Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų „Saulės“ gimnazijos direktorius į profesinės mokyklos vadovus pereina tyliai, tuo daug ką nustebindamas
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Pinigai

Ūkininkams: ne tik investicinė parama, bet ir lengvatinės paskolos

Ūkininkai, norintys modernizuoti savo ūkius, nuo gegužės 3 d. iki birželio 30 d. kviečiami teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. plačiau»

Sprendimai sėkmingam būsto pardavimui ar įsigijimui

Ne paslaptis, kad tokie procesai, kaip būsto pardavimas arba įsigijimas yra vieni svarbiausių žingsnių gyvenime. Tad, nieko keista, kodėl būtent šie procesus nuo pat pirmos iki paskutinės akimirkos lydi nemažas jaudulys ir yra tikimąsi, kad bus užtikrinti patys geriausi rezultatai, t.y., būstą pavyks parduoti arba įsigyti greitai, sklandžiai ir patogiai. Na, o, kad šie nors virstų realybe, telieka tik susipažinti su profesionalų siūlomais sprendimais, kurie tikrai padės siekti tikslo. plačiau»

Verslo paskolos – naujos galimybės plėtoti įmonės veiklą

Kiekvienas verslininkas siekia, kad jo įmonė augtų ir būtų sėkminga, tačiau verslo augimas reikalauja naujų investicijų. Kai investicijų nėra, plėtra atidedama geresniems laikams ir taip prarandamos naujos galimybės. plačiau»

Moksleivių stotelės „apaugo pinigais“ (1)

Opozicija paprašė skirti lėšų biudžete ir pastatyti stoteles moksleiviams laukti mokyklos autobuso – kad vaikus užstotų nuo vėjo ir lietaus. Pasvalio rajono valdininkai išėjo suskaičiuoti, kiek iš viso autobusų stotelių mieste yra. Suskaičiavo, nusprendė, kad siūlymas per brangus, ir nutarė kol kas neskirti nė grašio. plačiau»

Pinigų biudžete bus mažiau

Panevėžio rajono taryba patvirtino šiųmetį savivaldybės biudžetą: planuojamos pajamos ir išlaidos – 41 mln. eurų. Šių metų biudžetas už pernykštį mažesnis 2,4 mln. eurų. plačiau»

Valgys tik tai, ką turės

Kupiškio rajono taryba patvirtino šiųmetį biudžetą. Per metus planuojama surinkti 20 mln. 726 tūkst. eurų, arba 1,3 mln. eurų daugiau nei pernai, o išleisti numatoma milijonu daugiau – 21 mln. 805 tūkst. eurų. Skirtumas – tai nepanaudotos praėjusių metų lėšos. plačiau»

Ką daro viešųjų pirkimų specialistas?

Vienu metu CV portaluose ir organizacijų jų interneto puslapių „karjera“ sekcijose galima rasti dešimtis skirtingų laisvų pozicijų, tituluojamų „viešųjų pirkimų specialistas“. Apie viešuosius konkursus ir pirkimus žinome visi. Tačiau ką konkrečiai daro toks specialistas(-ė) ir kuo jie užsiima – ganėtinai sunku suprasti. Daug kas žargonu mini „projektų rašymą“, tačiau šis terminas yra abstraktus ir menkai atsako į klausimą. Kad praskleistume paslapties šydą, pasižiūrėsime į tai, ką savo darbe daro viešųjų pirkimų specialistai. plačiau»

Regėjo tik biudžeto svarstymo imitaciją (1)

Nors ateina sunkūs metai ir Panevėžio biudžetas gali nesurinkti 2 milijonų, valdantieji dėl to nerodė jokio jaudulio. Atvirkščiai, jie neišgirdo net 22 opozicijos siūlomų biudžeto pakeitimų, o kad oponentai posėdyje neįkyrėtų savo kalbomis, surežisavo greitą jų nutraukimą. plačiau»

Internetinio verslo idėjos 2021-iesiems

Priežasčių, kodėl 2021-aisiais verta pradėti internetinį verslą, yra net keletas. Viena iš jų – papildomos pajamos, kurios vėliau gali tapti ir pagrindinėmis. Be to, tokį verslą lengva derinti su kitomis veiklomis. Kita priežastis ir esminis 2020 m. įvykis – pasaulinė pandemija. Jos metu daugybė žmonių neteko darbo ir iki šiol neaišku, kada ši situacija pasikeis. Todėl idėja patiems sau susikurti darbo vietą skamba išties perspektyviai. Remiantis statistikos duomenimis, elektroninės prekybos rinka pastaraisiais metais sparčiai auga – tai rodo didelį internetinio verslo potencialą. Dalinamės veiklomis, kurios 2021-aisiais galėtų tapti jūsų pajamų šaltiniu. plačiau»

„Šiek tiek užstrigę“ – ir dėl teismų

Panevėžio valdantieji perskirstė kelių projektų pinigus. Jie tikino, kad taip gelbėja europines lėšas, tačiau niekaip neatskleidė, kiek dėl tokių pinigų mėtymų reiks pačiai savivaldybei papildomų lėšų pakloti. plačiau»

Vertė dirbti prastovose esančius darbuotojus

Kai kurie Panevėžio verslininkai, dėl karantino išleidę darbuotojus į dalines prastovas, gudravo – vertė juos dirbti kone visą darbo dieną. Kartu verslininkai gavo ir paramą iš valstybės. plačiau»

Lengvatų neduotų tik lošimo verslui

Pasiginčiję Panevėžio politikai nuotoliniame tarybos posėdyje galop bendru sutarimu suteikė mokestines lengvatas miesto verslui, kurio veikla dėl karantino buvo apribota arba uždrausta. plačiau»

Siūlė nebemaitinti siurbėlių naujadarų

Panevėžio politikai nesutarė dėl rekordinio biudžeto lėšų padalijimo. Opozicija siūlė nieko neveikiančią, tik pinigus ryjančią keleivinio transporto įstaigą uždaryti, o dar neveikiančiam ir netgi nepastatytam menų centrui skiriamą sumą sumažinti iki išeitinių kompensacijų įstaigos darbuotojams dydžio. plačiau»

Priminė, kad palaikai kapinių vandenyse guli

Panevėžio politikams ginčijantis dėl rekordinio biudžeto pinigų, opozicija siūlė vyti lauk trumpalaikio asfalto meistrus, mat nutirpus sniegui vasarą naujai išasfaltuotose gatvėse pasimatė brokas, tad daugelį kelių gali tekti tvarkyti iš naujo. plačiau»

Dalinant pinigus prisiminė Karlsoną ir Mažylį

Rokiškio rajono biudžete sudėlioti skaičiai rodo tai, kas politikams atrodo užvis svarbiausia. Nuo atlyginimų iki renginių ir pramogų, lėšų reprezentacijoms. O kiek įkainota gyventojų gyvybė ir sveikata, jei lėšų ligoninės generatoriui niekaip nerandama? plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.