Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

„Kapelmaušio“ organizatorius prisiminė, kaip prieš kelerius metus iš arenos išviliojo visą užsilikusį cirką

Nusikaltimai ir nelaimės

Lenktynininkai naktį mušėsi be taisyklių

Praėjusį savaitgalį Panevėžio rajone vykęs autokroso uždarymo vakaras baigėsi muštynėmis – skraidė kėdės, buvo švaistomasi kumščiais. Medikų pagalbos prireikė trims vyrams ir nėščiai moteriai. plačiau»

Mersedesas slydo prieš pat perėją į mokyklą

Prieš pat pėsčiųjų perėją į atitvarą atsitrenkusio automobilio vairuotojas gali dėkoti Dievui, kad išvengė aukų. Mat šia perėja į progimnaziją vaikšto mokiniai. plačiau»

Iš trijų teisiamų policininkų vienas laimėjo

Kupiškio policijoje jau neliko dviejų susitepusių pareigūnų, tik trečias grįžo į darbą. plačiau»

Kitas teismas V.Matkevičiaus būtų nepagailėjęs? (8)

Nuteistas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius, buvęs miesto meras Visvaldas Matkevičius net ir ketvirtadienį bendraudamas su žurnalistu nebuvo sąžiningas – pamelavo, kad nežino, kuo baigėsi galutinis jo teismas. plačiau»

Dembavietės budeliai laisvės neregės

Ir aukštesnės instancijos teismas nematė jokios galimybės pasigailėti žiauriausių šalies nusikaltėlių. plačiau»

Pavojingos atliekos niekam nerūpėjo (nuotraukos) (1)

Tikriausiai taupydami išlaidas kineskopų atliekas kažkas išvertė tiesiog apleistose fermose. Spėjama, kad taip pasielgė seną buitinę techniką superkantys ir ją remontuojantys veikėjai. plačiau»

Medžiotojas ar brakonierius paguldė elnią? (1)

Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai narplioja beveik dviejų savaičių senumo kriminalą dėl tamsoje nušauto tauriojo elnio patino. Aplinkosaugininkai girių karalių įvertino per pusšešto tūkstančio eurų. plačiau»

Brakonierių ne veltui kamavo bloga nuojauta

Aplinkosaugininkams įkliuvęs žvejys gailėjosi ne blogo darbo, o tik to, kad žygiui pasirinko ne tą dieną. plačiau»

Garsųjį Biržų tiltą suniokojo jaunas plėšikas

Išaiškėjo, kad bene ilgiausią šalyje pėsčiųjų tiltą nusiaubė žinomas policijai ir jau ne kartą teistas jaunuolis. plačiau»

Miškų galiūnai šuoliavo į pražūtį

Panevėžio apylinkėse tą pačią dieną du miško žvėrys pastojo kelią automobiliams. Sunkiai sužeistą briedį vėliau nušovė medžiotojas, o elnias žuvo vietoje. plačiau»

Vogto visureigio spynelėje – ne raktas

Pirmadienį pasienyje su Lenkija, Marijampolės rajone, pasieniečiai sustabdė ką tik į Lietuvą įvažiavusį „Honda“ markės visureigį su norvegiškais numeriais. plačiau»

V.Matuzo byloje – tik įvadas (2)

Išteisinto panevėžiečio buvusio seimūno bylą teismas išsamiau nagrinės tik po 4 mėnesių. Dabar tespėta išklausyti prokurorų ir advokatų prašymus. plačiau»

Juodasis penktadienis prišaukė tragediją (nuotraukos)

Dėl neatsargaus jauno pasvaliečio manevro tarptautinėje „Via Balticos“ magistralėje žuvo vienas vairuotojas ir buvo sužeisti du žmonės. Per kraupią avariją susidūrė šeši automobiliai. plačiau»

Žudiko skundą patenkino iš dalies

Sugyventinę mirtinai sumušęs biržietis neatsikratė žudiko vardo, tačiau Apeliacinis teismas sušvelnino jam bausmę. plačiau»

Sugėrovo mašiną nuvairavo į griovį

Palaukęs, kol butelio bičiulis užmigs, jaunas biržietis griebė mašinos raktelius ir nuvažiavo. Netrukus jis jau ropštėsi iš apvirtusio automobilio. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.