Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras priminė tarybos nariams, kad registruotis skiepui nuo kovido jau galima visiems
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Pasvalio rajono tarybos narys su sarkazmu kalbėjo apie neva jau baigtą tvarkyti miesto stadioną (6)

Komentarai

mano nuomone   
2021-05-17 21:20:09 (IP: 107.152.102.195)
Pasvalys apleistas ir didelis šiukšlynas. Viena. Gegužinskas senas komuniaga ir geras aktorius vaidinti dievo baimingą. Tai antra. Toliau. Opozicijos čia nėra. Žardeckas realiai molodec, bet jis vienas nebus opozicija grupuotei. Savivaldybej korupcioja, nes ten " savi, giminės vyrai ir jų bobos". Opozicijos nėra todėl, kad ponui Kruopiui užėjo morčius ir jis suskaldė žmones, nes jam trūko dėmesio. Pastatė Vainauską ūkininka, kurio autoritetas žemiau plintuso. Taip ir gavos kas gavos. Gyvenimas čia sumaltas, nes kurmiai po žeme savo vabaliukus lukštena ir kikena. Žmonės valdžios užguiti ir nukvakę, nes kai pamato besilankstantį gintę apsiseilėja ir vėl viskas nuo pradžuų. Tai buvo tautos balsas.
*   
2021-05-16 10:06:06 (IP: 162.218.93.149)
.... nu joooo, teisingai Orlauskas pasakė: konservatorių partija- buvusu komunistų partija pakeitusi pavadinima. Tai tiesa
Gediminai,   
2021-05-15 20:25:33 (IP: 83.179.33.27)
Ar Tamstai kaip Piliečiui nekelia pasišlykštėjimo pono Mero Gintauto Gegužinsko veikla išverčiant savo odą. Juk puikiai visi žino, kad šis veikėjas su savo komjaunimo komiteto biuriu, kuriame buvo ir tuo metu eilinė Rasytė kuri iškilo iki beržo aukštumų, mokyklų mokytojus svarstė, kad tie "nestukalina" jiems į bažnyčias einančias šeimas. Juk tai yra paskutiniai padugnės, kurie išvertė savo kailinius ir dabar vaidina elitą. Nežinau kaip Jums, bet man tas Gegužinsko molis yra šlykštus ir bloga darosi nuo jo. Jei Gegužinskui norisi apginti savo "reputaciją" jis gali kreiptis į e- sargus, kurie jiems praneš šio komentaro autorių ir iš jo Gegužinskas galės mėginti išsireikalauti garbės ir orumo įžeidimo.
nemiga   
2021-05-15 17:53:50 (IP: 190.14.15.94)
žardecko-kruopio -vainausko susivienijimo politines laidotuvės. Negaliu pasakyti dėl Ponios Jovaišienės, bet ko gero ir jai bus politikos pavasario pabaiga su lig ta kadencija. Ponia Trinskienė gal dar. Gerbiamasis Malinauskai, laikas burti savo komandą, kviesti žmones, transliuoti savo vizijas - mes tikrai jūsų laukiame, bet dar reikia judesio.
Pasvalys   
2021-05-15 16:09:39 (IP: 78.31.206.169)
labiau apleisto miesto už pasvali dar neteko matyti. nuvažiuokit visi su tarybos narės daktarės vyru (seniunu)ir pasižiurekit po Pakruojį ar Kupiškį. Kaip Šiaulius vyrai tas pats mūsų Bartulis tvarko, net širdis džiaugiasi. Nu dar reikia pridėti ir tai, kad Šiaulių Meras tikrai vyras iš didžiosios raidės ir pagarbos vertas. Važiuojat į Vilnių pas Šimonytę, tai užsukit į Širvintas. KOSMOSAS! Juodas pavydas baltais siūlais. Oj vyrai, kalnai darbų dideli kalnai............ :)
Aloyzas   
2021-05-15 15:21:11 (IP: 185.205.204.68)
Alio ponuli.... regis priklausai opozicijai... Kas draudžia rimtai trinktelti kojele ir paklausti BaLČIŪNO, kokius darbus jis padarė su stadionu, kas sutvarkys Joniškėlio mokyklos stadioną ir kur praplauti pinigai kokioje kišenėje? Realiai dirba vienas ponas Malinauskas, visus kitus opozicionierius aš vadinu murkliais, kurie realiai pamurkiA kaip katinai dėl vaizdo per morčių. Susiskaldėt kaip kvaileliai, prisidirbot su tuo Vainausko sapaliojimais per rinkimus apie kažkokius neapžiojamus darbus iš fantastikos pozicijų. Tas vyriškis neturi nei dovanos kalbai nei jo darbai kažkur blizga. Koks tai vadovas partijai? DABAR IR PARTIJOS REALISTIŠKAI TOKIOS NĖRA. Meras skaldo juokelius apie bedantę opoziciją ir viskas. Kokias negeroves kregždžiukų jus paviešinot? nu va, atsakymas kad nieko. Tai ką tamstos nematote, kad Pasvalys jau didelis savartynas- šiukšlynas. Bet kuri gerbianti valdžia tokį miestelio seniūną su visa kėde būtų išmetusi , Pasvaliui viskas gerai. Aplamai dar pasidomėkit, koks seniūnų sastatas: girtuokliai, tinginiai, machinatoriai. Tas Balčiūnas jau seniai turėjo būti išbarškintas taip pat už nieko nedarymą. Nėra žodžių, nėra ką ten tamstoms aiškinti, nes gyvenat kartu susimetę su kregždžiukais, kai kada prieš kokį morčių pakniaukiat ir viskas. Janušonis prie bokalo anekdotus apie nukvakusius pezylas patrolina ir viskas. Gegužinsko brigada saugiai sėdi , nes opozicija nukvakusi. Valio vyrai.

Parašykite komentarą!

www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.