Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Liūdynės kaimo vieno daugiabučio gyventoja nebeapsikenčia romų kaimynystės

Nusikaltimai ir nelaimės

Girtuoklis iš avarijos vietos pabėgo palikęs sužeistą vaiką

Iš laidotuvių grįžtantis girtutėlis vairuotojas Panevėžio rajone kliudė du mažus vaikus. Vienas jų spėjo atšokti ir sužeidimų išvengė, antrajam buvo sumušta galva. plačiau»

Keli smūgiai nenulėmė žmogaus mirties?

Prieš 4 metus mirusio Pasvalio rajono gyventojo Arūno Namiko artimuosius iki šiol kamuoja nežinia: ar jis buvo nužudytas, ar mirė dėl kitų priežasčių? Keistai atrodo tai, kad du smūgius neva sudavęs šiaulietis teisiamas tik dėl savavaldžiavimo. plačiau»

Žuvį šaudė mieste esančioje maudykloje (nuotraukos)

Mūšos upėje povandeniniu šautuvu žuvis gaudžiusį pasvalietį gyventojai įskundė aplinkosaugininkams. Brakonierius dar bandė slėpti laimikį, bet buvo demaskuotas. plačiau»

Įžūlaus išpuolio prieš pareigūnus teismas nevertino

Riaušių bylą nagrinėjantis teismas atnaujino įrodymų tyrimą, nes suabejojo dėl teisiamiesiems pateiktų įtarimų. Prokurorė nemano, kad reikia keisti kaltinimus. plačiau»

Išsiliejusi nafta grėsė ekologine nelaime

Dėl avarijos naftotiekyje į aplinką išsiliejo gazolinas. Nafta nespėjo nutekėti į vandens telkinius, o užterštą dirvožemį įmonės transportas gabena perdirbti. plačiau»

Į pirtį – tik pakeitus senas lenteles

Nedaug trūko, kad dėl perdžiūvusių pirties lentelių būtų supleškėjęs gyvenamasis namas Kupiškyje. plačiau»

Paauglys pasirodė esąs labai žiaurus

Kupiškio rajone per muštynes kartu su suaugusiais kumščiais švaistėsi ir paaugliai. plačiau»

Savižudybei pasirinko namus

Ketvirtadienį, netrukus po vidurdienio, namuose Prekybos gatvėje rasta pasikorusi 81 metų panevėžietė. plačiau»

Vagystę prisiminė po aštuonių mėnesių

Didelės pinigų sumos namuose neberadusi sena panevėžietė delsė kreiptis pagalbos į policiją, o kai tai daryti susiruošė, gali būti jau per vėlu. Per tą laiką dingo vagišiaus pėdsakai. plačiau»

Darbymetis kaime gviešiasi dar vienos gyvybės (1)

Mįslingai ūkininko traktoriuje atsidūręs septyniolikmetis juo sugebėjo nuvažiuoti vos keletą metrų. Posūkyje į upelį nuvirtusi technika sunkiai sužalojo nepilnametį. Paauglio būklė dėl sunkių galvos sužalojimų yra kritinė, jam sukelta dirbtinė koma. plačiau»

Milijonierius prakišo bylą dėl baudos (2)

Prieš tris mėnesius pasiekęs pergalę prieš policininkus buvęs vyriausybės atstovas Panevėžio krašte Leonas Alesionka sulaukė kirčio iš kito teismo. Pareigūnų jam paskirta bauda palikta galioti. plačiau»

Gaisrus pievose sustabdė lietus

Naktį į trečiadienį iškritęs lietus leido lengviau atsikvėpti Panevėžio krašto ugniagesiams. Iki vakaro jie nebesulaukė pranešimų apie degančias pievas ir ražienas. plačiau»

Pramoga – šiukšlių konteinerių padegimas

Gyventojai turėtų būti nepakantūs šiukšlių konteinerių padegėjams, nes iš savo kišenės priversti atlyginti ugnies padarytus nuostolius. Patirtą žalą bendrovė įskaičiuoja į šiukšlių išvežimo kainą. plačiau»

Tragedijos vietoje – raudos ir kaltinimai (nuotraukos)

Nuo milžiniško grūdų spaudimo išvirtusi mūrinė pertvara ant žemės nubloškė ir mirtinai prispaudė palei pat šią sieną plušėjusį darbininką. Pirmadienį korespondentai įvykio vietoje tapo liudininkais didžiulio artimųjų skausmo, išklausė ir jų priekaištus bendrovės atstovams dėl nedovanotino aplaidumo. plačiau»

Užtvankoje magnetu sužvejojo granatas

Su specialiu magnetu upėje metalo ieškojęs jaunas panevėžietis rado 2 mokomąsias granatas. Dar kiti metalo ieškotojai Žaliosios girioje irgi buvo aptikę nesprogusią karo laikų bombą ir ją paliko niekam apie tai nepranešę. plačiau»
1 | 2 | 3