Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų meras purtėsi nuo klausimų apie apleistą ir tragediją pritraukusį buvusios gelžbetoninių konstrukcijų gamyklos pastatą

Žmonės

Viena – kaip prezidentė (nuotraukos) (5)

Iškalba ir dailiu raštu garsėjanti naujamiestietė niekad nebuvo ištekėjusi. Ne todėl, kad vyrų dėmesio trūko ar gerų jaunikių nebuvo, o kad laikėsi nuostatos nekurti šeimos su kitataučiu. Dabar draugės, amžinai dejuojančios dėl savų sutuoktinių ydų, jai net pavydi tokios tvirtybės. plačiau»

Mačernių giminės genai (nuotraukos) (4)

Mažai kas žinojo, kad „Ekrane“ gaminti kineskopai buvo tik priedanga. Karines gamyklos paslaptis žinojo saujelė žmonių, o vienas iš tokių – Zenonas Mačernis. Anuomet vyras užsigrūdino, tad dabar, artėdamas prie savo šimtmečio jubiliejaus, dar suskubo nukeliauti ir į Paryžių. plačiau»

Debesų ganytojai

Meteorologus keičia automatinė ir kompiuterinė technika, tačiau modernios technologijos gali ne viską, vis dar reikia ir žmogaus veiklos, pavyzdžiui, stebėti, kaip skleidžiasi kiaulpienė, ar nuklampojus į miško gilumą pamatuoti sniego dangos storį. Bet kad to sniego jau kelinta žiema beveik nė kvapo... plačiau»

Tobula pardavėja (nuotraukos) (19)

Jei ne audringa sutuoktinio reakcija, gražuolė rokiškietė būtų tapusi vienos grožio klinikos reklaminiu veidu. Dabar gi moteris stovi už prekystalio subtilių prekių parduotuvėje ir karališkai aptarnauja klientes, o kartais net ir jų vyrus. Ir kantriai laukia dar vienos likimo staigmenos. plačiau»

Vanagų ožkos iš sodybos išgujo įžūlias žiurkes (nuotraukos) (1)

Po ilgo gyvenimo miestų daugiabučiuose į tėviškės kaimą sugrįžusi sutuoktinių pora dovanų gavo ožką. Kadangi gailėjo raguotosios palikuonių pjauti, dabar turi visą ožkų bandą, kasdien geria sveiką pieną, valgo sūrius ir ant duonos tepasi sniego baltumo sviestą. plačiau»

Du Onos vyrai (nuotraukos) (4)

Nejaugi vargų karuselė – kažkieno iš aukščiau nulemta dalia? Kur žmogaus gerumo ir kantrybės ribos? Kokio dydžio turi būti moters širdis, kad ant savo pečių temptų daugiau nei paprastas žmogus pakelia? Į šiuos klausimus atsakymų ieškojome kalbėdami su keisto likimo moterimi iš vieno Aukštaitijos kaimo. plačiau»

Merui namuose uždrausta kurti krosnį (nuotraukos)

Rokiškio rajono meras 55 metų Antanas Vagonis su 10 metų jaunesne žmona Inga Vagone gyvena niekuo neišsiskiriančioje miesto gatvėje, neišsiskiriančiame name. Tačiau iš kitų politikų jis išsiskiria toli gražu ne kiekvienam priimtinu humoro jausmu. Na, o jo žmona prisipažįsta netgi ištarusi baisius žodžius: „Tu žiaurus!“ plačiau»

Neduok Dieve, kokie ledai! (nuotraukos) (3)

Dviejų rokiškėnų brolių mažame cechelyje verdami keisčiausių skonių ledai jau tapo miesto legenda, jų ragauti smalsuoliai atvyksta net autobusais. O viskas prasidėjo nuo sugedusio Rokiškio sūrinės ledų gamybos aparato ir itin smalsaus, fantazijų ir svajonių nebijančio gainiotis jauno vaikino. plačiau»

Išlauktoji romantika balkone, tarp pomidorų (nuotraukos)

Kaime gimę ir užaugę sutuoktiniai rado būdą pasislėpti nuo svetimų akių – balkone, loveliuose, auginti pomidorus. Tarp žaliuojančių augalų ir naktį spindinčių žibintų jiedu ramiai, niekieno nematomi, aptardavo, kaip sekėsi praėjusi diena. Šiemet derlius itin džiuginantis, galbūt tai grąža už įveiktas bėdas? plačiau»

Vienas ledynuose (nuotraukos) (3)

Ar lengva į viršūnę kopti vienam? Gal tik psichologiškai. Jeigu negalvoji apie tai, kas gali nutikti, jeigu turi patirties ir sveiko proto, galima bandyti. Tačiau reikia įspėti – pakartoti šio triuko nepasitarus su patyrusiais alpinistais nevertėtų. plačiau»

Černobylio „pramoga“ (nuotraukos) (2)

Kam Černobylis – žmonijos susinaikinimo, sovietų žlugimo simbolis, o kam – kvapą gniaužiančių ekskursijų objektas, nešantis didelius pinigus verslininkams. Vis dėlto, panevėžiečio keliautojo įsitikinimu, po dvigubu sarkofagu snaudžiantį atominės elektrinės reaktorių, kitas baisybes reikia pamatyti pirmiausia tam, kad suvoktum viso to pragaištingumą. plačiau»

Perdegė nuo streso (nuotraukos) (1)

Kasdien sukiesi karščiausių naujienų centre, kai per tavo rankas eina politiniai ir kriminaliniai įvykiai, linksmos ir liūdnos naujienos, ir staiga šast – užtrenki visai tai baisiai nervingai įtampai duris, atsisakai karjeros ir imi į rankas teptuką. Jaunas panevėžietis taip ir pasielgė – išėjo ieškoti Dievo ir savęs. Ir šeimos. plačiau»

Vengė šlykščiai besikeikiančių tautiečių (nuotraukos) (1)

Įdomesnio gyvenimo ir geresnio uždarbio paieškos išsvajotame užsienyje panevėžietei laimės neatnešė. Labiausiai šiurpino gyvenimas tarp tautiečių – juos ji atpažindavo pagal iš tolo girdimus visų atspalvių keiksmažodžius. Šiukšlių fabrikuose dirbti jiems būdavo „ne markė“, tad grįžę į gimtinę atostogų daugelis apsimesdavo verslininkais. plačiau»

Tarsi negyveno (nuotraukos) (3)

Norvegijoje prižiūrėdama sunkius ligonius diplomuota slaugytoja greit perprato tenykščius darbo metodus, išmoko maloniai šypsotis ir įtikti net patiems aikštingiausiems pacientams. Dar, gal mums ir keista, ji priprato ramiai žiūrėti į mirtį. Teko susitaikyti ir su tokia nuostata, kad mirštančiojo nereikia gaivinti. plačiau»

Glaudė ir svetimus (nuotraukos) (1)

Praėjus mėnesiui po biržiečių Rūtos ir Virginijaus Berlinskų vestuvių, vyras sunerimo: „O kada bus vaikas?“ Ir jis greit išgirdo viltingą naujieną. Džiaugsmo buvo per akis ir laukiant antro vaiko. Sužinojęs apie trečią, tėvas susirūpino, kaip šeimą reikės išlaikyti. Bet visko pakako ir ketvirtam – „X faktoriaus“ dalyviui Danui, ir net svetimiems vaikams. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.