Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržietė konservatorė įvertino pastarąją situaciją rajono taryboje, kai krachą patyrė senoji valdančioji dauguma ir buvo suformuota nauja
Už kelis dubenis marti sugriebs kaimynės turtą?
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Žmonės

Uždainuoti rengėsi kone visą gyvenimą (nuotraukos) (1)

Per karantiną panevėžietė slaugytoja prikaupė drąsos ir eteryje prabilo savos kūrybos daina. Įdomiausia, kad medikės niekas nemokė muzikos, ji pati visko mokėsi tyliai ir kantriai – dabar groja net šešiais instrumentais, o dainų turi prikūrusi tiek, kad nebežino, ar turės laiko visas pati sudainuoti. plačiau»

Visai ne lėliukai, gal tik apuokėliai (nuotraukos)

Mažybinė Leliuko pavardė berniukui, trokštančiam būti vyru, vaikystėje daug nuoskaudų atnešė, o štai mergaitei Lelytei sutiktieji tik komplimentus žerdavo. Bet jei visi žinotų, kad šita pavardė greičiausiai yra kilusi visai ne iš malonybinio kūdikio apibūdinimo, o iš plėšraus paukščio apuokėlio, tai gal ir visai išsižiotų. plačiau»

Maistu apdalija penktadalį Pušaloto (nuotraukos)

Pušalote veikia gausus savanorių būrys. Maistu jie aprūpina 100 žmonių, dargi nepamiršta vienišųjų – jiems skiria daugiau dėmesio, išklauso, pabendrauja. Jei viskas gerai klosis, miestelyje galbūt atsiras ir maisto gamybos įmonėlė, o gal net ir labdaros valgyklėlė. plačiau»

Ekstremalų matė ir už save didesnių (nuotraukos)

Tris žemynus kemperiu jau aplankę panevėžiečiai Audrius ir Alma Sutkai nekantrauja, kada galės vėl leistis į kelionę ir lankyti pasaulio stebuklus. O kol kas prisiminimuose – paslaugūs ir nuoširdūs žmonės Kolumbijoje ir Meksikoje, klykaujantys pingvinai Antarktidoje – žemyne, kur koją teįkėlęs mažiau nei procentas žmonijos. plačiau»

Skylė mamos suknioje buvo visko pradžia (nuotraukos)

Sunku patikėti, kad siuvėja pasiūtų dailiai gulintį apdarą nė karto jo nepamatavusi. Pasirodo, Panevėžyje yra tokia talentinga specialistė. Ji pati kuria modelius, siuva tiražuotus ir vienetinius drabužius, o juos klientės graibstyte graibsto. Gal mažas verslas išaugs į tikrus mados namus? Toks klausimas jau nebeatrodo iš fantastikos srities. plačiau»

Veterinaras Šeškas gydo vištas ir šeškus (nuotraukos) (2)

Karantinas koreguoja ir veterinarų darbą. Keturkojų šeimininkai atakuoja kliniką nerimo skambučiais, tikina, kad jų augintinis užsikrėtė koronavirusu. Bet iš tiesų klinikoje daugėja kitokių pacientų – persiėdusių, mat vis rečiau jie išleidžiami į lauką išsilakstyti. Apie tai mums pasakojo puikų humoro jausmą turintis veterinarijos gydytojas. plačiau»

Atsitiesė tik padedamas nuoširdaus vienuolio (nuotraukos) (1)

Sveikatos bei finansinių negandų pakirstas, didžiulį ūkį praradęs pasvalietis ūkininkas prisiminė vaikystės pomėgį fotografuoti ir per jį atgavo gyvenimo džiaugsmą. Tačiau tai nebūtų įvykę, jei ne atkaklios žinomo vietos kunigo egzorcisto pastangos užmegzti ryšį su kenčiančiu žmogumi ir padėti jam. plačiau»

Nemirtų nuo bado ir visai uždaryti (nuotraukos)

