Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono atstovui Seime ūkininkui P.Nevuliui idealiai derėtų gulbės nebylės kostiumas

Grožis ir sveikata

Antibiotikų sugeba nusipirkti be recepto

Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų fakultetas atliko anketinę apklausą, kuria siekė išsiaiškinti, ar gyventojai nepasitarę su gydytojais bando gydytis antibiotikais. Juos taip pat domino tai, ką gyventojai žino apie savigydą antibiotikais, kokia informacija naudojasi. plačiau»

Kamavo troškulys, bet per ilgai to ženklo nesuprato

Cukraligės požymiai, atrodo, jau puikiai žinomi visiems. Tačiau realiame gyvenime jie dažnai pasireiškia taip keistai ir klastingai, kad ne visada gali suvokti, ką tai reiškia. Jau beveik 20 metų nuo šios ligos kenčianti panevėžietė mano, kad realiai ji sirgo kur kas anksčiau. plačiau»

Atrado savą, nė kiek ne blogesnį piligrimystės kelią (nuotraukos) (1)

Vis pasvajodavusi leistis piligriminėn kelionėn per visą Ispaniją besidriekiančiu Šv. Jokūbo keliu, bet tam niekada neturėjusi lėšų, panevėžietė pensininkė sukūrė dar geresnį planą: nešina geležiniu kryžiumi iš Panevėžio ji pėsčia nužygiavo į Kryžių kalną. plačiau»

Vietoj saulės – ryškūs kilimai (nuotraukos)

Kas jau ne pirmą kartą buvo lietuvių pamėgtoje Atlanto vandenyno saloje Tenerifėje, žino, kad šiaurinėje jos dalyje gali veltui dienų dienas laukti saulės – ji nepasirodys. plačiau»

Gražiausi – baltas ir raudonas (nuotraukos)

Tris dienas Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje veikusią kardelių parodą vainikavo gražiausių šios rūšies gėlių rinkimai. plačiau»

Sifilio aukų – daugiau

Per pirmąjį šių metų pusmetį Panevėžio apskrityje, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, padidėjo sergamumas sifiliu. Šiemet užregistruoti 5 atvejai, o pernai – tik vienas. plačiau»

Užtrauktukui ant kaktos nebuvo lygių (nuotraukos)

Talentinga makiažų meistrė iš Kupiškio, pasirinkusi itin puikų modelį ir pelniusi geriausios podiumo visažistės titulą, neketina sustoti. Ji užsibrėžė siekti dar ir sporto aukštumų, dalyvauja fitneso ir kultūrizmo čempionatuose. Moteris turi labai ypatingai maitintis, o po specialių ilgalaikių dietų pasidovanoja sau tortą. plačiau»

Palydėjo pavasarį tulpių paroda (nuotraukos)

Gegužę G.Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka palydėjo tulpių paroda. Pavasarinius žiedus į Panevėžį ketvirtą kartą iš Latvijos atveža tulpių kolekcininkas Janis Salensas. plačiau»

Valdžios žaidimai su skiepais juoko nebekelia

Pernai rudenį 11 metų mergaitės pradėtos nemokamai skiepyti nuo lytiniu būdu plintančio žmogaus papilomos viruso, sukeliančio gimdos kaklelio vėžį. Tačiau panorę paskiepyti dukras Panevėžio krašto gyventojai lieka it musę kandę – medikai jiems praneša, kad gautoji skiepų siunta jau sunaudota, daugiau negauta. plačiau»

Odontologės patarimai padeda sutaupyti ir pinigų

Jauna panevėžietė dantų gydytoja kasdien rankoje laiko modernų dantų grąžtą, tačiau ji pati niekada nėra patyrusi dantų gręžimo. Įspūdinga gydytojos šypsena krinta į akis ir pacientams. Jie stebisi, kad galima turėti tokius gražius natūralius dantis. „Reikia juos prižiūrėti“, – atsako medikė. plačiau»

Akmeniniai kiaušiniai – ne vienintelė staigmena (nuotraukos)

Aukštaitijos krašto tautodailininkų tradicinė paroda Panevėžio dailės galerijoje liaudies meno mėgėjus kasmet nustebina naujais atradimais. plačiau»

Kurorto įžymybė vedžiojasi pririštas papūgas (nuotraukos) (1)

Vasarį Kipras turistams negali garantuoti daug šilumos, tad siūlo milžiniškų nuolaidų viliotinį. Saulėtu, bet nekarštu oru labai smagu susipažinti su vietos kultūra, istorija ir keistenybėmis. plačiau»

Rankos nenudžiūvo – gelbėjo judėjimas (1)

Prieš ketvirtį amžiaus jaunai panevėžietei gydytojai pranašavę siaubingą lemtį: esą dėl džiūstančių raumenų ji niekada nebevaldys rankų. Šiandien moteris ne tik valdo galūnes, bet ir teikia sveikatinimo bei energetinius terapijų seansus vien savo prisilietimais. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.