Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Naujasis Pasvalio rajono švietimo įstaigų vadovas savo nusižengimus, pasirodo, laiko privalumu

Nusikaltimai ir nelaimės

Skandalingoji labdaros byla pamažu bliūkšta?

Skandalingoji labdaros byla Rokiškyje pasiekė finišo liniją. Per tą laiką, kol ji buvo nagrinėjama, iš darbo tyliai pasitraukė teisiamosios viršininkė. plačiau»

Pro balkoną bėgo nuo demonų

Ketvirtadienį vėlų vakarą vieno Nemuno gatvės daugiabučio namo Panevėžyje gyventojai išgirdo trečio aukšto balkone šaukiantį vyriškį. plačiau»

Kolekcininkas praregėjo vėlokai

Antikvarines bažnytines vertybes kolekcionuojantis 49 metų panevėžietis pats kreipėsi į policiją, nes suvokė, jog įgijo vogtų vertybių. plačiau»

Padegė ir apleistą namą, ir žolę

Vėlų trečiadienio vakarą, prieš pat vidurnaktį, Rokiškio rajone, Obelių pakraštyje, gyvenantys žmonės pro langą pamatė ugnies pašvaistę. plačiau»

Kleboniją išgelbėjo praeivis (2)

Antradienį Pasvalio rajone, Vaškuose, pro Šv. Juozapo bažnyčią eidamas žmogus pamatė iš klebonijos rūkstančius dūmus. plačiau»

Moterį atakavo vaistinėje

Antradienį vidury dienos vaistinėje buvo sumušta panevėžietė. 65 metų moteris teigė, kad mėlynę jai į galvą įstatė kitas vaistinės klientas. Eilėje jis stovėjęs jai už nugaros. plačiau»

Sprukdamas nepaleido iš rankų kibiro

Ant užšalusio ežero žvejybinį grąžtą palikęs ir beveik kilometrą bėgte įveikęs obelietis iš balos išlipo sausas. Pareigūnams pritrūko įrodymų, kad vyras brakonieriavo. plačiau»

Šokio ritmu – ir žiedas kišenėje (1)

Sekmadienį 200 eurų nuostoliu 34 metų panevėžietei baigėsi linksmybės Panevėžyje, Respublikos gatvėje esančiame klube. plačiau»

Peiliais ginkluotas beprotis kvietė į dvikovą

Išžudyti policininkus grasinusio biržiečio tramdyti nuvykę pareigūnai buvo pasitikti trijų palaidų šunų ir išprotėjusio jų šeimininko. Išsitraukęs du peilius vyras iš pradžių juos puolė, o paskui užsibarikadavo name. plačiau»

Mašiną maitojo užsilipęs ant kapoto (6)

Vėlų šeštadienio vakarą 26 metų pasvalietė pati savo akimis pro namo langą matė, kaip jaunuolis lazda maitoja jos automobilį. plačiau»

Sprukdamas arimais rovėsi nuo kūno drabužius

Žmonės dar kartais neįsivaizduoja, kiek daug vairuotojų drįsta sėsti prie vairo girti, o kartais net ir visiškai nusitašę. Šįkart buvo pagautas ir vilkiką nuvairavęs į griovį keistuolis latvis. plačiau»

Benamis neteko pastogės – konteinerio

Buvusios gamyklos teritorijoje Panevėžyje, Kranto gatvėje, apsigyvenęs benamis užvakar rytą sukėlė gaisrą. plačiau»

Patruliui grasino mirtimi

Alkoholiui apsukus protą, jaunas pasvalietis ne tik šoko atstatęs kumščius prieš patėvį, bet dar ir pagrasino nužudyti atvykusį policininką. plačiau»

Žūtį name vaiduoklyje kaimynai nujautė (nuotraukos)

Kelis kartus iš ugnies nasrų išgelbėtas pasvalietis nepasimokė. Gyvenimą jis kartu su savo šuneliu baigė uždusęs gaisro dūmuose. Anot žmonių, bėda buvo ta, kad kartu su plačia širdimi jis turėjo ir plačią burną. plačiau»

Policija ieško eismo įvykių liudytojų

2018-03-13 Panevėžyje, Molainių g., namo kieme apgadintas automobilis „Nissan Qashqai“. Kito automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.