Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Suomių sunkiojo metalo grupę „Lordi“ į Pasvalį norėjęs pasikviesti legendinės roko grupės „Laiptai“ narys sulaukė politikų priekaištų

Nusikaltimai ir nelaimės

Degalus įžūliai grobstė ir žinomi Biržų politikai?

Į belangę uždarytas Biržų tvarkiečių lyderis įtariamas pardavinėjęs vogtą dyzeliną. Spėjama, kad pigesniais degalais susigundė net vietos socialdemokratas. plačiau»

Dembavietės budelis laisvės nebematys

Įkalinimas iki gyvos galvos. Tokį verdiktą vienam baisiausių šalies nusikaltėlių – nepilnametės prievartautojui, kankintojui ir degintojui galutinai paskelbė Aukščiausiasis Teismas. plačiau»

Tragediją lėmė kontrolės trūkumas

Užvakar Darbo inspekcijos Panevėžio skyriaus specialistai baigė tyrimą dėl prieš mėnesį Panevėžio rajone, Liberiškio žemės ūkio bendrovėje, įvykusios tragedijos ir nustatė, kad pažeidimų būta. plačiau»

Plėšikas meldė vandens mirštančiajam

Rokiškio rajono Kazliškio seniūnijos gyventojus kausto baimė, ar tik pas juos nebus pasirodę prieš savaitę Kupiškio rajone pensininkų porą ir jų dukrą apiplėšę nusikaltėliai. Šįkart nusikaltėlio auka tapo sena moteris. plačiau»

Vaikai perėjose lenda po ratais

Antradienį prieš pat 14 valandą medikų ir policininkų ekipažai skubėjo į Vilniaus gatvę. Buvo gautas pranešimas apie automobilio partrenktą paauglę. Ji atsipirko alkūnės nubrozdinimu ir čiurnos sumušimu. plačiau»

Motokroso lenktynėse numušė įkaušusį teisėją

Šeštadienį Rokiškio rajone, Uljanavos kaime, per motokrosą susidūrus keliems keturračiams motociklams nukentėjo trasos teisėjas. plačiau»

Kalinės telefonas nustebino prižiūrėtojus

Netikėtą kratą Panevėžio pataisos namuose surengę Panevėžio pataisos namų pareigūnai draudžiamų daiktų pas nuteistąsias neaptiko. Prižiūrėtojams talkino policijos kinologas su šunimi. plačiau»

Briedis – greitkelio mėsmalėje

Panevėžio rajone vėlų sekmadienio vakarą įvyko neįprasta avarija – į motociklininko kliudytą briedį rėžėsi ukrainiečio vairuojamas vilkikas. Sunkiai sužeistas miško galiūnas nugaišo, laimė, žmonės išvengė žūties. plačiau»

Kapo išniekinimo niekaip neįžiūri

Jau antras teismas nusprendė, kad svetimoje kapavietėje vyrą palaidojusi panevėžietė senojo kapo neišniekino, nors ilgą laiką ten nebuvo nė atminimo lentelės, o dabar ji – kilnojamoji. plačiau»

Plėšikai auką nusižiūrėjo gatvėje

Šalia alaus baro Panevėžyje, Vilniaus gatvėje, trys plėšikai užpuolė girtą (2,41 prom.) 34 metų panevėžietį. plačiau»

Telefoninių sukčių talkininkas virto plėšiku

Penktadienio popietę sulaukusi skambučio laidiniu telefonu 83 metų panevėžietė manė, kad padės į bėdą patekusiai marčiai, tačiau baigėsi kur kas baisiau. plačiau»

Plėšikams išėjus dar ir karvė padvėsė (nuotraukos)

Ketvirtadienį apie 22 valandą į Kupiškio rajone, Mičiūnų kaime, ūkininkaujančių pensininkų vienkiemį užsukę trys nepažįstami vyrai 71 metų šeimininkei įtarimo nesukėlė. plačiau»

Moterys sankryžose – žioplos (7)

Dvi dienas iš eilės Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, tik skirtingose sankryžose, susidūrė automobiliai, buvo sužeisti žmonės. plačiau»

Gaisras daugiabutyje įsiplieskė paryčiais (nuotraukos) (1)

Panevėžyje kilęs gaisras įvarė baimės gyventojams. Liepsnos niokojo butą, o jas gesindama rankas apsidegino šeimininkė. plačiau»

Stirna – po policininkų ratais

Rokiškio rajone trečiadienis buvo nelaiminga diena stirnoms. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.