Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Laikinasis Panevėžio meras atšovė, kodėl nušalintojo mero nesiruošia pasodinti į jam dabar tinkamą paprasto tarybos nario vietą

Žmonės

Du Onos vyrai (nuotraukos) (4)

Nejaugi vargų karuselė – kažkieno iš aukščiau nulemta dalia? Kur žmogaus gerumo ir kantrybės ribos? Kokio dydžio turi būti moters širdis, kad ant savo pečių temptų daugiau nei paprastas žmogus pakelia? Į šiuos klausimus atsakymų ieškojome kalbėdami su keisto likimo moterimi iš vieno Aukštaitijos kaimo. plačiau»

Merui namuose uždrausta kurti krosnį (nuotraukos)

Rokiškio rajono meras 55 metų Antanas Vagonis su 10 metų jaunesne žmona Inga Vagone gyvena niekuo neišsiskiriančioje miesto gatvėje, neišsiskiriančiame name. Tačiau iš kitų politikų jis išsiskiria toli gražu ne kiekvienam priimtinu humoro jausmu. Na, o jo žmona prisipažįsta netgi ištarusi baisius žodžius: „Tu žiaurus!“ plačiau»

Neduok Dieve, kokie ledai! (nuotraukos) (3)

Dviejų rokiškėnų brolių mažame cechelyje verdami keisčiausių skonių ledai jau tapo miesto legenda, jų ragauti smalsuoliai atvyksta net autobusais. O viskas prasidėjo nuo sugedusio Rokiškio sūrinės ledų gamybos aparato ir itin smalsaus, fantazijų ir svajonių nebijančio gainiotis jauno vaikino. plačiau»

Išlauktoji romantika balkone, tarp pomidorų (nuotraukos)

Kaime gimę ir užaugę sutuoktiniai rado būdą pasislėpti nuo svetimų akių – balkone, loveliuose, auginti pomidorus. Tarp žaliuojančių augalų ir naktį spindinčių žibintų jiedu ramiai, niekieno nematomi, aptardavo, kaip sekėsi praėjusi diena. Šiemet derlius itin džiuginantis, galbūt tai grąža už įveiktas bėdas? plačiau»

Vienas ledynuose (nuotraukos) (3)

Ar lengva į viršūnę kopti vienam? Gal tik psichologiškai. Jeigu negalvoji apie tai, kas gali nutikti, jeigu turi patirties ir sveiko proto, galima bandyti. Tačiau reikia įspėti – pakartoti šio triuko nepasitarus su patyrusiais alpinistais nevertėtų. plačiau»

Černobylio „pramoga“ (nuotraukos) (2)

Kam Černobylis – žmonijos susinaikinimo, sovietų žlugimo simbolis, o kam – kvapą gniaužiančių ekskursijų objektas, nešantis didelius pinigus verslininkams. Vis dėlto, panevėžiečio keliautojo įsitikinimu, po dvigubu sarkofagu snaudžiantį atominės elektrinės reaktorių, kitas baisybes reikia pamatyti pirmiausia tam, kad suvoktum viso to pragaištingumą. plačiau»

Perdegė nuo streso (nuotraukos) (1)

Kasdien sukiesi karščiausių naujienų centre, kai per tavo rankas eina politiniai ir kriminaliniai įvykiai, linksmos ir liūdnos naujienos, ir staiga šast – užtrenki visai tai baisiai nervingai įtampai duris, atsisakai karjeros ir imi į rankas teptuką. Jaunas panevėžietis taip ir pasielgė – išėjo ieškoti Dievo ir savęs. Ir šeimos. plačiau»

Vengė šlykščiai besikeikiančių tautiečių (nuotraukos) (1)

