Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Biržietis politikas „džiaugėsi“ naujojo mero užmojais

Nusikaltimai ir nelaimės

Šuo brakonierių neapsaugojo (nuotraukos)

Tinklais gaudyta žuvis brakonieriams kainuos kelis kartus brangiau, nei būtų ją nusipirkę parduotuvėje. Be to, jiems teks atlyginti gamtai padarytą žalą. plačiau»

Dėl tragiško sprogimo kalti patys žuvusieji (1)

Dėl prieš pusmetį įvykusio tragiško įvykio, nusinešusio dviejų Panevėžio butų ūkio darbuotojų gyvybes, kaltė tenka žuvusiesiems. Dėl tokios išvados prokurorai nutraukė tolesnį tyrimą. plačiau»

Įkliuvo į pareigūnų spąstus (nuotraukos)

Biržų rajone pasieniečiams į rankas pateko beveik pusės milijono eurų vertės kontrabandinių cigarečių krovinys. plačiau»

Eksseimūno žmonos byloje – kuriozas (2)

Gali būti, kad po Aukščiausiojo Teismo sprendimo Danutė Matuzienė išsisuks nuo nuosprendžio už valdiškų degalų naudojimą asmeniniais tikslais. Ją gali išgelbėti įstatymo paradoksas – draudimas kaip įrodymą panaudoti telefoninius pokalbius. plačiau»

Prokurorai prispaudė ir Krepšinio federaciją (3)

Skandalingoje Europos vyrų krepšinio čempionato varžybų Panevėžyje organizavimo byloje daugėja įtariamųjų. Prieš teismą jau greičiausiai stos ne tik buvęs Panevėžio meras Vitalijus Satkevičius, bet ir šalies Krepšinio federacijos atstovai. plačiau»

Vieną devynaukštį apvogė, kitą padegė

Per kelias valandas policininkai du kartus buvo iškviesti prie vienas šalia kito esančių dviejų devynaukščių. Viename jų buvo apvogtas butas, kitame – padegtos buto durys. plačiau»

Gaudomam reketininkui kulka smigo į sėdmenį (2)

Per Panevėžyje surengtą operaciją policininkai griebė turto prievartautojus, tačiau vienas jų bandė sprukti ir buvo pašautas. Įtariamasis po operacijos pateko į belangę, o jo advokatas ėmėsi įrodinėti, kad šauta buvo be reikalo. plačiau»

Kur ir iš kur keliavo visa tona medaus? (nuotraukos)

Lietuvos ir Latvijos pasienyje reidą surengę pareigūnai tykojo migrantų, tačiau pagavo be dokumentų krovinius vežančius tris pažeidėjus. plačiau»

Brakonierių versle svarbiausias buvo sargas (1)

Namuose laikyti nelegalūs tinklai kupiškėnui uždirbo solidžią baudą. Aplinkosaugininkai turi duomenų, kad su tais tinklais galėjo būti pagauta ir parduota krūvos žuvų. plačiau»

Po nuosprendžio ekspareigūnas galvą pakėlė

Pėsčiųjų perėjoje pražudęs sutuoktinių porą, o jų giminaitį sunkiai sužeidęs policininkas laisvės neprarado. Susijaudinęs jis apėjo visus nukentėjėlius, jų atsiprašė, bet ne visi aukų giminės buvo linkę jam atleisti. plačiau»

Nuosprendis sudrebino skandalingojo V.Trofimovo kėdę (3)

Už piktnaudžiavimą ir kyšininkavimą penktadienį nuteistas Panevėžio darbo biržos direktorius Viktoras Trofimovas dar bandys kabintis už aukštesnių teismų šiaudo. Jei ir ties nepadės, ekspolitikas turės rangytis nuo aukštos kėdės, o į darbo biržą grįžti jau su atkišta ranka – prašytis kokio darbo. plačiau»

Net milijonai nenuties kelio į koloniją? (2)

Teisiamai „Romantic“ viešbučio savininkei Daliai Kuklierienei pastarosios dienos turėtų būti labai neramios. Baigtos nagrinėti dar dvi jai iškeltos bylos, prokurorai siūlo atimti laisvę 5 metams ir konfiskuoti 1,5 milijono litų vertės turto. Tačiau verslininkė neatrodo itin išsigandusi. Ji jau bemaž garantuota, kad netoliese Panevėžyje esantis moterų kalėjimas išsivers ir be jos. plačiau»

Susidėjus su seimūno žmona – vien nuostoliai (1)

Dėl miško sklypo nuomos su eksseimūno Vito Matuzo žmona Danute taręsis panevėžietis liko it musę kandęs. Užuot sudarius su ja nuomos sutartį, žemė buvo parduota „ŽilVyčių“ kooperatinei bendrovei, o ta iki šiol neatsiskaitė su pardavėju. plačiau»

„Eksdarbietei“ – palydos iš Pataisos namų (1)

Dėl didelės vertės turto iššvaistymo kalėjusi dailiosios mankštos specialistė Asta Kabelienė – jau namuose. Gal dabar, įvertinus laisvės kainą, moteriai nebekils mintis užsiimti nesuvokiamomis machinacijomis. plačiau»

Aferistei teismai netrukdo džiaugtis gyvenimu (1)

Skandalas Pasvalyje dėl daugiabučio bendrijos renovavimo lėšų iššvaistymo tarsi ir apmalšintas. Po teismo dideles pinigų sumas pasisavinusios veikėjos lūpas puošia šypsena: juk antrankiai jau nuimti, į kalėjimą vartai užsivėrė, šalia – naujas mylimasis, o dėl pinigų grąžinimo... Tegul jaudinasi tie, kurie juos prarado! Juk jau ne pirmą kartą taip. plačiau»
1 | 2