Vėlų vakarą Panevėžyje, Marijonų gatvės daugiabučiame name, įvykdytas apiplėšimas.
Nepatvirtintais duomenimis, 19 metų vaikiną plėšikai užpuolė trise apie pusę dešimtos vakaro.
Vyriški balsai ir triukšmas bendro naudojimo balkone aidėjo gana garsiai, juos aiškiai turėjo girdėti kiti gyventojai, bet niekas nesureagavo, policijai nepaskambino.
Jauni užpuolikai įbaugino auką mušdami, o tada per jėgą nuo rankos nusegė laikrodį, atėmė banko kortelę ir netgi liepė nusivilkti marškinius.
Plėšikams tikrinant grobį ir kažkiek atsipalaidavus, vaikinas tuo pasinaudojo, išbėgęs į koridorių pasileido laiptais žemyn ir pasiekė kiemą.
Nors trijulė pasileido bėgliui iš paskos, bet jis spėjo surinkti pagalbos numerį ir pranešti apie užpuolimą.
„Kalbėjo uždusęs, šaukė, kad jį vejasi ir grasina nužudyti“, – tvirtino Bendrojo pagalbos centro atstovė Audronė Luneckienė.
Nuskubėję patruliai sučiupo du 20 ir 24 metų jaunuolius, trečias jų bendrininkas sugebėjo dingti tamsiame kieme.
Vyresnis chuliganas į alkoholio matuoklį pripūtė apie 0,5 promilės, kitas buvo blaivus.
Pareiškimą policijai parašęs nukentėjėlis teigė patyręs beveik 400 eurų nuostolį. Nenurodoma, ar jis pažinojo nusikaltėlius.
Panevėžio policijos atstovė Akvilė Aleksejeva neatskleidė tikslios plėšimo vietos, bet patvirtino, kad tai įvyko viename prastos reputacijos bendrabutyje.
Buvusių sovietinių bendrabutinių namų šioje Marijonų gatvėje yra ne vienas.
Esame rašę, kad prieš mėnesį irgi viename tokiame bendrabutyje įvykdytas apiplėšimas. Stipriais spyriais į šipulius suskaldę durų staktą, trys vyrai įsiveržė į 38 metų moters butą, pagrasino užmušti šeimininkę, tad ji iškart parodė, kur laiko santaupas – 2 tūkstančius eurų.
Tuomet užpuolikai nebuvo sugauti, tad dabar aiškinamasi, ar tai ne tie patys nusikaltėliai.








