Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Seimo narys valstiečių atstovas liberalume regi nacistinį pradą

Žmonės

Lėlės be veido – iš kitokios vaikystės (nuotraukos)

Gyvūnų mylėtoja vaikystėje augo be lėlių, dirbo ūkiškus darbus su vyrais ir dešimt metų nematė motinos, o kai abi susitiko, tai atrodė svetimesnė nei turėtų būti. Dabar jauna moteris savo šeimai kuria gyvenimą: su meile, laisve, gyvūnais ir linksmais bei liūdnais nutikimais. plačiau»

Pasvalietė verslininkė niekada nesijautė ponia

Sėkmės lydima moterimi vadinama žinoma pasvalietė verslininkė gerai žino tos sėkmės kainą. Moteriai teko išgyventi vyro netektį, gelbėti įmonę nuo bankroto, nepalūžti kitomis sunkiomis akimirkomis. O antrą kartą ištekėti ji neturėjo laiko, be to, ir namų vartai visad buvę užrakinti. plačiau»

Sunkiai pratinosi prie ramybės (papildyta)

Profesionali dailininkė, vaikų knygų iliustruotoja pabėgo iš didmiesčio ir pasislėpė kaime Panevėžio rajone. Ji kuria papuošalus, kad užsidirbtų duonai, o sukurtus piešinius krauna į stalčius. Tuose piešiniuose ji pasakoja apie save. plačiau»

Nenumetama tėvo kupra (nuotraukos) (1)

Panevėžys puikiai pažinojo garsiąją varguolių užtarėją gydytoją Marytę Zabulionienę. Tačiau ar ji būtų atlaikiusi tokią didžiulę labdaringos veiklos naštą, jei ne kuklusis vyras Sigitas? O ir dabar, kai puikioji moteris jau ilsisi kape, jam tenka perimti ir jos naštą, paremti dukrą jos veikloje toliau rūpinantis gyvenimo nuskriaustaisiais, na, ir rasti gerą žodį trims jau užaugusioms atžaloms. plačiau»

Emigracijoj pražūtų (nuotraukos)

Kaime pasistatęs ekologinį rąstų namą panevėžietis nuo jo nebegali ilgėliau nutolti – namas traukia atgal lyg magnetas. Kažkada tėškęs rusams, kad be jų naftos ir kitų gėrybių lietuviai tikrai nepražus – turi molio ir žies puodus, dabar gi pats iš to ir gyvena. plačiau»

Tarp daugybės vardų galėjo ir pasislėpti (nuotraukos)

Įprastai žmogų per gyvenimą lydi vienas ar du vardai, o menininkė nuo Kupiškio krašto buvo šaukiama tiek vardų, kad jiems suskaičiuoti neužtenka abiejų rankų pirštų. Užtat ne savo, o krikštasūnio vardą – Gaudenis – ji įaudė savo kūrinyje. plačiau»

Vizijos pildėsi tik prisikėlus

Išgarsėjęs bemaž tiksliomis krepšinio rezultatų prognozėmis, panevėžietis aukso kalnų nesusikrovė, tik įklimpo į priklausomybę nuo azartinių lošimų. Prieš tai iš alkoholizmo išsikapstęs vyras nepasidavė ir šį kartą, o išsikapstęs tapo būrėju. „Visos bėdos ir ligos – iš vaikystės, iš nepatirtos tėvų meilės“, – dabar paaiškina „Panevėžio krašto“ pašnekovas. plačiau»

Subatietė savo testamentu pribloškė net vietinį kleboną (nuotraukos)

Organų donorystė šių dienų visuomenei jau įprastas dalykas, o žmogus, moksliniams tyrimams ir medicinos studijoms sumanęs paaukoti savo kūną, – dar vis sensacija ne tik paprastoms moteriškėms, bet ir kunigui. Ypač, jei taip nusprendžia mažo miestelio gyventoja. plačiau»

Dvarininkė dar nededa šaukšto (nuotraukos) (2)

Gimti bajoraite – tai dar nereiškia gimti su sėkmės marškinėliais ir medaus šaukštu burnoje. Auklių prižiūrėta ir guvernančių mokyta Raguvėlės dvaro paveldėtoja Alvilina Rimševičienė vėliau gyveno bunkeryje, o ieškodama asmeninės laimės pergyveno net kelias santuokas. Nesiilsi ir dabar: užauginusi vaikus dar prisiėmė ir dvi globotines. plačiau»

Krovininio mopedo net mylimai žmonai neduotų (nuotraukos) (2)

Sumanęs restauruoti senutėlį triratį krovininį mopedą raguvėlietis nė pats nepajuto, kaip visą miestelį įtraukė į savotišką žygį praeitin. Už tai jis dėkingas ir savo moteriai, mat ši, ne taip, kaip daugelis kitų, – geležų krūvos savose valdose nesibaido. plačiau»

Į laimę – žaizdotomis kojomis (nuotraukos) (3)

Brandaus amžiaus agronomė iš Biržų metė mėgstamą darbą tik tam, kad pėsčiomis galėtų leistis į ilgas piligrimines keliones. 12 tūkstančių kilometrų nukulniavusi moteris jau nebekelia sau sudėtingų klausimų – į juos atsakymai atėjo ir po tikro, negailestingo viesulo Pirėnų kalnuose. plačiau»

Pomėgio taku – į savo verslą (1)

Jauno panevėžiečio pomėgis prikelti naujam gyvenimui senutėlius automobilius išaugo į verslą. Panevėžietis įkūrė automobilių gedimų diagnostikos laboratoriją ant ratų. Jam bemaž nepasitaiko atvejų, kai norėtų klientui duoti patarimą savo dėdės žodžiais: „Jeigu jūsų automobilis būtų arklys, patarčiau nušauti.“ plačiau»

Moteris įkvėptų romanui (4)

Daug metų rašantis tik gyvenimo juodraštį panevėžietis tikina rasiąs jėgų viską pradėti iš naujo ir nebetempti paskui save bėdų uodegos. „Jei patekčiau į geros moters rankas, iš manęs dar šis tas išeitų“, – šypsosi klaidžių nuotykių keliuose humoro nepraradęs vyras. plačiau»

Už malonumą fotografuoti dėkingas žmonai (nuotraukos) (2)

Išvydę pasvaliečio fotografo nuotraukas internete aikčioja iš nuostabos ne tik to krašto žmonės, socialinio tinklo gerbėjai. Anksčiau tik savo malonumui fotografavęs vyras per trumpą laiką tapo ne vieno konkurso nugalėtoju bei sulaukė siūlymų laisvalaikio malonumą paversti verslu. plačiau»

Kantrybė tik murkdė (nuotraukos) (6)

Kadaise už alpinisto ištekėjusiai moteriai atrodė, kad geriausias charakterio bruožas yra kantrybė. Prireikė daugybės metų, kol ji suprato, jog šito prašyti krintančios žvaigždės geriau nereikia. Jei nebūtų taip kantriai šeimyninio gyvenimo negandas kentėjusi, gal gyvenimas ne tiek daug siaubingo skausmo būtų atnešęs. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.