Įdomesnio gyvenimo ir geresnio uždarbio paieškos išsvajotame užsienyje panevėžietei laimės neatnešė. Labiausiai šiurpino gyvenimas tarp tautiečių – juos ji atpažindavo pagal iš tolo girdimus visų atspalvių keiksmažodžius. Šiukšlių fabrikuose dirbti jiems būdavo „ne markė“, tad grįžę į gimtinę atostogų daugelis apsimesdavo verslininkais. plačiau»

Tarsi negyveno (nuotraukos) (3)

Norvegijoje prižiūrėdama sunkius ligonius diplomuota slaugytoja greit perprato tenykščius darbo metodus, išmoko maloniai šypsotis ir įtikti net patiems aikštingiausiems pacientams. Dar, gal mums ir keista, ji priprato ramiai žiūrėti į mirtį. Teko susitaikyti ir su tokia nuostata, kad mirštančiojo nereikia gaivinti. plačiau»

Glaudė ir svetimus (nuotraukos)

Praėjus mėnesiui po biržiečių Rūtos ir Virginijaus Berlinskų vestuvių, vyras sunerimo: „O kada bus vaikas?“ Ir jis greit išgirdo viltingą naujieną. Džiaugsmo buvo per akis ir laukiant antro vaiko. Sužinojęs apie trečią, tėvas susirūpino, kaip šeimą reikės išlaikyti. Bet visko pakako ir ketvirtam – „X faktoriaus“ dalyviui Danui, ir net svetimiems vaikams. plačiau»

Lemtingas nutikimas kelyje (nuotraukos)

Garsios partizanų Slučkų giminės palikuonei kabintis į gyvenimą buvo sudėtinga, nuolat jautė kagėbistų kvėpavimą į nugarą. Tačiau atkakli moteris pasiekė, ko nori, nors niekas netikėjo, kad ji po visokių išbandymų įsikabins į mediciną. O per pusšimtį metų darbo gydytoja patyrė visko, tad nesibaimina pasakoti ir apie mediciną apraizgiusį kyšių voratinklį. plačiau»

Į iškvietimą – su daina (nuotraukos) (2)

Jaunutės Reagavimo būrio patrulės kasdienybė: girtuokliai, mušeikos, savižudžiai ir avarijos. Ji iš tų, kurių pažeidėjai nemėgsta, bjauriomis vadina. Bet vieną silpnybę pareigūnė turi, nors apie ją net ir ne visi kolegos žinojo. Tik kai išvydo televizijos ekrane – žado neteko. plačiau»

Numetęs akmenį, nusimetė ir sunkumus (nuotraukos)

Jaunas panevėžietis šias Velykas sutiks kitaip nei anksčiau – be vėjavaikiškų minčių, susidėliojęs gyvenimo prioritetus. Neseniai įveiktame per tūkstančio kilometrų piligrimystės žygyje jis tiesiogiai patyrė, kad gyvenime galima gauti ir vyno, ir vandens, ir galbūt jų abiejų simboliškai žmogui reikia. plačiau»

Sekė slapta kamera (nuotraukos) (2)

Savą „graborės“ verslą turėjusi vabalninkietė iki pensijos likus keleriems metams jo neteko. Veikli moteris nesitaikė su bedarbės dalia: susikrovė lagaminą ir išvyko į užsienį dirbti aukle lietuvių emigrantų šeimose, o ten patyrė ir baisių akibrokštų. Kartą iš Ispanijoje esančių keistų rūmų jai teko bėgti jau po savaitės. plačiau»

Už akių šviesą ir išbara (4)

Akis operuojantis chirurgas negali nė milimetru suklysti. Kaip jaunam specialistui įgauti įgūdžių, jei nėra su kuo praktikuotis, o taip norisi į rankas imti skalpelį? Panevėžietis oftalmologas Eugenijus Žvykas buvo atkaklus – ne tik kantriai sekiojo paskui patyrusius kolegas, bet ir rado pritrenkiantį būdą, kaip mokytis susiūti sužeistą akies obuolį. Dabar gabus medikas pacientams jau grąžina regėjimą. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.