Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

J.Miltinio dramos teatro vienas iš vadovų prisipažino nedrįstantis vyresniems aktoriams užduoti tiesių klausimų

Bendraamžiai

5-ųjų klasių mokinių eruditų konkurso dalyviai sveikino Lietuvą

Žinias ir sumanumą penktokai skyrė Lietuvai. Eruditų konkursai yra graži Panevėžio Alfonso LIpniūno progimnazijos tradicija. Vasario 11 d. vyko 5-ųjų klasių mokinių eruditų konkursas, kurį skyrėme Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. – Vasario 16-ajai. Tik išsilavinę, daug žin plačiau»

Fantastiškas protmūšis "Kietos galvelės"

Protmūšiai vis labiau suburia mokinius. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko Mokinių tarybos inicijuotas protmūšis „Kietos galvelės“. Į protmūšį galėjo registruotis visi norintys 5-8 klasių mokiniai, reikėjo tik suburti komandą iš keturių narių. Organizatori plačiau»

Tarpmokyklinė viktorina „Būk stilingas – rūkymas nebemadingas“

„Žmogus – iškilniausias žemiškosios gamtos kūrinys. Bet, kad galėtų džiaugtis gamtos gėrybėmis, žmogus turi būti sveikas, stiprus ir protingas“. Tokiais Nobelio premijos laureato, rusų mokslininko Ivano Pavlovo žodžiais Alfonso Lipniūno progimnazijos septintos klasės mokinė Meda pradėjo spalio 23 dieną progimnazijoje vykusią viktoriną „Būk stilingas – rūkymas nebemadingas“. plačiau»

Panevėžio skautai kviečia į stovyklą

Sveiki, Panevėžio krašto skautai organizuoja dieninę stovyklą "Skautų akademija", kuri vyks nuo 2018-07-30 iki 2018-08-03 Stovykla dieninė ir nemokama, o geriausiai pasirodę dalyviai, bus pakviesti nemokamai dalyvauti stovykloje kartu plačiau»

Mykolo Karkos mokyklos ketvirtokų svajonės – freskoje „Pienių pieva“

Gegužės 23 dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko ketvirtokų kryptingos dailės baigiamųjų darbų pristatymas. Mes, 4b klasė, pasirinkome ant 52 kabineto sienos nutapyti freską „Pienių pieva“. Sužinojome, kad freska – tai sienų tapybos technika ir kūrinys sukurtas freskos technika, kad šis tapybos būdas buvo žinomas jau senovės Egipte. Ją tapėme balandžio ir gegužės mėnesiais. Šiai freskai naudojome šviesias pastelines sp plačiau»

TAI BENT ŠEIMŲ PROTŲ KOVOS PANEVĖŽIO ALFONSO LIPNIŪNO PROGIMNAZIJOJE!

Mokinių, jų šeimų ir mokytojų bendrystei Panevėžio Alfonso LIpniūno progimnazijoje skiriama labai daug dėmesio. Mūsų progimnazijos – Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos – vertybės yra šeima, tikėjimas, sveika gyvensena, sąžiningumas, atsakingumas, tolerancija. Todėl progimnazijos bendrystės skatinimui mes teikiame ypač svarbią reikšmę. plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokyklos šeštokė Deimantė Juknevičiūtė – šalies matematikos olimpiados prizininkė

Šiaulių universiteto Informatikos ir matematikos katedros organizuojamoje 6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri vyko balandžio 27 d., dalyvavo Panevėžio Mykolo Karkos pagindinės mokyklos 6c klasės mokinė Deimantė Juknevičiūtė. 6–8 klasių Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadą organizuoja Šiaulių universiteto Informatikos katedros olimpiados organizavimo komitetas kartu su Lietuvos matematikos mokytojų asociacijos Šiaulių skyriaus atstovais. Olimpiados organizatoriai buvo išsikėlę tikslus – skatinti moksleivius domėtis matematika, ugdyti jų mąstyseną, savarankiškumą, kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir plėsti bei tobulinti matematikos dalykines žinias. Deimantė Juknevičiūtė olimpiadoje pelnė II vietą – garbingai atstovavo ir savo mokyklai, ir gimtajam miestui. Tuo didžiuojasi ir džiaugiasi jos matematikos mokytoja Z. Vickuvienė: „Labai džiaugiuosi Deimantės Lietuvos 6–8 klasių mok plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokykla minėjo Europos dieną

