Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Akmens amžiaus kapvietę su kolegomis atkasęs biržietis archeologas džiaugėsi, kad išsipildė jo svajonė

Nusikaltimai ir nelaimės

Gydytojų byloje teismas pats rado išeitį

Prioritetine paskelbta viena iš dviejų garsiųjų medikų bylų grėsė vis tiek įstrigti, nes iš jos pasitraukė teisėjas. Vis dėlto teismo vadovybė nusprendė nebelaukti Aukščiausiojo teismo išaiškinimo, ką tokiu atveju reikia daryti, ir pati pakeitė teisėją. plačiau»

Prokurorė: „Medikai pamiršo Hipokrato priesaiką“

Bandomųjų vaistų skyrimas pacientei galėjo pagreitinti mirtį. Taip antradienį paskelbta teisme bebaigiant nagrinėti precedento neturinčią medikų, pavertusių žmones eksperimentiniais triušiais, bylą. plačiau»

Dukters pasigedusi motina ašaros neišspaudė (nuotraukos)

Visi gyventojai matė, kad keturiolikmetė velka ne pagal metus sunkią gyvenimo naštą, tačiau pagalbos rankos jai neištiesė. Antros Velykų dienos vakarą nepilnametė išėjo iš namų ir dingo be žinios. Trečiadienį vakare, kai jau buvo parengta ši publikacija, mergaitė buvo surasta gyva miške, tačiau pareigūnai spaudai daugiau nieko ta tema nepasakė. plačiau»

Kupiškio rajone dingusi keturiolikmetė atrasta miškelyje (papildyta)

Kupiškio rajono policijos pareigūnai po intensyvių paieškų surado Alizavos seniūnijoje gyvenančią 14-metę. Iki šiol niekada iš namų nebėgdavusi paauglė pirmadienio vakarą išėjo ir nebegrįžo. Sveika ir gyva, tik išsigandusi ir išalkusi paauglė buvo surasta trečiadienio pavakarę miškelyje netoli namų. plačiau»

Gyventojai matė į mirtį lekiantį vyrą

Su vėju lenktyniavęs Panevėžio rajono gyventojas už tai sumokėjo savo gyvybe. Nulėkęs nuo kelio jis žuvo vietoje. plačiau»

Motociklo vagys išnešė sveiką kailį

Vogtu sportiniu motociklu važiavęs vairuotojas su keleiviu po avarijos pasipustė padus, nes bijojo policijos. plačiau»

Deganti žolė – blogas pranašas

Panevėžio krašto ugniagesiai jau seniai pajuto, kad atėjo pavasaris. Gyventojai niekaip neatsisako įpročio sulaukus šiltesnio meto deginti seną žolę. plačiau»

Girta kompanija – aukštyn ratais

Panevėžio rajone kai kam Didysis šeštadienis prasidėjo nekaip. Tik nuo policijos pabėgti beveik visi suspėjo. plačiau»

Per gaisrą dūmuose užtroško motina su sūnumi

Velykų rytą Kupiškio rajone kilęs gaisras nusinešė pensininkės ir jos sūnaus gyvybes. Spėjama, kad taip tragiškai baigėsi vyro rūkymas lovoje. plačiau»

Teismas kirto lėtapėdžiams aplinkosaugininkams

Už neteisėtą stirnos sumedžiojimą nubaustas buvęs policininkas iš balos išlipo sausas, nes aplinkos apsaugos pareigūnai per lėtai tyrė bylą ir pavėlavo skirti baudą. plačiau»

Susekė baltarusiškų cigarečių gabentojus

Dviem automobiliais kontrabandines cigaretes vežantys trys panevėžiečiai taip džiaugėsi būsimu pelnu, kad net nepastebėjo juos sekančių policininkų. plačiau»

Rokiškėnui advokatui vis tiek teks atverti piniginę (3)

Nuteistam rokiškėnui advokatui Panevėžio apygardos teismas beveik perpus sumažino paskirtą piniginę baudą. Daugiau nei 2,5 tūkst. litų bauda sumažėjo ir toje pačioje byloje nuteistai kaunietei gydytojai. plačiau»

Garsiąją medikų bylą vilkina ir pats teismas

Panevėžio apylinkės teisėjo paskyrimas dirbti į Šiaulius sutrikdė beveik 3 metus besitęsiantį medikų bylos dėl neteisėtų klinikinių tyrimų su žmonėmis nagrinėjimą. Vėl bus prarasta brangaus laiko – garsioji byla grėsmingai artėja prie senaties prarajos. plačiau»

Griežčiausia bausmė – vandentiekininkų generolui (nuotraukos, papildyta)

„Gal teisėja neturėjo laiko iki galo įsiskaityti bylos, ar iš šono kas nors įtaką darė?“ – taip vandentiekininkų generolu vadintas buvęs „Aukštaitijos vandenų“ generalinis direktorius Rimantas Liepa reagavo į teismo nuosprendį ir jam skirtą 3,5 metų laisvės atėmimo bausmę. plačiau»

Žmonai sulaužė pirštą, uošviui trenkė į galvą

Radęs namuose girtutėlę žmoną su gerokai jaunesniu sugėrovu girtas kupiškėnas supyko ir sukėlė gaisrą. Dar kitame Kupiškio rajono krašte savo uošvius kumščiais auklėjo girtas žentas. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4