Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs sąjūdietis mano, kad tie, kurie Laisvės gynėjų dieną įsisega į atlapus neužmirštuolės žiedą, – tiesiog tyčiojasi iš žuvusiųjų už Lietuvos laisvę

Nusikaltimai ir nelaimės

Į teismą padavė mokyklą

Vienoje krašto progimnazijoje buvo nesunkiai sužeista paauglė. Po šios nelaimės praėjo jau 5,5 metų, bet istorija nepamiršta: tėvai ką tik ryžosi bylinėtis su pedagogais. Galbūt mergaitei trauma nepraėjo be pasekmių. Tėvai tikisi prisiteisti per 30 tūkst. eurų. plačiau»

Skelbiant nuosprendį nuteistasis bloškėsi ant kėdžių

Žinia apie ilgą nelaisvę taip sukrėtė žmonos kankintoją ugnimi, kad jis neišsilaikė ant kojų ir griuvo. Gyvu fakelu virtusi ir begalę kančių patyrusi moteris teisme irgi išskydo – apsipylė ašaromis gailėdama savo žiauriojo sutuoktinio. plačiau»

Petarda nutraukė piršto galiuką

Antradienį vakare Panevėžyje, Marių gatvėje, 20 metų jaunuolis nesėkmingai sprogdino petardą. Užtaisas sprogo dar jį laikant rankoje. plačiau»

Motina ir dukra – ugningos

Tarp mamos ir dukters perbėgusi juoda katė paliko ilgą nuoskaudų šleifą. Dėl patirto smurto pusamžė dukra į policijos pareigūnus kreipėsi tik po pusės metų. plačiau»

Nuvirtusius medžius mikliai susirinko vagis

Pirmadienio rytą į mišką, esantį netoli Viburių kaimo Panevėžio rajone, nuvykęs 55 metų panevėžietis neberado 15 nuvirtusių medžių. plačiau»

Ieškomi eismo įvykio liudytojai

2016-12-30 20.34 val. Panevėžyje, Senamiesčio ir Paežerio g. sankryžoje, įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė automobiliai BMW ir „Renault Laguna“. plačiau»

Alaus bare žūtis tykojo ir blaivaus

Jei jau sugebėjai surasti stiprybės ir įveikti alkoholio trauką, į alaus barą net ir biliardo žaisti geriau nebevaikščiok – juk iš karčios patirties žinai, koks ten kontingentas. Toks būtų moralas pastarajame teisme išklausius liudytojų pasakojimus. plačiau»

Šeimininkė namuose užklupo vagį

Šeštadienio popietę į namus Rokiškio rajone, Pandėlio seniūnijos Gudelių kaime, grįžusi 30 metų moteris rado išdaužtus dviejų langų stiklus. plačiau»

Juodieji penktadienis ir šeštadienis

Šeštadienį kraupi nelaimė įvyko Panevėžyje, viename Danutės gatvės name. plačiau»

Antroji I.Dorošo byla iškeliavo į Kauną (1)

Panevėžio respublikinės ligoninės direktoriaus korupcijos bylos nagrinėjimas vyks ne Panevėžyje, o Kaune. plačiau»

Vertė nusirenginėti prieš kameras

Pirmadienį Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį Panevėžio apygardos prokurorų ištirtoje byloje. plačiau»

Velnio tuzino nesėkmę lėmė menka patirtis

Vadinamasis juodasis penktadienis, trylikta mėnesio diena, skaudžiai baigėsi nė vienų metų vairuotojo stažo neturinčiam 18 metų panevėžiečiui. plačiau»

Eksvaldininkės meilės istorija – sukta brukta?

Pagarsėjusios veikėjos byloje aiškėja pikantiškų detalių. Įklimpusi dėl visokių vingrybių teisiamoji tikina, kad gyveno su tuomet už žmogžudystę dar nenuteistu draugu savo močiutės pažįstamos name, tačiau šeimininkės artimieji šių „įnamių“ net akyse nebuvo regėję. plačiau»

Pagrobėjai prieš nuosprendį spėjo atlyginti žalą

Automobilio bagažinėje vežiotam ir gąsdintam, kad žnyplėmis bus nugnybtas pirštas, rokiškiečiui teko išgyventi siaubingas valandas. Dabar reikalai pasisuko kiek kitaip: baigiantis nusikaltėlių teismui, auka pati prašė savo skriaudėjų pasigailėti ir neatimti laisvės. plačiau»

Šaudė, kad dar labiau įbaugintų

Trečiadienio vakarą Rokiškio rajone, Pandėlyje, prie degalinės dvi vyrų kompanijos aiškinosi santykius. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.