Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžietė, miesto centre žiūrėdama į vis dar tebekabantį socialdemokrato E.Gaidamavičiaus rinkiminį plakatą, juokavo, kad jis turbūt laukia trečio Seimo rinkimų turo

Nusikaltimai ir nelaimės

Keturioliktoji žmogžudystė – jau kaip ant delno

Panevėžio policija gali išties pasigirti – baisiausius nusikaltimus jai sekasi gliaudyti kaip riešutus. Pastaroji žmogžudystė išaiškinta ne iš karto, bet vis tiek sėkmingai. plačiau»

Upė plukdė skenduolį

Trečiadienio vidurdienį Panevėžyje, J.Basanavičiaus gatve, per Nevėžio upės tiltą einantys žmonės pamatė kraupų vaizdą – lėta srovė nešė negyvo vyro kūną. plačiau»

Paspruko policininkams iš panosės

Jau trečią parą Panevėžio policininkams nepavyksta surasti jiems iš panosės pabėgusio jauno panevėžiečio. Iššokęs per policijos komisariato pirmo aukšto langą jis dingo tamsoje kaip į vandenį. plačiau»

Kelyje – kaip kare (nuotraukos) (3)

Po sekmadienį popiet kelyje „Via Baltica“ Panevėžio rajone įvykusios tragiškos avarijos jauna biržietė dar negali atsitokėti. Ji neteko mylimojo. Žuvo ir kitas vairuotojas. Ir nė vienas iš jų nebuvo kaltas dėl šio grandininę reakciją sukėlusio įvykio. plačiau»

Po gaisro liko Dievuliukas ir pagalvė (nuotraukos)

Po ugnies šėlsmo socialiniame daugiabutyje reikėtų pykti ant kaltininkų – girtų sugyventinių, bet kad vienas jau mirtimi vaduojasi, o kita dar neatsigauna po patirto išgąsčio. Taigi kas belieka – tik džiaugtis likus gyviems ir rinktis išlikusius vertingesnius daiktus gyvenimui kituose namuose. plačiau»

Ugniagesiai įklimpo ir užtvėrė kelią

Panevėžio rajono Katinų kaime šeštadienio vakarą liepsnojo medinis namas. Per įklimpusią gaisrinę jis galėjo ir visas supleškėti. plačiau»

Degantį dvarą gesino visą naktį

Sekmadienį prieš pat vidurnaktį Rokiškio rajono Panemunio gyventojai pastebėjo ugnies pašvaistę apleistuose dvaro rūmuose. Liepsnojo stogas. plačiau»

Rūkalei – netikėti spąstai

Praėjusio trečiadienio vakare, praėjus kelioms minutėms po 17 valandos, Bendrasis pagalbos centras sulaukė neįprasto pagalbos šauksmo. Į metalines groteles koją įkišusi moteris jos nebegalėjo ištraukti, o galūnė ėmė tinti. plačiau»

Mikroautobusui virstant iškrito darbininkas

Trečiadienio vakarą Panevėžio – Šiaulių kelyje, netoli Perekšlių kaimo, nuo slidaus kelio nulėkė ir apsivertė mikroautobusas, vairuojamas 52 metų šiauliečio. plačiau»

Anūkui patikėtą namą rijo liepsnos

Piniava dar nepamiršo prieš pat mokslo metus mokyklą naikinusio didžiulio gaisro, o dabar ugnis pasidarbavo tuščiame paliktame name. plačiau»

Teisių neteko tėvas ir sūnus (1)

Paprastai vaikai tėvams rodo pavyzdį. Greičiausiai ir nubaustų girtų vairuotojų šeimoje yra taip pat, tik pirmas policijai šįkart įkliuvo pradinį išsilavinimą šiaip ne taip įkirtęs sūnus, o paskui jau tėvas. plačiau»

Sugavo automobilių švarintojų šutvę

Trečiadienį į policijos areštinę pateko trys jauni vyrai, įtariami vagyste iš automobilio. plačiau»

Vilkikas išvengė kryčio į upelį, bet išliejo alyvą

Pirmadienį prieš vidurdienį Rokiškio rajono Kazliškio seniūnijos Veselavos kaime nuo kelio nuslydo grūdus vežantis vilkikas su puspriekabe. Grūdus mašina vežė iš Biržų į Zarasus. Avariją lėmė prastas oras. plačiau»

Gaisras sulaižė namą, bet nuostolis – tik maisto atsargos

Vėlų antradienio vakarą Panevėžio priemiestyje, Dembavoje, kilęs gaisras atrodė kraupiai – degė medinis namas. Tačiau jo 66 metų šeimininkė širdies smūgio dėl to nepatyrė. Ji šiame name jau negyveno. plačiau»

Gaisras sutrikdė kepyklos darbą

Antradienį vakare Panevėžyje, į J.Janonio gatvę, viena po kito skubėjo gaisrininkų autocisternos. „Vilniaus duonos“ Panevėžio kepykloje buvo pastebėtas gaisras. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.