Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Pamaldusis Panevėžio meras įsitikinęs, kad aršaus jo kritiko pasitraukimą iš konservatorių partijos lėmė Visagalio ranka

Nusikaltimai ir nelaimės

Dvi valandas raudodama laukė „geradarių“

Sukčiai darosi nuobodūs – seka šimtą kartų girdėtas pasakas, bet aukos kažkodėl vis užkimba, ir gana. Štai netgi parako dar ojojoj kiek turinti moteriškė neatsitokėjo pamačiusi, kad pinigų atvažiavusios merginos veidą dengia peruko „arklio karčiai“. Kaimynė gal būtų paprotinusi, bet buvo išstumta pro duris. plačiau»

Ligos teisiamam gydytojui – išsigelbėjimas?

Iki senaties likus beveik 5 mėnesiams, už eksperimentus su ligoniais teisiamus Panevėžio medikus toliau retina ligos. Dėl prieš kelias dienas gydytojui Rimantui Pakšiui atliktos nesudėtingos operacijos byloje vėl teko daryti pertrauką. plačiau»

Biržuose siautėjo langų daužytojai

Savaitgalį Biržų gatvėmis ėjo chuliganai ir, kad būtų linksmiau, daužė pastatų langus. plačiau»

Artėja atpildas dembavietės budeliams

Už nepilnametės išprievartavimą ir gyvos sudeginimą prokuroras siūlo teisiamiesiems skirti aukščiausią bausmę – įkalinimą iki gyvos galvos. plačiau»

Vagių darbas: tona išsiliejusių degalų

Nemokamo dyzelino įsigeidę vagys tūkstantinių nuostolių padarė ne tik bendrovei ,,Orlen Lietuva“, bet ir gamtai. Nusikaltėliai, pragręžę vamzdyną ir iš nusikaltimo vietos pasprukę, paliko degalus tekėti į žemės gruntą. plačiau»

Kodėl delsė pranešti apie dingusį šautuvą?

Panevėžietis net 1,5 mėnesio nesikreipė į policiją su pranešimu apie prarastą ginklą. O kai kreipėsi, aiškino apie kraustymąsi į kitus namus. plačiau»

Šalia kelio – negyvas vyras

Pasvaliečio kūnas buvo rastas pakelėje Panevėžio rajone. Vis dėlto tai nebuvo kokios nors paslaptingos avarijos auka, o tik prastos vyro sveikatos pasekmė. plačiau»

Girtuoklių šeimoje – sumuštas vaikas

Į vaikų darželį buvo nuvestas berniukas su mėlyne veide. Įtarimai krito ant vaiko tėvo. plačiau»

Teisme primins ir lemtingas keturias sekundes

Prieš pusmetį policijos akivaizdoje susisprogdinti grasinęs vyras jau gali rengtis atpildui už tai, kad per savo karštumą galėjo pasėti mirtį. Tada iki tragedijos jam pritrūko tik keturių sekundžių. plačiau»

Ieškojo vieno pavogto automobilio, rado tris

Pėdsekiai Panevėžyje, „Ekrano“ garažuose, aptiko ne tik ieškomą labai brangų visureigį, bet ir dar du vogtus automobilius, vienas buvo bemaž visiškai naujas. Paslėptą grobį išdavė viename iš automobilių įrengta sudėtinga sistema, apie kurią vagys greičiausiai net nenutuokė. plačiau»

Pistoletą išmetė į lapų krūvą (1)

Grėbdamas gatvėje lapus panevėžietis rado dujinį pistoletą. Jo atsikratė leidimo neturintis savininkas. plačiau»

Porelę užpuolė vietos chuliganai

Apsipažinę chuliganai sumušė jauną panevėžietį, o iš jo draugės, kad atstotų, gavo 100 litų. plačiau»

Studentės kelionė namo – karste

Vilniuje devyniolikametė studentė vairuotoja pėsčiųjų perėjoje užmušė taip pat devyniolikametę studentę pasvalietę. plačiau»

Prokurorei teks sulaukti aukos motinos sprendimo

Jauno rokiškėno nužudymo byloje gali padaugėti teisiamųjų. Sūnaus netekusi motina siekia, kad į teisiamųjų suolą sėstų dar vienas jaunuolis. plačiau»

Biržų siaubui išsisukti nesiseka

Moterį pražudęs Biržų ekspolicininkų sūnus Alvaras Jonikas Panevėžio teisme bando apsiginti dėl dviejų nusikaltimų. Vieną jo skundą teisėjai jau atmetė, o svarbiausio sprendimo dar laukiama. plačiau»
1 | 2 | 3