Dembavos kaime šalia Panevėžio praeivis pastebėjo kelio pralaidos vamzdyje įstrigusį šunį. Kelio pralaida buvo įrengta prie vienos įvažos į daugiabučių namų kiemus.
Iš vamzdžio angos kyšojo tik užpakalinės gyvūno kojos ir uodega, galva ir kūnas buvo pačiame vamzdyje – tiek giliai jis buvo įlindęs.
Eiti artyn vyras nesiryžo – bijojo, kad svetimas šuo ginsis ir į ranką suleis dantis. Iškviesti ugniagesiai greitai įstrigėlį iš šitų spąstų ištraukė. O tada vos gyvo vargšo gelbėjimą perėmė gyvūnų prieglaudos „Mažas draugas“ savanoriai.
Šios įstaigos vadovė Anželika Jaškuvienė teigė, kad tai buvo suaugęs mišrūnas. Jis buvo nusilpęs, vos pastovėjo ant kojų ir eidamas mėtėsi į šonus.
Kartu su prieglaudoje savanoriaujančiomis suomėmis ji šunį nuvežė į veterinarijos kliniką. Kraujo tyrimai rodė labai blogą situaciją – inkstų uždegimas jau buvo smarkiai apnuodijęs organizmą.
„Veterinaras suleido vaistus, bandėme šunį gydyti, bet jis neišgyveno“, – apgailestavo gyvūnų globėja.
Kitą dieną šuo nugaišo prieglaudoje.
Žinia apie vargšą šunį gyvūnų globėjai pasidalijo internete, bet savininkai taip ir neatsiliepė.
A.Jaškuvienė spėjo, kad šunį augino vyresni žmonės. Jo antkaklis surištas viela, o taip, pasak jos, dažniausiai daro pensininkai.
Šunį šeimininkai laikė pririštą grandine prie būdos, bet tas greičiausiai nutrūko ir pabėgo.








