Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Traktorininku dirbantis rokiškėnas skundžiasi duobėtais rajono žvyrkeliais

Nusikaltimai ir nelaimės

Nuo įprasto kyšio tarifo šiek tiek nusuko

Už kyšininkavimą į teisiamųjų suolą patekęs Kupiškio tarybos narys Zigmantas Aleksandravičius teisme nutylėjo, kad yra politikas. Na, o jau per pirmą teismo posėdį atsiskleidė visa puokštė „gerų darbų“, kuriais Z.Aleksandravičiui melioracijos bendrovė atsidėkojo pagal nerašytą kyšininkų tarifą – penkis procentus darbų apimties. plačiau»

Įklimpęs pievoje užmigo prie vairo

Vakar pirmą valandą nakties Biržų rajone patruliavę policininkai Širvėnos seniūnijos Butniūnų kaime pastebėjo nuo kelio į laukus įvažiavusį lengvąjį automobilį. plačiau»

Išvarytas mylimasis sugrįžo keršyti (1)

Prieš kelias dienas į namus Panevėžio seniūnijoje po darbo grįžusi 45 metų moteris neteko žado. plačiau»

Dvi mašinos tvojosi degant geltonai šviesai

Užvakar popiet Panevėžyje pro Stoties ir S.Kerbedžio gatvių sankryžą važiuojantys vairuotojai išvydo aukštyn ratais apvirtusį lengvąjį automobilį. Šalia stovėjo sudaužytas vienatūris, ant asfalto riogsojo nulaužtas šviesoforas. plačiau»

Iškvietęs gaisrininkus neteko sąmonės

Pasvalietis geria beprotiškai ir elgiasi beprotiškai, tačiau visur jį dar globoja likimo ranka. Bet vyro kaimynai įsitikinę, kad ateis laikas, kai tokiam palaidūnui jau niekas nebepadės. Jiems baisiausia, kad į pražūtį girtuoklis gali nusitempti ir kitus. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąją

2017-09-01 14.30 val. nenustatyta moteris Panevėžyje, Kniaudiškių g., iš maisto prekių parduotuvės pavogė alkoholinio gėrimo butelį. Nuostolis – 18,89 euro. plačiau»

Ne insultas, o apsinuodijimas alkoholiu (1)

Pirmadienį 16 valandą Kupiškio rajone, Naivių kaime, žmonės pamatė nuo kelio nuriedėjusį lengvąjį automobilį. Prie vairo sėdėjo sukniubęs žmogus. Iš pradžių visi pamanė, kad jis sunkiai sužeistas, nes į šūksnius neatsiliepė. plačiau»

Sugebėjo važiuoti ir trimis ratais

Pirmadienio vidurdienį Panevėžyje, S.Kerbedžio gatvėje, esančio serviso darbuotojai išgirdo didelį trenksmą lauke. plačiau»

Jaunojo mopedininko šalmas smūgį sušvelnino

Antradienį ryte į avariją Panevėžyje patekęs penkiolikametis gydomas Vaikų intensyviosios terapijos skyriuje. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį (2)

2017 m. rugsėjo 1 d. 18.29 val. Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, nuotraukoje esantis vyriškis iš paštomato paėmė siuntą, kuri, įtariama, įgyta sukčiavimo būdu. plačiau»

Miške palikto traktoriaus neberado

Po ilgesnės pertraukos galvą vėl pakėlė transporto priemonių vagys. Tą pačią dieną buvo pavogti du lengvieji automobiliai ir traktorius. plačiau»

Iš šešėlio ištraukė prekiautoją brangia įranga (1)

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Panevėžio apygardos valdybos pareigūnai baigė tirti juodojoje rinkoje naudotą automobilinę įrangą pardavinėjusio panevėžiečio bylą. plačiau»

Milijono vertės hašišo kelias – į Rusiją

Į Rusiją išgabenti per pusę tonos hašišo nusikaltėliams padėjo trys biržiečiai iš panevėžiečiai. plačiau»

Neapsivertė, bet krovinys iškrito

Penktadienį prieš pat 8 valandą tarptautinėje magistralėje „Via Baltica“ netoli Ūtos kaimo, posūkyje į Panevėžio aplinkkelį, apvirto girto 58 metų vyro vairuojamas vilkikas. Jis važiavo nuo Pasvalio. Dėl avarijos kelyje susidarė nemažos eismo spūstys. plačiau»

Vėl keršijo motinai (papildyta, nuotraukos)

Išvydusi liepsnų apimtą pastatą, moteris krito ant žemės, o ištikimas jos šuo šiepė dantis prieš bandančius prisiartinti medikus. Sūnus gi pareiškė, kad tai jis sukūrė šitą pragarą, nes gimdytoja neįleido į namus. Išvežamas jis vis dėlto pasiteiravo, kaip jaučiasi motina, ir pridėjo, kad ji jam – svarbiausia. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.