Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono Garbės piliečiu šįmet išrinktam socialdemokratui piketuotojai priminė, kuo jis, dar būdamas vicemeru, prisidėjo skatinant jaunimo patriotiškumą

Nusikaltimai ir nelaimės

Du Pasvalio teisėjai – prie gėdos stulpo (1)

Trečiadienis Pasvalio teisme buvo košmariška diena. Iš keturių čia dirbančių teisėjų net dviem buvo parodytos durys. plačiau»

Kas palaužė Kupiškio politiką? (3)

Savižudybių banga vis dar grėsmingiausia ties Kupiškiu. Ji neaplenkia ir žinomų asmenų. Trečiadienį su gyvenimu savo noru atsisveikino buvęs rajono vicemeras, 43 metų „darbietis“ pedagogas Aidas Mikėnas. plačiau»

Brakonieriai retina briedžių bandą

Nušovę suaugusį briedžio patiną brakonieriai jį smulkiai išmėsinėjo: nepaliko nei liežuvio, nei smegenų, nei kitų vertingų kąsnelių. plačiau»

Dūris teisiamiesiems – valdininkės liudijimas

Skandalingame trijų veikėjų teisme liudijo buvusi Panevėžio apskrities viršininkė Gema Umbrasienė. Politikės pasakojimas nebuvo palankus jos buvusiam įpėdiniui apskrities vadovo poste konservatoriui Viktorui Trofimovui. plačiau»

Gaisre žuvusio vyro kūno atpažinimas – aklavietėje

Biržų policijos pareigūnams niekaip nepavyksta nustatyti prieš savaitę gaisre žuvusio vyro asmenybės. plačiau»

Po egzekucijos užmigo ant suoliuko parke (1)

Besaikės jaunimo išgertuvės Kupiškio rajone baigėsi tuo, kad vienas jaunuolis buvo mušamas iki tol, kol išleido paskutinį kvapą, o kitas užsidirbo žudiko vardą. Jie abu buvo giminės. plačiau»

Moteriškus drabužius mėgstantis vyras apie save priminė kirviu

Perukas, ryškiai lakuoti nagai, veido makiažas, moteriška suknelė ir aukštakulniai. Taip puoštis mėgstantis 55 metų panevėžietis Valdas Tijunėlis anaiptol ne jautrios sielos. Dėl žudynių jau kalėjęs vyriškis dabar teisiamas už pasikėsinimą nužudyti. plačiau»

Ir po baudų apetitas lydekoms nemažėja

Du rokiškėnai žvejai norėjo būti gudresni už kitus ir nepaisė žvejybos draudimų. plačiau»

Teismas nuvijo didelį kaltinimų debesį (10)

Buvusius Panevėžio savivaldybės administracijos direktorių Stasį Karčinską ir vicemerą Kastytį Vainauską prokurorai siūlė įkalinti ilgiems metams, tačiau teismas jiems skyrė tik lygtines bausmes. plačiau»

Lentpjūvės džiovykla sprogo karščiu

Penktadienį paryčiais Rokiškio rajone pasirodžiusi ugnies pašvaistė tapo nelaimės pranašu. Degė medienos apdirbimo įmonė. plačiau»

Pavogę pensininkės šunį uždaužė pagaliu

Rokiškio rajone kažkokie niekšai užmušė pensininkės šunį. Iš pradžių naktimis lojantis keturkojis buvo apmėtytas plytomis, o po kelių dienų pavogtas ir negyvai uždaužytas. plačiau»

Vystomas kūdikis krito nuo skalbimo mašinos

Ant skalbyklės kūdikį vystanti panevėžietė nespėjo jo sužiūrėti ir šis nukrito ant grindų. Dėl kaukolės lūžio vaikas gydomas ligoninėje. plačiau»

Išeidamas visam laikui – pabučiavo (6)

Mylimam žmogui gyvenimą baigus savižudybe, jo draugė neranda atsakymų į kankinančius klausimus, tačiau tikina, kad tragedijos dieną jie nesipyko. plačiau»

Per klaidą – policininko šūvis automatu

Kupiškio policininkui neatsargiai iššovus iš tarnybinio automato, komisariate teks dar kartą visus pareigūnus mokyti ginklų priežiūros. plačiau»

Tragedijai sustabdyti pritrūko rizikos aprašo (1)

Dėl visą šalį sukrėtusios tragedijos, kai panevėžietis susisprogdino automobilyje kartu su buvusia drauge, policijos pareigūnai nekalti. Taip pareiškė šalies Policijos departamento vadovybė. plačiau»
1 | 2 | 3