Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio mėsos perdirbimo įmonės „Sagralita“ buvęs savininkas džiaugėsi sumedžiojęs didžiulį vilką

Nusikaltimai ir nelaimės

Vyriškį pražudė smalkės

Pirmadienį Pasvalio rajone, Vienžindžių kaime, paskutinio poilsio vieton atgulė per nelaimingą atsitikimą žuvęs 63 metų vyras. plačiau»

Jaunuoliai skriejo į pakelės medį

Pirmadienį antrą valandą nakties Vyčių kaime, netoli Panevėžio, avariją patyrė BMW markės automobiliu skriejęs 19-metis Panevėžio rajono gyventojas. plačiau»

Dūmai išgąsdino jauną šeimą

Šeštadienio vakarą vos per plauką išvengta tragedijos Panevėžyje. Dviejų aukštų mediniame aštuonbučiame name Sodų gatvėje pasklidus dūmams gerokai buvo išgąsdinta jauna šeima. plačiau»

Įžūlusis bėglys – prieš policininkus

Ar su vogta mašina sprukusį bėglį apšaudę policininkai neišprovokavo skaudžios avarijos, per kurią buvo sunkiai sužeisti trys vyrai? Į šį klausimą jau ne kartą pareigūnų buvo atsakyta, bet galop teismas nusprendė, kad reikia kraupią situaciją panagrinėti iš naujo. Tai tapo šiaudu teisiamajam. plačiau»

Įmonėse – liepsnų liežuviai

Ketvirtadienį popiet Panevėžyje, Tinklų gatvėje, metalo apdirbimo bendrovėje „Mechatronika“, kilo gaisras. plačiau»

Gelbėjo įstrigusį neįgalųjį

Trečiadienį popiet į nepavydėtiną padėtį pateko Panevėžyje, Liepų alėjoje, gyvenantis neįgalus vyriškis. Jis su vežimėliu įstrigo keltuve, kuris įrengtas specialiai jam ir pakelia į pirmame aukšte esantį butą. plačiau»

Policija ieško dingusios be žinios (1)

2019-01-17 12 val. Panevėžyje, Marijonų g., iš vaikų globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo Paulius Bagdonavičius (gim. 2002 m.). plačiau»

Patykojo prie mokyklos

Antradienį vienoje Panevėžio mokykloje buvo sumuštas 16-metis paauglys. Tuo metu kaip tik buvo pertrauka. Į lauką išėjusio mokinio laukė du jo bendraamžiai pažįstami. Abu anksčiau mokėsi šioje mokykloje, tačiau nuo rudens mokslus tęsė kitur. plačiau»

Vilkikas taranavo vilkiką (1)

Pirmadienį popiet Pasvalio rajone, tarptautinėje magistralėje „Via Baltica“, prie Raubonių kaimo susidūrė du vilkikai. plačiau»

Pražūčių išvengė, nes suveikė dūmų detektorius

„Ačiū Dievui, kad visi gyventojai per gaisrą liko sveiki ir gyvi. Juk ugnis plykstelėjo vidury nakties, kai žmonės sau ramiausiai miegojo“, – džiaugėsi viename Danutės gatvės daugiabutyje gyvenantys panevėžiečiai. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamuosius

2018-12-20 Panevėžyje, Statybininkų g., apgadintas automobilis „Volkswagen Caddy“, nulaužtas dešinės pusės veidrodėlis. Jį apgadinę jaunuoliai iš įvykio vietos pasitraukė. Nuostolis – 100 eurų. plačiau»

Policija ieško eismo įvykių liudytojų

Panevėžyje, „Žagienio“ garažų kooperatyve, mėnesio laikotarpyje apgadintas automobilis "Renault Laguna". Jį apgadinusio automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Tragediją lėmė policininkės neatidumas? (3)

Pirmadienį ankstų rytą netoli Rokiškio susidūrus dviem lengviesiems automobiliams, vienas vairuotojas žuvo, o dvi moterys buvo sužeistos. Vieną iš avariją patyrusių mašinų vairavo policininkė, greičiausiai ji ir yra kalta dėl tragedijos. plačiau»

Ant Senvagės – svastika (1)

Laisvės gynėjų dienos išvakarėse, šeštadienio rytą, Senvage eidamas panevėžietis ant užšalusio tvenkinio išvydo išmindytus sniege du didelius svastikos ženklus. Abu ženklai buvo vienodi – nacistinės Vokietijos. plačiau»

Suniokojo motinos namus

Sekmadienį popiet skaudų 32 metų sūnaus išpuolį patyrė 56-erių panevėžietė. Pusę dviejų dienos grįžusi į namus moteris rado juos suniokotus. Atrodė, tarsi čia būtų praūžusi audra. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.