Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Biržų politikai nesuprato, ar diskutuojant apie savivaldybės ketinimus pirkti automobilius meras juokauja ar kalba rimtai

Nusikaltimai ir nelaimės

Sodybos garaže – vogta „Porsche“

Pirmadienį į sodybą Panevėžio rajone, Velžyje, nuvykę policininkai garaže aptiko prieš dvi savaites Vokietijoje pavogtą „Porsche“ markės visureigį. plačiau»

Neteko motinos, bet atleido jaunai vairuotojai

Panevėžio apygardos teismas atmetė moters gyvybę per avariją pražudžiusios 26 metų panevėžietės Ramunės Kaupaitės skundą. plačiau»

Teismas narplioja „krūmų bylą“ (nuotraukos) (1)

Vakar teisme nebuvo tikimasi išvysti Panevėžio ligoninės direktoriaus Ivano Dorošo, tad kone visi kartu su juo teisiami valdininkai net išsižiojo pamatę jį. Ligoninės vadovas gi džiaugėsi atostogomis – rodė plačią šypseną ir išmonę: savo bylai jis sukūrė originalų pavadinimą. plačiau»

Renkančiąją sraiges nužiūrėjo girti vyrai

Šeštadienio rytą Rokiškio rajone sraiges rinkusi 56 metų rajono gyventoja krito į akis dviem girtuokliams. plačiau»

Žvejys buvo pernelyg gobšus

Starkių jaunikliais susigundęs žvejys kupiškėnas turės plačiai atverti piniginę. Už tris sugautas žuveles gamtai padaryta žala įvertinta 473 eurais. plačiau»

Taip dvokė, lyg kas kiaulę būtų svilinęs

Daugiabučiame name kilusio gaisro gesinti atskubėjusiems ugniagesiams kelią pastojo šiukšlės. Visokį šlamštą į butą tempia su sena motina gyvenantis panevėžietis. plačiau»

V.Matuzo liudytojas užstrigo Šveicarijoje (1)

Penktadienį Apeliaciniam teismui nepavyko prisikviesti dviejų liudytojų į buvusio Seimo nario Vito Matuzo ir lobisto Andriaus Romanovskio bylos nagrinėjimą. plačiau»

Motina žmogžudžiui niekada neatleis

Begerdamas kompanijoje jaunas vyras dėl telefono ir keliasdešimties eurų sumąstė kraupų šeimininko nužudymą, o paskui pėdsakus naikino ugnimi. Atleidimo jam dabar teks melsti paties Dievo. plačiau»

Brakonierių paliko be tinklų (nuotraukos)

Prieš kelias dienas Rokiškio aplinkosaugininkams paskambinęs žvejys pranešė, kad Skaistės ežere netoli Konstantinavos kaimo aptiko brakonierių pastatytus tinklus. plačiau»

Namą gelbėjo pusantros valandos

Vėlų trečiadienio vakarą gausios gaisrininkų pajėgos skubėjo į Rokiškio rajoną, Kamajų seniūniją. Buvo pranešta, kad Gaveikių kaime dega medinis namas. plačiau»

Kol rengėsi suimti, prapuolė (nuotraukos)

Už vaiko pardavimą prostitucijai nuteistas panevėžietis pradingo išėjęs iš namų. Policija neatmeta, kad taip jis bando išvengti nelaisvės. plačiau»

Telefoninių sukčių vingrybes narpliojo teismas

Visi jauni vyrai, dalyvavę pinigų išviliojimo iš senos biržietės „operacijoje“, paskui nuleidę akis tikino, kad nesuprato, už ką gavo atlygį. plačiau»

Prezidentės brolis nuosprendį išgirdo reanimacijos palatoje?

Buvusią žmoną nuskriaudusiam šalies vadovės broliui teismas uždraudė lankytis aludėse ir gerti alkoholį. Bent jau kol kas apie tai negali būti ir kalbos – vyrui sustreikavo sveikata, po operacijos jis dar tik pamažu taisosi. plačiau»

Recidyvistui pridėjo dar metus nelaisvės

Apeliacinis teismas buvo griežtesnis jaunam, visiškai nesivaldančiam žudikui sadistui. Iki šio nusikaltimo išėjęs iš kalėjimo jis nieko daugiau nedarė, tik gėrė. plačiau»

Girta kompanija nulėkė nuo tilto

Trečiadienio vidurdienį Panevėžio rajone važinėjosi girtų jaunuolių kompanija. Nors vairuotojas buvo girtutėlis, tai negąsdino ir kartu važiavusių dviejų merginų. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.