Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio miškų urėdijos laikinasis vadovas stebėjosi Naujamiesčio seniūno teiginiu, kad klampyne virtęs keliukas nepriklauso seniūnijai

Bendraamžiai

Nacionaliniame teatrų festivalyje ir Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos „Mažojo teatro“ artistai

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos „Mažojo teatro“ artistai – 3c klasės mokiniai – penktadienį, balandžio 20 d., dalyvavo Vilniuje Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vykusiame nacionaliniame teatrų festivalyje „ŽODŽIAI 2018“. Jaunieji aktoriai pristatė pagal Ramutės Skučaitės pjesę sukurtą spektaklį „Mergytė ieško pasakos“ . Taip pat žiūrėjo ir iš kitų miestų atvykusių mokinių spektaklius. Vyravo šventinė nuotaika ir ilgai išliekantys įspūdžia plačiau»

Panevėžio policijos bendruomenė vykdė pavasarinę talką „Darom“

Balandis vadinamas tvarkos ir švaros mėnesiu. Pavasario pradžia, grįžtanti šiluma ir pirmieji žiedai teikia nuostabių emocijų ir išskirtinių akimirkų gamtoje. plačiau»

Moterų žvilgsnius traukė rūbai, puošti policijos pareigūno (nuotraukos)

Kovo 29 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko išskirtinių piešinių paroda. Tai ant drabužių atgyjantys paveikslai, sukurti policijos pareigūno Vytauto Kartano. Komisariate eksponuojamos suknelės, dekoratyvinės pagalvės, puoštos autoriaus darbais. plačiau»

Velykų laukimą pagyvino Globos namų auklėtinių mugė

Kovo 28-osios rytą, bundant gamtai ir artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagyvino Panevėžio rajono globos namų auklėtinių rankdarbių mugė. plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokyklos mokytojos A. Jatužienės atvira pamoka bendruomenei nepaliko abejingų

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Jatužienė vedė atvirą lietuvių kalbos pamoką su 4b klase. Pamokoje integruota: muzika, dailė ir šokis, o ji vesta netradicinėje aplinkoje – mokyklos aktų salėje. Į pamoką, vykusią vakare, mokytoja subūrė ne tik mokyklos bendruomenės narius – administraciją ir kolegas mokytojus, tačiau ir mokinių tėvelius. Ketvirtokų pamokos metu buvo pristatytas 4b klasės projektas „Esu ketvirtokas“, kurio netradicinę formą – televizinę laidą – pasirinkti paskatino lietuvių kalbos vadovėlio pirmoji įžanginė tema. Drauge su mokytoja ketvirtokai nusprendė savo ketverius metus mokykloje pademonstruoti įvairiais skirtingais būdais ir technikomis, tačiau sujungiant į bendrą visumą – televizijos laidos formatą. Pamokoje mokiniai demonstravo savo, kaip mokinių ir kaip asmenybių, virsmą per ketverius metus vienoje klasėje. Vaikai pasakojo, ėmė interviu vieni iš kitų, piešė, vaidino, šoko, skaitė ne tik apie išmoktus ir sužinotus naujus dalykus, plačiau»

Dainų festivalis Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje – būkime laisvi ir ta laisve didžiuokimės

Kovo 11-oji – tai Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės šventė. Kadangi 2018-ieji Seimo paskelbti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, tad jubiliejinis dainų festivalis Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje buvo skirtas Lietuvos gimtadieniui bei pratęsė šimtmečio renginių ratą. Tai proga, kuria galime ir turime didžiuotis – švęsti poezijos žodžiais bei dainomis. Kovo 8 dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis patriotinių dainų festivalis. Renginyje dalyvavo mokyklos bendruomenės nariai ir svečiai. Į mokyklos aktų salę Mykolo Karkos bendruomenės narių pasveikinti ir š plačiau»

Išmanūs gimnazistai nori padėti tėvams taupyti (1)

