Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Po specialiųjų agentų vizito Rokiškio savivaldybėje atsistatydinęs valdininkas nesutiko žurnalistams komentuoti jam mesto pareigūnų įtarimo

Nusikaltimai ir nelaimės

Teismas kirto lėtapėdžiams aplinkosaugininkams

Už neteisėtą stirnos sumedžiojimą nubaustas buvęs policininkas iš balos išlipo sausas, nes aplinkos apsaugos pareigūnai per lėtai tyrė bylą ir pavėlavo skirti baudą. plačiau»

Susekė baltarusiškų cigarečių gabentojus

Dviem automobiliais kontrabandines cigaretes vežantys trys panevėžiečiai taip džiaugėsi būsimu pelnu, kad net nepastebėjo juos sekančių policininkų. plačiau»

Rokiškėnui advokatui vis tiek teks atverti piniginę (3)

Nuteistam rokiškėnui advokatui Panevėžio apygardos teismas beveik perpus sumažino paskirtą piniginę baudą. Daugiau nei 2,5 tūkst. litų bauda sumažėjo ir toje pačioje byloje nuteistai kaunietei gydytojai. plačiau»

Garsiąją medikų bylą vilkina ir pats teismas

Panevėžio apylinkės teisėjo paskyrimas dirbti į Šiaulius sutrikdė beveik 3 metus besitęsiantį medikų bylos dėl neteisėtų klinikinių tyrimų su žmonėmis nagrinėjimą. Vėl bus prarasta brangaus laiko – garsioji byla grėsmingai artėja prie senaties prarajos. plačiau»

Griežčiausia bausmė – vandentiekininkų generolui (nuotraukos, papildyta)

„Gal teisėja neturėjo laiko iki galo įsiskaityti bylos, ar iš šono kas nors įtaką darė?“ – taip vandentiekininkų generolu vadintas buvęs „Aukštaitijos vandenų“ generalinis direktorius Rimantas Liepa reagavo į teismo nuosprendį ir jam skirtą 3,5 metų laisvės atėmimo bausmę. plačiau»

Žmonai sulaužė pirštą, uošviui trenkė į galvą

Radęs namuose girtutėlę žmoną su gerokai jaunesniu sugėrovu girtas kupiškėnas supyko ir sukėlė gaisrą. Dar kitame Kupiškio rajono krašte savo uošvius kumščiais auklėjo girtas žentas. plačiau»

Kelių gaidelio auka džiaugėsi likęs gyvas (3)

Girtas po Pasvalį visureigiu skraidydamas vyras apgadino vieną mašiną ir vos nepražudė kito vairuotojo. plačiau»

Paauglys neatlaikė plėšimo siaubo ir pats atėjo į policiją

Recidyvistas pasinaudojo proga, kad nebuvo suimtas, ir pasitelkęs gatvėje sutiktą paauglį surengė senutės užpuolimą. plačiau»

Rokiškio valdininką ant menčių paguldė aplinkkelio vingiai? (4)

Po specialiųjų agentų apsilankymo Rokiškio savivaldybėje miestas ūžia tarsi avilys – visi svarsto, kas dar, be įtarimų prislėgto ir iš pareigų akimirksniu pasitraukusio savivaldybės Teisės skyriaus vedėjo, turi kaustančių reikalų su teisėsauga. plačiau»

Panevėžyje nuteista organizuota kvaišalų platintojų gauja

Antradienį Panevėžio apygardos teismo nuosprendžiu penki kėdainiečiai pripažinti kaltais dėl labai didelio kiekio psichotropinių medžiagų platinimo, kai kurie dėl didelio kiekio šaudmenų ir ginklų neteisėto laikymo. plačiau»

Panevėžyje iš ligoninės balkono iššoko vyras

Iš Respublikinės Panevėžio ligoninės pastato iššoko vyras. Nelaimė įvyko antradienio vidurdienį. Pirminiais duomenimis, 1947 metais gimęs vyriškis nebuvo ligoninės pacientas. plačiau»

Žuvusio Biržų klebono kraujas parodė, kad jis buvo labai girtas

Šią savaitę prokurorai pateiks galutines išvadas dėl praėjusių metų gale įvykusios tragiškos avarijos Pasvalio rajone, kurios metu žuvo Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas 49-erių Dalius Tubys. plačiau»

Specialieji agentai krėtė Rokiškį

Po specialiųjų agentų apsilankymo Rokiškio savivaldybė jau savaitę ūžia tarsi avilyje svarstant, ar bus daugiau įtariamųjų. Vienas įtarimų prislėgtas valdininkas savo noru pasitraukė iš darbo. plačiau»

Inspektorius plėšiką griebė per talką

Rokiškėną apiplėšę du šalikais veidus prisidengę plėšikai dingo tamsoje, tačiau netrukus buvo demaskuoti gerai apylinkės gyventojus pažįstančio policijos pareigūno. Jaunuolis iškart prisipažino nusikaltęs. plačiau»

Nedarbingumo lapelį verslininkei išdavė už akių

Šiaulių apygardos teismas beveik valandą buvo priverstas laukti teisiamos Panevėžio „Romantic“ viešbučio savininkės Dalios Kuklierienės. Atvykusi ji tikino, kad sugedo automobilis. plačiau»
1 | 2 | 3