Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys sparnuota fraze apibūdino valstiečių santykius su liberalsąjūdininkais
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Pasaulio centras

Profesorė buvo kaip medus ne tik studentams (nuotraukos)

Per Kūčias gimusi žinoma šalyje literatūrologė Vanda Zaborskaitė Vaškuose praleido tik pirmus dvejus gyvenimo metus, bet trauką gimtajam lizdui nuolat jautė. O kokie pasišnekučiavimai vykdavo jos močiutės namuose! Kartą, kai ji neatvyko, bičiulius persmelkė gėla, kaip trūksta jiems profesorės. Tuomet paskambino telefonu ir taip kalbėjosi. Vėliau profesorę teko palydėti į paskutinę kelionę. plačiau»

Juozas Baltušis atsiprašė Valiusės, nors jai to nereikėjo (nuotraukos, vaizdo reportažas) (1)

Tolyn bėgantis Kupiškio rajono Puponių kaimas už geležinkelio virsta Bukonimis, abu jie rašytojo Juozo Baltušio širdžiai buvo labai brangūs – juk iš čia praleistų metų ir pažinotų žmonių gimė daugybė jo knygų. Rašytojas iš sostinės vis lėkė į mylimą kaimą, brido per pievas dūminėn pirkion, kur gyveno keistuolis Juza. plačiau»

Biblioteką papildė sunkiausia J.Baltušio knyga (nuotraukos)

Pasisakęs prieš Sąjūdį, rašytojas Juozas Baltušis užsitraukė tautos nešlovę. Tačiau kaimas, kuriame jis užaugo, jį tebemyli kaip savą vaiką. Ne tik jo knygų nesunaikino, bet dar ir paminklinį akmenį pastatė. Iš Australijos į tėvo gimtinę jau nepriklausomybės laikais atvykusi rašytojo dukra buvo sukrėsta to dėmesio iki pat širdies gelmių. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.