Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Kupiškio rajone gyvenusi, bet išsikėlusi moteris stebisi, kad „Kupiškio vandenys“ toliau skaičiavo mokestį, nors jų paslaugomis ji nebesinaudojo

Nusikaltimai ir nelaimės

Naujametę naktį nusiplovė kruvinus batus

Jaunystės dienas leidęs girtuoklių kompanijose, plėšdamas arba sėdėdamas už grotų, dvidešimtmetis nusikaltėlis negalėjo sugalvoti nieko daugiau, kaip tik žiauriai atkeršyti jį neva įdavusiam savo nusikaltimų bendrininkui – buvusiam motinos sugyventiniui? plačiau»

Nustumta nuo skardžio mašina sprogo

Ir mūsų krašte būna vaizdų, primenančių aštraus siužeto filmą. Vėlų pirmadienio vakarą Rokiškio rajone, Kariūnų kaimo karjere, pasirodžiusi ugnies pašvaistė ir netrukus nugriaudėjęs sprogimas išgąsdino gyventojus. plačiau»

Policininkui sulaužė nosį

Antradienį tramdyti girto Rokiškio rajono gyventojo išskubėjęs policininkas netrukus pats turėjo šauktis medikų pagalbos. plačiau»

Brakonierius žuvis gaudė mieste

Prieš kelias dienas žmoną pas medikus į apžiūrą Panevėžio konsultacijų poliklinikoje A.Jakšto gatvėje atvežęs vyras pastebėjo kitoje šalia tekančios Nevėžio upės pusėje neleistinu būdu žvejojantį žmogų. plačiau»

V.Satkevičių ir kompaniją jau teisia

Buvęs Panevėžio meras bandė išsukti uodegą bent jau iki pasibaigs rinkimai į Seimą, bet jam tai neišdegė. Pirmadienį Vilniuje jis su kitais septyniais klerkais ir viena verslininke sėdėjo teisiamųjų suole. plačiau»

Politiko antikvarinę mašiną tiesiog sutrypė

Jau antrą išpuolį patyręs Pasvalio rajono konservatorius tikino, kad su politika čia nėra jokio ryšio – mažieji siaubūnai apie tai dar nenutuokia, tiesiog nori pašėlti. plačiau»

Vogtu traktoriumi išvažiavo lyg savu

Penktadienio pavakare į Biržų rajone, Kratiškių kaime, esančius namus grįžęs 38 metų vyras kieme neberado traktoriaus. plačiau»

Bažnyčia traukia ilgapirščius

Pumpėnuose vagys nesiliauja „tikrinę“ bažnyčios turtų. Jiems aiškiai reikia nedaug – bent jau žoliapjovės ar kelių eurų iš aukų dėžučių. plačiau»

Per pusvalandį – du nemaži gaisrai

Pirmadienį Panevėžio gaisrininkai vos spėjo suktis. Per pusvalandį mieste kilo du dideli gaisrai – degė įmonė ir garažų kompleksas. plačiau»

Vietoj medalio už nuopelnus – bausmė už kyšį (1)

Nuteistam buvusiam Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojui skauda širdį, kad jį įklampino „tik“ tie nelemti 1,5 tūkstančio litų. Teisėsaugininkams gi aišku, kad ne pinigų suma čia svarbiausia, o pats korupcijos faktas. plačiau»

Teršalų bomba kaimiečiams – nusispjaut

Prieš kelias dienas Rokiškio aplinkosaugininkai prie vieno garažo, esančio buvusio kolūkio gamybinio cecho teritorijoje Juodupės seniūnijoje, Alksnių kaime, aptiko 4 požemines talpyklas su naftos ir vandens mišiniu. plačiau»

Kišenvagė Anglijoje nebegali pasirodyti

Trečiadienio vidurdienį Vilniuje, Kalvarijų turgavietėje, su įkalčiais buvo sulaikyta kišenvagė. Išaiškėjo, kad tai – 47 metų panevėžietė. plačiau»

Pusantro kilogramo karosui pasisekė (1)

Prieš kelias dienas tarnybos reikalais į Pasvalio rajono Krinčino seniūnijos Daniūnų kaimą nuvykę policininkai Tatulos upėje aptiko kažkieno pastatytą tinklą. plačiau»

Kyšininkų knibždėlynas? (nuotraukos) (4)

Kupiškio savivaldybė gali sunkiai benusiplauti tą gėdos dėmę, kokia dabar išryškėjo jos paradiniame mundure. Atrodo, rajono seniūnijose, įmonėse ir net taryboje vešėjo baisi korupcija. Antradienį specialieji agentai už grotų įkišo seniūnus Julių Vytautą Semėną ir Audronijų Zuloną, prieš savaitę tą patį padarė ir su politiku Zigmantu Aleksandravičiumi bei „Kupiškio vandenų“ direktoriumi Albertu Audicku. plačiau»

Atliekų degintoja tikino, kad visi taip daro

Neapsikentę po kaimą pasklidusios baisios smarvės, gyventojai atliekų degintoją įdavė aplinkosaugininkams. Pažeidėja degino ne tik augalus, bet ir plastiką su popieriumi. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.