Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Už juodą finansinę veiklą teisiamas Troškūnų klebonas liko užsisiuvęs burną
Kaip pensininkė „skuduryne“ įkapių suknelės ieškojo
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Remontuodamas kombainą žuvo

Bandydamas išvalyti užvesto kombaino bunkerį, ūkininkas prisišaukė mirtį. Sraigtui užgriebus nelaimėlio striukę, šioji taip susisuko, kad vyrą tiesiog pasmaugė. plačiau»

Buvusią mylimąją pristatė kaip prostitutę

Jauna panevėžietė įsitikino, kad meilę nuo neapykantos skiria vos vienas žingsnis. Anksčiau 24 metų mergina draugavo su 26-erių jaunuoliu. Po kurio laiko draugystei iširus, pora pasuko skirtingais keliais. plačiau»

Įžūlus kerštas už neva suvažinėtą katiną

Prieš kelias dienas Panevėžio priemiestyje, Dembavoje, dėl neva suvažinėto katino susiėmė du vyrai. plačiau»

Girtą vairuotoją persekiojo ir atėmė raktelius

Savaitgalį, padedant dviem Rokiškio rajono gyventojams, policininkai sulaikė girtą vairuotoją. Pažeidėjas galėjo tapti žudiku, nes važiuodamas mėtėsi po visą kelią. plačiau»

Iš „išprotėjusio“ vyro buto išnešė su neštuvais

Biržiečių šeimos drama, dingus suaugusiai dukrai, baigėsi sėkme – po dviejų siaubingos nežinios parų ji surasta gyva Panevėžyje. Tačiau nerimas vis dar kausto artimuosius – kaip ir kokiu būdu jauna moteris atsirado bepročiu pavadinto vyro bute, kuo ji ten buvo apsvaiginta ir kodėl praskelta galva. plačiau»

Išsikapstė iš skęstančios mašinos

Suvaldyti jaunimo taip mėgstamus BMW markės galingus automobilius – ne juokų darbas. Prieš kelias dienas Panevėžio rajone jaunas vairuotojas su tokia užduotimi nesusidorojo: ir mašiną paskandino, ir pats šaltame vandenyje išsimaudė. plačiau»

Užkrėtė bendrovės kompiuterius

Pirmadienį Panevėžyje internetinių programišių taikiniu tapo viena J.Janonio gatvėje veikianti bendrovė. Rytą į darbą susirinkę darbuotojai apstulbo, kai įjungę kompiuterius negalėjo prisijungti prie serverio. plačiau»

Pavogė tėvo darbinę mašiną

Pirmadienio rytą savo namo kieme Kupiškio rajone, Subačiaus seniūnijoje, įmonei priklausančio mikroautobuso neradęs 56 metų vyras net nepagalvojo, kad prie vagystės nagus prikišo 22 metų sūnus, todėl ir drąsiai kreipėsi į policiją. plačiau»

Degalinėje pliekėsi dviejų sostinių atstovai

Kai gyslose verda jaunas kraujas, o jį dar labiau įkaitina alkoholis, muštynės – beveik užprogramuotos. Tada jau galima kautis dėl visokios garbės, niokojant viską, kas po ranka pasitaiko. plačiau»

Dar viena motociklininko žūtis

Šeštadienį popiet Anykščiuose žuvo su lengvąja mašina susidūręs 30-metis motociklininkas. plačiau»

Benamis rado viską, ko reikia gerai puotai

Sekmadienį sulaukę pranešimo apie išvakarėse Panevėžio rajone, Velžio seniūnijoje, apvogtą namą, policininkai greit sugavo vagį. Įtariamasis – 50 metų benamis. plačiau»

Pavardžių sutapimas verslininkui ne itin malonus

Rokiškio teismo skelbimų sąraše pamatę Vytauto Kanopos pavardę rokiškėnai iš nuostabos kraipė galvas. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamuosius

2019-09-06 17.35val. Panevėžyje, Smėlynės g., nenustatytas asmuo pavogė alkoholio. Nuostolis – 15,49 eurų. plačiau»

Dingo po naktinio sargavimo ganykloje

Žemės ūkio bendrovės darbininkas nemokėjo plaukti ir labai bijojo vandens. Atrodo, lemtis iš pusamžio vyro žiauriai pasityčiojo: naktį besigainiodamas ištrūkusius iš ganyklos gyvulius, jis įkrito į tvenkinį ir nuskendo. plačiau»

Žmoną vyras prievartavo trejus metus

Ketvirtadienį policiją pasiekė net ir visko mačiusius teisėtvarkininkus nustebinęs skundas. Viena 25 metų Anykščių rajono gyventoja pasiskundė, kad net trejus metus iš eilės jos 28-erių vyras vertė ją užsiiminėti seksu. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.