Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono gyventojas išsakė savo versiją, kas apiplėšė kunigą V.Šimukėną
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Iš vaizdo įrašo atpažino vagišių

Į Panevėžyje, Savitiškio gatvėje, esantį prekybos centrą nuėjęs 20-metis panevėžietis dairėsi naujos striukės, bet nė neketino už ją mokėti. plačiau»

Laiptinėje – aitrus pipirų kvapas

Vėlų trečiadienio vakarą Panevėžyje į namus grįžęs vieno Staniūnų gatvės daugiabučio namo gyventojas laiptinėje užuodė aitrų kvapą. Čia buvo ne tik sunku kvėpuoti, bet ir griaužė akis. plačiau»

Sergantį teisiamąjį apklausė per atstumą

Nuolat girtavusių ir besiriejusių sugyventinių ginčas baigėsi peilio dūriu moteriai į krūtinę. Prieš tai ji nuo to paties baisuoklio buvo sėkmingai apgynusi savo brolį. Taigi vienas kartas nemelavo. plačiau»

Sukčių pražudė vienintelė klaida

Brangų kompiuterį iš panevėžiečio išviliojęs jaunas Biržų rajono gyventojas vis dėlto buvo sugautas. Policijai darbą palengvino ta aplinkybė, kad pirkėju apsimetęs vyras su pardavėju susitiko prie krautuvės, kurios išorė filmuojama. plačiau»

Po „tikrintojo“ vizito neberado piniginės

Tik beveik po paros 81 metų biržietė pastebėjo, kad buvo apvogta į jos namus įsiprašiusio vandens skaitiklių „tikrintojo“. plačiau»

Per naktį stovėjo prie pavojingo sprogmens

Pirmadienio rytą Klevečkinės kaimo karjeruose netoli Panevėžio išminuotojai susprogdino karo laikų rusišką artilerijos sviedinį. plačiau»

Nuo plėšikų pats apsigynė

Vėlų pirmadienio vakarą Biržuose trys nusikaltėliai kėsinosi iš 32 metų biržiečio atimti keliolikos metų senumo lengvąją mašiną, tačiau nukentėjėliui pasipriešinus trijulė spruko tuščiomis rankomis. plačiau»

Bankomatas iš vagių atėmė kortelę

Vėlų pirmadienio vakarą patikrinęs savo banko sąskaitą 48 metų Pasvalio rajono gyventojas liko nemaloniai nustebintas – dingo 120 eurų. plačiau»

Nulaužė du medžius, bet liko sveikas

Vėlų pirmadienio vakarą Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje netoli sankryžos su Savitiškio gatve, 21 metų panevėžietis nuskriejo nuo kelio. plačiau»

Policija ieško mačiusius įvykio aplinkybes

2020-01-08 11.30 val., Panevėžyje, Ramygalos g. nuo miesto kapinių link Beržų g., miesto maršrutiniame autobuse „Nr. 16“, griuvo ir susižalojo pagyvenusi moteris. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamuosius

2019-12-11 12.30 val. Panevėžyje, Aukštaičių g., nenustatytas asmuo iš vaistinės pavogė įvairių prekių. Nuostolis – 92,02eurų. plačiau»

Po gaisro – be elektros, bet kaltininko rasti nepavyks

„Gyvename kaip akmens amžiuje. Kai sutemsta, einame miegoti, o tamsoje pasišviečiame žvakėmis“, – po savaitgalį kilusio gaisro pirmadienį apgailestavo viename Nemuno gatvės bendrabutyje gyvenantys trijų butų šeimininkai. plačiau»

Apdujėlis policijai buvo atviras

Sekmadienį prieš pat vidurnaktį Panevėžyje, Staniūnų gatvėje, patrulių dėmesį patraukė keliu važiuojantis visureigis. plačiau»

Dujos veržėsi pro kiaurą vamzdį

Penktadienį baigiantis 19 valandai Kupiškyje, A.Purėno gatvės daugiabučiame name, gyventojai užuodė dujų kvapą. plačiau»

Į parduotuves rizikavo laužtis tik dėl rūkalų

Sekmadienio naktį ilgapirščiai Panevėžyje tikrino apsaugininkų budrumą. Iš pradžių jie brovėsi į J.Basanavičiaus gatvėje sodo technika prekiaujančią parduotuvę. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.