Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio mero patarėjas nesijaudina dėl kažin kur pradingusios miesto valstiečių skyriaus pirmininkės, buvusios bendraklasės G.Kildišienės

Nusikaltimai ir nelaimės

Reketininkai pasirinko antstolę

Kad pailgintų sėdėjimo kalėjime laiką ir garantuotos valdiškos duonos valgymą, nusikaltėliai neretai nusitaiko į teisėsaugos srities darbuotojus. Atrodo, kad ir šis atvejis – pasvalietės antstolės ataka yra greičiausiai toks pat reikalas. plačiau»

Nėrė tiesiai į reklaminį stendą

Šeštadienį per vidurdienį Panevėžio pakraštyje esančiuose Vaivaduose reklaminį stendą numušė visureigiu važiuojantis girtas (2,86 prom.) 42 metų panevėžietis. Jis tiesiog nepataikė įsukti į aikštelę prie parduotuvės. plačiau»

Metalo ieškotojai iškasė bombą

Žaliojoje girioje metalo ieškojusiems vyrams labai pasisekė: žemėse aptikta karo laikų bomba nesprogo. Jeigu taip būtų atsitikę, skeveldros viską naikindamos būtų skriejusios dviejų kilometrų spinduliu. plačiau»

Prokurorai neapsiriko dėl E.Kiškio pavojingumo

Prieš 3,5 metų už vieną žmogžudystę nuteistas biržietis neišsisuko ir nuo antrosios. Vilniečiai teisėjai buvo įžvalgesni už panevėžiečius. Tačiau ar buvo įvykdyta ir trečioji žmogžudystė, taip ir liko mįslė. plačiau»

Kruvinas žudikas brovėsi į autobusą

Panevėžio apygardos prokurorai ir policininkai pranešė teismui perdavę dviejų žmogžudysčių, ištirtų per pusmetį, bylas. plačiau»

Susitarė dėl kompensacijų, nes sūnaus vis tiek neprikels (nuotraukos)

Bendrovės darbų vadovas išvengė bylos dėl tragiškos nelaimės darbe. Žuvusiojo tėvai jam atleido, tačiau bandė bylinėtis su darbdaviais, kad šie atlygintų neturtinę žalą. Galop abi pusės sutarė dėl pinigų ir sudarė taikos sutartį. plačiau»

Nuplikytam sūnui leido kankintis visą naktį

Kupiškio rajone – sveiku protu nesuvokiamas įvykis. Kol kas ne visai aiškiomis aplinkybėmis trimetis vaikas buvo nuplikytas verdančiu vandeniu, o motina nusikalstamai delsė apie tai pranešti medikams. plačiau»

Nusikaltėlis įkliuvo per kvailumą

Penktadienio naktį policininkai Panevėžyje, Respublikos gatvėje, pastebėjo po kelią vinguriuojantį lengvąjį automobilį ir ėmė jį sekti. plačiau»

Kyšis atsieis dešimtgubai

Už kyšininkavimą teisiamam buvusiam „Kupiškio vandenų“ direktoriui Albertui Audickui negresia grotos. Jam ir kartu prieš teismą stojusiam vilniečiui prokurorai siūlo skirti baudas. plačiau»

Kruvinų vestuvių aidai – teisme

Žmones su kirviu vaikęs ir kėsinęsis nužudyti teisiamasis, pasirodo, yra labai humaniškas, jautrus, dėmesingas vyras – į teismą jis neatvyko todėl, kad jo sugyventinė tą rytą pradėjo gimdyti. plačiau»

Maršrutiniam autobusui užtvėrė kelią

Prieš pat autobusą savo mašiną užkišęs vairuotojas sukėlė avarinę situaciją, per kurią nesunkiai buvo sužeista sena keleivė. Net nesustojęs kelių gaidelis paspruko. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2017-03-12 Panevėžyje, Savitiškio g., prie prekybos centro, automobilių stovėjimo aikštelėje buvo apspjautas automobilio „VW Transporter“ priekinis stiklas. Stiklą apspjovė asmuo su akiniais. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2017-03-10 iš Panevėžyje, J. Basanavičiaus ir Klaipėdos g., esančių buitinės technikos ir elektronikos parduotuvių pavogti 2 žaidimų kompiuteriai ir vienas žaidimas. Peržiūrėjus vaizdo įrašus, nustatyta, kad pavogė tas pats asmuo. Nuostolis – 679,98 euro. plačiau»

Išviešino nuogo jaunuolio nuotraukas

Kupiškio policininkai narplioja, kokiems piktadariams užkliuvo 20-metis kupiškėnas. plačiau»

Galėtų tapti mikliu sekliu mėgėju

Prireikė dvejų metų, kad Rokiškio gyventojas pats atrastų vagių grobiu tapusią savo valtį. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.