Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškyje aludę turintis rokiškėnas už sovietinės simbolikos demonstravimą gavo baudą

Sportas

D.Rapšys Universiados čempiono titulą iškovojo rekordiniu greičiu

Plaukikas Danas Rapšys savo medalių kolekciją papildė Universiados auksu. 22 metų panevėžietis pasaulinėse studentų vasaros žaidynėse Taipėjuje antradienį tapo 200 metrų plaukimo laisvu stiliumi čempionu, pagerindamas šios rungties Lietuvos rekordą. plačiau»

Plaukikas D.Rapšys pasipuošė Universiados bronzos medaliu (1)

Vienas geriausių šalies plaukikų 22 metų panevėžietis Danas Rapšys savo trofėjų kolekciją papildė Universiados bronzos medaliu. plačiau»

Biržietis ekstremalas aplenkė varžybų lyderį (papildyta)

Tik ketverius metus sportuojantis ir kylančia žvaigžde vadinamas biržietis Domantas Vaznys, lėkdamas keturračiu motociklu, pranoksta ir patyrusius lenktynininkus. Didžiulės naudos jam davė Europos čempiono Paulo Holmeso pamokos. plačiau»

„Lietkabelio“ krepšininkams atostogos baigėsi – jau pluša stadione (nuotraukos) (1)

Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas saulėtą pirmadienio rytą „Aukštaitijos“ stadione pradėjo pasiruošimą 2017–2018 metų sezonui. plačiau»

Prisijaukinti fortūną padėjo ir tėvų skanduotės (papildyta)

Bronzinį sūnaus finišą Europos jaunių krepšinio čempionate panevėžiečiai Ligija ir Rytis Vaičiūnai su kitų krepšininkų tėvais atšventė Bratislavoje, o per internetą viena varžybas žiūrėjusi biržietė Rita Venskienė po lemiamo mačo taip didžiavosi savo sūnumi, kad net drebėjo iš džiaugsmo. plačiau»

Garsiesiems plaukikams vasara – be baseino

Sveikatingumo klube „Impulsas“ sportuojantys panevėžiečiai praėjusios savaitės vidury galėjo iš arti pamatyti čia besitreniruojančias šalies plaukimo žvaigždes Daną Rapšį ir Andrių Šidlauską. Daugeliui tai buvo labai netikėta. plačiau»

Ralio šventė į Rokiškį galbūt dar sugrįš (papildyta, nuotraukos)

Savaitgalį Rokiškis šurmuliavo lyg per didžiausią miesto šventę – į centrinę Nepriklausomybės aikštę suplūdusios minios žmonių troško išvysti automobilių lenktynių asus. Prie sporto šventės sėkmės prisidėjo ir puikus tarsi pagal užsakymą oras. plačiau»

Vėluojant lėktuvui pamatė, kaip gyveno kitos komandos (papildyta)

Planetos plaukimo čempionate panevėžiečiai dar kartą įsitikino, kad įtampa, atsakomybė labiau pakiša koją patyrusiems nei pradedantiesiems. Jauniausias iš visų Andrius Šidlauskas stulbino netikėtu spurtu, o štai Danas Rapšys labiau džiaugėsi ne rekordais, o tuo, kad pagaliau išvengė visokių sveikatos bėdų. Simonui Biliui geriau pasirodyti sutrukdė mokslai. plačiau»

Čempionas sportbačių ant vinies dar nekabina (papildyta)

Olimpiniu kurčiųjų čempionu antrąkart tapęs panevėžietis krepšininkas Robertas Puzinas nutarė baigti karjerą rinktinėje, o jo komandos draugas Arūnas Kubilius pergalėmis dar nepersisotino. Į Turkiją, kamuojamą politinių ir gamtos kataklizmų, jie vyko be baimės, užtat amerikiečiai išvis neatvyko. plačiau»

„Lietkabelis“ prisiviliojo patyrusį puolėją

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas savo sudėtį sustiprino dar vienu puikiai žinomu vietiniu krepšininku – Simu Jasaičiu, su kuriuo kontraktas pasirašytas vieneriems metams. plačiau»

Plaukikai graibstė aukso medalius

Alytuje vykęs šalies plaukimo čempionatas geriausiems plaukikams buvo paskutinė galimybė pasitikrinti jėgas prieš artėjančias pasaulio pirmenybes, kiti galėjo padidinti savo trofėjų kraitį. plačiau»

K.Maksvytis palieka „Lietkabelį“

Panevėžio „Lietkabelį“ į neregėtas aukštumas iškėlęs ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionu tapęs treneris Kazys Maksvytis palieka klubą. plačiau»

Tėvas ir akmenuotas kalnas padėjo nuskinti pergalę

Pasinaudojęs savo tėvo patarimu, panevėžietis dviratininkas Ignatas Konovalovas atitrūko nuo varžovų ir, kildamas į akmenimis išgrįstą kalną, paliko juos toli už nugaros. plačiau»

Sutramdžiusi štangą aštuonmetė pasipuošė medaliu

Šalies jaunių sporto žaidynių sunkiosios atletikos varžybose Klaipėdoje tarp atletų, sveriančių iki 85 kg, sau lygių neturėjo 16-metis panevėžietis Mindaugas Janulevičius. Čempionas dvikovėje surinko 230 kg (rovimas – 100 kg, stūmimas – 130 kg) ir artimiausią varžovą pranoko net 44 kg. plačiau»

Debiutantai nustebino net savo trenerį

Čekijos mieste Brno vykusiose Europos neįgalaus jaunimo (iki 24 metų) žaidynėse Lietuvos aklųjų sporto federacijos lengvosios atletikos rinktinei atstovavę 18-mečiai panevėžiečiai Rokas Ažubalis ir Simas Devainis pateko tarp prizininkų. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.