Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Prieš įvedant eurą rokiškietė nutarė dar prieš mirtį pasiruošti sau ir savo vyrui kapavietę bei paminklą

Nusikaltimai ir nelaimės

Vagis domino automobilinės sėdynės

Naktį į penktadienį Panevėžyje siautėjusius vagišius domino konkretus „Toyota“ markės automobilis. Per vieną naktį buvo pavogta 13 automobilinių sėdynių. plačiau»

Skardinės garažo sienos vagių nesulaikė

Naktį į penktadienį Panevėžyje veikusių vagių grobis siekia daugiau nei 30 tūkst. litų. Juos domino keturračiai, vandens motociklas ir suvirinimo aparatai. plačiau»

Aferistas išsinuomotos mašinos negrąžino

Sostinėje automobilių nuoma užsiimančiam biržiečiui teko nusvilti rankas. Mikroautobusą išsinuomojęs vilnietis su visa transporto priemone dingo kaip į vandenį. plačiau»

Kvailiausių kyšininkų vardas bus suteiktas?

„Tikiuosi, kad po prokuroro kalbos, kai per ją mes buvome teleportuoti į Baltarusiją, Apygardos teismas grąžins mus į Lietuvą“, – pareiškė teisiamas Panevėžio eksvicemeras Kastytis Vainauskas. Jo bičiulis, buvęs savivaldybės administracijos direktorius Stasys Karčinskas irgi bandė pasižymėti ilgomis kalbomis. plačiau»

Automobilio partrenkta moteris dėjo į kojas

Automobilio partrenkta girta panevėžietė kratėsi medikų pagalbos. Į ligoninės priimamąjį nuvežta moteris netrukus dėjo į kojas. plačiau»

Vagišiai pasinaudojo kapinių sargo užmaršumu

Panevėžio rajone kapinaičių sargui užmaršumas brangiai kainuos. Iš neužrakintos koplyčios dingus valdiškai krūmapjovei, pačiam sargui gali tekti atlyginti nuostolius. plačiau»

Viesulas nuplėšė iškart du stogus (nuotraukos)

Trečiadienio popietę Panevėžio rajone staiga praūžęs vėjo sūkurys be stogo virš galvos paliko seną moterį, tačiau šalia augantys medžiai liko sveiki. plačiau»

Motokroso varžybose nudžiovė palapinę

Lenktynėse nedalyvavę ir prizų negavę jaunuoliai nusprendė patys pasirūpinti kokiu trofėjumi. Jie susiviliojo palapine-pavėsine su užrašu „Biržų alus“. Tačiau trofėjus aiškiai buvo gremėzdiškas – gabenamą jį matė net vaikai. plačiau»

Užsispyrėlis vis tiek atsisėdo prie advokato

Kyšininkavimu ir apgaulingu apskaitos tvarkymu įtariamas teisininkas savo atkaklumu įveikė teismą – įsitaisė kėdėje prie advokato ir dar spyriojosi, kad jo byla būtų pradėta nagrinėti kitame teisme. plačiau»

Motina svetimam vaikui: „Užmušiu tave“

Dviem paaugliams kieme susipykus, vieno jų motina sūnaus priešininką „paauklėjo“ visai nevaikiškais žodžiais ir netgi pagrasino jam susidorojimu. plačiau»

Sukčiai taikėsi į milijonus litų

Iš vienos Panevėžio bendrovės bandyta apgaule išvilioti net pusketvirto milijono litų, tačiau panevėžiečiai ant nusikaltėlių kabliuko neužkibo. Įtariama, kad nagus čia prikišo užsieniečiai. plačiau»

Atgaus tik smuiką ir žiedą

Istorinės sodybos plėšikai nepanoro net vykti į teismą išgirsti nuosprendžio – suprato, kad ilgam sės už grotų. Užtat garsaus dailininko sūnui skaudu senatvėje likti šitaip baisiai nuskriaustam. plačiau»

Viešbučio savininkei – advokato „atia“ (2)

Panevėžio „Romantic“ viešbučio savininkės Dalios Kuklierienės byloje – mažas trikdis. Likus visai nedaug iki bylos išnagrinėjimo pabaigos, teisiamosios advokatas pareiškė negalintis ginti šios teisiamosios. plačiau»

Prie kapinių žaibas moteriai kirto per širdį (nuotraukos)

Savaitgalį Panevėžyje trankęsis griaustinis pasiėmė ir auką – prie miesto kapinių kartu su vyru atvažiavusią 53 metų moterį. Žuvusiosios sutuoktinis buvo nublokštas tolyn, bet liko gyvas ir sveikas. plačiau»

Padegėjai Panevėžyje pasirodė naktį

Viena panevėžiečių šeima suka galvą kam užkliuvo, nes naktį sulaukė raudonojo gaidžio. plačiau»
1 | 2 | 3