Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio dviratininkų trenerė piktinosi kolegos nepasitenkinimu, kad vienas buvęs jo auklėtinis esą buvo engiamas

Nusikaltimai ir nelaimės

Policija ieško eismo įvykių liudytojų

2018-07-03 Panevėžyje, Žemaičių g., apgadintas automobilis „Nissan Qashqai“, kurį galimai apgadino vilkikas. Jį apgadinusio automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Policija ieško dingusio be žinios

Nuo 2018-07-17 14 val. artimieji negali susisiekti su Laimiu Skaburskiu (gim. 1970 m.), gyv. Panevėžio r., Karsakiškio sen., Sukniškio k. plačiau»

Mirtinas krytis pro ligoninės langą

Pirmadienio vakarą Biržų ligoninėje žuvo iš ketvirto aukšto iškritęs 77 metų ligonis. Pirmasis tragišką vaizdą išvydo kitas ligonis – 51 metų vyras. Išėjęs į lauką parūkyti, jis pamatė ant žemės be gyvybės ženklų gulintį seną vyrą. plačiau»

Viešbučio kambaryje – dviejų vyrų šėlsmas

Priėmęs du vyrus nakvynės vienas Panevėžio viešbutis skaudžiai nukentėjo. Iš pažiūros tvarkingai atrodę klientai per naktį suniokojo kambarį, o rytą nemačiomis spruko pro duris. Dabar jų ieško policija. plačiau»

Pro tvoros plyšį keleivis išvydo negyvėlį

Pirmadienio rytą Panevėžio autobusų stotyje laukdamas autobuso vienas vyriškis netikėtai pastebėjo negyvėlį. plačiau»

Policija ieško eismo įvykio liudytojų

Liepos 13 dieną Panevėžyje, Klaipėdos ir Vakarinės gatvių sankryžoje, automobilis BMW nuvažiavo nuo kelio, apgadino šviesoforą ir iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Išsigandus žvėries mašina vertėsi (1)

Pirmadienį iškart po vidurnakčio autostradoje Panevėžys–Vilnius nuo kelio nulėkus ir apvirtus lengvajai mašinai, nesunkiai buvo sužeistos dvi keleivės. plačiau»

Iš festivalio – sunki kelionė

Pirmadienį prieš pat pirmą valandą nakties netoli Biržų esančiame Pabiržės miestelyje plykstelėjo gaisras: degė lengvasis automobilis. plačiau»

Girti vairuotojai masiškai lenktyniavo su giltine

Atrodo, keliuose nepaliaujamai vyksta ne tik greičio mėgėjų gaidelių šou pasirodymai, bet ir girtuoklių varžybos, kas iš jų labiau nusitašys ir, nors nebepaeis, bet dar sugebės pavairuoti. Kupiškėnai kol kas lyderiai – vienas vyras pripūtė beveik 4 promiles, o jaunutė moteris – beveik tris. plačiau»

Chuligano rankose – atsuktuvas ir strypas

Nuo alkoholio apkvaitę du Kupiškio ir Pasvalio rajonų gyventojai taikėsi sumušti policininkus. Vieną jauną girtuoklį ginti šokusi jauna mergina pareigūnui į galvą paleido basutę. plačiau»

Savo sugyventinės riteris tapo žudiku (1)

Aludžių – girdyklų istorija pasipildė dar vienu tragišku faktu. Absurdiška žmogžudystė įvykdyta tuo metu, kai įkaušę vyrai žiūrėjo pasaulio futbolo čempionato pusfinalio rungtynes. Tačiau žudikui aiškiai tai nerūpėjo. plačiau»

Žaibo kirtį regėjo savo akimis

Ketvirtadienį gausi liūtis merkė Biržų kraštą, ten trankėsi ir griaustinis. Už 12 kilometrų nuo seniūnijos centro Nemunėlio Radviliškio, pasienyje su Latvija esančio Kuldūnų kaimo padangę nušvietė galingas žaibas. plačiau»

Nuo traktorių toliau drasko brangią įrangą

Vagys toliau iš ūkininkų traktorių vagia brangią navigacijos įrangą. Trečiadienio rytą šalia Pasvalio esančiame Čižiškių kaime jie apšvarino „John Deere“ markės traktorių. plačiau»

Pinigus ištraukė tiesiog iš rankų

Antradienį Panevėžyje, Kniaudiškių gatvėje, buvo įžūliai apvogta 60 metų panevėžietė. Išėjusi iš parduotuvės moteris stabtelėjo šaligatvyje. Atsegusi piniginę ji skaičiavo, kiek liko pinigų. plačiau»

Prieš policininkus – su peiliu

Antradienį savo namuose Anykščių rajone siautėjęs girtas 47 metų vyras kaip reikiant išgąsdino pilnametę dukrą. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.