Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos opozicijos atstovo nuomone, po tragiškos avarijos išgarsėjęs buvęs mokyklos direktorius netinkamas būti seniūnu
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Fotomirksnis

Joninės Panevėžyje

Joninės Panevėžyje - Skaistakalnio parkas. Vasarvidžio šventė. 2017 06 23 plačiau»

Diplomų įteikimas - Panevėžio kolegija

Diplomų įteikimas - Panevėžio kolegija 2017 06 23 plačiau»

Krepšinis Panevėžio ,,Lietkabelis" - Kauno ,,Žalgiris"

Krepšinis Panevėžio ,,Lietkabelis" - Kauno ,,Žalgiris", kova dėl aukso.2017 06 06 plačiau»

Aktorė Vaiva Mainelytė - Panevėžyje

Garsiausia visų laikų šalies kino ir teatro aktorė Vaiva Mainelytė purtosi žvaigždės etiketės ir tikina niekada nemokėjusi jaustis išskirtinė. Apie vaidmenis ji kalbėti jau purtosi, nes šitiek visko prirašyta, užtat apie vaikystės miestą – Rokiškį ir ten rengtus vaidinimus vaikams pasakoja mielai: tokie šilti tie prisiminimai. plačiau»

Krepšinis Panevėžio ,,Lietkabelis" - Kauno ,,Žalgiris"

Kauno „Žalgirio“ krepšinio ekipa pirmadienį Lietuvos krepšinio lygoje patyrė antrąją nesėkmę čempionate – ir antrąkart nuo to paties klubo. Dvidešimt pirmojo LKL čempionato turo mače išvykoje žaidęs šalies čempionas nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkams 77:79. Kauniečiai jau buvo pamiršę pralaimėjimų kartėlį LKL ir buvo iškovoję net 19 laimėjimų iš eilės. Startiniame LKL čempionate „Lietkabelis“ savo žiūrovų akivaizdoje taip pat skėlė antausį žalgiriečiams 90:86. plačiau»

Laisvės gynėjų diena

Laisvės gynėjų diena Panevėžyje.Sausio 13-osios paminėjimas,iškilmingos vėliavos kėlimo ceremonija. plačiau»

Skendo vaikai - senvagėje

Panevėžyje įvyko skaudi nelaimė – Nevėžio upės senvagėje įlūžo du vaikai. Vienas iš jų iškart išgelbėtas, kitas – vis dar gaivinamas reanimacijoje. Jo būklė labai sunki. plačiau»

Panevėžio r. suvažinėti trys stumbrai

Kvapą gniaužianti avarija Panevėžio rajone įvyko vakar ankstų rytą, porai važiuojant į darbą. Kelyje vairuotojas staiga išvydo bandą stumbrų. Kelis stambius gyvūnus vairuotojas dar sugebėjo apvažiuoti, tačiau į mašiną rėžėsi kiti trys, pasileidę skersai kelią. Sumėtytas automobilis vertėsi ir nulėkęs nuo kelio sustojo lauke. Iš paskos važiavę vairuotojai padėjo žmonėms išsiropšti iš stipriai sudaužyto automobilio, iškvietė medi plačiau»

Lietuvos kariuomenės diena

Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas - Panevėžyje. 2016 11 23 plačiau»

"Tvirtas skydas" uždarymo ceremonija

2016 10 24 KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vertinamosios taktinės pratybos #TvirtasSkydas iškilmingai baigtos Panevėžio Laisvės aikštėje. Karių rikiuotę suformavo rinktinės kuopų atstovai, kartu besitreniravę Latvijos, Belgijos, JAV ir Danijos kariai. Į aikštę suriedėjo belgų kovinė technika. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.