Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Rokiškio rajono meras apie permainas rajone ir naujas valdančiąsias jėgas bijo net išsižioti

Fotomirksnis

Krepšinis Panevėžio ,,Lietkabelis" - Kauno ,,Žalgiris"

Kauno „Žalgirio“ krepšinio ekipa pirmadienį Lietuvos krepšinio lygoje patyrė antrąją nesėkmę čempionate – ir antrąkart nuo to paties klubo. Dvidešimt pirmojo LKL čempionato turo mače išvykoje žaidęs šalies čempionas nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkams 77:79. Kauniečiai jau buvo pamiršę pralaimėjimų kartėlį LKL ir buvo iškovoję net 19 laimėjimų iš eilės. Startiniame LKL čempionate „Lietkabelis“ savo žiūrovų akivaizdoje taip pat skėlė antausį žalgiriečiams 90:86. plačiau»

Laisvės gynėjų diena

Laisvės gynėjų diena Panevėžyje.Sausio 13-osios paminėjimas,iškilmingos vėliavos kėlimo ceremonija. plačiau»

Skendo vaikai - senvagėje

Panevėžyje įvyko skaudi nelaimė – Nevėžio upės senvagėje įlūžo du vaikai. Vienas iš jų iškart išgelbėtas, kitas – vis dar gaivinamas reanimacijoje. Jo būklė labai sunki. plačiau»

Panevėžio r. suvažinėti trys stumbrai

Kvapą gniaužianti avarija Panevėžio rajone įvyko vakar ankstų rytą, porai važiuojant į darbą. Kelyje vairuotojas staiga išvydo bandą stumbrų. Kelis stambius gyvūnus vairuotojas dar sugebėjo apvažiuoti, tačiau į mašiną rėžėsi kiti trys, pasileidę skersai kelią. Sumėtytas automobilis vertėsi ir nulėkęs nuo kelio sustojo lauke. Iš paskos važiavę vairuotojai padėjo žmonėms išsiropšti iš stipriai sudaužyto automobilio, iškvietė medi plačiau»

Lietuvos kariuomenės diena

Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas - Panevėžyje. 2016 11 23 plačiau»

"Tvirtas skydas" uždarymo ceremonija

2016 10 24 KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vertinamosios taktinės pratybos #TvirtasSkydas iškilmingai baigtos Panevėžio Laisvės aikštėje. Karių rikiuotę suformavo rinktinės kuopų atstovai, kartu besitreniravę Latvijos, Belgijos, JAV ir Danijos kariai. Į aikštę suriedėjo belgų kovinė technika. plačiau»

Policijos patalpų atidarymo ceremonija

Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato dabar reikia ieškoti nauju adresu – Senamiesčio gatvėje. Ten pat persikėlė patrulių kuopa ir imuniteto skyrius. Vakar vyko naujų patalpų atidarymo ceremonija. Policininkai pasistengė, kad šventei netrukdytų pro šalį važiuojantys automobiliai. Buvo uždarytas eismas šioje gatvės atkarpoje, tačiau leista važiuoti maršrutiniams autobusams. plačiau»

Raguvai 515

Fotografavo Arūnas Švelna 2016 08 20 plačiau»

Coliukė 2016 (1)

Tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis - konkursas ,,Coliukė 2016" plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.