Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Bitininkyste užsiimanti Vaškų miestelio gyventoja žino, kada prasideda bičių sezonas
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2020-04-02 00.02 val. Panevėžyje, J. Basanavičiaus g., nenustatytas asmuo, su automobiliu „Ford“, degalinėje įsipylė kuro ir nesumokėjęs išvažiavo. Nuostolis – 109,86 eurai. plačiau»

Žaidė krepšinį – gavo baudas

Per tris šio savaitgalio dienas buvo nubausti 9 Panevėžio krašto gyventojai, nesilaikę karantino taisyklių. Visiems pažeidėjams skirtos 250 eurų baudos. plačiau»

Krautuvą įvairavo į tvenkinį

Šeštadienį popiet Panevėžio rajone, Bernotų kaime netoli Karsakiškio, dirbdamas ūkininkas į kieme esantį tvenkinį netyčia įvairavo krautuvą. plačiau»

Pats pranešė nudūręs tėvą

Antradienį Panevėžio prokurorai nuspręs, ar dėl tėvažudyste įtariamo 45 metų vyro kreiptis į teismą ir prašyti suėmimo, ar tiesiog kreiptis pagalbos į medikus. plačiau»

Girtų vairuotojų kompanijoje – ir jaunutės moterys

Pirmadienio rytą Panevėžio rajone, netoli Naujamiesčio, lengvosios mašinos vairo nesuvaldė žvyrkeliu važiuojanti girta (1,8 prom.) jauna moteris. Nuo kelio nulėkęs automobilis vertėsi, bet vairuotoja nesusižeidė. plačiau»

Trimetė peiliu įrėžė sau akies voką

Sekmadienį vakare Panevėžio rajone vos per plauką neįvyko baisi tragedija. Tėvams nematant trejų metų mergaitės rankose atsidūrė peilis. Bežaisdamas juo vaikas persirėžė voką. plačiau»

Antrą naktį atsėlinę griebė keturratį

Net dvi naktis nusikaltėliai traukė į tą pačią sodybą, esančią Biržų rajone, Mieleišių kaime netoli Papilio, ir pridarė per 5,1 tūkst. eurų nuostolio. plačiau»

Dvimetė apsinuodijo lako garais

Ketvirtadienį pusę pirmos nakties Panevėžyje į medikų rankas pateko aerozoliu apsinuodijusi 2 metų mergaitė. plačiau»

Čiužiniams smilkstant toliau sau rūkė

Kupiškėnas yra toks užkietėjęs rūkalius, kad net ugniagesių parūpintą dūmų detektorių nuplėšė ir išmetė – nepatiko, kad tas vos užsirūkius ima kaukti. Telefono jis net neturi – tai kaip pasikviestų pagalbą? O pagalbos jam aiškiai dar ne kartą reikės. plačiau»

Keistenybė: vagių net palaidas šuo nepuolė

Ketvirtadienį Rokiškio ir Anykščių rajonuose net iš 5 traktorių vagys išlupo brangią navigacijos įrangą. Abiejų rajonų ūkininkai vagystę pastebėjo bemaž vienu metu – apie pusę devynių ryto. plačiau»

Įkaušęs užpuolikas – be jokios garbės

Pirmadienio rytą Rokiškio rajone, viename Juodupės seniūnijos kaime, kilo keistas incidentas. plačiau»

Girto vairuotojo į areštinę nevežė

Vėlų pirmadienio vakarą Panevėžio rajone netoli Velžio griovyje įklimpo lengvoji mašina. plačiau»

Po apsivertimo – abu reanimacijos palatoje

Pirmadienio vakarą magistralėje „Via Baltica“ Panevėžio rajone, už kelių kilometrų nuo Barklainių, nuo kelio nuskriejo ir apvirto „Renault“ markės lengvoji mašina. plačiau»

Namuose neužsidarė, lakstė kur norėjo

Prieš kelias dienas iš Norvegijos grįžusiam 48-erių Biržų rajono gyventojui buvo nė motais šalyje paskelbtas karantinas dėl koronaviruso pandemijos. plačiau»

Puolė moterį, slėpė ginklą

Sekmadienį namuose Panevėžyje sugyventinę užpuolęs girtas 38 metų panevėžietis prisidarė papildomų nemalonumų. Policininkai jo namuose aptiko nelegalų dujinį pistoletą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.