Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Užrakintą namuose pusantrų metų sūnų palikusi palaidūnė kupiškėnė „žiauriai“ įvertino savo elgesį
Bėda, kai miesto vaikas girion įlenda
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Ūkininkei padegėjas atėmė ramybę

Biržų rajone, Kyliškių kaime netoli Papilio, pusamžė ūkininkė pastarąsias kelias naktis nemiegojo. Moteris bijojo, kad atslinks padegėjas. plačiau»

Vagia mašinas ir daužo jas kur papuola?

Vėlų pirmadienio vakarą Panevėžio Molainių mikrorajone esančioje sodų bendrijoje gyventojams įtarimų sukėlė važinėjanti gerokai apdaužyta lengvoji mašina „Audi“. plačiau»

Bombą parsinešė ir pasidėjo ant stalo

Daukniūnuose netoli Panevėžio gyvenantis vyras rado karo laikų sprogmenį. Tądien vyras darbavosi savo darže. Vienu metu jis pastebėjo žemėse pailgos formos gelžgalį ir jį ištraukė. plačiau»

Mažą sūnų nuplikė verdančiu vandeniu

Viename Panevėžio daugiabutyje verdančiu vandeniu buvo nuplikytas metų vaikas. Nurodoma, kad vakare jo motina virė vakarienę ir ant viryklės pastatė puodą su vandeniu. plačiau»

Sankryžoje rėžėsi į kitą namą

Antradienį vidury nakties Panevėžyje, prie Tulpių ir Klaipėdos gatvių sankryžos, gyvenančius žmones iš miego prikėlė didelis trenksmas. plačiau»

Policija ieško dingusios be žinios

2020-09-29 8 val. Panevėžio r., Smilgiuose, iš namų išėjo ir dingo be žinios nepilnametė Kamilė Žostautaitė (gim. 2004 m.). plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti asmenį

2020-08-10 Panevėžio r., Vaivadų k., iš parduotuvės, nenustatytas asmuo pavogė įvairių prekių. Nuostolis – 45 Eur. plačiau»

Pažintis su keistu vyru našlei lėmė pražūtį

Jotainių miestelyje, kaip ir kitur, nuo žmonių akių nepasislėpsi. Tad ir dabar, po įvykdytos kraupios žmogžudystės, ne vienas išsitarė, jog iš kai kurių kaimynės užuominų, nuo jos veido dingusios šypsenos suprato, kad iš kažkur atsibastęs jos naujas pažįstamas gali būti pavojingas. plačiau»

Padegėjo taikinys – senas traktorius

Sekmadienį vėlų vakarą Biržų rajone, Kyliškių kaime netoli Papilio, užsiliepsnojo senas baltarusių gamybos traktorius. plačiau»

Gaisras – nuo paauglio rankų

Šeštadienį popiet Butniūnų kaime netoli Biržų padangę aptemdė dūmų kamuoliai. Vienoje sodyboje liepsnojo ūkinis pastatas. Atvykę ugniagesiai spėjo atkirsti liepsnas nuo netoli stovinčio gyvenamojo namo ir dar vieno ūkinio pastato. plačiau»

Smūgis apvertė mašiną ant šono

Penktadienį popiet beveik vienu metu skirtingose Panevėžio vietose įvyko trys avarijos. Dviejose jų buvo nesunkiai sužeisti žmonės. plačiau»

Partrenktas vaikas – reanimacijoje

Ketvirtadienį popiet Panevėžyje, Stoties gatvėje, į kelią išbėgusią 10 metų mergaitę partrenkė mikroautobusas. plačiau»

Tik duok moteriai banko kortelę

Pažintis su moterimi brangiai kainavo. Antradienį popiet 42 metų rokiškėnas paprašė pažįstamos 31 metų moters nueiti į parduotuvę ir nupirkti alkoholinių gėrimų – drąsiai padavė jai savo banko kortelę ir padiktavo kodą. plačiau»

Viską daužė blaivus, bet nemokantis vairuoti (1)

Trečiadienį popiet Panevėžyje, Žemaičių gatvėje, gyventojai išgirdo didelį bumbtelėjimą. Lengvąja mašina iš kiemo sukdamas 25 metų vyras kliudė stovinčią tojotą, o po to dar trenkėsi į šiukšlių konteinerį. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti asmenį

2020-07-07 Panevėžyje, Vilniaus g., iš parduotuvės, nenustatytas asmuo pavogė alkoholinių gėrimų. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.