Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Iš šalies prezidentės 5 mln. eurų reikalavęs, bet taip jų ir negavęs, anykštėnas teisinosi neturėjęs iš ko atvykti į teismo posėdį

Nusikaltimai ir nelaimės

Nežmoniškų kančių istorija vis gražėja

Gyvu fakelu virtusi moteris išgyveno, pamažu išsilaižė pusę kūno apėmusias žaizdas ir... prarado atmintį. Iš pradžių teigusi, jog būtent girtas vyras ją apipylė benzinu ir padegė, dabar jau teisme ramiu veidu dėsto, kad tai padarė ji pati. plačiau»

Biržuose nušovė pasiutusį šunį

Vėlų ketvirtadienio vakarą policijos pareigūnai sulaukė neįprasto pagalbos šauksmo. Biržuose, Žvejų gatvėje, gyvenantys žmonės skundėsi, kad pakvaišo jų šuo. plačiau»

Automobilių vagį pagavo gyventojai

Ketvirtadienio naktį padedant gyventojams policininkai Panevėžyje nusikaltimo vietoje sulaikė vagį – 31 metų panevėžietį. plačiau»

Telefoniniai sukčiai „verslą“ permetė į Vokietiją

Nusikaltėliai buvo suradę būdą, kaip lengvai mulkinti ir Vokietijos gyventojus. Tačiau ne visus – tik tuos, kurie ten nusikėlę gyventi iš Rusijos. plačiau»

Beveik visos žmogžudystės – girtų galvų darbas

Panevėžio krašte mažėja nusikaltimų. Ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje Panevėžio apskrities policijos viršininkas Egidijus Lapinskas sakė, kad nuo metų pradžios užregistruota beveik 36,7 tūkst. įvykių. plačiau»

Skandalingasis advokatas nieko nepešė

Ketvirtadienį Aukščiausiasis Teismas atmetė buvusio advokato rokiškėno Jono Valicko ir kaunietės gydytojos Juvitos Auksakytės skundus. plačiau»

Sudorojo stirniną ir dar apsimelavo iki ausų

Nors stirnas medžioti dabar leidžiama, du anykštėnai medžiotojai pasielgė kaip niekingi brakonieriai – vienas nušovė miško gražuolį, o kitas bandė padėti pasisavinti grobį tyliai. plačiau»

Kaimynai gėdino abejingą moterį

Ketvirtadienį prieš pat vidurdienį gausios gaisrininkų pajėgos skubėjo prie vieno daugiabučio namo Panevėžyje, Žemaičių gatvėje. Penktame aukšte degė butas. plačiau»

Kilusį gaisrą palaikė nukritusia kometa

Penktadienį prieš antrą valandą nakties šuns lojimas iš miego prikėlė 52 metų panevėžietę, gyvenančią J.Elisono gatvėje. Pažvelgusi pro kitoje namo pusėje esantį langą moteris išvydo prie vartų liepsnojantį savo automobilį. plačiau»

Rokiškio vicemero lauke – giltinės šokis

Rokiškėnas ūkininkas iki gyvenimo galo dabar turės būti dėkingas draugui, spėjusiam paskutinę akimirką peiliu perrėžti jo kaklą smaugiančius drabužius. Tragedija galėjusi pasibaigti nelaimė įvyko nuimant ūkininkavimu besiverčiančio Rokiškio rajono mero pavaduotojo, rajono tvarkiečių lyderio Egidijaus Vilimo laukų derlių. plačiau»

Žinomam keramikui vaidensis žmogaus galvoje įstrigęs kirvis

Ši istorija apie tai, ką iš žmogaus padaro alkoholis. Viena auka jau seniai kape, o kitas kankinsis iki pat gyvenimo pabaigos, akyse regėdamas klaikų vaizdą. plačiau»

Bedarbis ne uždirbo, o įklimpo

Policininkai sulaukė jauno panevėžiečio pareiškimo. Vyriškis skundėsi, kad buvo apgautas dviejų nepažįstamųjų ir per juos įklimpo į skolą. plačiau»

Dukrą mušė blaivi motina

Pirmadienį policijos areštinėje atsidūrė mažos dukros sumušimu įtariama 33 metų panevėžietė. plačiau»

Kelių mėnesių kūdikį atimti nebuvo lengva

Girtas tėvas savo kūdikį nuo valdiškų namų gynė mosuodamas peiliu. Išsišokėlis patupdytas į areštinę, o vaikas jau saugus globos namuose. plačiau»

Vyras ėmė degti su visa lova

Pirmadienio vakarą Panevėžyje, Aukštaičių gatvės gale, kilęs gaisras iš daugiabučio namo išginė gyventojus. Jie išsigando, išvydę antrame aukšte pasklidusius dūmus. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.