Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos opozicijos atstovo nuomone, po tragiškos avarijos išgarsėjęs buvęs mokyklos direktorius netinkamas būti seniūnu
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Senutei net galva apsisuko nuo virtinės įvykių

Pirmadienio rytą 87 metų panevėžietė vos spėjo vykdyti netikrų ir tikrų policininkų nurodymus. Iš pradžių jai paskambino pareigūnu apsimetęs sukčius. Ji juo patikėjo ir laukė namuose ateinančio tikrinti pinigų, bet į duris pasibeldė jau tikri policininkai – jie pranešė, kad ši vos netapo nusikaltėlio auka. plačiau»

Grįžtantį pasitiko pareigūnai

Antradienį Vilniuje pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos lėktuvu atskridusį 22 metų Panevėžio rajono gyventoją. Jo paiešką buvo paskelbę prancūzų pareigūnai. plačiau»

Taksistas 1600 kilometrų sukorė už špygą

Per 800 kilometrų jauną keleivį į Lenkiją sutikęs vežti taksistas liko be uždarbio. Vos tik pasiekus kelionės tikslą, keleivis išlipo ir pabėgo. plačiau»

Vogtą motociklą pridengė šlamštu

Latvis su mašina ir dargi prie jos prikabinta priekaba iš užsienio vežėsi daug turto. Greičiausiai kai kas iš tų daiktų buvo sukišta tik tam, kad ne taip aiškiai matytųsi juodas grobis. plačiau»

Pražiopsojo savo šautuvą

Iš medžioklės grįžęs 28 metų Panevėžio rajono gyventojas kieme prie lengvosios mašinos trumpam paliko medžioklinį šautuvą. To pakako – pasimaišęs mitrus vagišius jį nugvelbė. plačiau»

Vagiui rankinę tarsi specialiai paliko

Panevėžyje, Darbo aikštėje, buvo apvogta 37 metų Panevėžio rajono gyventojos lengvoji mašina. Moteris ant galinės sėdynės buvo palikusi rankinę – to vagiui ir tereikėjo. Nuostolis – per 460 eurų. plačiau»

Teršalų degintoja pasislėpė ir užsirakino

Trečiadienio rytą Biržų rajone, netoli Pačeriaukštės esančio Rimgailių kaimo pakraštyje, į padangę ėmė virsti juodų dūmų kamuoliai. plačiau»

Vaikai tikina, kad motina jų nemušė (1)

Kupiškio policininkai aiškinasi, ar vienuose rajono globos namuose laikinai prisiglaudusi motina tikrai sumušė tris savo mažus vaikus. plačiau»

Prancūzų ūkius siaubė panevėžiečių gauja

Užsienyje iš traktorių brangią navigacijos įrangą vogusios gaujos branduolį sudarė 4 panevėžiečiai. Ne vieną mėnesį veikę nusikaltėliai pridarė per pusę milijono nuostolių. plačiau»

Maldavo alaus skolon, o negavęs – pasigriebė (1)

Įžūli vagystė trečiadienį įvykdyta Pasvalio rajone, Saločiuose. Baigiantis 18 valandai į parduotuvę atėjęs 25 metų vyras pinigų neturėjo, tačiau labai jau norėjo išgerti alaus. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąsias

2019-11-17 apie 4 val. Panevėžyje, Savitiškio g., prieš moterį (gim. 1990 m.) ir moterį (gim. 1989 m.) gyv. Panevėžyje, smurtavo dvi nepažįstamos merginos. plačiau»

Užsimaskavusio plėšiko akys nebuvo baisios

Metalo laužo supirktuvės darbuotojas vos nesučiupo nusikaltėlio, įsiveržusio į vidų pasigriebti pinigų. Vis dėlto lemtingą minutę neprašytas svečias prisiminė turįs dujų balionėlį ir gindamasis papurškė juo darbuotojui į akis. plačiau»

Paskutinis teismo žodis – palikti laisvėje

Skandalingą avariją sukėlęs, į mirtį pasiuntęs moterį, dabar jau buvęs Kamajų gimnazijos vadovas Augutis Tymukas greičiausiai spurdančia širdimi laukė Aukščiausiojo Teismo dienos. Reikės tapti kaliniu ar ne – štai koks buvo jo klausimas. plačiau»

Į namą antrąsyk skriejo akmenys

Antradienį Molainių kaime netoli Panevėžio vėl pasirodė chuliganas. Jis antrą kartą apmėtė akmenimis 43 metų moters namą. plačiau»

Senutės „gelbėtojai“ jos buto neregės (1)

Panevėžio apygardos teismas atmetė panevėžiečio Alvydo Veberio skundą, kuriuo siekta įrodyti, kad labdaros ir paramos fondas „Biblijos studija“ bei jo vadovai – A.Veberis ir Svajūnas Marcinkevičius teisėtai gavo butą iš 90-metės panevėžietės. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.