Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalietis politikas papasakojo, kokie cirkai vyksta per rajono tarybos posėdžius

Nusikaltimai ir nelaimės

Pagrobtame seife – ne tik papuošalai

Kupiškio policijos pareigūnai pirmadienį gavo pranešimą apie Vytauto gatvės daugiabutyje įvykdytą vagystę. plačiau»

Nesveikam sūnui – motinos kumščių pliūpsnis

Girta moteris savo protiškai neįgalų pilnametį sūnų taip aptalžė, kad mėlynės veide matyti ir praėjus beveik savaitei. Neapsikentę žiaurios gimdytojos, du broliai pasiprašė apgyvendinami valdiškuose namuose. plačiau»

Kodėl reanimacijoje ir vairuotojas – mįslė (1)

Panevėžio mieste ir rajone įvyko dvi skaudžios avarijos, po kurių pėsčioji ir dviratininkas atsidūrė reanimacijoje, jų būklė tebėra sunki. plačiau»

Prieš absurdišką žūtį dar pagrojo armonika

Už muzikanto ir tautodailininko žmogžudystę nuteistas Kupiškio rajono gyventojas panoro kuo greičiau atsidurti pataisos namuose, o ne sėdėti Šiaulių tardymo izoliatoriuje. plačiau»

Šuniuką švystelėjo pro balkoną

Girta panevėžietė šeštadienio popietę susierzino dėl pusės metų sugyventinio šunelio, tad tiesiog išmetė jį iš daugiabučio trečio aukšto balkono. plačiau»

Su paaugle susidorojo motinos akyse

Savaitgalį nuo suaugusiųjų nukentėjo dvi paauglės: vieną aptalžė draugės tėvai, prieš kitą ranką pakėlė girtas patėvis. plačiau»

Tarp įžūlių brakonierių – ir teismo kiemsargis

Tauriojo elnio patiną sudoroję keturi Biržų rajono medžiotojai turės patuštinti kišenes ir kuriam laikui pamiršti medžioklę. Konfiskuotas ir automobilis, kuriuo brakonieriai vežė žvėrį. Bet, pasirodo, ir tai – dar ne galas. plačiau»

Ilgai neatsiliepusius rado jau negyvus

Savaitgalį Panevėžio krašte rastos negyvos dvi moterys ir vienas vyras. Policija kriminalo dėl žmonių mirčių neįžvelgia ir mano, kad juos pakirto sveikatos problemos. plačiau»

„Ekrano“ klubo eksvadovas krapštys 1,3 milijono eurų

Piniginėmis aferomis pagarsėjęs „Ekrano“ klubo eksvadovas Aušrys Labinas pričiuptas. Kalėjimo šešėlis šio jauno vyro tol nepaliks, kol jis nesugrąžins Panevėžio futbolininkams itin įspūdingos sumos. plačiau»

Puiki motinos reakcija padėjo išvengti tragedijos

Penktadienio popietė panevėžietei Redai Briedienei ilgam įsimins. Su šešerių metų dukra ir vežimėlyje gulinčiu aštuonių mėnesių sūnumi eidama per pėsčiųjų perėją ties „Vilties“ progimnazija, moteris pamatė į juos atskriejantį motociklą. plačiau»

Sužalotas ukrainietis dirbo legaliai?

Trečiadienį pusę aštuntos vakaro Panevėžyje, Pramonės gatvėje esančiose gamybinėse patalpose, buvo sužalotas Klaipėdoje registruotos įmonės „Baltcity“ darbininkas, 41 metų ukrainietis. plačiau»

Per audrą trankę žaibai nusiaubė kaimą

Siautėjanti stichija nusitaikė į Pasvalio rajone esantį Kalno kaimą. Dangaus ugnies kirčiai supleškino vienišos moters namą, trupino kaminus, gadino elektronikos prietaisus. Gelbėti degančio namo supuolė viso kaimo gyventojai. plačiau»

Telefoninių sukčių gauja – didžiulė

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai pareiškė įtarimus šešiolikai asmenų, galimai sukčiavusių organizuotoje grupėje. plačiau»

Drausmintojui atkeršijo akmeniu į kaktą (1)

Praėjusio šeštadienio naktį Kupiškio rajono Subačiaus seniūnijos Čečelių kaimo gyventojus iš miego pažadino siaubingai urzgiančio automobilio garsai. plačiau»

Jauni vyrai – beširdžiai žudikai

Koks kontingentas beldžiasi į vienišų kaimiečių namus, juos daužo iki sąmonės netekimo ir palieka mirti? Prašom susipažinti – štai du tokie baisuokliai. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.