Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Rokiškio rajono meras apie permainas rajone ir naujas valdančiąsias jėgas bijo net išsižioti

Bendraamžiai

Žinių ir saviraiškos diena Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje

Gruodžio 13 dieną Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje buvo surengta netradicinio ugdymo diena – Žinių ir saviraiškos šventė. Mokiniams šią dieną nevyko pamokos pagal įprastą tvarkaraštį, veiklos buvo suorganizuotos taip, kad mokiniai galėtų dalyvauti tuose užsiėmimuose, kuriuose nori patys. Dalis mokinių ruošėsi lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos olimpiadoms – atliko sudėtingas, žinių ir susikaupimo reikalaujančias užduotis. Kiti galėjo išbandyti jėgas ir pasitikrinti įvairių dalykų žinias – fizikos, tech plačiau»

Ilgakasę mokykloje erzindavo (nuotraukos)

Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Cido“ arenoje rungėsi visos šalies ilgakasės. Mažos ir didelės panelės demonstravo savo plaukų grožį, scenoje rodė plaukų jūrą. Judinant galvas plaukai vilnijo bangomis ir tai buvo kerintis reginys. plačiau»

Robotai neturėtų baiminti

Panevėžio mokslo ir technologijų parke vyko tarptautinė konferencija „Kick-off: RoboPanevėžys“. Pranešėjai iš Danijos, Suomijos ir Lietuvos kalbėjo ir diskutavo, kaip paversti Panevėžį europinio lygio robotikos centru. plačiau»

Kariuomenės dieną Panevėžio Mykolo Karkos mokiniams – netradicinės pamokos Karaliaus Mindaugo husarų batalione

Lapkričio 23 dieną visa Lietuva švenčia Kariuomenės dieną. Ta proga Pajuostėje Karaliaus Mindaugo husarų batalionas surengė atvirų durų dieną. Šią dieną buvo minima 99-ųjų Lietuvos kariuomenės įkūrimo metinių sukaktis. Didelė dalis Panevėžio Mykolo Karkos mokinių ir mokytojų nusprendė šią dieną dalį pamokų paminėti būtent batalione, pajausdami tikrąją karių kasdienybės dvasią. Juk pamokos netradicinėje aplinkoje ypač gerai ir ilgam išlieka moki plačiau»

Oratoriai – apie melagingas naujienas

Panevėžyje vyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, jame iš penkių miesto ir rajono mokinių išrinkti geriausi oratoriai. plačiau»

5A KLASĖS MOKINIAI APLANKĖ STANIŪNŲ MIŠKELIO MEMORIALĄ

Penktokai susipažino su istorine miesto vieta.

Spalio 26 d., ketvirtadienį, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 5a klasės 14 mokinių aplankė netoli Panevėžio, Staniūnų miškelyje, esantį memorialinį kompleksą. Ši vieta mena tragišką Lietuvos istorijos plačiau»

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje

Lapkričio 13–19 dienomis visose Šiaurės ir Baltijos šalyse vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, puoselėjanti skaitymą balsu, skatinanti skaityti ir pažinti šiaurės šalių literatūrą. Jau septintą kartą šiame tarptautiniame projekte dalyvavo ir Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla. Į projektą įsijungė 3–8 klasių mokiniai. Šių metų tema buvo „Šiaurės salos“. Be to, šiemet Suomija mini 100-ąsias nepriklausomybės metines, todėl skaitymams buvo siūlomi suomių autorių tekstai. Bet mes negalėjome nepaminėti ir garsiosios švedų rašytojos A. Lindgren 110 plačiau»

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenė dalyvavo IV tarptautiniame solidarumo bėgime

Džiaugiamės, atlikę gerą darbą - padėję vargstantiems. Spalio 20 d., penktadienį, progimnazijos bendruomenė, šviečiant rudeniškai saulutei, aktyviai įsijungė į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ paskelbtą iniciatyvą – IV-ąjį solidarumo bėgimą, kurio metu buvo renkamos aukos: pasaulinės plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokykloje darganotą dieną – šiltas ir jautrus solidarumo renginys

Šį apniukusį rudenį, spalio 16 dienos popietę, Panevėžio Mykolo Karkos mokyklą palietė šviesus ir jautrus renginys – 4-asis Solidarumo bėgimas. Tai unikalus visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ projektas. Jame mokiniai aukoja ne tik pinigus, tačiau ir savo jėgas. Bėgdami ratus stadione vaikai prisideda prie Zambijos alkstančių ir ligotų mažųjų gyventojų sveikatos gerinimo, palaikymo ir tiesiogine šio žodžio prasme – išgyvenimo. Panevėžio Mykolo Karkos mokykla šioje akcijoje dalyvauja nuo pat jos pradžios – jau ketvirti metai iš eilės. Kasmet mokiniai, mokinių tėvai, seneliai ir kiti artimieji aukoja pagal išgales, siekdami prisidėti prie to, kad Zambijos vaikai plačiau»

Panevėžio Mykolo Karkos mokykla miesto gimtadienį pasitiko spalvotai

514-ąjį Panevėžio gimtadienį Panevėžio Mykolo Karkos mokiniai šventė dvi dienas. Rugsėjo 8 dieną mokykloje buvo vykdomos netradicinio ugdymo veikos. Pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis ir padėjėjomis liko mokykloje ir u plačiau»

Kartu vaikai tikrai gali daugiau

Rugpjūtis negailestingai nusinešė vaikų vasaros atostogas. Bet liko geriausi įspūdžiai, prisiminimai ir noras vėl sugrįžti. plačiau»

Stovyklos "Smagu kartu" II pamaina buvo dar įspūdingesnė

Lipniūniečiai atostogas leido dienos stovykloje. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 1-5 kl. mokinių dienos stovyklos „Smagu kartu“ II pamainoje birželio 13-19 d. stovyklavo 25 mokiniai. Šios penkios dienos prabėgo kaip viena akimirka, nes buvo pilnos įvairių veiklų ir smagių į plačiau»

Lipniūniečiai džiaugėsi dienos stovykla "Smagu kartu"

Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija rūpinasi savo mokiniais net ir vasarą. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 1-5 kl. mokinių dienos stovyklos „Smagu kartu“ I pamainoje birželio 2-8 d. stovyklavo 25 mokiniai. Šios penkios dienos prabėgo labai greitai, nes buvo smagios, turiningos ir pilnos veiklos. Pirmąj plačiau»

Tradicinės Gegužinės pamaldos kunigo Alfonso Lipniūno gimtinėje

Gegužinės pamaldos ir vėl sukvietė Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos ir Talkonių kaimo bendruomenes. Naminė duona, kunigo palaiminimas, daina, rankos paspaudimas – tai akimirkos gražaus susibūrimo, kuris tradiciniu jau yra tapęs ir Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijai, ir Talkonių, Jurgėnų bei Pumpėnų bendruomenėms, kurios malonia plačiau»

Tai bent Šeimų protų kovos!

Šeimadienio renginiai prasidėjo Šeimų protų kovomis. Gegužės 22 d., pirmadienio, vakarą progimnazijos bendruomenę sukvietė pirmasis Šeimadienio renginys – Šeimų protų kovos. Tai buvo jau penktasis – jubiliejinis – Šeimų protų mūšis! Pirmas toks renginys mūsų progimnazijoje vyko 20 plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.