Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Politikas Panevėžio rajono greitosios paslaugų kainas prilygino pasivažinėjimui prabangiu limuzinu

Nusikaltimai ir nelaimės

Už D.Matuzienės žilvičių – jos vyro šešėlis (2)

Buvęs „ŽilVyčių“ kooperatinės bendrovės direktorius teisme patvirtino, kad eksseimūnas Vitas Matuzas domėjosi žilvičių auginimu ir su „Panevėžio energija“ sudaroma sutartimi dėl skiedrų tiekimo konkurso. V.Matuzas byloje buvo patrauktas įtariamuoju, tačiau prokurorams pritrūko įrodymų ir teisiamųjų suole atsidūrė tik jo žmona Danutė. plačiau»

Girtas vairuotojas pabėgo iš medikų globos

Alkoholio pirkti svetimu traktoriumi važiavusiems dviem girtiems kupiškėnams kelionė baigėsi griovyje. Tačiau tai buvo dar ne paskutinis jų nuotykis. plačiau»

Kvaišalų platintojų – visa šutvė

Į laisvę pagal užstatą išleistas narkotikų platintojas vėl griebėsi seno „verslo“. Antrąkart sulaikyto įtariamojo pareigūnai jau nebepaleido. Paskui jį klimpo ir daugybė kitų. plačiau»

Dūmų tvaikas nuvedė pas piktadarį (nuotraukos)

Kartu su žole šiukšles Pasvalyje degindamas pensininkas vylėsi, kad per lietų niekas to nepastebės, bet užmiršo, kad smilkstančios šiukšlės baisia dvokia. plačiau»

Girtą vairuotoją gelbėjo girta žmona

Panevėžio rajone, Vaivaduose, trečiadienio vidurdienį policijos patruliai sustabdė 51 metų rajono gyventojo vairuojamą automobilį. Kartu su juo važiavo 48-erių žmona. plačiau»

Girtas vyras prakalbo apie avariją

Su mėlynėmis kūne pas medikus atėjęs girtas rokiškėnas pasiskundė, kad buvo partrenktas vairuotojo, kuris po avarijos paspruko. Tokios nelaimėlio kalbos pareigūnams kelia abejonių. plačiau»

Per saldų miegą liko be turto

Šeimininkui sau ramiausiai miegant, per katilinę į namą patekę vagišiai išsinešė auksą, krūvą pinigų. O visa tai jie išsivežė kieme rastu prabangiu visureigiu. plačiau»

Ugnis automobilį suniokojo naktį

Trečiadienį prieš trečią valandą nakties Rokiškio priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai buvo pranešta apie A.Strazdelio gatvėje degantį automobilį. plačiau»

Nuteistai žudikei bausmės nesušvelnino

Prieš pusantrų metų už žmogžudystę su bendru nuteista 17-metė rokiškėnė anksčiau laiko į laisvę neišeis. Kolonijos duris jai užvėrė Panevėžio apygardos teismas. plačiau»

Teisiamas žmogžudys – sveikas ligonis

Už žmogžudystę teisiamo biržiečio byloje – netikėtas stabtelėjimas. Teismą pasiekė dvi skirtingos ekspertų išvados. plačiau»

Kario likimas – Konstituciniame Teisme

Karo tarnybos vengusiam panevėžiečiui iškelta byla įstrigo. Panevėžio apylinkės teismas lauks Konstitucinio Teismo išaiškinimo. plačiau»

Žmogžudystės bylą išnagrinėjo per pusdienį

Miegantį vyrą pasmaugusi Panevėžio rajono gyventoja tikino, kad norėjusi tik pagąsdinti, tačiau neapskaičiavusi jėgų. plačiau»

Verslininką prisivijo praeities šleifas

Artimiausiu metu prieš teismą stos šimtatūkstantinių sumų pasisavinimu įtariamas panevėžietis verslininkas. Tyrėjai turi duomenų, kad melagingai kitos bendrovės vardu išrašius sąskaitas pinigai atgulė direktoriaus kišenėje. plačiau»

Teismas neįžvelgia girtuoklės motinos kaltės

Už nepilnamečius vaikus atsako tėvai. Šis reikalavimas teisme negalioja. Savo dukters per alkoholio upes nemačiusi gimdytoja vėl išsisuko nuo bausmės už dvi gyvybes nusinešusią tragediją. plačiau»

Girtą porelę išprašė su policininkais

Vyras su moterimi buvo taip ištroškę sekso, kad be šeimininkų žinios užsirakino svečių namų kambaryje. Išprašyti juos pavyko tik su ugniagesių ir policininkų pagalba. plačiau»
1 | 2 | 3