Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorius: B.Matelis
HOROSKOPAI

Pasak Rokiškio vicemero „tvarkiečio“, žmonės, kurie tebelaiko prezidentą A.Brazauską komunistu, neišmano istorijos

Nusikaltimai ir nelaimės

Vyrai skendo ir žudėsi

Rokiškio rajone – dvi tragedijos. Vienas jaunas vyras rastas pasikoręs, kitas nuskendo besimaudydamas. Dar vienas negyvas žmogus rastas Panevėžyje. plačiau»

Apie gaisrą pranešė šuns lojimas

Per dvi dienas tame pačiame name Panevėžyje kilo du gaisrai. Spėjama, kad ugnimi santykius aiškinosi kaimynai. plačiau»

Teisiamo biržiečio atsiprašymas – be jausmo

„Žuvusiosios dukra neteko galimybės pasidžiaugti, kad baigs mokslus, sutiks pirmąją meilę, ir visu tuo, kuo džiaugiamasi kartu su mama“, – taip pirmadienį prašydama įkalinti garsųjį palaidūną, Biržų ekspolicininkų sūnų Alvarą Joniką sakė prokurorė. Teisiamasis prieš tai jau buvo atsiprašęs aukų, tačiau jo atsiprašymas nuskambėjo neįtikinamai. plačiau»

Policininkai gaudė girtus vairuotojus

Į Panevėžio policininkų surengta reidą papuolė 4 girti vairuotojai. Vienas jų vairavo krovininę mašiną. plačiau»

Nuvažiavo degalų, grįžo be dantų

Į Pasvalio rajone, Raubonių kaime, esančią degalinę nuvažiavę krinčiniečiai pakliuvo į tikrą pragarą. Tiško kraujas, iš burnos lėkė dantys. plačiau»

Garsius rokiškėnus demaskuoja šviesoforai

Girtų vairuotojų sąrašą papildė buvusio Rokiškio psichiatrijos ligoninės vadovo, greičiausiai didelio fantazuotojo Kęstučio Mikučionio pavardė. Neseniai pranešėme apie šio rajono eksmero brolio, taip pat politiko Vytauto Kanopos nuopuolį – šis tautos išrinktasis ne tik buvo du kartus sugautas girtas prie vairo, bet ir vaizdavo didelį poną – bjauriai žemino paprastus policininkus. plačiau»

Chuliganas užsirovė ant policijos galiūno

Psichikos ligonis rokiškėnas sumušė savo draugę, paskui pasipriešino policininkui. Sutramdytas vyras uždarytas į areštinę. plačiau»

Budrus vyras išgelbėjo visą daugiabutį

Naktį pajutęs dūmų kvapą panevėžietis ant kojų pakėlė ugniagesius ir gaisras neišplito. Kiti gyventojai sau ramiausiai miegojo. plačiau»

Mirtis pasidarbavo iš peties

Per dvi dienas Panevėžio krašte mirė 7 žmonės. Vienas jaunas vyras rastas pasikoręs, pensininkas mirtinai susižeidė ardydamas šovinį, o kitus pakirto ligos. plačiau»

Padegėjai supleškino dvi mašinas

Padegėjai nusitaikė į automobilius. Ketvirtadienį skirtingu metu ir skirtingose vietose Panevėžyje buvo padegtos dvi mašinos. Pareigūnai įtaria, kad gaisrai sukelti tyčia. plačiau»

Sostinės teisme – juodoji visoje šalyje išgarsėjusio panevėžiečio V.Matuzo labdara (1)

Visoje šalyje išgarsėjęs panevėžietis konservatorius Vitas Matuzas trečiadienį sostinėje sėdo į teisiamųjų suolą. Prokurorai teisme pranešė, kad savo labdaros ir paramos fondą seimūnas įkūrė ne iš geros širdies, o tik norėdamas pasipelnyti. Į savo sterblę V.Matuzas susižėręs net 58 tūkst. litų, nesigėdijęs atsiimti juodų pinigų net iš savo gimtinės žmonių. plačiau»

Dėl vyro mašinoje sunerimo po kelių dienų

Tvyrant karščiui, negyvas panevėžietis kelias dienas išbuvo saulės įkaitintame automobilyje, kol daugiabučio gyventojas į jį atkreipė dėmesį. plačiau»

Girta postinė gali netekti tarnybos

Sergančiai Panevėžio pareigūnei liga nesutrukdė išgerti. Ji sulaikyta girta prie automobilio vairo. plačiau»

Vagišius demaskavo skambučiu policijai

Pastabaus panevėžiečio dėka policininkams pavyko išaiškinti vagystes iš sodų namelių. Vyrui įtarimą sukėlė po sodus šmirinėjantys jaunuoliai. plačiau»

Nuomojamame bute dvi savaites užrakinęs mušė moterį

„Jis norėjo meilės, o aš nesutikau, tai jis mane mušdavo“, – pasakojo ligoninėje gydoma Panevėžio rajono gyventoja Diana J. Ji teigė, kad panevėžietis Artūras M. ją maždaug dvi savaites prievarta laikė uždaręs bute, beveik nedavė valgyti ir nuolat mušė. plačiau»
1 | 2