Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys baisėjosi planais prie miesto pilies statyti stiklinį bibliotekos pastatą

Nusikaltimai ir nelaimės

Aukos motina: „Absurdiška žudymą sieti su meile“

Už žmogžudystę teisiamas jaunuolis prisipažino badęs peiliu savo mylimąją net tada, kai ji po pirmo dūrio į šoną ėmė tikinti, jog gyvens su juo. Trečias dūris į moters kaklą smigęs žudikui ausyse skambant jos žodžiams: „Tu neturi pinigų...“ Apie didelę meilę sapaliojančiam teisiamajam artimųjų atsakas teisme buvo griežtas. „Kokia čia meilė? Jei visi vyrai žudytų iš meilės, pasaulyje moterų nebeliktų“, – rėžė nužudytosios motina. plačiau»

Po gaisro – ašarą spaudžiantis valymasis (nuotraukos)

Ugnyje prieš keturias dienas pražuvus didžiuliam kiaulių kompleksui, Panevėžio rajono ūkininkas Arūnas Čimolonskas suskaičiavo patyręs 8 milijonų litų nuostolį. Maža to, gyventojai negailestingi: jie tyčiojęsi, kad dabar bus pardavinėjama apsvilusi skerdiena ir ant prekystalių gulės vyniotiniai iš dvėselienos. plačiau»

Avariją patyręs Biržų politikas nepakilo iš komos

Biržų tarybos nario liberalsąjūdininko Kęstučio Slavinsko būklė toliau kelia nerimą – avariją prieš penkias dienas patyręs politikas iki vakar vakaro dar nebuvo atgavęs sąmonės. plačiau»

Biržų policija sėmė narkomanus

Biržų policijos patruliams įkliuvo automobiliu važiuojantys keli narkomanai. Džiovintų kanapių rasta ir garaže pas kitus jaunus biržiečius. plačiau»

Nusikaltėlis ragino kalinius maištauti

Už grotų teismo laukiantis panevėžietis sukėlė chaosą. Nepatenkintas, kad areštinėje bus atliekama krata, nusimovęs kelnes jis rodė policininkams savo „grožybes“ ir kvietė suimtuosius nepaklusti. plačiau»

Konfiskavo rekordinį kvaišalų kiekį

Panevėžio policija sudavė rimtą smūgį narkotikų prekeiviams. Į kriminalistų rankas pateko didelis kiekis kvaišalų, jų vertė juodojoje rinkoje siekia 2 milijonus litų. plačiau»

Nepastebėjo pėsčiojo, nes buvo susikrimtęs? (nuotraukos)

Pėsčiųjų perėjoje nepastebėjęs pensininko jaunas vairuotojas jį nesunkiai sužeidė. plačiau»

Regint baltus arklius kilo noras susideginti

Persigėręs rokiškėnas nebesuvokė, ką darąs, ir žiebtuvėliu padegė savo drabužius. Jį gesinusiems žmonėms girtuoklis sakė matąs baltus arklius. plačiau»

Girtam pasišvietė, kad reikia gelbėti sugyventinę (nuotraukos)

Grįžęs į degantį butą gelbėti sugyventinės, juodupietis žuvo liepsnose. Sugyventinė gi jau anksčiau buvo išėjusi iš buto. Prieš tai čia vyko girtuoklių linksmybės. plačiau»

Advokatas bruko teisėjui Šventojo Rašto tiesas

Nors prokuroras siūlo biržietį už savo motinos ir sugyventinės nužudymą nuteisti 20 metų nelaisvės, tačiau teisiamojo brolis nemano, kad jaunėlio rankos suteptos krauju, tuo labiau kad tam nėra įrodymų. plačiau»

Gaisras nusiaubė A.Čimolonsko ūkį (papildyta, nuotraukos) (2)

Kai antradienį popiet liepsnojo stambiausio Panevėžio rajono ūkininko Arūno Čimolonsko ūkio fermos su jose esančiais tūkstančiais kiaulių – nelaimės vietoje blaškėsi darbuotojai, net rajono valdžios atstovai ir kreditoriai, tik ne pats šio ūkio savininkas. Kaip sakė vienas darbuotojas, verslininkas tuomet sėdėjo užsidaręs savo namuose. plačiau»

Į komisariatą – pavaišinti kanapėmis

Kanapių prisirūkęs panevėžietis nukulniavo tiesiai į policijos komisariatą ir budėtojams pasiūlė kartu parūkyti „žolės“. plačiau»

Po avarijos Biržų politikas paniręs į komą (atnaujinta, nuotraukos)

Vilniaus medikai jau trečią parą kovoja dėl pirmadienį Ukmergės rajone sunkiai per avariją sužeisto Biržų tarybos nario liberalsąjūdininko Kęstučio Slavinsko gyvybės. Jį ištikusi koma trečiadienį dar nebuvo pasitraukusi. plačiau»

D.Matuzienė susipažino su antrąja byla

Viena po kitos bylos veja buvusio Panevėžio mero ir seimūno Vito Matuzo žmoną Danutę į teismus. Ką tik nuteista dėl degalų švaistymo, dabar ji bus teisiama už galimus klastojimus gauti europinių lėšų pusės milijono litų vertės miško darbų automobiliui. plačiau»

Tragišką avariją primins tik ieškiniai

Prieš metus tragišką avariją sukėlęs karys išvengė teistumo – teismas jam nutraukė bylą. Tokią gerą bylos baigtį lėmė retai pasitaikantis aukų kilnumas, abiejų pusių nuoširdumas. plačiau»
1 | 2 | 3