Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Garuckų kaimo gyventojas kaimynams nė žingsnelio žemės neatiduos, nes vieno sklypas – užleistos džiunglės, o pas kitą varlės dauginasi

Nusikaltimai ir nelaimės

Kaltininkė iš pirties išbėgo ir daugiau akių nerodo

Pūslės ant veido, rankų, šlaunų, krūtinės ir pilvo. Tokie baisūs nušutimai kankina rokiškietę jau antra savaitė. O visas baisumas įvyko valdiškoje pirtyje, kai viena lankytoja ant įkaitusių akmenų šliūkštelėjo vonelę vandens ir akimirksniu nuo jų šoko garų debesis. plačiau»

Grasinimas prokurorui – pramoga

Penktadienį Panevėžio apygardos teismas už turto prievartavimą iš prokuroro 27 metų Jonavos rajono gyventoją Luką Dambrauską nuteisė 5,5 metų nelaisvės. plačiau»

Grybautojas rado žmogaus griaučius

Anykščių rajone, netoli Nevėžkos viensėdžio esančiame miške, vyras rado visiškai suirusius žmogaus palaikus. Iš jo tebuvo likę tik griaučiai, o iš drabužių – tik skiautės. plačiau»

Griuvimas su dviračiu – skaudus

Ketvirtadienį prieš pat vidurdienį medikų pagalbos prireikė 16 metų paauglei. Važiuodama dviračiu. plačiau»

Prieš teismą stos už žmonos padegimą

Beveik pusę kūno apdegusi moteris per dideles kančias išgijo ir iškart pakeitė parodymus. Dabar ji jau tikina, kad pati netyčia sukėlė gaisrą, tačiau prokurorai įsitikinę, jog ją benzinu apliejo ir padegė vyras. plačiau»

Pienas – irgi teršalai

Biržų rajone, netoli Vabalninko, įvykus avarijai, kai virto „Rokiškio sūrio“ pienvežis, galėjo būti pienu užteršti aplinkos vandenys ir taip pražudytos žuvys. plačiau»

Nusikaltimus tiria sėkmingiau, nes dirba moterys

Panevėžio krašto keliuose žūsta dvigubai daugiau žmonių nei per žmogžudystes. Nuo metų pradžios avarijose žuvo 13, o nužudyti 6 žmonės. plačiau»

Šeimininkės troškulys išgelbėjo nuo tragedijos

Dar nepradėjus švisti Rokiškio rajone kilo gaisras ir pelenais pavertė medinį namą. Šeima liko gyva, tik išgąstį patyrusi sena šeimininkė atsidūrė ligoninėje. plačiau»

Rastas vaikiško vežimėlio lopšys

2016 metų liepos 16 dieną Panevėžyje, prie Vilties g. 6 nr. pažymėto namo, ant automobilio stogo rastas vaikiško vežimėlio lopšys. plačiau»

Senatis netapo išsigelbėjimo ratu

Žinoma Panevėžio verslininkė Dalia Kuklierienė privalės dalyvauti posėdžiuose Vilniaus apygardos teisme ir sulaukti nuosprendžio. Teisėjų kolegija nesutiko nutraukti bylos suėjus senačiai. plačiau»

Dviratininkai vaiką partrenkė Senvagėje

Sekmadienio vakarą Panevėžio Senvagėje du dviratininkai partrenkė jų kelyje pasipainiojusią 3 metų mergaitę. Ant šaligatvio kritusiam vaikui buvo sumušta galva. plačiau»

Norėjo pasišildyti ir – tiesiai į upę

Pasisėdėjimas su draugais gamtoje nemažomis išlaidomis baigėsi 23 metų pasvaliečiui. Jo BMW markės automobilį gaisrininkams teko traukti iš vandens. plačiau»

Brakonieriaus įrangą išvežė sunkvežimiu

Ne vieną kartą baustas ir iš nelegalios žvejybos gyvenantis rokiškėnas prikaupė tiek savadarbių žūklės įrankių, kad juos išvežti buvo nelengva. plačiau»

Alyvos vagis geriausia pričiupti grupėmis

Elektros tiekėjų sudarytame juodajame labiausiai siaubiamų transformatorinių sąraše pirmąsias vietas užima Biržai ir Pasvalys. Policija dejuoja informaciją apie vagystes gaunanti pernelyg vėlai. plačiau»

Skandalingasis advokatas tebesiraito teismų karuselėje (1)

Rokiškėno teisininko Alberto Kučinsko bylų nagrinėjimas niekaip nesibaigia, nors jo juodi darbeliai į dienos šviesą ištraukti daugiau nei prieš 7 metus. Buvęs advokatas vis bando įrodyti esąs nekaltas, bet jam nelabai sekasi. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.