Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Už auksinės grandinėlės pasisavinimą teisiama advokatė papuošalą prilygino trintukui

Grožis ir sveikata

Spalis – sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje 2018

Kviečiame aktyviai spalio mėn. stiprinti savo sveikatą Visuomenės sveikatos biuro renginiuose ir partnerių, draugų, bičiulių sveikatos stiprinimo veiklose. PASKAITOS Visuomenės sveikatos biuro salėje (Respublikos g. 68) 2 d. 17.15 va plačiau»

Judrioji savaitė Panevėžyje

Judrioji savaitė Panevėžyje rugsėjo 15–22 d. Visi renginiai nemokami. Rugsėjo 15 d., šeštadienis Jurginų, Pušyno, Gamtininkų g. sankirtoje 12 val. Panevėžio dviračių kroso taurė Rugsėjo 16 d., sekmadienis Senvagėje (nuo „Romantic“ viešbučio) 12 val. Šiaurietiškas ėjimas turintiems sav plačiau»

Renginys „Šypsenų, balionų ir apsikabinimų šventė“

Renginys „Šypsenų, balionų ir apsikabinimų šventė 2018“. Tarptautinei jaunimo dienai paminėti. Rugpjūčio 10 d. 12 val. Laisvės aikštėje. Renginio metu: - stalo žaidimai; - renginio partnerių prizai ir siurprizai; - balionai, linksmos šypsenos ir nuoširdūs apsikabinimai; - keturkojų kompanija. Išsamesnė informacija teikiama telefonu: (8 45) 46 75 06. Renginys „Šypsenų, balionų ir apsikabinimų šventė 2018“. Tarptautinei jaunimo dienai paminėti. Rugpjūčio 10 d. 12 val. Laisvės aikštėje. Renginio metu: - stalo žaidimai; - renginio partnerių prizai ir siurprizai; - ba plačiau»

Žygis „Judėsi – laimėsi“

Š. m. rugpjūčio 4 d. (šeštadienį) 11 val. žygiuosime, važiuosime dviračiu Žydrąja trasa nuo Panevėžio Senvagės iki Berčiūnų pušyno (renkamės prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro paminklo). Jūsų lauks „Afrikietiški būgnai“, geros emocijos, geriamasis vanduo ir sausas davinys. Š. m. rugpjūčio 4 d. (šeštadienį) 11 val. Žygyje kviečiame dalyvauti visus – ir jaunus, ir senjorus, ir šeimomis, ir po vieną. Turintiems šiaurietiško ėjimo lazdas, rekomenduojame eiti su jomis, turintiems dviračius – važiuoti d plačiau»

Net turguje – jokio erzelio (nuotraukos)

Visi pervargę, visi nelaimingi, visi kamuojami įtampos ir nerimo. Kartais tikrai taip atrodo mūsų gyvenimas. Bet ar yra kažkur kitaip? Yra. Yra Cabo Verdėje. plačiau»

Žarnyno infekcija guldo pulkais

Panevėžio regione gerokai padaugėjo susirgimų virusinėmis žarnyno infekcijomis. Apie tai praneša Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamentas. plačiau»

Žuvų aukcione – ir ryklių laimikis (nuotraukos) (1)

Didžiausias įspūdis iš viešnagės Jungtiniuose Arabų Emyratuose – vietinis žuvų turgus ir aukcionas. Apie tai, kad ten – tikra egzotika, pirmiausia išgirdome viešbutyje iš rusų. plačiau»

Kitokia arabiška pasaka (nuotraukos)

Tie, kurie į Jungtinius Arabų Emyratus išvyksta žinodami, kad gyvens penkių žvaigždučių viešbutyje, grįžta su gražiausiais neišdildomais įspūdžiais. Vis dėlto norint geriau pažinti tą visų liaupsinamą rojaus kampelį ir pamatyti tikros egzotikos, geriau pasirinkti skurdžiausią, emigrantų apgyvendintą rajoną ir dar pabendrauti su rusais. plačiau»

Ne liga, o pats žmogus apsunkina gyvenimą (nuotraukos)

Vaikystėje diabetu susirgusiam panevėžiečiui lėtinė liga sutrukdė tik kartą gyvenime, kai jo nepriėmė į barmenus ruošiančią mokyklą. Jaunas vyras gyvena visavertį gyvenimą: sukūrė šeimą, augina dukrą, dirba mėgstamą darbą ir net spėjo paragauti emigranto duonos. plačiau»

Nepatikėsi, bet daigelis prasikala (nuotraukos)

Jei jau kokia egzotiška sala, tai ten – pasaka: visi laimingi, turtingi, betysantys gelsvutėliame paplūdimio smėlyje... Taip, turistai ten išties atrodo kaip išrinktieji, bet vietos žmonėms gyvenimas eina sava, ne tokia ir lengva vaga. plačiau»

Ne karališkai, bet – La Skaloje (nuotraukos)

Daug kas neįsivaizduoja, kad į legendinį La Skalos (La Scala) operos teatrą Milane galima patekti ir ne didžiausiems turčiams. Taip manėme ir mes, dvi senos bičiulės, susiruošusios nuskristi pamatyti garsiosios madų sostinės. plačiau»

Į Milaną – pas Barboros Radvilaitės anytą (nuotraukos)

Skrendame į Milaną – tiesiog po Naujųjų „pagavome“ pigius lėktuvo bilietus po 60 eurų pirmyn atgal. plačiau»

Organizmą alino klastingo kirmino lervos

Daug metų jauna moteris beldėsi į visokių gydytojų duris, tačiau visų atsakymas būdavo vienas: jokios ligos nėra. Galop sostinės specialistai įvardijo diagnozę – echinokokozę ir skyrė gydymą. Medikai teigia, kad ši liga, kurios nereikia painioti su tikruoju kaspinuočiu, jau išgydoma. plačiau»

Sveikuolei kirto tik jaunystės eliksyras (1)

Maisto technologijos specialistė, garsiojo Čičinsko kepsnio bendraautorė jau daug metų gydosi pagal pačios susirinktus liaudies medicinos receptus ir į gydytojus kreipiasi tik didelės bėdos prispirta. Amerikoje ji bandė į protą atvesti ir vieną klaikiai besimaitinančią šeimą, bet nepavyko. plačiau»

Antibiotikų sugeba nusipirkti be recepto

Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų fakultetas atliko anketinę apklausą, kuria siekė išsiaiškinti, ar gyventojai nepasitarę su gydytojais bando gydytis antibiotikais. Juos taip pat domino tai, ką gyventojai žino apie savigydą antibiotikais, kokia informacija naudojasi. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.