Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų „Saulės“ gimnazijos direktorius į profesinės mokyklos vadovus pereina tyliai, tuo daug ką nustebindamas
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Aukštaitijos diena

Kas priviliojo bites vėl grįžti? (nuotraukos)

Pražydus augalijai bičių pulkai jau antrą birželį iš eilės savo buveine pasirinko liūdynietės namo priestatą. Šio fenomeno niekaip neperprantančiai sodybos šeimininkei padėti bandė vietinis bitininkas: žąsies plunksna sušlavęs ant korio ir įdėjęs į dėžutę bites jis parsivežė namo, tačiau nauja vieta bitėms netiko ir jos grįžo atgal. plačiau»

Konteineryje – nudirtų gyvūnų kailiai

Biržiečiai komunalininkai tikrai geros širdies – išvydę atliekų konteineryje krūvą šviežiai nudirtų kailiukų su visomis galvomis, jie iškart pranešė pareigūnams. Tačiau kriminalas nepasitvirtino – kailiukai buvo maistui auginamų triušių, o ne kačių. plačiau»

Mero atakos prieš kontrolierę nepalaikė net saviškiai (4)

Nors Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas visaip menkino jam rakštimi tapusios savivaldybės kontrolierės Vilmos Mažeikienės pernai nuveiktus darbus, tačiau nieko nepešė: dauguma politikų, tarp jų ir penki mero komandos nariai, palaikė kontrolierę. plačiau»

Raguotojo vardas nuslydo nuo liežuvio

Pasvalio politikai gauna etikos sargų nurodymus, kuriais klausimais turėtų nusišalinti per tarybos posėdį. Bet ir tai ne kiekvienas laiku susizgrimba. O vienas konservatorius paprašė viską išdėstyti papunkčiui pagal darbotvarkę – va tuomet jam jau tikrai bus aišku. plačiau»

Virusas griebė jau baigus mokslus

Rimstantis koronavirusas Panevėžio krašte daugiau kaip savaitė nenusinešė nė vienos gyvybės. Trečiadienį anapilin iškeliavo „covidu“ sirgęs per 70 metų panevėžietis, bet jo mirties priežastimi laikoma kita sunki liga. plačiau»

Jauniems ūkininkams be paramos kurti ūkį sudėtingiau

Pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą (KPP) iki liepos 30 dienos galima teikti paraiškas pasinaudoti Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto parama jauniesiems ūkininkams įsikurti. Ja ankstesniais metais pasinaudoję ūkininkai pažymi, kad būtent ši parama lėmė tvirtą pagrindą ūkio plėtrai, modernizavimui ir žemės ūkio veiklų gyvybingumui regionuose. plačiau»

Eidama į kiemą užsideda šalmą (nuotraukos) (2)

Panevėžio centre, prie seno vandentiekio bokšto gyvenantys žmonės jau ne pirmi metai priversti žaisti rusišką ruletę – niekada nežino, ar išėjus į kiemą ant jų nenukris koks dvidešimties kilogramų svorio luitas. Valdžia tik seimūno prispirta paskelbė ekstremaliąją situaciją, bet kas toliau? plačiau»

Klausimai teisme įsiutino šou žvaigždę

Už korupciją teisiamo Kupiškio mero Dainiaus Bardausko byloje parodymus duodamas žinomas šalyje dainininkas Gytis Paškevičius nesuvaldė savo emocijų – paklaustas apie gaunamus honorarus, akimirksniu išliejo visą tulžį. Tačiau šioje byloje nekalbėti apie pinigus, taip pat ir juodus, buvo tiesiog neįmanoma. plačiau»

Ūkininkai dar vis negali įvažiuoti į laukus (nuotraukos) (1)

Pavasario pabaigoje prapliupęs lietus daugeliui Panevėžio krašto ūkininkų pridarė bėdos ir nuostolių. Nepasėti grikiai, žirniai, supuvusi javų sėkla, nenupurkšti nuo kenkėjų pasėliai, klimpstantys traktoriai. Bet ūkininkai kaltina ne tik gamtą. plačiau»

Liudytojai visaip bandė gludinti aštrius mero bylos kampus (3)

Ar gali dėkingas pavaldinys blogai kalbėti apie savo darbdavį merą? Aišku, kad ne. Ar gali savo uždirbtais pinigais mero rinkimų kampaniją paremti? Aišku, kad taip. Tai labai aiškiai buvo juntama ir Panevėžio vadovo Ryčio Račkausko teisme. plačiau»

Už putiniško šmeižto platinimą valstiečiui – paglostymas (2)

Kupiškio valstiečių vedlys Vidmantas Paliulis savo feisbuko paskyroje pasidalijo tekstu, kuriame buvo teigiama, jog „savi šaudė į savus“. Už tai vietos politikai jo net rimčiau nepabarė, o galutinai nuo svarstymo išgelbėjo anksčiau ir pati feisbuke išsišokusi partietė – Etikos komisijos vadovė. plačiau»

Trečią patarėją įskundė anonimas (1)

Kažkas negero vyksta Biržų mero karalystėje, jei jį palieka patarėjai. Ir tikrai ne dėl sunkaus darbo, gal greičiau per lengvo, jei tuo pačiu metu galima ir kitur uždarbiauti. Bent jau taip nutiko su trečiuoju patarėju, netgi nevažinėjusiu į Biržus, o dirbusiu iš Panevėžio. plačiau»

Prastai jautėsi tas, kuriam nustatyta viruso atmaina

Kelios įmonės, kuriose nustatytas koronavirusas, ėmėsi itin griežtų priemonių – viena itin kruopščiai testavo darbuotojus, kita netgi laikinai užsidarė. plačiau»

Ilgai bauginama jau nebepasiduos (10)

Kartu su Kupiškio meru Dainiumi Bardausku už korupciją teisiama Kultūros centro vadovė Jolita Janušonienė nuo pat bylos pradžios prarado ramybę – ir ne tiek dėl reikalų su prokurorais, kiek dėl nesuvokiamos mero rūstybės, nuolatinio psichologinio teroro. Prabilti garsiai ji ryžosi gavusi keistą „dokumentą“. plačiau»

Dėl vieno skiepo atkeliauja net iš Skuodo

Labai pasikeitė situacija ir Panevėžio krašte, kai buvo paskelbtas masinis vakcinavimas. Ne tik skiepytis pasirinkta vakcina plūsta žmonės iš kito šalies krašto, bet ir pasitikrinti mobiliajame punkte, ar nėra užsikrėtę koronavirusu. Biržai čia tikri spartuoliai, bet medikai bijo, kad patrūks. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.