Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Viena iš konservatorių Panevėžio skyriaus steigėjų nesigaili pasitraukusi iš partijos

Nusikaltimai ir nelaimės

Žemę graibė, o nuo bokšto nenukrito

Šeštadienio vakare į vandens bokštą Pasvalio rajone, Krinčino miestelio pakraštyje, įsiropštęs girtutėlis 29 metų vyras pagrasino nušokti žemyn. plačiau»

Nuo ugnies vis tiek nepabėgo

Penktadienio vakare Biržų rajone, Kirkilų kaime, kilęs gaisras nusinešė 63 metų vyriškio gyvybę. plačiau»

Eksseimūnui – paskutinio teismo filtras (1)

Liko vienintelė instancija – Aukščiausiasis Teismas, pasisakysiantis dėl žinomo šalyje politiko Vito Matuzo išteisinimo. plačiau»

Netikrų „Nike“ sportbačių – visa puspriekabė

Šeštadienio popietę netoli Panevėžio įkliuvo klastotą sportinę avalynę vežantis latvis. Jį Panevėžio aplinkkelyje sustabdė muitininkai. plačiau»

Girtuokliai ir tėvų skyrybos – siaubas vaikams

Pranešimų apie Panevėžio krašte mušamus vaikus pasipylė tarsi iš gausybės rago. Ypač aktyvūs tapo darželių ir mokyklų darbuotojai, taip pat vaiko kančioms neabejingi jau lieka ir kaimynai. plačiau»

Motinai – skaudi pamoka, kaip vežioti mažylį

Ne tik vyrai, bet ir moterys nevengia paspausti greičio pedalo. Dvi per greitai važiavusios vairuotojos nesusižeidė, tačiau medikų pagalbos prireikė jų vežtiems vaikams. plačiau»

Vienišą senuką užpuolė plėšikai

Pirmadienio vakarą vos spėjusį prigulti 79 metų kupiškėną iš miego prikėlė triukšmas. Vyras gyvena Kupiškio rajone, Subačiaus seniūnijoje. plačiau»

Pjaustant cisternas užsidegė mazutas

Antradienį, prieš pat vidurdienį, netoli Panevėžio esančio Velžio gyventojai buvo gerokai išgąsdinti. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

Sausio 11 dieną 15 val. Panevėžyje, Darbo a., parduotuvėje darbuotojui tikrinant buitinės technikos ekspoziciją, pastebėta, kad trūksta nešiojamos kolonėlės. Peržiūrėjus vaizdo įrašą, nustatytas įtariamasis. plačiau»

Eketės spąstai buvo pražūtingi

Pirmadienio rytą kraupi mirtis ištiko Panevėžio rajone, Piniavoje, gyvenusį 68 metų vyriškį. Įkritęs į namo kieme esančiame nedideliame tvenkinyje iškirstą eketę, jis pateko į ledo spąstus ir buvo paglemžtas vandens. plačiau»

Į vieną krūvą sumalė grūdus ir teniso kortus (2)

Prokurorai narplioja naują, itin įmantriai sukurtą sukčiavimo schemą. Iš vienos įmonės paėmę nemažą avansą, iš kitos į skolą nupirkę grūdų, verslininkai jas abi paliko ant ledo. Su gudriu bankroto administratoriumi jie, atrodo, sukurpė tyčinį įmonės bankrotą ir pažadėjo jam atsilyginti teniso kortais, už kuriuos buvo gauta solidi europinė parama. plačiau»

Vaikų akivaizdoje nušovė šunį

Biržų rajone, netoli Pasvaliečių kaimo, prie vienkiemio šeštadienį nušautas šuo. Tai galimai buvo medžiotojų darbas. Įvykį matė sodyboje gyvenanti šeima ir keturi nepilnamečiai vaikai. plačiau»

Verdanti sriuba mažyliui nuplikė kojas

Į Panevėžio ligoninę pateko vaikas, į kurio kančias sunku žiūrėti net medikams. Mažyliui nuplikytos abi pėdutės, blauzdos. Ne mažiau skausmingi žaizdų perrišimai. plačiau»

Atsigavęs šuo įsmeigė akis į šeimininką

Panevėžio gaisrininkai nuo baisios pražūties liepsnose išgelbėjo šunį – leisgyvį išnešė iš ugnies apimto namo ir atgaivino. plačiau»

Už dokumentų klastojimą garsiai medikei – bauda

Buvusi Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotoja Violeta Smilgienė kalta dėl piktnaudžiavimo ir dokumento suklastojimo. Taip ketvirtadienį paskelbęs Panevėžio apylinkės teismas jai skyrė 3,7 tūkst. eurų baudą. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.