Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs sąjūdietis mano, kad tie, kurie Laisvės gynėjų dieną įsisega į atlapus neužmirštuolės žiedą, – tiesiog tyčiojasi iš žuvusiųjų už Lietuvos laisvę

Žmonės

Garbės sargybinio anūkas (nuotraukos) (1)

Viso Panevėžio regiono viešąja tvarka, areštine, ginklų laikymu ir nusikaltimų prevencija rūpinasi prezidento Antano Smetonos garbės sargybinio anūkas Vytautas Vinslovas. Šių dienų realybė tokia, kad šalia rimtų dalykų jam tenka aiškintis ir dėl ateivių puolimo, paslaptingų dujų atakų bei kandančių blusų. plačiau»

Akla meilė nutiesė takus į tragediją (1)

Motina nebeišlaikė, kai daug metų, anot jos, su aferiste ir apgavike gyvenęs jos sūnus pakėlė prieš save ranką. Visos bėdos prasidėjusios nuo tada, kai jaunas vyras puolęs beširdės blondinės glėbin. plačiau»

Orchidėja – juoda? (nuotraukos) (6)

Amūro strėlės gali giliai sužeisti ir sulaukus brandaus amžiaus. Bet kuo giliau jos sminga, tuo gilesnius randus ir didesnį kartėlį palieka. Ši istorija – apie du žmones, kurių draugystė iš pradžių buvo tarsi pasaka, bet išsisklaidžius romantikai ir neišsipildžius lūkesčiams virto tikra drama. plačiau»

Rokiškį garsinančios seserys vaikystėje jautėsi nuskriaustos

Paryžiuje įsikūrusi smuikininkė Justina Zajančauskaitė ir jos sesuo, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei M.K.Čiurlionio menų mokykloje dirbanti pianistė Simona Zajančauskaitė, nesuka galvos, kuo apsirengti. Muzikantės eina koncertuoti vilkėdamos Rokiškyje gyvenančios savo mamos Virginijos Žuklytės pasiūtus drabužius, nes tai – sėkmę nešantis talismanas. plačiau»

Į naujus metus – sveikas ir be vaistų

Pamatęs svarstyklių rodmenis, artėjančius prie 120 kilogramų, Rokiškio rajono tarybos narys, tvarkietis Vilius Pliuškis sau pasakė: „To tai jau nebus.“ Politikas tesėjo sau duotą žodį ir numetė apie 16 kilogramų, o tada pamiršo ir kelią pas medikus bei vaistininkus. plačiau»

Šiurpieji rugpjūčiai

Mistiški ir siaubingi sutapimai ne kartą buvo užgriuvę rokiškiečio politiko pečius – vaikystėje brolio, jaunystėje tėvų žūtys, paskui senelių mirtys viena po kitos... Apie šermenis jis jau išmanė viską... Kiek per anksti dabar teko ir savo sveikata rūpintis, pačiam spręsti, ar jau leistis vežamam į operacinę, ar dar ne. plačiau»

Iš pragaro – į šviesą (nuotraukos) (10)

Daugiau nei 20 metų klaikaus gyvenimo juodoje pragaro skylėje: gėrimas, kalėjimas, tapymas, vėl gėrimas... Vieną dieną pasakė sau, kad gana. Ir tada prasidėjo ne valkatos, o dailininko gyvenimas. Gyvenimas, ką tik atnešęs taip ilgai lauktus pasaulinio pripažinimo laurus. Tik artimųjų meilės nesugrąžinęs. plačiau»

Pasaulio plaukimo čempionui močiutė padus kutena (nuotraukos)

Naująja auksine plaukimo žvaigžde tapęs panevėžietis Simonas Bilis baseine lenktyniaudamas galbūt ir nejaučia, kad jam kas kutentų padus, bet tėvai tiki – vaikino talentą lėmė genai, perimti turbūt ir iš senelės, šalies čempionės Aldonos Lasytės-Navasaitienės. Lemtingų apsisprendimų akimirkomis šeima irgi buvo ne paskutinėje vietoje. plačiau»

Idėja – nuo liežuvio galo (nuotraukos)

Bendraklasės rokiškietės – viena tiksliukė, kita menininkė – į matematiką pažvelgė vaikišku žvilgsniu ir išleido knygą „Jei Mėnulis būtų Nulis“. Šioje knygoje skaičiukai charakteriais atspindi tėvus ir pažįstamus, o protinga lyg Einšteinas Devynetukė – vienos iš merginų atspindys. plačiau»

Paskui pensininką velkasi marga bėdų uodega (nuotraukos)

„Sulindau į peklą“, – aimanuoja panevėžietis, didžiumą savo gyvenimo laiko paskyręs bylinėjimuisi. Teismų slenksčius jis mina dėl įvairiausių dalykų: skyrybų, turto dalybų, psichinės sveikatos būklės, europinės paramos už įveistą mišką, būsto remonto... Bet Temidės sprendimai jį dažniausiai nuvilia. plačiau»

Vyskupo vizitas – bėda? (nuotraukos) (3)

Bene vienas įspūdingiausių šių metų Aukštaitijos sostinės įvykių – prieš keturis mėnesius surengta naujo Panevėžio vyskupo pasveikinimo ceremonija. Laikas bėga greit, tad gal jau pats metas paklausti jauniausio šalies vyskupo Genadijaus Lino Vodopjanovo, kaip jam sekasi tvarkytis apie 400 tūkstančių gyventojų turinčioje Panevėžio vyskupijoje? plačiau»

Žalvario žiedais nesujungė (nuotraukos) (2)

Anglijoje gyvenančios ir kino pasaulyje sparčiai karjeros laiptais kopiančios panevėžietės visažistės ryšys su gimtais namais Panevėžyje labai stiprus. Už puikius kūrybinius darbus prodiuserių vertinama lietuvaitė vis dar kreipiasi patarimų į tėvus, o į naujai įsigytus namus Bristolyje nori perkelti bent dalį aplinkos, kurioje užaugo. plačiau»

Simpatija – toji, kuri dalgį ant pečių nešioja

Atominės elektrinės avarija Černobylyje paliko panevėžiečio širdyje gilius randus. Juos gydydamas vaistais ir alkoholiu vyriškis pateko į valdiškus namus, o ten jau susiėmė, pritapo, apsiprato. Bet nuvykus iki savos sodybos kaime jam vis viena širdį spaudžia. plačiau»

Lėlininkas pasistatė auksinį tualetą (nuotraukos) (2)

Pakaušių kaime apsigyvenusį viengungį lėlininką Antaną Markuckį vietiniai ėmė pravardžiuoti Pakaušiu, nes jis pats dėl to labai pasistengė. Greit prie jo kiemo vartų bus iškabintas ir nepageidaujamų svečių sąrašas su viltimi, kad jie kada nors čia pasibels. plačiau»

Kunigas atvėrė širdį (nuotraukos) (2)

Per atlaidus pakvietė į traukinį, pastatė paminklą negimusiems kūdikiams, į šventorių pašventinti įleido šunis ir kates, Senvagę pavertė žvakių šviesa mirgančiu Kryžiaus keliu, o dabar dar rengiasi šalia centrinių bažnyčios durų įrengti vaikų žaidimo aikšteles – tai tik keli darbai, kuriais stebina penkti metai Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje klebonaujantis jaunimo ypač mėgstamas ir gausybę neįtikėčiausių idėjų turintis Romualdas Zdanys. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.