Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Rokiškio meras rinkimus į mero postą vadina grožio konkursu

Nusikaltimai ir nelaimės

Prisikabino dėl merginos ūgio

Už neįgalaus vyro sumušimą nuteistas jaunas panevėžietis vėl sulaukė nuosprendžio dėl kumščių nevaldymo. Šįkart chuliganams neįtiko vienos merginos ūgis, todėl jos draugui buvo sulaužyta nosis. plačiau»

Ieško dingusio Biržų rajono gyventojo

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Zigmo Adomėno, gimusio 1952 m., gyv. Biržų r., Germaniškio k. Paieška paskelbta gavus pranešimą, kad 2014 m. rugsėjo 24 d. Zigmas Adomėnas iš Suosto k., Biržų r., išvyko pas draugą į Biržų miestą ir iki šiol negrįžta. plačiau»

Gesindama liepsnas, susmuko ir smarkiai apdegė

Sekmadienį Panevėžyje, privataus namo virtuvėje, kilus gaisrui, smarkiai apdegė šeimininkė. Spėjama, kad ugnis įsiplieskė nuo šaldytuvo. plačiau»

Traukiniai – su marškinėliais gimusio vyro lemtis (nuotraukos)

Ar gali vienas žmogus per savo gyvenimą iškentėti net du susidūrimus su traukiniu ir likti gyvas?Pasirodo, gali. Skapiškietis šį savaitgalį pervažiavus garvežiui neteko kojos pėdos, o prieš ketvirtį amžiaus buvo tiesiog „nupūstas“ nuo bėgių ir net pusę metų gulėjo ištiktas komos. plačiau»

Pasvalyje – tragiškas šuolis nuo stadiono apšvietimo stulpo (2)

Po penkiolikos metų Pasvalyje pasikartojo mirtina jaunuolių drama – šešiolikmetis nušoko nuo 30 metrų aukščio stulpo. plačiau»

Sukčiams atveria savo bankines sąskaitas

Apgavikai toliau naudojasi gyventojų patiklumu. Užtenka pasakyti, kad kažkas kėsinasi į banko sąskaitą, ir žmonės lengva ranka atskleidžia visus kodus ir slaptažodžius. plačiau»

Kodėl kupiškietė paauglė bėga iš tėvų namų?

Kol policija ieškojo dingusios nepilnametės, ši su draugais girtavo. plačiau»

Vaiką į mokyklą vežė be teisių

Vairuotojo pažymėjimą praradęs panevėžietis tingėjo iš naujo lankyti kursus, bet vis tiek sėdo prie automobilio vairo. plačiau»

Savižudė šoko iš penkto aukšto

Moterys, sakoma, yra kantresnės už vyrus, tačiau dvi pensininkių savižudybės verčia manyti kitaip. plačiau»

Ieškome Juozo Kavalčiko

Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Juozo Kavalčiko, gimusio 1943 m. balandžio 28 d., gyvenančio Statybininkų g. 48-28, Panevėžyje, kuris 2014 m. rugsėjo 23 d. 18 val. išėjo iš VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyriaus ir dingo be žinios. plačiau»

Šunžudys nesuprato, kad nusikalto (3)

Nuolat girtaujantis Pasvalio rajone, Tauprių kaime, gyvenantis jaunuolis kirviu užtalžė šunį. Vaikinas nesijaučia nusikaltęs, nes neva kaime tai yra įprasta. plačiau»

Pėsčiųjų siaubui policininkui – vilko bilietas

Dėl tragiškos avarijos dvi savaites už grotų praleidęs policininkas anksčiau laiko buvo paleistas į laisvę, tačiau kitą dieną policijos vadovybė jį atleido iš tarnybos. plačiau»

Po avarijos jaunuolis užsinėrė kilpą (1)

Su tėvo automobiliu nuskriejęs nuo kelio 18-metis kupiškėnas netrukus motinos buvo rastas pasikoręs. Dar vienas savižudis savaitgalį rastas Panevėžio rajone. plačiau»

Prieš vagystę namą galėjo stebėti

Į vieną sodybą Rokiškio rajone patekusius vagišius domino tik pinigai ir papuošalai. Patirti nuostoliai siekia 24,2 tūkst. litų. plačiau»

Girtuokliai nesisaugojo kelyje

Dviem girtiems panevėžiečiams savaitgalis baigėsi ligoninėje. Vienas jų susižeidė, kai važiuodamas motociklu rėžėsi į automobilį. Kitas sumanė vėlų vakarą pailsėti vidury kelio ir pateko po automobilio ratais. plačiau»
1 | 2