Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Anykštėnas pripažino, kad jei ne jo protingasis keturkojis, į lauko tualeto duobę įkritusio nedidelio šuns jis nebūtų išgelbėjęs

Nusikaltimai ir nelaimės

Vagys gudraudami panaudojo visraktį

Trečiadienio rytą Panevėžyje į darbą Lėkiškio gatvėje nuėję „Pastatų griovimo“ įmonės darbuotojai rado išplėštus sandėliukus. plačiau»

Gaisravietėse teliko kaminai

Netoli pasienio su Latvija, Rokiškio rajone, maždaug už 7 kilometrų nuo Obelių, vienkiemiais išsimėčiusiame Kreščionių kaime, liko viena sodyba mažiau. plačiau»

Už intymias nuotraukas reikalavo pinigų

Prieš savaitę į pažįstamo 33 metų vyro pinkles patekusi 30-metė panevėžietė neteko ramybės. Ketvirtadienį ji ryžosi kreiptis pagalbos į policiją. plačiau»

Senutę suvažinėjo ne perėjoje

Antradienį po pietų Biržų rajone, Vabalninke, po automobilio ratais žuvo 73 metų moteris. Tragiška avarija įvyko baigiantis 15 valandai. plačiau»

Ugnies sprogimas išvertė sieną

Antradienį po 18 valandos Panevėžyje, Švyturio gatvėje, nugriaudėjęs sprogimas išvertė dalį ūkinio pastato sienos. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2018-01-15 Panevėžyje, Stoties g., į maisto prekių parduotuvę atėjo trys jaunuoliai, ir vienas jų atvirai pagrobė alkoholinį gėrimą. plačiau»

Ieškome dingusio be žinios Dainiaus Narbuto

Panevėžio apskrities policija ieško dingusio be žinios Dainiaus Narbuto, gim 1974 m. plačiau»

Policija ieško dviračio savininko

2017-12-24 12.45 val. Panevėžyje, Liepų g., rastas juodos spalvos dviratis. plačiau»

Ieškome eismo įvykių liudytojų

2018-01-12 Panevėžyje, Spaustuvės g., apgadinti garažo vartai. Automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

„Kovotojui su mafija“ nepavyko nušalinti prokuroro (6)

Prieš ketverius metus viešai kalbėjęs apie Biržų krašte siautėjančią banditų gaują, ūkininkas Romualdas Misevičius pats mina teismų slenksčius. Kaltinimai baisūs – ne tik tuo, kad niokojo niekuo dėtų žmonių turtą, bet ir grasinimu nužudyti mažą vaiką bei jo motiną, jam neįtikusių žmonių sumušimu. plačiau»

Pistoletais žaidė ir baugino girtutėliai

Sekmadienį antrą valandą nakties Rokiškyje, Respublikos gatvėje, trys girti jauni vyrai veržėsi į klubą. Supykusi, kad nebuvo įleista, trijulė sukėlė muštynes. plačiau»

Petarda nuplėšė du pirštus (1)

Nors šventės jau seniausiai praėjo, tačiau tai vienur, tai kitur dar pasigirsta petardų poškėjimai. Vienam Pasvalio rajono gyventojui toks sprogdinimas baigėsi liūdnai – buvo nutraukti du pirštai. plačiau»

Užsidegus bagažinei nebegalėjo paimti gesintuvo

Vieną praėjusios savaitės vakarą Panevėžio rajone ties Genėtinių kaimu užsidegė magistrale Vilnius–Panevėžys važiuojančio latvio automobilis. Gaisras plykstelėjo automobilio bagažinėje. plačiau»

Geradarė savanoriaudavo darbo valandomis (6)

Teisiamųjų suole atsidūrusi skandalingoji Rokiškio labdaros dalintoja tikino sąžiningai tarnavusi varguoliams, tačiau jos parodymai teisme paliko labai daug klaustukų. Moteris teigė tarsi ir neėmusi savaitgaliais maisto produktų, bet apsisukus atrodydavo, kad vis dėlto ėmusi, labdaros tarsi ir nedalindavusi, nors ta labdara būdavo gabenama į jos kabinetą. plačiau»

Žarstė pelną, nes mikliai maudė valstybę

Naudotų automobilių prekyba besiverčiantis panevėžietis buvo sugalvojęs schemą, kaip išvengti mokesčių valstybei ir visą pelną susižerti sau į kišenę. Pasitelkus bendrininkus, per dvejus metus buvo išvengta apie 200 tūkst. eurų mokesčių. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.