Europos diena – kasmet minima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos šalių tarpusavio taiką, vienybę. Europos Sąjungos valstybės šią šventę mini gegužės 9 dieną. Lietuvoje Europos diena pradėta švęsti nuo 2002 metų. Organizuojami Europos dienai skirti renginiai, kurių metu visuomenė supažindinama su Europos Sąjunga, aptariami Europai svarbūs, tuo metu aktualūs klausimai, bandoma spręsti problemas i plačiau»

Nacionaliniame teatrų festivalyje ir Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos „Mažojo teatro“ artistai

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos „Mažojo teatro“ artistai – 3c klasės mokiniai – penktadienį, balandžio 20 d., dalyvavo Vilniuje Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vykusiame nacionaliniame teatrų festivalyje „ŽODŽIAI 2018“. Jaunieji aktoriai pristatė pagal Ramutės Skučaitės pjesę sukurtą spektaklį „Mergytė ieško pasakos“ . Taip pat žiūrėjo ir iš kitų miestų atvykusių mokinių spektaklius. Vyravo šventinė nuotaika ir ilgai išliekantys įspūdžia plačiau»

Panevėžio policijos bendruomenė vykdė pavasarinę talką „Darom“

Balandis vadinamas tvarkos ir švaros mėnesiu. Pavasario pradžia, grįžtanti šiluma ir pirmieji žiedai teikia nuostabių emocijų ir išskirtinių akimirkų gamtoje. plačiau»

Moterų žvilgsnius traukė rūbai, puošti policijos pareigūno (nuotraukos)

Kovo 29 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko išskirtinių piešinių paroda. Tai ant drabužių atgyjantys paveikslai, sukurti policijos pareigūno Vytauto Kartano. Komisariate eksponuojamos suknelės, dekoratyvinės pagalvės, puoštos autoriaus darbais. plačiau»

Velykų laukimą pagyvino Globos namų auklėtinių mugė

Kovo 28-osios rytą, bundant gamtai ir artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagyvino Panevėžio rajono globos namų auklėtinių rankdarbių mugė. plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokyklos mokytojos A. Jatužienės atvira pamoka bendruomenei nepaliko abejingų

Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Asta Jatužienė vedė atvirą lietuvių kalbos pamoką su 4b klase. Pamokoje integruota: muzika, dailė ir šokis, o ji vesta netradicinėje aplinkoje – mokyklos aktų salėje. Į pamoką, vykusią vakare, mokytoja subūrė ne tik mokyklos bendruomenės narius – administraciją ir kolegas mokytojus, tačiau ir mokinių tėvelius. Ketvirtokų pamokos metu buvo pristatytas 4b klasės projektas „Esu ketvirtokas“, kurio netradicinę formą – televizinę laidą – pasirinkti paskatino lietuvių kalbos vadovėlio pirmoji įžanginė tema. Drauge su mokytoja ketvirtokai nusprendė savo ketverius metus mokykloje pademonstruoti įvairiais skirtingais būdais ir technikomis, tačiau sujungiant į bendrą visumą – televizijos laidos formatą. Pamokoje mokiniai demonstravo savo, kaip mokinių ir kaip asmenybių, virsmą per ketverius metus vienoje klasėje. Vaikai pasakojo, ėmė interviu vieni iš kitų, piešė, vaidino, šoko, skaitė ne tik apie išmoktus ir sužinotus naujus dalykus, plačiau»

Dainų festivalis Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje – būkime laisvi ir ta laisve didžiuokimės

Kovo 11-oji – tai Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės šventė. Kadangi 2018-ieji Seimo paskelbti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, tad jubiliejinis dainų festivalis Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje buvo skirtas Lietuvos gimtadieniui bei pratęsė šimtmečio renginių ratą. Tai proga, kuria galime ir turime didžiuotis – švęsti poezijos žodžiais bei dainomis. Kovo 8 dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis patriotinių dainų festivalis. Renginyje dalyvavo mokyklos bendruomenės nariai ir svečiai. Į mokyklos aktų salę Mykolo Karkos bendruomenės narių pasveikinti ir š plačiau»

Išmanūs gimnazistai nori padėti tėvams taupyti (1)

Savaitgalį Vilniuje vykusioje didžiausioje metinėje robotų konstruktorių ir programuotojų šventėje-varžybose Panevėžio J.Balčikonio gimnazijos pirmokų (devintokų) komanda „B Society“ pelnė nominaciją už inovatyviausią projekto „Išmanusis vandens skaitiklis“ sprendimą. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.