Kaip tai vyksta?
Blakstienų priauginimo metu prie Jūsų natūralių blakstienų yra pritvirtinamos dirbtiniai pluošteliai. Tam naudojami specialūs klijai, kurie yra atsparūs aplinkos poveikiui ir padeda blakstienoms išsilaikyti itin ilgą laiką.
Blakstienų priauginimas (Kaune) atliekamas klientei gulint, kad meistrė galėtų lengvai ir patogiai prieiti prie jos veido, o klientė procedūros metu jaustųsi patogiai. Dažniausiai atliekamas pilnas blakstienų priauginimas, tačiau kartais moterys renkasi užpildyti tik akių kampučius.
Blakstienų priauginimo kilmės šalis – Jungtinės Amerikos Valstijos. Būtent čia prasidėjo pirmasis šios grožio procedūros bumas. Tik po to kitų šalių meistrės sekė tendencijas ir taip priauginimas išplito po visą pasaulį iki Lietuvos.
Pliusai ir minusai
Ši procedūra, kaip ir daugelis kitų, turi ir pliusų, ir minusų. Kalbant apie dirbtinių blakstienų pliusus reikėtų paminėti blakstienų dažymą. Tai viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių moterys nusprendžia prisiauginti blakstienas. Daugelis taupo laiką ir nemėgsta kasdien dažyti blakstienų tušu. Be to, blakstienos dažytos tušu dažniau sulimpa, atrodo ne vienodos.
Priaugintos blakstienos leidžia kasdien džiaugtis tobulomis blakstienomis, išryškinti akis. Blakstienos atlaikys bet kokiais atvejais – plaukiojant jūroje, maudantis baseine, einant į soliariumą, sportuojant ar džiaugiantis kitomis pramogomis...
Blakstienų priauginimo procedūra tinka net ir kontaktinius lęšius nešiojančioms moterims.
Visgi, kaip minėta, priauginimas turi ir minusų. Kad ir kokia procedūra būtų puiki ir patogi, deja, bet ji tinka tikrai ne kiekvienai. Pirmiausia turėtumėte sužinoti ar nesate alergiškai blakstienų klijų sudėtinėms dalims.
Šios procedūros negalima darytis toms, kurios turi įvairias akių ligas: blakstienų erkutes, miežį ar kt.
Toms, kurios mėgsta trinti akis, taip pat nerekomenduojama darytis procedūros, nes paprasčiausiai greitai iškrapštysite priaugintus pluoštelius, todėl rezultatas neatlaikys mėnesio.
SKL206