Ketvirtadienį Slavinčiškio kaimo vienkiemyje netoli Kupiškio mįslingomis aplinkybėmis nuskendo 58 metų vyras.
Apie iš privataus tvenkinio ištrauktą dar gyvą vyrą Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta vidurdienį.
Artimieji teigė, kad vyras su žoliapjove įkrito į tvenkinį, o ištrauktas iš jo beveik neberodo gyvybės žymių.
Pirminiais duomenimis, vyras tądien aplink sodybos teritorijoje esantį tvenkinį su nedideliu traktoriuku-žoliapjove pjovė žolę.
Kol kas nėra aišku, ar tragediją kas nors matė, ar tik vėliau pastebėta tvenkinyje žoliapjovė.
Žinoma tik tiek, kad pirmoji į pagalbą suskubo jo žmona, tada prisidėjo dar viena moteris ir vyras.
Ištraukusi iš vandens vyrą moteris puolė jį gaivint, o atskubėję medikai ir ugniagesiai toliau tęsė gaivinimą. Maždaug po pusvalandžio jie nuleido rankas. Teko konstatuoti vyro mirtį.
Su virve ugniagesiai iš tvenkinio ištraukė žoliapjovę.
Policija pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti, bet greičiausiai tai buvo nelaimingas atsitikimas. Toje vietoje tvenkinio šlaitas gana status, todėl važiuojant per arti žoliapjovė galėjo nuvirsti į vandenį. Taip pat neatmetama, kad dirbantį žmogų galėjo ištikti širdies smūgis.
„Tik ekspertai nustatys, ar žmogus nuskendo, ar jam sveikata sutriko ir nevaldoma priemonė nusuko į vandenį“, – teigė Kupiškio policijos atstovas Egidijus Slunka.








