Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Politikai priekaištavo dabar jau atleistai Biržų rajono socialinių paslaugų centro direktorei dėl atsainaus darbo

Nusikaltimai ir nelaimės

Nuo chuliganų peilių nukentėjo per 20 automobilių

Penktadienio rytą į Panevėžio policijos komisariato pareigūnus kreipėsi per dvidešimt vienos gatvės gyventojų. Iš ryto atsikėlę žmonės rado supjaustytas savo gatvėje stovinčių automobilių padangas. plačiau»

Vagišių traukė nesaugomas garažas

Į svetimą garažą vagišius pateko išgriovęs sieną, tačiau koją jam pakišo išgertas alkoholis. plačiau»

Rokiškio policininkai pričiupo degtindarį

Apleistame kaime degtinės varymo aparatą įsirengęs rokiškėnas manė, kad liks nepastebėtas, tačiau apie degtindarį policijai pranešė neapsikentęs gyventojas. plačiau»

Ant ežero ledo – įspūdingos gaudynės

Užklupti neleistinu būdu žvejoję trys broliai biržiečiai dėjo į kojas. Tik vienam jų pavyko pasislėpti meldynuose, kiti buvo sugauti aplinkosaugininkų. plačiau»

Dar viena medikė išlipo sausa iš balos

Už draudžiamus eksperimentus su žmonėmis į teisiamųjų suolą patekusiai gydytojai išsigelbėjimo ratu tapo senatis. plačiau»

Įtaria pažeidus rinkimų tvarką

Išankstinių rinkimų dieną dieną netoli rinkiminių aplinkių pastatyti automobiliai su rinkiminiais plakatais patraukė policijos dėmesį. plačiau»

Įtarė, kad pirko rinkėjų balsus

Trečiadienį prasidėjus išankstiniam balsavimui savivaldos rinkimuose, dėl galimo rinkėjų papirkinėjimo ant kojų buvo pakelti Panevėžio policininkai. plačiau»

Politikus prokurorai pradžiugino gera naujiena (3)

Dėl Europos vyrų krepšinio čempionatui skirtų lėšų panaudojimo teisėtumo atliekamame tyrime, kuriame tarp įtariamųjų minimi Panevėžio savivaldybės vadovai, netikėtas posūkis. plačiau»

Rokiškyje antstolę gąsdino ugnimi

Piktadariams Rokiškyje padegus kilimėlį prie daugiabučio pirmame aukšte įsikūrusios antstolės kontoros durų, gyventojams teks plauti prieš pusmetį renovuoto namo sienas. plačiau»

Specialieji agentai pričiupo farmacininkus

Specialiųjų tyrimų tarnybos suduoto smūgio vienai šalies farmacijos kompanijai atgarsis atsirito ir iki Panevėžio. Tarp 10 įtariamųjų du yra iš mūsų krašto. plačiau»

Ligoninės vadovą paleido už užstatą (4)

Kyšininkavimu įtariamą Panevėžio ligoninės vadovą Ivaną Dorošą prokurorai išleido į laisvę, tačiau nušalino nuo pareigų. plačiau»

Beprotis akimirksniu sudaužė devynis automobilius

Dideliu greičiu naktinėmis Panevėžio gatvėmis su draugais lėkęs vairuotojas nesuvaldė vairo ir suniokojo 8 stovėjusius automobilius. Palikęs sudaužytą mašiną ratuotas chuliganas pabėgo. plačiau»

Sudaužė ir supleškino tėvo mašiną

Nedidelė laimė buvo vyrui išgirsti, kokių šunybių per vieną vakarą pridarė jo suaugęs vaikas. plačiau»

Tingėjo mokytis – „sprogdino“ mokyklą

Saulėtą dieną patingėję sėdėti pamokose du paaugliai sumanė pranešti apie užminuotą mokyklą. Nepraėjus nė valandai policininkai surado pokštautojus. plačiau»

Žvejai aptikti be smaigų ir leidimų

Leidimams pagailėję pinigų žvejai dabar turės susimokėti 4 kartus didesnes baudas. plačiau»
1 | 2 | 3