Šeštadienį Pasvalyje vienas policininkas tarnybą baigė su mėlyne rankoje. Jį sužeidė aršiai nusiteikęs 38 metų vyras.
Incidentas įvyko, kai policija sulaukė iškvietimo į Pasvalio ligoninės priėmimo skyrių. Paskambinę medikai pranešė apie triukšmaujantį vyrą.
Tas neseniai grįžo iš užsienio paatostogauti į gimtinę ir kažkodėl nusprendė nueiti į ligoninę.
Vyras kumščių į darbą nepaleido, tik rėkavo, bet tiek medikai, tiek pacientai jautėsi nesaugiai.
Nuskubėję patruliai triukšmadarį užklupo prie ligoninės įėjimo.
Sulaikomas jis pasipriešino policijai – iš bendraamžio pareigūno rankų išplėšęs racijos stotį paleido ją tiesiai į jį. Smūgis kliuvo policininkui į ranką.
Smarkuolį patrulis kartu su kolega vis dėlto sutramdė.
Pasvalio policijos viršininkas Einis Kudžma teigė, kad chuliganas buvo girtas, bet nenurodė, koks girtumas jam nustatytas.
Pareigūnas toliau tęsė tarnybą, chuliganas tą naktį praleido areštinėje.
Dabar jo laukia teismas už pasipriešinimą valstybės pareigūnui. Už tokį nusikaltimą gresia nelaisvė iki 3 metų.








