Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono mero rinkimuose antras likęs socialdemokratas sukritikavo save už minkštumą

Nusikaltimai ir nelaimės

Kvaišalai – apatinėse kelnaitėse (1)

Trečiadienį dar prieš vidurdienį Pasvalio rajone, Pumpėnuose, patruliuojantiems policininkams įtarimų sukėlė Malūno gatvėje stovinti lengvoji mašina. plačiau»

Plėšikai apsimetė policininkais

Ketvirtadienį vėlų vakarą Anykščių rajone, Knitiškių kaime, netoli ribos su Ukmergės rajonu, plėšikai pasibeldė į 65 metų moters duris. plačiau»

Nusitašęs taksistas pareigūnams bruko žiedą ir laikrodį (1)

Ketvirtadienį vidury baltos dienos Panevėžio gatvėmis turėjo drąsos važinėti girtutėlis taksistas. Į taksi logotipais pažymėtą lengvąją mašiną Beržų ir Staniūnų gatvių sankryžoje dėmesį atkreipė kitas vairuotojas. Mašina manevravo keistai. plačiau»

Policija ieško eismo įvykio liudytojų

2019-03-12 7.30 val. Panevėžyje, Nemuno g. ir Zikaro g. sankryžoje, pėsčiųjų perėjoje pertrenkta pėsčioji. plačiau»

Mero byla pasiekė teismą

Panevėžio apygardos prokurorai perdavė teismui korupciniais nusikaltimais įtariamo Panevėžio mero Ryčio Račkausko bylą ir leido jam grįžti į darbo vietą. plačiau»

Taip „prisisegė“, kad nubaudė amžiams

Ta diena, kai miestelyje buvo įvykdyta žmogžudystė, buvo „ypatinga“ – visas Pandėlys buvo gavęs pašalpas. Teismas į šią aplinkybę iš dalies atsižvelgė. plačiau»

Internetinė pažintis 70-metei brangiai kainavo

Internetiniame tinklalapyje užsimezgusi draugystė su nepažįstamu vyru senai panevėžietei kainavo per 3,7 tūkst. eurų. plačiau»

Kambodžos pinigus paspyrė koja

Prieš kelias dienas Panevėžyje, Beržų gatvėje, pagyvenusi panevėžietė pastebėjo ant šaligatvio numestą susuktą popierinį ritinėlį ir jį paspyrė. plačiau»

Siautėjo padangų badytojai

Policininkams nesiseka rasti prieš kelias dienas Biržuose masiškai mašinų padangas badžiusių chuliganų. plačiau»

Pavogtą maistą kone surijo

Antradienį vakare į namus Pasvalyje, Kalno gatvėje, grįžusi 70-metė pasvalietė užklupo vagiliaujantį pažįstamą 55-erių vyrą. plačiau»

Kontrabandininką pasitiko aplinkkelyje

Prieš kelias dienas muitininkai Panevėžio apylinkėse prigriebė itin įžūliai kontrabandines cigaretes gabenusį estą. Per 1,86 milijono eurų vertės nelegalaus krovinio jis net nebandė maskuoti kitomis prekėmis. Puspriekabė kone aklinai buvo prigrūsta cigarečių. plačiau»

Policija ieško pinigų savininko

2019-03-12 Panevėžyje, Beržų g., rastas Kambodžos piniginio vieneto – rielio (KHR), pinigų ryšulėlis. plačiau»

Skenduolę išgelbėjo bebaimis kunigas (1)

Į šaltus Šventosios upės vandenis įkritusios pusamžės anykštėnės laukė kraupi mirtis, bet ją išgelbėjo atsitiktinai pro šalį einantis kunigas. Įpuolęs į upę dvasininkas ištraukė nelaimėlę, tuo pat metu atskubėjo ir gelbėtojai. plačiau»

Malkas tempė glėbeliais (1)

Pasvalyje, Biržų gatvėje, privataus namo kieme esantį garažą apvogė du pasvaliečiai. plačiau»

Tuščia sodyba – vagims rojus

Sekmadienį popiet po žiemos į negyvenamą sodybą Biržų rajone nuvykusi 70 metų biržietė dar iš tolo pastebėjo pravirą namo langą. Tai buvo blogas ženklas. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.