Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Už auksinės grandinėlės pasisavinimą teisiama advokatė papuošalą prilygino trintukui

Nusikaltimai ir nelaimės

Turėjo laiko išardyti krosnį

Sekmadienio rytą netoli Panevėžio, Berčiūnuose, 37 metų panevėžietis savo sandėliuke aptiko vagių pėdsakus. plačiau»

Traktorius išdraskę vagišiai pagauti

Ankstų penktadienio rytą Rokiškio rajone, vos už 6 kilometrų nuo Pandėlio esančiame Panemunyje, į darbą susiruošęs 32 metų ūkininkas turėjo nuleisti rankas. plačiau»

Sielvartaujantis tėvas maldavo žmonių netylėti

Įtariamas savo merginos nužudymu vyras korespondentui patarė nedaryti tragedijos iš tragedijos. plačiau»

Visureigis užtvėrė kelią

Penktadienį baigiantis 13 valandai Panevėžyje, netoli „Maximos“, buvusio „Klevo“, Respublikos ir M.Valančiaus gatvių sankryžoje, susidūrė visureigis su kita lengvąja mašina. plačiau»

Lemtis – žūti kelyje

Ketvirtadienį baigiantis 19 valandai netoli Panevėžio esančiame Paliūniškio kaime įvyko tragiška avarija. Susidūrus dviem mikroautobusams, žuvo vieno jų vairuotojas. plačiau»

Pražudė paauglį (nuotraukos)

Statybos neprižiūrimos aikštelės – kaip tiksinti bomba, viliojanti vaikus. Jiems maga visur išlandžioti, patikrinti mechanizmus, judančias dalis ištraukti. Panevėžyje dviejų draugų slankiojimas aplink techniką baigėsi baisia nelaime. Vieną jų prispaudė neaišku kodėl nukritęs puspriekabės trapas, ir berniukas mirė. Po tragedijos aikštelė bematant buvo aptverta. plačiau»

Iš nelaimingo buto – mįslingas merginos krytis

Prie vieno iš Panevėžio daugiabučių įvykusi tragedija kaimynams sukėlė daugybę klausimų. Ar tikrai prieš dvi paras nelaimingoji jau ketino nusižudyti? Kodėl vyriškis, prašęs kviesti greitąją pagalbą, buvo kruvinas, o buto langas po nelaimės – uždarytas? O gal kaltas ne nelaimingas butas, o išgertuvės? plačiau»

Čiupo dešrą, o ne kompiuterius

Pasvalio rajone darbavosi alkani vagys. Jie nusitaikė į Vaškų Šv. Juozapo bažnyčios vaikų dienos centrą Grūžių kaime. Vagystė pastebėta pirmadienio popietę. Į vidų nusikaltėliai pateko išdaužę lango stiklą antrame aukšte. plačiau»

Girtuokliai lenktyniavo su giltine

Kai protą susuka velnio lašai, vairuotojams nebesvarbu, kas priešais – kelio vingis ar sunkvežimis. plačiau»

Netoptelėjo į galvą, kad nepraleis (2)

Antradienį baigiantis 15 valandai Panevėžyje, Alyvų ir Pušyno gatvių sankryžoje, susidūrė dvi lengvosios mašinos. plačiau»

Latvio pasivažinėjimai Lietuvoje – ir juokina, ir šiurpina

Jaunas latvis aiškiai turi silpnybę – neatsiklausus vairuotojų važinėtis svetimais automobiliais. Jam tai labai sekasi, nes mašinų savininkai per savo naivumą palieka jas neužrakintas, o rakteliai irgi padedami visiems žinomose vietose. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2018-07-20 9.00 val. Panevėžyje, Laivės a., nenustatytas vyriškis pasisavino pinigus. Nuostolis – 100 eurų. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti

2018-08-07 11.10 val. Panevėžio m., Klaipėdos g., iš parduotuvės, nenustatytas asmuo pasisavino kosmetikos. Nuostolis – 7,40 eurų plačiau»

Policija ieško eismo įvykių liudytojų

2018-09-06 Panevėžyje, V. Kudirkos g. apgadintas automobilis „Mercedes-Benz“. Jį apgadinusio automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Grybų ragavimas baigėsi mirtimi

Pirmadienį netrukus po vidurnakčio Panevėžio ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje mirė 71 metų Rokiškio rajono gyventojas. Medikai įtaria, kad jis mirė apsinuodijęs grybais. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.