Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos nario žmona net skiemenuodama tikino, kad jos vyras nėra politikas

Bendraamžiai

Panevėžio Mykolo Karkos mokykloje darganotą dieną – šiltas ir jautrus solidarumo renginys

Šį apniukusį rudenį, spalio 16 dienos popietę, Panevėžio Mykolo Karkos mokyklą palietė šviesus ir jautrus renginys – 4-asis Solidarumo bėgimas. Tai unikalus visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ projektas. Jame mokiniai aukoja ne tik pinigus, tačiau ir savo jėgas. Bėgdami ratus stadione vaikai prisideda prie Zambijos alkstančių ir ligotų mažųjų gyventojų sveikatos gerinimo, palaikymo ir tiesiogine šio žodžio prasme – išgyvenimo. Panevėžio Mykolo Karkos mokykla šioje akcijoje dalyvauja nuo pat jos pradžios – jau ketvirti metai iš eilės. Kasmet mokiniai, mokinių tėvai, seneliai ir kiti artimieji aukoja pagal išgales, siekdami prisidėti prie to, kad Zambijos vaikai plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokykla miesto gimtadienį pasitiko spalvotai

514-ąjį Panevėžio gimtadienį Panevėžio Mykolo Karkos mokiniai šventė dvi dienas. Rugsėjo 8 dieną mokykloje buvo vykdomos netradicinio ugdymo veikos. Pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis ir padėjėjomis liko mokykloje ir u plačiau»

Kartu vaikai tikrai gali daugiau

Rugpjūtis negailestingai nusinešė vaikų vasaros atostogas. Bet liko geriausi įspūdžiai, prisiminimai ir noras vėl sugrįžti. plačiau»

Stovyklos "Smagu kartu" II pamaina buvo dar įspūdingesnė

Lipniūniečiai atostogas leido dienos stovykloje. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 1-5 kl. mokinių dienos stovyklos „Smagu kartu“ II pamainoje birželio 13-19 d. stovyklavo 25 mokiniai. Šios penkios dienos prabėgo kaip viena akimirka, nes buvo pilnos įvairių veiklų ir smagių į plačiau»

Lipniūniečiai džiaugėsi dienos stovykla "Smagu kartu"

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija rūpinasi savo mokiniais net ir vasarą. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 1-5 kl. mokinių dienos stovyklos „Smagu kartu“ I pamainoje birželio 2-8 d. stovyklavo 25 mokiniai. Šios penkios dienos prabėgo labai greitai, nes buvo smagios, turiningos ir pilnos veiklos. Pirmąj plačiau»

Tradicinės Gegužinės pamaldos kunigo Alfonso Lipniūno gimtinėje

Gegužinės pamaldos ir vėl sukvietė Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos ir Talkonių kaimo bendruomenes. Naminė duona, kunigo palaiminimas, daina, rankos paspaudimas – tai akimirkos gražaus susibūrimo, kuris tradiciniu jau yra tapęs ir Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijai, ir Talkonių, Jurgėnų bei Pumpėnų bendruomenėms, kurios malonia plačiau»

Tai bent Šeimų protų kovos!

Šeimadienio renginiai prasidėjo Šeimų protų kovomis. Gegužės 22 d., pirmadienio, vakarą progimnazijos bendruomenę sukvietė pirmasis Šeimadienio renginys – Šeimų protų kovos. Tai buvo jau penktasis – jubiliejinis – Šeimų protų mūšis! Pirmas toks renginys mūsų progimnazijoje vyko 20 plačiau»

‘’Tai buvo geriausia diena klasės gyvenime’’ (1)

Saulėtą gegužės antradienio rytą Panevėžio ,,Vilties‘‘ progimnazijos mokiniai vyko į Bubių mišką linksmai nusiteikę, nes visi norėjo sudalyvauti linksmose karinėse pratybose ,,Raudona varna‘‘ ir pusdieniui tapti tikrais savanori plačiau»

"Projektų mozaika" – mokymas(is) kitaip

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje apibendrinti tęstinio projekto "Projektų mozaika" rezultatai. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje balandžio 25 d. 6-8 klasių mokiniams vyko kultūrinės ir pažintinės veiklos diena „Projektų mozaika“. Nuo lapkričio 1d. iki kovo 31 d. pirmą kartą mūsų progimnazijoje buvo vykdoma visuotinė plačiau»

Žemės dienos baigiamoji konferencija Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje

Balandžo 21 dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko baigiamoji Žemės dienai skirto mėnesio renginių konferencija. Visą mėnesį nuo kovo 20 dienos iki balandžio 21 dienos mokykloje vyko įvairūs renginiai, skirti Žemės dienai. Mėnesio veikla buvo pradėta iškeliant Žemės vėliavą ir supažindinant visų klasių mokinius su Žemės dienos istorija. Vėl plačiau»

Amatų-karjeros diena Panevėžio Aldonso Lipniūno progimnazijoje

Mokiniai gilino žinias apie būsimą profesinį gyvenimą. Kovo 3d. (penktadienį) Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko Amatų-karjeros diena, kurią organizavo Ugdymo karjerai darbo grupė. Šią dieną 1-8 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, kurių pagrindinis tikslas buvo padėti m plačiau»

Lietuvos Respublikos Seime – Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos mokinių tekstilės darbų paroda, skirta Vasario 16-ajai

Lipniūniečių darbų paroda seime Vasario 15 dieną būrys progimnazijos mokinių, lydimų muzikos mokytojos Loretos Palavenienės, technologijų mokytojos Dalios Sinkevičienės ir socialinės pedagogės Vaidos Imbrasienės, svečiavosi LR Seime. Proga vykti į Seimą buvo svarbi ir plačiau»

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos penktokai netradiciškai paminėjo Vasario 16-ąją

Penktokai netradiciškai pasveikino Lietuvą. Eruditų konkursai yra graži mūsų Alfonso Lipniūno progimnazijos tradicija. Vasario 20 d. vyko 5-ųjų klasių mokinių eruditų konkursas, kurį skyrėme Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ajai. Tik išsilavinę, daug žinantys plačiau»

"Baterijų vajus" įtraukė visą progimnazijos bendruomenę

Alfonso Lipniūno progimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje "Baterijų vajus". Nuo 2016 m. spalio 1 d. iki 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko gamtosauginė akcija „Baterijų vajus“. Klasių bendruomenės rinko įvairiausias baterijas. Šia akcija norėjome skatinti mokinius ir jų šeimas plačiau»

Akordeonistui – sidabrinis diplomas

Iš Čekijos sostinės Prahos laimingas grįžo Panevėžio rajono muzikos mokyklos Naujamiesčio skyriaus auklėtinis akordeonistas Algirdas Gricius. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.