Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono ūkininkė pasakojo, kaip dviese su seserimi nuo vilkų apgynė savo gyvulius

Nusikaltimai ir nelaimės

Jauna šeima su dviem vaikais liko kaip stovinti

Naktį Biržų rajono Likėnų kaimo gyventojus iš miego pažadino galingas sprogimas. Pro langą pažvelgę likėniečiai pamatė liepsnose skendintį kaimynų namą. Sodyboje gyvenantį šeima nelaimės naktį namuose nenakvojo. plačiau»

Išlaupyti dangčiai – kliūčių ruožas vairuotojams

Lengvų pinigų užsimanę jauni rokiškėnai laupė lietaus surinkimo šulinių dangčius ir groteles, o metalo supirkėjai juos pirko užmerkę akis. plačiau»

Turtas degė žmonių akyse

Savaitgalį kilę gaisrai suniokojo kaimiečių šeimos namą, nuostolių pridarė „Gyšardos“ įmonės savininkui. plačiau»

Prieš žūtį spėjo apšiltinti motinos namus

Greitį mėgęs jaunuolis rėžėsi į pakelės medį ir žuvo. Be savo vienturčio pagalbininko liko Rokiškio rajone gyvenanti motina. plačiau»

Brakonierių vaikai spruko lyg zuikiai

Į draudžiamą žvejybą nuolat išsirengiantys vyrai augina ir savo pamainą – prie vandens vedasi savo atžalas, o pasirodžius aplinkosaugininkams liepia jiems šokti iš valties. Pažeidėjų neatgraso net didžiulės baudos, vien atimtų tinklų ilgis sudarytų pusę kilometro. plačiau»

Budrūs kaimynai žirgus išginė iš degančio tvarto (nuotraukos)

Kokio piktavalio ranka pakilo prieš gražuolius sportinius žirgus? Užtat budrūs kaimynai – tikri geradariai, išgelbėję žirgyno savininką nuo kraupios nelaimės. plačiau»

Virtuvėje – kraupi senolio žūtis

Daugiabutyje Panevėžyje rastas apdegusio seno vyro lavonas. Policijos pareigūnai aiškinasi, kaip žmogus galėjo užsidegti, nes gaisras kilo jau nuo jo paties. plačiau»

V.Matuzui – palankus teismo sprendimas (2)

Eksseimūnas Vitas Matuzas išvengė belangės – penktadienį Vilniaus apygardos teismas jį visiškai išteisino dėl 58 tūkstančius litų pasisavinimo iš savo labdaros fondo. plačiau»

Liūdyniečių poilsiavietėje – skenduolis

Vidury dienos dalgį padėjęs vyras pjauti žolės nebegrįžo, o vakare vietinis kaimo jaunimas rado žmogų nuskendusį Nevėžio upėje. plačiau»

Puotauti už dyką vagilėms nepavyko

Kupiškio policijos pareigūnai, pastebėję įtartinai besielgiančią nepilnametę, sulaikė keturias alaus barą apvogusias merginas. plačiau»

Prie Panevėžio įkliuvo rusas su itališku vynu

Trečiadienio vakarą muitinės pareigūnai Panevėžio apylinkėse sulaikė iš Latvijos važiuojantį krovininį vilkiką, gabenantį daugiau nei 42 tūkst. butelių itališko vyno. plačiau»

Policija ieško dingusios panevėžietės

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariatas ieško dingusios be žinios 56 metų panevėžietės Vaivos Volkovos, gyvenančios Žvaigždžių gatvėje. Moteris liepos 1 dieną išėjo iš namų ir dingo be žinios. plačiau»

Sugyventinių kūdikio mirtis – labai keista

Dėl netikėtai mirusio kūdikio vietos gyventojai kaltina pačius gimdytojus. Nelaimės išvakarėse berniuko tėvas girtavo, o pamiegoti mėgstanti jauna motina parpė iki vidurdienio. plačiau»

Seimūno žmonos teisme – vėl atminties skylės (1)

Ar galima pamiršti, kad prieš penkerius metus mirtinai reikėjo taisyti dantis, bet neturėjai pinigų ir tada staiga atsirado geradarių, paklojusių tau net 7 tūkst. litų? Tokio fakto nepamirštų net paprastas pensininkas, bet bendruomenės lyderė ėmė staiga ir pamiršo. O gal to išties išvis ir nebuvo? Garsiojo seimūno Vito Matuzo žmonos Danutės byloje dar viena liudytoja neišvengė prieštaravimų pačiai sau. plačiau»

Proanūkius rado motinos užrakintus

Panevėžio ugniagesiams teko vaduoti vienus namuose paliktus verkiančius vaikus ir savo bute užsirakinusią sunegalavusią seną moterį. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4