Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Cirko artistė ir meškų augintoja ramino, kad šie žvėrys šalinasi žmonių, bet sutikę alkaną meškutę geriau kabarokitės į medį

Nusikaltimai ir nelaimės

V.Matuzą siūlo įkalinti penkeriems metams (4)

Paramos ir labdaros fondo įkūrėjui, buvusiam seimūnui ir Panevėžio merui Vitui Matuzui prokurorai jau pasiūlė bausmę – 5 metus nelaisvės. Už tai, kad šio aukšto politiko fondo pinigai plaukė į jo paties kišenę. plačiau»

Daugiabučių kiemuose siautėjo vandalai (1)

Panevėžiečiams stebint „Eurovizijos“ finalą, kažkokie piktadariai subadė kelių daugiabučių namų kiemuose stovinčių net 38 automobilių padangas. plačiau»

Be ugniagesių pagalbos į butus nepateko

Dėl užsitrenkusių durų butuose įkalinti panevėžiečiai nesugalvojo nieko kito, kaip tik kviestis ugniagesius į pagalbą. Per vieną dieną Panevėžyje buvo išvaduoti 3 žmonės. plačiau»

Dėl nužudymo teisiamas biržietis lieka už grotų (1)

Už vieno paauglio nužudymą, o kito sužeidimą teisiamam buvusiam biržiečiui teismas 3 mėnesiams pratęsė suėmimą. plačiau»

Sūnaus mesta šakutė įsmigo motinai į petį

Jaunas biržietis itin originaliai padėkojo motinai už jos bemieges naktis. Valgydamas gimdytojos paruoštus pietus, girtas sūnus įsiuto ir metė į ją pirmą pasitaikiusį daiktą. plačiau»

Ieškomas pavogtas traktorius

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariatas ieško pavogto mini traktoriaus „YANMAR F7D“. plačiau»

Biržų pakraštyje nukritęs lėktuvas perlūžo perpus (2)

Penktadienį popiet vienas biržietis tapo sportinio lėktuvo pragaišties liudininku. Būtent jo skubus pranešimas lėmė, kad lėktuvas neužsiliepsnojo, o pagalba dviem sunkiai sužeistiesiems buvo suteikta žaibiškai. plačiau»

Tikėjo, kad gelbėja artimąjį (1)

Elektros tinklų darbuotojomis apsimetusios apgavikės iš senos panevėžietės pavogė 200 eurų, o netikras policininkas iš kitos moters išviliojo 850 eurų. plačiau»

Žagienio upelyje išsimaudė girtuoklis

Į negilų upelį įgriuvusio vyriškio praeivis pats netraukė, bet iškvietė ugniagesius. plačiau»

Padegėliams padės ne viskuo

Viena rokiškėnų šeima per gaisrą nukentėjo dvigubai: liepsnos suniokojo namo stogą, o pirmas aukštas sulietas vandeniu. plačiau»

Plėšti ėjo apsiginklavę peiliu (1)

Parduotuvės Rokiškio centre įžūlus apiplėšimas vidury baltos dienos verčia manyti, kad joje siautėjo narkomanai. plačiau»

Moteris susišlavė buvusio sugyventinio pinigus

Banko korteles reikia slėpti ne tik nuo svetimų, bet ir nuo savų žmonių. Buvusi sugyventinė iš rokiškėno sąskaitos į savąją persivedė 1,1 tūkst. eurų, o panevėžietė netikėtai tapo paskolų bendrovės skolininke. plačiau»

Eksteisėjas atlaikė teismų skaistyklą (1)

Buvęs Panevėžio apygardos teisėjas Arnoldas Šukaitis baigė ilgą teismų maratoną ir gali iškelti pergalės ženklą. plačiau»

Smulki valdininko vagystė – stambiame korupcijos fone (4)

Rokiškyje laikytas perspektyviu politiku, dabar jau buvęs rajono savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjas „tvarkietis“ Ramūnas Godeliauskas ką tik nuteistas už smulkią vagystę. Atrodytų, reikėtų skradžiai žemę prasmegti iš sarmatos, bet – kažin. Juk vogta iš valstybės aruodo, mokesčių mokėtojų kišenės, o tai kai kam atrodo netgi ne nusikaltimas, o siekiamybė. Tiesiog gauni šiltą vietą ir ranka ranką ima plauti... plačiau»

Vogtą aparatūrą iš sandėlio išvežė keturiais mikroautobusais (nuotraukos)

Skaudų smūgį vogtos automobilinės įrangos prekeiviams sudavė policijos pareigūnai. Jie aptiko sandėlį, kuriame laikyta 300 tūkst. eurų vertės vogtos automobilinės technikos. Iš nusikaltėlių gaujos kol kas sulaikyti tik du įtariamieji. plačiau»
1 | 2 | 3