Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio dviratininkų trenerė piktinosi kolegos nepasitenkinimu, kad vienas buvęs jo auklėtinis esą buvo engiamas

Grožis ir sveikata

Net turguje – jokio erzelio (nuotraukos)

Visi pervargę, visi nelaimingi, visi kamuojami įtampos ir nerimo. Kartais tikrai taip atrodo mūsų gyvenimas. Bet ar yra kažkur kitaip? Yra. Yra Cabo Verdėje. plačiau»

Žarnyno infekcija guldo pulkais

Panevėžio regione gerokai padaugėjo susirgimų virusinėmis žarnyno infekcijomis. Apie tai praneša Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamentas. plačiau»

Žuvų aukcione – ir ryklių laimikis (nuotraukos) (1)

Didžiausias įspūdis iš viešnagės Jungtiniuose Arabų Emyratuose – vietinis žuvų turgus ir aukcionas. Apie tai, kad ten – tikra egzotika, pirmiausia išgirdome viešbutyje iš rusų. plačiau»

Kitokia arabiška pasaka (nuotraukos)

Tie, kurie į Jungtinius Arabų Emyratus išvyksta žinodami, kad gyvens penkių žvaigždučių viešbutyje, grįžta su gražiausiais neišdildomais įspūdžiais. Vis dėlto norint geriau pažinti tą visų liaupsinamą rojaus kampelį ir pamatyti tikros egzotikos, geriau pasirinkti skurdžiausią, emigrantų apgyvendintą rajoną ir dar pabendrauti su rusais. plačiau»

Ne liga, o pats žmogus apsunkina gyvenimą (nuotraukos)

Vaikystėje diabetu susirgusiam panevėžiečiui lėtinė liga sutrukdė tik kartą gyvenime, kai jo nepriėmė į barmenus ruošiančią mokyklą. Jaunas vyras gyvena visavertį gyvenimą: sukūrė šeimą, augina dukrą, dirba mėgstamą darbą ir net spėjo paragauti emigranto duonos. plačiau»

Nepatikėsi, bet daigelis prasikala (nuotraukos)

Jei jau kokia egzotiška sala, tai ten – pasaka: visi laimingi, turtingi, betysantys gelsvutėliame paplūdimio smėlyje... Taip, turistai ten išties atrodo kaip išrinktieji, bet vietos žmonėms gyvenimas eina sava, ne tokia ir lengva vaga. plačiau»

Ne karališkai, bet – La Skaloje (nuotraukos)

Daug kas neįsivaizduoja, kad į legendinį La Skalos (La Scala) operos teatrą Milane galima patekti ir ne didžiausiems turčiams. Taip manėme ir mes, dvi senos bičiulės, susiruošusios nuskristi pamatyti garsiosios madų sostinės. plačiau»

Į Milaną – pas Barboros Radvilaitės anytą (nuotraukos)

Skrendame į Milaną – tiesiog po Naujųjų „pagavome“ pigius lėktuvo bilietus po 60 eurų pirmyn atgal. plačiau»

Organizmą alino klastingo kirmino lervos

Daug metų jauna moteris beldėsi į visokių gydytojų duris, tačiau visų atsakymas būdavo vienas: jokios ligos nėra. Galop sostinės specialistai įvardijo diagnozę – echinokokozę ir skyrė gydymą. Medikai teigia, kad ši liga, kurios nereikia painioti su tikruoju kaspinuočiu, jau išgydoma. plačiau»

Sveikuolei kirto tik jaunystės eliksyras (1)

Maisto technologijos specialistė, garsiojo Čičinsko kepsnio bendraautorė jau daug metų gydosi pagal pačios susirinktus liaudies medicinos receptus ir į gydytojus kreipiasi tik didelės bėdos prispirta. Amerikoje ji bandė į protą atvesti ir vieną klaikiai besimaitinančią šeimą, bet nepavyko. plačiau»

Antibiotikų sugeba nusipirkti be recepto

Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų fakultetas atliko anketinę apklausą, kuria siekė išsiaiškinti, ar gyventojai nepasitarę su gydytojais bando gydytis antibiotikais. Juos taip pat domino tai, ką gyventojai žino apie savigydą antibiotikais, kokia informacija naudojasi. plačiau»

Kamavo troškulys, bet per ilgai to ženklo nesuprato

Cukraligės požymiai, atrodo, jau puikiai žinomi visiems. Tačiau realiame gyvenime jie dažnai pasireiškia taip keistai ir klastingai, kad ne visada gali suvokti, ką tai reiškia. Jau beveik 20 metų nuo šios ligos kenčianti panevėžietė mano, kad realiai ji sirgo kur kas anksčiau. plačiau»

Atrado savą, nė kiek ne blogesnį piligrimystės kelią (nuotraukos) (1)

Vis pasvajodavusi leistis piligriminėn kelionėn per visą Ispaniją besidriekiančiu Šv. Jokūbo keliu, bet tam niekada neturėjusi lėšų, panevėžietė pensininkė sukūrė dar geresnį planą: nešina geležiniu kryžiumi iš Panevėžio ji pėsčia nužygiavo į Kryžių kalną. plačiau»

Vietoj saulės – ryškūs kilimai (nuotraukos)

Kas jau ne pirmą kartą buvo lietuvių pamėgtoje Atlanto vandenyno saloje Tenerifėje, žino, kad šiaurinėje jos dalyje gali veltui dienų dienas laukti saulės – ji nepasirodys. plačiau»

Gražiausi – baltas ir raudonas (nuotraukos)

Tris dienas Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje veikusią kardelių parodą vainikavo gražiausių šios rūšies gėlių rinkimai. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.