranešti apie dingusį šautuvą?

Panevėžietis net 1,5 mėnesio nesikreipė į policiją su pranešimu apie prarastą ginklą. O kai kreipėsi, aiškino apie kraustymąsi į kitus namus. plačiau»

Šalia kelio – negyvas vyras

Pasvaliečio kūnas buvo rastas pakelėje Panevėžio rajone. Vis dėlto tai nebuvo kokios nors paslaptingos avarijos auka, o tik prastos vyro sveikatos pasekmė. plačiau»

Girtuoklių šeimoje – sumuštas vaikas

Į vaikų darželį buvo nuvestas berniukas su mėlyne veide. Įtarimai krito ant vaiko tėvo. plačiau»

Teisme primins ir lemtingas keturias sekundes

Prieš pusmetį policijos akivaizdoje susisprogdinti grasinęs vyras jau gali rengtis atpildui už tai, kad per savo karštumą galėjo pasėti mirtį. Tada iki tragedijos jam pritrūko tik keturių sekundžių. plačiau»

Ieškojo vieno pavogto automobilio, rado tris

Pėdsekiai Panevėžyje, „Ekrano“ garažuose, aptiko ne tik ieškomą labai brangų visureigį, bet ir dar du vogtus automobilius, vienas buvo bemaž visiškai naujas. Paslėptą grobį išdavė viename iš automobilių įrengta sudėtinga sistema, apie kurią vagys greičiausiai net nenutuokė. plačiau»

Pistoletą išmetė į lapų krūvą (1)

Grėbdamas gatvėje lapus panevėžietis rado dujinį pistoletą. Jo atsikratė leidimo neturintis savininkas. plačiau»

Porelę užpuolė vietos chuliganai

Apsipažinę chuliganai sumušė jauną panevėžietį, o iš jo draugės, kad atstotų, gavo 100 litų. plačiau»

Studentės kelionė namo – karste

Vilniuje devyniolikametė studentė vairuotoja pėsčiųjų perėjoje užmušė taip pat devyniolikametę studentę pasvalietę. plačiau»
1 | 2