Sekmadienio naktį į Panevėžio ligoninės medikų rankas pateko ranką su žoliapjove susižeidęs 10 metų berniukas.
Neįvardijama, nei kada, nei kurioje vietoje įvyko nelaimė, nurodoma tik tai, kad viskas nutiko Panevėžio rajone.
Nėra aišku, ar vaikas susižeidė pjaudamas žolę, ar apžiūrėdamas žoliapjovę.
Taip pat neatskleidžiama, kokia sunkumo žaizda – ar nurėžtas pirštas, ar pažeisti oda ir raumenys, ar tik įpjauta.
Bet iš to, kad tą pačią naktį mažasis nelaimėlis buvo pervežtas į Kauno klinikas, galima spėti, kad medikams teko prisiūti pirštą arba atlikti plastinę operaciją.
Panevėžio ligoninės atstovė Vaida Karalevičienė įvykio nekomentavo, bet pridūrė, kad Kauno klinikos yra aukštesnio lygio ir ten atliekamos sudėtingesnės operacijos.
Ne ką daugiau tepasakė ir Panevėžio policijos atstovė Akvilė Aleksejeva.
Ji teigė, kad pareigūnai nepradėjo ikiteisminio tyrimo.
„Toliau tikslinamos aplinkybės. Greičiausiai tai buvo nelaimingas atsitikimas“, – tvirtino ji.








