Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio tarybos antikorupcijos komisijos vadovė ironizavo apie miesto mero „švaistomą laiką“ jo paties baudžiamosioms byloms
Gal geriau jau man nerasti telefono su prezervatyvu
Marytė SKĖRYTĖ, "Panevėžio kraštas"

Ateitis dabar

Mašiną nupaišyti – tai save parodyti

Žmogaus smegenys – konservatyvios, todėl naujovėms įnirtingai priešinasi, visaip išsisukinėdamos, kad buvo ir iki šiol gerai. Taip linksmai apie rimtus dalykus kalbėjomės su Panevėžio kolegijos dėstytoja Jovita ČERNIENE, mokančia net ir brandaus amžiaus studentus sąžiningai sau atsakyti, ką jiems patinka veikti, ką sugeba, ko trokšta, o tuomet bandyti. Jei ir nepavyktų, pasaulis nesugrius. plačiau»

Sunkių ligonių viltis – ir kupiškėno rankose (nuotraukos) (2)

Vėžiu sergantiems žmonėms sunku atlaikyti gydymą spinduline terapija. Todėl fizikos mokslų doktorantas kupiškėnas Kornelijus Pūkas su kolegomis kuria prietaisą, sumažinsiantį šalutinį švitinimo poveikį. Vaikinas sugebėjo susieti du jį viliojusius dalykus – mediciną ir fiziką ir dabar sukasi keliais frontais, netgi kaip inžinierius taiso moderniausią įrangą. plačiau»

Žmogaus smegenys – didžiausias įdomumas ramygalietei (nuotraukos) (3)

Ant pasaulinių atradimų pulso ranką laiko ir jauna ramygalietė. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų instituto biochemijos laboratorijoje dirbančios mokslininkės tyrimų objektas yra žmogaus smegenys ir jose vykstantys sudėtingi procesai. Jei pasaulyje bus atrasti dar geresni vaistai nuo Alzheimerio ligos, insulto, galbūt prie to bus prisidėjusi ir ši lietuvė. plačiau»
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.