Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Nuo vagies nukentėjęs Panevėžio rajono gyventojas aiškaus atsakymo iš antstolių sulaukė tik nuėjęs pas juos su korespondente

Nusikaltimai ir nelaimės

Ieškoma dingusi Gražina Mazgelienė

2016-04-30 apie 0.00 val. iš namų Panevėžio r., Karsakiškio sen., Butėnų k., Butėnų g., dingo Gražina Mazgelienė, gimusi 1964 m. plačiau»

Antrankiais surakintajam padėjo pabėgti

Girtas kaimo jaunimas – galinga jėga. Kelis policijos patrulius dvidešimties veikėjų šutvei sudoroti vienas juokas. Tai patvirtino ir Rokiškio rajone savaitgalį įvykęs liūdnas incidentas. plačiau»

Nuo bausmės už trėmimą gelbėja ligos

Už civilių asmenų trėmimą teisiamą kėdainietį prokuroras siūlo nuteisti 8 metams, tačiau nuo bausmės atleisti dėl ligos. plačiau»

Medžiotojas persišovė koją

Vėlų trečiadienio vakarą į Panevėžio ligoninę iš Kupiškio rajono buvo atvežtas medžiotojas. 48 metų panevėžiečiui buvo peršauta koja. plačiau»

Brangų žiedą tualete paliko vagims

Apie degalinės tualete prarastą brangų auksinį žiedą panevėžietis policijai pranešė po vagystės praėjus beveik 5 valandoms, todėl pareigūnai abejoja įvykio tikrumu. plačiau»

Konfiskavo ir tą vieną cigarečių pakelį

Nemalonumų prisidarė ne tik kontrabandinių cigarečių prekeivis, bet ir pigiau rūkalų įsigyti sumanęs pirkėjas. plačiau»

Policija ieško dingusio nepilnamečio

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios 14-mečio Vakario Karpavičiaus, kuris 2016 m. balandžio 27 d. apie 8.10 val. iš Panevėžio socialinių paslaugų centro Vaikų grupinio gyvenimo namų Panevėžyje, Teatro g. 20A, išėjo į mokyklą ir iki šiol negrįžo. plačiau»

Ieškomas dingęs Kazys Zizas

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Kazio Zizo, gimusio 1942-07-09, kuris 2016 m. balandžio 28 d. apie 11.30 val. išėjo iš savo namų Panevėžyje, J. Basanavičiaus g., ir iki šiol negrįžo. plačiau»

Telefoniniai sukčiai tapo plėšikais

Senos motinos į Kupiškio rajoną pirmadienį aplankyti nuvykęs sūnus iš jos išgirdo kraupią žinią. Senolė pasakojo, kad prieš savaitę buvo sumušta ir apiplėšta trijų nepažįstamų vyrų. plačiau»

Prašoma padėti atpažinti įtariamąjį

Balandžio 16 dieną 12.30 val. Rokiškio r., Rokiškio sen., Parokiškės k., Gabijos g., prekybos centro „Senukai“ prekybos salėje, nuo moters peties pavogta moteriška rankinė, kurioje buvo pasas, raktai, įvairūs vaistai, kosmetika, piniginė. plačiau»

Mūšai prasiveržus žvejai meldėsi

Savaitgalį pasvaliečiai, gyvenantys palei Mūšos upę, praleido su nerimu širdyje. plačiau»

Garsioji žmona bausmės siūlymo laukė su šypsena (1)

Eksseimūno Vito Matuzo žmona Danutė, jei bus nuteista, mokės didelę baudą. Jos kaltę suktai siekiant gauti per pusę milijono litų europinių pinigų prokurorė įrodinėjo net pusantros valandos trukusioje kalboje, kai kurios detalės vertė ir juoktis, ir stebėtis žinomos moters apsukrumu bei gudravimu. plačiau»

Ligoninės veikėjo byloje pasirodė ir garsusis jos vadovas

Buvęs Panevėžio ligoninės vyriausiasis inžinierius, jei teismas patvirtins, su sūnumi buvo sumanęs stebėtinai efektingą ligoninės pinigų pumpavimo į savo kišenes sistemą. Buvęs ilgametis ligoninės vyriausiasis gydytojas tvirtina to nežinojęs, nors sutartis ligoninė pasirašydavo su inžinieriaus martimi. plačiau»

Aistros dėl pertvarkytos kapavietės nerimsta (1)

Kaimyno kapavietėje sutuoktinį palaidojusią panevėžietę Panevėžio apylinkės teismas išteisino, tačiau nukentėjėliams toks sprendimas nesuvokiamas. plačiau»

Vagys miškininkus šokdina nesustodami

Miškuose į rietuvę sukrautą medieną nuo vagišių vaizdo kameromis saugoti sumanę miškininkai nesitikėjo, kad nusikaltėliai labai greit perpras jų gudrybes ir patys ne ką kvailiau atsakys. Dabar nei vagys pagauti, nei kamerų nelikę. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.