Savaitgalį Vilniuje vykusioje didžiausioje metinėje robotų konstruktorių ir programuotojų šventėje-varžybose Panevėžio J.Balčikonio gimnazijos pirmokų (devintokų) komanda „B Society“ pelnė nominaciją už inovatyviausią projekto „Išmanusis vandens skaitiklis“ sprendimą. plačiau»

AMATŲ-KARJEROS DIENA PANEVĖŽIO ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJOJE

Lipniūniečiai gilino karjeros kompetencijas. Kovo 5d. (pirmadienį) mūsų progimnazijoje vyko Amatų-karjeros diena, kurią organizavo Ugdymo karjerai darbo grupė. Šią dieną 1-8 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, kurių pagrindinis tikslas buvo padėti mokiniams pagilinti žini plačiau»

Protų mūšis „Lietuvai – 100“ Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje

Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui skirtų renginių ratas Panevėžio Mykolo Karkos mokykloje sukasi vis sparčiau. Atšventę Vasario 16-ąją tęsiame pradėtus darbus, numatytas veiklas. Vasario 28-osios vakarą mokyklos aktų salėje būrėsi mokyklos bendruomenės nariai į specialiai Lietuvos šimtmečio proga suorganizuotą protų mūšį „Lietuvai – 100“. Žaidimo metu buvo sudarytos mišrios komandos – iš mokytojų, mo plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokykla – švęsti Lietuvos valstybės šimtmetį mums ne pareiga, o pasididžiavimas

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje jau visą mėnesį prieš didžiąją šventę netilo dainos, eilės ir renginių šurmulys, skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui. Į šventines veiklas mokykloje įsitraukė mokytojai, mokiniai ir jų šeimos. Švęsti pradėjome netradiciškai – visų klasių, visi mokyklos mokiniai kiekvieną dieną, susiskirstę grupėmis, aktų salėje per ilgąsias pertraukas dainavo dainas Lietuvai ir apie Lietuvą. O dainų būta pačių įvairiausių – nuo sen plačiau»

100 dainų Lietuvai

Panevėžio Alfonso LIpniūno progimnazijoje skambėjo 100 liaudies dainų Lietuvai. Lietuva - per amžius dainuojanti šalis. Dainose glūdi mūsų protėvių narsa ir meilė savo kraštui. Liaudies dainose yra labai daug džiaugsmo, sąmoningumo. Dainuodami puoselėjame savo kalbą ir kultūrą. Smagu buvo, pasitinkant Lietuvos va plačiau»

PROTŲ MŪŠIS UŽ LIEtuvą

Vasario 5 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko didelis mūšis – protų mūšis „Mūsų Lietuva“, skirtas Lietuvos valstybės 100-mečiui. Šventę pradėjo Mokinių tarybos narės Barbora, Emilija, Kornelija ir Viltenė. Poezijos posmais jos pasveikino visus susirinkusius su mūsų tėvynės – mūsų Lietuvos – šimtmečiu. Atstovai iš visų 5-8 klasių (net 32 mokiniai) ir ki plačiau»

Net mokytojos klykė (nuotraukos) (1)

Islandijoje gyvenantiems emigrantų vaikams teko adaptuotis prie ilgų sutemų ir atšiauraus klimato, prisitaikyti prie kitokios mokymo sistemos. Jie nebeprisimena lietuviškų žiemų ir įsivaizduoja, kad tolimoji jų gimtinė yra visada žaliuojantis kurortas. plačiau»

Ilgakasę mokykloje erzindavo (nuotraukos)

Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje rungėsi visos šalies ilgakasės. Mažos ir didelės panelės demonstravo savo plaukų grožį, scenoje rodė plaukų jūrą. Judinant galvas plaukai vilnijo bangomis ir tai buvo kerintis reginys. plačiau»

Robotai neturėtų baiminti

Panevėžio mokslo ir technologijų parke vyko tarptautinė konferencija „Kick-off: RoboPanevėžys“. Pranešėjai iš Danijos, Suomijos ir Lietuvos kalbėjo ir diskutavo, kaip paversti Panevėžį europinio lygio robotikos centru. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.