Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Kupiškio etnografijos muziejaus vadovė jaunavedžiams aiškino, kad šeima yra tarsi perpjautas obuolys

Nusikaltimai ir nelaimės

Bandė pralobti iš motinystės išmokų

Beveik dešimt kartų pasididinusi algą kūno rengybos klubo vadovė gavo beveik 81 tūkst. litų didesnę motinystės išmoką. Prieš gimdymą moters atlyginimas iki nesuvokiamų aukštumų kilo kaip ant mielių. plačiau»

Panevėžio aplinkosaugininkai išpurtė mėlyniautojas

Viena uogautoja pranešė mačiusi mėlynių rinkėją, besidarbuojančią specialiu įrankiu. Už vadinamųjų šukų naudojimą dabar baudžiama, bet aplinkosaugininkui nepavyko pričiupti moteriškės. plačiau»

Prieš teismą stos aštuoni į užsienį vergus-vagis gabenę nusikaltėliai

Dvidešimt pirmame amžiuje Panevėžio krašto nusikaltėliai sukūrė naujos rūšies vergiją – verbavo vyrus vagystėms užsienyje. Į Vokietiją nuviliotos aukos netekdavo dokumentų, su jomis buvo elgiamasi baisiau nei su gyvuliais. plačiau»

Girtuoklis norėjo užmušti uošvę

Priglaudusi dukterį su jos sugyventiniu po savo namo stogu sena kupiškėnė net neįsivaizdavo, kokiu pragaru pavirs jos gyvenimas. Girtas vyras ne vieną kartą žadėjo pensininkę užmušti, o dabar jau buvo netoli to. plačiau»

Politikės vyrui pedagogui – gėdos dienos

Girtam Rokiškio politikės vyrui po ratais pasitaikė matyt toks pat įkaušėlis dviratininkas. Pažeidėjo žmona apie įvykį besidominčius žurnalistus lygino su puolančiomis musėmis ir patarė rašyt tik apie gražius dalykus plačiau»

Žmogaus kaukolė mėtėsi miške

Rokiškio rajono miške netoli pasienio su Latvija rasta žmogaus kaukolė greičiausiai yra iš Antrojo pasaulinio karo laikų. Tuomet šiose apylinkėse vyko mūšiai. plačiau»

Rokiškio daugiabutyje ant kūdikio užvirto spinta

Tragedija baigėsi jaunos trijų vaikų motinos išgertuvės pas draugą. Kol kas aiškinamasi, kodėl vidury kambario stovinti spinta staiga netikėtai virto ant ropinėjusio 7 mėnesių kūdikio. plačiau»

Vyras tespėjo motinai pasiskųsti, kad įgėlė širšė

Kol sena motina ieškojo pagalbos, mirė nuo širšės įkandimo sukniubęs jos pusamžis sūnus. Medikai auką pasiekė tik po valandos, nes niekas iš senų kaimynų nemokėjo naudotis mobiliuoju telefonu. plačiau»

Sugėrovus apdaužė akmeniu

Iš išgertuvių išvarytas girtas rokiškėnas stvėrė akmenį ir puolė sugėrovus. Namo šeimininkui nuo smūgių net lūžo kaukolė. plačiau»

Po šiurpios tragedijos Biržuose – dar ir šlykščios orgijos (nuotraukos) (1)

Biržai dar vis negali atsigauti nuo siaubingo sukrėtimo, kai dvi dienas alų pliaupęs ir greičiausiai narkotikais apsirūkęs policininkų sūnus pražudė apsipirkti išsirengusią moterį. Dabar prasidėjus teismams smogė nauji faktai – baisusis lėbautojas ne tik neatsiprašė savo aukos artimųjų, bet ir toliau kėlė orgijas, į jas įtraukdamas netgi vaikus. plačiau»

Biržų policija ieško iš globos namų pabėgusio paauglio

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariatas ieško 17-mečio Mindaugo Majoro. Nepilnametis pabėgo iš Biržų rajone, Medeikių kaime, esančių globos namų „Vaiko užuovėja“ ir liepos 4 dieną į globos namus negrįžo. plačiau»

Žiaurųjį sugyventinį siunčia už grotų (1)

Apeliacinis teismas nepatikėjo anksčiau išteisinto pušalotiečio dievagojimusi, kad savo gyvenimo draugės nė pirštu nepalietė, nors ji buvo sudaužyta iki sąmonės netekimo ir atsigavo tik po ilgo gydymo ligoninėse. plačiau»

Pareigūnai griebę verslininkei už gaurų (1)

„Mane kaip kokį šunį vedžiojo už gaurų. Su antrankiais atvedė. Ten niekas teisių neturi“, – taip apie daugiau nei prieš metus įvykusias apklausas Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdyboje kalbėjo dabar teisiama Panevėžio „Romantic“ viešbučio savininkė Dalia Kuklierienė. Verslininkės skundą teismas išgirdo. plačiau»

Žydų kapinėse išvartė paminklus

Pareigūnai įtaria, kad Kupiškyje, žydų kapinėse, siautėjo čia lėbavę girtuokliai, bet žydų bendruomenės nariai neatmeta, jog išpuolis susijęs su politika. plačiau»

Teismą įtikinti padėjo ir paauglį palaikantys parašai

Patėvio nužudymu įtariamas pasvalietis paauglys jau laisvėje. Skundą išnagrinėjęs Panevėžio apygardos teismas nusprendė, kad jis nebėgs ir nesislapstys nuo pareigūnų. plačiau»
1 | 2 | 3