Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio švietimo skyriaus vadovas sarkastiškai siūlė, kaip pataisyti demografinę situaciją ir išsaugoti uždaromas mokyklas

Žmonės

Dvarininkė dar nededa šaukšto (nuotraukos)

Gimti bajoraite – tai dar nereiškia gimti su sėkmės marškinėliais ir medaus šaukštu burnoje. Auklių prižiūrėta ir guvernančių mokyta Raguvėlės dvaro paveldėtoja Alvilina Rimševičienė vėliau gyveno bunkeryje, o ieškodama asmeninės laimės pergyveno net kelias santuokas. Nesiilsi ir dabar: užauginusi vaikus dar prisiėmė ir dvi globotines. plačiau»

Krovininio mopedo net mylimai žmonai neduotų (nuotraukos) (2)

Sumanęs restauruoti senutėlį triratį krovininį mopedą raguvėlietis nė pats nepajuto, kaip visą miestelį įtraukė į savotišką žygį praeitin. Už tai jis dėkingas ir savo moteriai, mat ši, ne taip, kaip daugelis kitų, – geležų krūvos savose valdose nesibaido. plačiau»

Į laimę – žaizdotomis kojomis (nuotraukos) (3)

Brandaus amžiaus agronomė iš Biržų metė mėgstamą darbą tik tam, kad pėsčiomis galėtų leistis į ilgas piligrimines keliones. 12 tūkstančių kilometrų nukulniavusi moteris jau nebekelia sau sudėtingų klausimų – į juos atsakymai atėjo ir po tikro, negailestingo viesulo Pirėnų kalnuose. plačiau»

Pomėgio taku – į savo verslą (1)

Jauno panevėžiečio pomėgis prikelti naujam gyvenimui senutėlius automobilius išaugo į verslą. Panevėžietis įkūrė automobilių gedimų diagnostikos laboratoriją ant ratų. Jam bemaž nepasitaiko atvejų, kai norėtų klientui duoti patarimą savo dėdės žodžiais: „Jeigu jūsų automobilis būtų arklys, patarčiau nušauti.“ plačiau»

Moteris įkvėptų romanui (4)

Daug metų rašantis tik gyvenimo juodraštį panevėžietis tikina rasiąs jėgų viską pradėti iš naujo ir nebetempti paskui save bėdų uodegos. „Jei patekčiau į geros moters rankas, iš manęs dar šis tas išeitų“, – šypsosi klaidžių nuotykių keliuose humoro nepraradęs vyras. plačiau»

Už malonumą fotografuoti dėkingas žmonai (nuotraukos) (2)

Išvydę pasvaliečio fotografo nuotraukas internete aikčioja iš nuostabos ne tik to krašto žmonės, socialinio tinklo gerbėjai. Anksčiau tik savo malonumui fotografavęs vyras per trumpą laiką tapo ne vieno konkurso nugalėtoju bei sulaukė siūlymų laisvalaikio malonumą paversti verslu. plačiau»

Kantrybė tik murkdė (nuotraukos) (6)

Kadaise už alpinisto ištekėjusiai moteriai atrodė, kad geriausias charakterio bruožas yra kantrybė. Prireikė daugybės metų, kol ji suprato, jog šito prašyti krintančios žvaigždės geriau nereikia. Jei nebūtų taip kantriai šeimyninio gyvenimo negandas kentėjusi, gal gyvenimas ne tiek daug siaubingo skausmo būtų atnešęs. plačiau»

Seklės ginklas – ramybė (nuotraukos) (3)

Biržuose dirbanti kriminalistė karjeros pradžioje įtariamųjų buvo vadinama vaikeliu ir mokoma gyvenimo. Dabar ji savo klientus „perlaužia“ derybininkės talentu. Ne visi nusikaltėliai būna beviltiški, pasitaikė ir tokių, kurie sužavėjo pareigūnę ir teikė vilčių, kad išsuks iš klystkelių. plačiau»

Romantikos neieškoję pasibučiuoja per šventes

Ilgaamžė pumpėniečių sutuoktinių pora gyvenimo nebuvo lepinta. Milicininku dirbęs vyras regėjo nepagražintą miestelio realybę, gaudė vagis ir chuliganus, o iš viso to jam dabar liko keli rietimai medžiagos, iš kurios galėtų dar ne vieną pareigūno uniformą pasisiūdinti. plačiau»

Vyras žmonai – rankos ir kojos (1)

Nuo vaikystės nevaikštanti panevėžietė likus porai metų iki solidaus jubiliejaus sėdo į vidurinės mokyklos suolą ir ta proga pasidovanojo atestatą. Savo vyrą sidabrinių vestuvių proga įspėjo – tai dar ne viskas. Ji ruošiasi studijuoti universitete psichologiją. plačiau»

Išgydė A.Smetonos daktaras (nuotraukos)

Atnaujinus nuolatinį šaukimą į privalomąją karo tarnybą, ne visi šaukiamojo amžiaus jaunuoliai tuo apsidžiaugė. Tokiems bijantiems kariškos tvarkos Vabalninke gyvenantis devyniasdešimtmetis senolis galėtų papasakoti, kas iš tiesų yra baisu ir ką jam teko patirti paimtam į sovietų armiją. plačiau»

Bebaimis gyvių gaudytojas (nuotraukos) (1)

Daug kas manė, kad gyvačių gaudytoju pramintas žinomas gamtininkas ir biologas Antanas Slučka išėjęs į pensiją susirgs depresija, tačiau atsitiko priešingai. Susigrąžinęs jaunystės laikų mylimąją vyras ir ją uždegė kelionių aistra bei rizikingais nuotykiais. plačiau»

Ministro giminaičiai neišmetė apdriskusios trispalvės (nuotraukos)

Norgėlų kaime gyvenanti Danutė Urbšienė nelabai norėjo tekėti nei už užsienio reikalų ministro palikuonio, nei už ko nors kito. Jautėsi vedyboms nesubrendusi, per jauna. Merginos motina jaunikio irgi nepažinojo, užtat žinojo, kokia šviesi ši giminė. Ir neapsiriko. plačiau»

Danguje po debesimi – su gandrų būriu (nuotraukos)

Artėdamas prie 40-mečio, panevėžietis Valentinas Raginskas įgyvendino svajonę – pakilo į dangų parasparniu. Kai ima tirpti sniegas ir ilgėti dienos, jis su bendraminčiais dairosi grįžtančių gandrų – ženklo, kad ir parasparnininkams laikas susirasti kuprines su įranga. Sklendžiant ir gėrintis kalvomis, ežerais, miškais, gaila vieno – kad to grožio, kurį mato plika akimi, neįmanoma perteikti fotoaparatu. plačiau»

Vaikytis mūzas ėmė nugyvenęs pusę amžiaus (nuotraukos)

Tautodailininkas panevėžietis Albertas Valikonis kurti troško nuo mažumės, bet žmona jam tai draudė – atseit tai baldus išteplioja, tai pridrabsto skiedrų. Bet nuvykęs į Tunisą ir išvydęs paslaptingas vietos kaukes, jis pratrūko – kiekvieną laisvą minutę skaptuoja medį, kuria mažas ir dideles skulptūras. Gyvenimas nebeina pro šalį. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.