Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono gyventoja rado būdą, kaip iš namų iškrapštyti buvusį savo dukters sugyventinį, anūko tėvą anglą

Nusikaltimai ir nelaimės

Skenduolį šulinyje rado atsitiktinai

Į negyvenamą sodybą Biržų rajone, Suoste, atvykęs šiaulietis aptiko lavoną – šulinyje plūduriavo žmogaus kūnas. plačiau»

Nubaudė retos vaistažolės rinkėjus

Vertinamą dėl vitaminų gausos meškinį česnaką miške rinkę žmonės tikino net nežinoję, kad šis vertingas augalas saugomas valstybės. plačiau»

Kelionę nutraukė susidūrimas su elniu

Panevėžio apylinkėse kasmet keliuose žūsta apie 70–80 laukinių žvėrių. Tiek per metus sumedžioja 2–3 būrelių medžiotojai. plačiau»

Vaikui koją sulaužė pėsčiųjų perėjoje

Maža mergaitė ir moteris buvo sužeistos skirtingose avarijose, tačiau abi pateko į Panevėžio ligoninės reanimatologų globą. plačiau»

Iš žemės lenda karo palikimas

Prasidėjus darbymečiui laukuose, į žemės paviršių lenda Antrojo pasaulinio karo laikų sprogmenys. Per vieną dieną išminuotojai sunaikino 5 sviedinius ir vieną miną. plačiau»

Keliuose kentėjo dviratininkai

Sušilus orams, keliuose padaugėja dviratininkų, tad avarijų laukti nereikia. Per savaitę po automobilių ratais pateko du paaugliai dviratininkai. plačiau»

Degtindarį patupdė į belangę (nuotraukos)

Rokiškio krašte naminė degtinė toliau išlieka populiaria valiuta atsiskaitant su talkininkais, tačiau ne visus tai džiugina. Apie vieną degtindarį policijai pranešė neapsikentęs gyventojas. plačiau»

Treniruotėje dviratininkę parbloškė mašina

Užsienyje besitreniruojantys dviratininkai jaučiasi saugūs net pavojinguose kalnų keliuose, Panevėžyje gi juos akimirksniu gali nutrenkti tiek girti, tiek neatidūs vairuotojai. plačiau»

Grįžo į gimtinę nusišauti (2)

Uteniškis paskutinį kartą parvyko į tėvų namus Kupiškio rajone. Čia jis gyvenimą baigė šūviu į galvą. plačiau»

Sudegusiojo palikimas – krūva tuščių „bambalių“

Pasvalio rajono vienkiemyje kilęs gaisras pražudė miegantį girtuoklį. Jis tebuvo tos sodybos nuomininkas. plačiau»

Liepsnos – mašinų pilname kieme

Panevėžietę gąsdino ugnimi plačiau»

Prižadino ugnis prie bendrabučio buto durų

Vėlų vakarą bendrabutyje padegę buto duris piktadariai net nepagalvojo, kokį pavojų sukėlė gyventojams. Įpratę prie dažno triukšmo, šie, ir girdėdami beldimą į duris, jų nepravėrė. plačiau»

Tujų vagys paliko tik išraustą daržą

Praėjusį penktadienį didžiulį nuostolį patyrė Biržuose gyvenanti 43 metų sodininkė. Atvykusi į sodų bendriją „Siūlas“ moteris pamatė, kad ilgapirščiai išrovė ir išsivežė per 1000 jos smaragdinių tujų sodinukų. plačiau»

Šįkart politikų byla ėmė strigti dėl alkoholio

Į teismą buvusio Panevėžio apskrities viršininko Viktoro Trofimovo ir kitų politikų byloje kviestas liudyti vyras tą dieną ėmė ir pasigėrė. Kad kitą kartą pagalvotų prieš gerdamas, jam teisėjas paskyrė baudą. plačiau»

Jaunieji vagišiai – savi ir visų gerai žinomi

Prieš kelerius metus su draugais pavogęs seniūnijos gautą labdarą jaunas rokiškėnas vėl apsilankė tame pačiame pastate. Vagišius domino drabužiai, patalynė, žaislai ir kiti daiktai. plačiau»
1 | 2 | 3