Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų „Saulės“ gimnazijos direktorius į profesinės mokyklos vadovus pereina tyliai, tuo daug ką nustebindamas
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“

Po mėnesio – mūsų su Kęstu brangiausiosios dukros Aistės tuoktuvės. Įvykis kaip įvykis, turėjo kažkada įvykti, anksčiau ar vėliau, per daug nesureikšminu. Užtat Kęstas, kaip tėvas, vaikšto atmetęs pečius, atstatęs krūtinę, galvą aukštyn užvertęs. plačiau»

Užuot iki protektorių patikrinęs, žaltys policininkas liepė netrukdyti eismo

Saulė, smarkiai sušilę orai, pumpurais pasipuošę augalai į gamtą išviliojo visus: jaunus, dar jaunus sieloje, bet amžiumi brandžius ir jau gerokai pagyvenusius. plačiau»

Bronytė man draugė, bet tiesa svarbiau

Prisimenat išminčiaus Aristotelio žodžius: „Platonas man draugas, bet tiesa svarbiau.“ Tai va, Bronytė irgi mano draugė, bet tiesa juk svarbiau. Žinau, kad Bronytė nenorėtų, jog aš išpasakočiau jos širdies reikalus. Bet po jais slypi skaudi tiesa, svarbi mums visoms ir visiems. plačiau»

Rengėsi paskutiniajai, o nesulaukusi papyko

Gražią popietę kaimynė Zita išvirsta iš namo su chalatu, galvą apsivyniojusi frotiniu rankšluosčiu. Ir – tekinom iki vartelių, kur kabo pašto dėžutė. Virst dangtelį, žvilgt vidun – tuščia. Ir vėl bėgte namo. plačiau»

Gal geriau jau man nerasti telefono su prezervatyvu

Būtų kas nors papasakojęs, netikėčiau. Nieku gyvu. Bet tai nutiko man. Ėjau per perėją iš parduotuvės, nešina krepšiais. Ne viena ėjau ta perėja, bet kažkodėl ne kieno kito, o mano akys užkliuvo už gatvės dulkėse gulinčio daikto. plačiau»

Niekada nemanyk, kad išvengsi policijos ir nesulauksi antstolių

Esu iš vaidingos giminės. Santykiai joje nesyk buvo aiškinami kviečiant policiją. Kitaip nepavykus, per teismus buvo dalijamas protėvių palikimas. plačiau»

Paklausęs psichologės patarimo gavo guzų

Visad stebėjausi, kai žmona vyrą per feisbuką sveikina su gimtadieniu, vardadieniu ar sutuoktuvių metinėm. Mano supratimu, tai kažkas nesveiko. Tarsi kasvakar miegamajame nesusitiktų. Niekaip netilpo į galvą: dėl ko tas viešumas? plačiau»

Kosmetikos naudą kartais greičiau perpranta vyrai

Parsisiunčiau internetu kosmetikos. Susigundžiau, nes nebrangi. Kaip dovanėlė buvo įdėta tepamųjų veido kaukių pakuočių. Tokie pusės delno dydžio nepersišviečiantys maišeliai. plačiau»

Jei artėja savaitgalis, geriau atsisakyk gulti į ligoninę

Nenoriu mesti į medikų daržą akmens. Pandemijos metu kai kurie dirba lyg kare, jiems ir fiziškai, ir morališkai sunkiau nei taikos metu. plačiau»

Už kelis dubenis marti sugriebs kaimynės turtą?

Į redakciją skambina 86 metų panevėžietė Stasė su keistu prašymu: nori, kad padėtume sušnipinėti, kas paveldės kaimynės Danės turtą. Baisiai rūpi, nes tas turtas – namas ir apie 30 arų žemės – čia pat, už tvoros. plačiau»

Po visų rekonstrukcijų gal bent Biržams žadėtų šeichų sulauks?

Vieną nelemtą nelaimingą rytą Tėvas Diktatūra savo šeimai pranešė naujieną: „Senelis davė pinigų, trobą rekonstruosime.“ plačiau»

Pavydas ir pagieža neleidžia pajusti kitokių skonių

„Naudingieji“ – lyderė Storulė, Alkoholikas, Prostitutė, Kelių Gaidelis, Motina Gegutė ir Narkomanas – susirinko į neeilinį posėdį. plačiau»

Karantininis marazmas ir man trinktelėjo

Viena panelė feisbuke guodžiasi: „Girdžiu, kaip spintoje verkia suknelės.“ Sakau sau: reikia suklusti ir ištempti ausis. Ir manosios turėtų ašaroti. plačiau»

Už kelių chamą baisiau psichopatas

Prie perėjos iš abiejų pusių dunkso sniego kalnai, gatvė nuo kelkraščio beveik porą metrų apsemta skysta pliurza. Stovim du nepažįstami, du namų ūkiai, laukiam žalio šviesoforo signalo. plačiau»

Kaip manimi rūpinosi labiau nei Anglijos karaliene

Nors man dar pensija tolokai, bet teko patirti vieną operaciją. Tada ir prasidėjo tai, apie ką pasakojant visus ligoninių pacientus nuolat girdžiu, bet išsirinkti, kuo patikėti, man visada būdavo sunku. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.