Viena tokių priemonių yra šveitikliai. Juk kūno, veido ar galvos odos šveitimas yra viena svarbiausių grožio ir higienos procedūrų. Tad kuo šie produktai pasižymi, kodėl verta juos naudoti ir kaip pasirinkti?
Palepinkite kūno odą
Daugiausia kalbama apie veido šveitiklius, tačiau ne mažiau svarbi ir kartais nepelnytai užmirštama priemonė yra kūno šveitiklis. Jis taip pat veiksmingai nušveičia negyvas odos ląsteles nuo kūno, todėl oda tampa švelnesnė ir skaistesnė, suminkštėja probleminės vietos, pavyzdžiui, alkūnės. Reguliariai šveičiant kūno odą gerėja jos tekstūra ir tonusas, mažėja bėrimų.
Kūno šveitimas leidžia daug lengviau pasisavinti kitas priemones ir puikiai tinka naudoti po procedūrų. Reguliariai ir tinkamai šveičiant kūną, geriau įsigeria kūno kremai, sviestai ar aliejai. Be to, po tam tikrų depiliacijos būdų mažiau įauginėja plaukeliai, galima lygiau išsitepti savaiminio įdegio priemone. Galiausiai tai gali būti kūną lepinanti ir maloniai nuteikianti procedūra.
Žinoma, šiuo atveju irgi labai svarbu naudoti tinkamą šveitiklį. Kūnui tikrai netiks veidui skirtas šveitiklis. Taip pat, jei siekiate optimalaus rezultato, rankoms ir pėdoms irgi reikėtų naudoti specialiai pritaikytus šveitiklius. Atsižvelkite ir į odos tipą: pavyzdžiui, sausai odai tiks aliejinis, linkusiai į bėrimus – rūgštinis šveitiklis. Suprantama, svarbu rinktis patikimų gamintojų priemones, pavyzdžiui, Mokosh kosmetika.
Veiksminga veido procedūra
Norite pašalinti negyvas veido ir kaklo odos ląsteles ir džiaugtis lygesne, skaistesne, švelnesne oda, švaresnėmis poromis? Visa tai įgyvendinti padės veido šveitimo procedūra, kurią galite puikiausiai atlikti net ir namų sąlygomis.
Reguliariai ir tinkamai nušveičiant veidą, sulėtinamas odos senėjimo procesas, mat ji sparčiau atsinaujina, tampa skaistesnė, elastingesnė, pagerėja odos išvaizda. Šveitimas turi teigiamą įtaką riebiai, į spuogelius linkusiai odai: ji tampa švaresnė ir lygesnė. Pašalinus negyvas odos ląsteles, oda mažiau šerpetoja, sumažėja uždegimų tikimybė, šviesėja pigmentinės dėmės ir randeliai.
Be to, į kruopščiai nušveistą odą žymiai geriau susigeria kitos kosmetikos priemonės, padidėja jų veiksmingumas. Ant tokios odos taip pat gerokai lygiau ir gražiau pavyksta užtepti makiažo priemones.
Žinoma, labai svarbu pasirinkti odai tinkamą šveitiklį. Galima išskirti pagrindinius jų tipus: tai mechaniniai, rūgštiniai ir enziminiai. Mechaniniai šveitikliai būna grubesni, su šveičiamosiomis granulėmis ar „grūdeliais“. Tokius šveitiklius galima naudoti vieną ar du kartus per savaitę, jie itin tiks storesnei odai, kuriai reikalingas intensyvesnis šveitimas. Tačiau jautriai, plonai, taip pat išbertai odai toks šveitiklis visiškai netiks, nes gali dar labiau ją pažeisti ir paaštrinti problemas.
Rūgštiniai šveitikliai paprastai būna su AHA ir (arba) BHA rūgštimis. Jie išvalo odą ir atkemša poras be mechaninio šveitimo, todėl puikiai tiks tiek plonesnei, tiek probleminei odai. Tačiau jautriai odai tokius šveitiklius naudoti reikėtų atsargiai. Rūgštinius šveitiklius galima naudoti maždaug 2–4 kartus per savaitę.
Enziminiai šveitikliai yra patys švelniausi, su fermentais, kurie švelniai tirpdo negyvas ląsteles. Todėl jie puikiai tiks jautriai, dirgstančiai odai. Šie šveitikliai gali būti naudojami 3–4 kartus per savaitę ar netgi dažniau.
Žinoma, naudojant bet kurio tipo veido šveitiklį, būtina atsižvelgti į gamintojo nurodymus ir kruopščiai jų laikytis.
SKL290