Į kaimą persikrausčiusius miestiečius ūkininkauti mokė ne kokie nors teoriniai vadovėliai, o bitės. Rainųjų darbštuolių dėka atsirado vaistinių augalų plantacijos ir gausiai vešantys daržai bei sodai. Dabar šeima į miestą nė nesidairo, net sugriežtinus karantiną tiek, kad iš namų kojos negalėtų iškelti, išsiverstų iš pačių užsiaugintų gėrybių. plačiau»

Paryžių užkariavo tarsi vienu ypu (nuotraukos)

Asmeninė dainininko Kastyčio Kerbedžio vizažistė yra dirbusi su daugybe žvaigždžių, tarp jų ir dizaineriu Juozu Statkevičiumi. Taip pat ji ilgą laiką vadovavo „Eurovizijos“ makiažo komandai. Garsenybių kaprizų ji teigia nepajutusi, užtat emigrantų – ir dar kaip! O viskas prasidėjo nuo to, kai ji, jaunoji kirpėja, paniškai ėmė bijoti žirklių. plačiau»

Negaila nei laiko, nei pinigų, kad tik būtų džiaugsmo (nuotraukos) (1)

Niekuo neypatingas kaimas kartą per metus sutraukia šimtus žmonių. To priežastis – vienas nagingas vyras, savo vaikų džiaugsmui prieš dešimtmetį girliandomis išdabinęs kiemą ir kasmet tai darantis vis gausiau ir gausiau. O visokiais šviečiančiais personažais nusėta valda žmones traukia kaip stebuklas. plačiau»

Į vienuolės kelią stumtelėjo motina (nuotraukos)

Vienuolė Leonora Kasiulytė paistalais vadina svarstymus, kad vienuolės, nepažinusios kūniškos meilės, yra nelaimingos. „Aš kaip tik esu ypač laiminga jos nepažinusi. O kiek man teko guosti pasauliečių moterų, kurioms toji meilė tapo atgrasi!“ – plačiai šypsosi vienuolė. plačiau»

Karūnos laimėtoja neprašo lankstytis (nuotraukos) (1)

Šių metų „Auksine mama“ karūnuota panevėžietė nustebino ne tik grožiu, elegancija, bet ir išmintimi. Auklėdama savo vaikus, ji pirmiausia juos mokė atvirumo, mat jei žinosi, kas mažoje širdelėje darosi, galėsi tinkamai patarti ir teisinga linkme nukreipti. plačiau»

Prostitučių istorijų pabaiga – visokia

Atsigauti nuo patirtų kančių bei stotis ant kojų šiuo metu Panevėžio apskrityje padedama daugiau nei 30-čiai jaunų moterų ir vyrų, buvusių parduotų teikti seksualines paslaugas, vogti, elgetauti. Paprastai šių aukų likimą nulemia sunki vaikystė, skurdas. Parsiduodančios jaunos mergaitės dažnai net nesijaučia aukomis, o vyrai sugniuždomi ilgam. plačiau»

Klebonui praverčia kariuomenės tvarka (nuotraukos)

Naujasis Vabalninko parapijos klebonas dar prieš paskelbiant antrą karantiną griežtai kontroliavo, kad visur būtų laikomasi epidemiologų nurodymų. Tikintieji kartais replikuodavo, kad jam jau geriau kariškiu būti. Ir pataikydavo kaip į akį – karo kapelionu būdamas kunigas gelbėjo sielas net Afganistane. plačiau»

Samanomis apaugusi mašina – brangenybė (nuotraukos) (1)

Restauravęs seną zaporožietį ir jo stogą papuošęs žaisline seniena bei su tokiu transportu išriedėjęs į šalies magistrales, paprastas kaimo gyventojas tapo interneto sensacija. Jį žmonės kelyje stabdo vien tam, kad šalia nusifotografuotų. O štai Biržai nagingą vyrą gal iš pavydo išvarė iš miesto šventės parado. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.