Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio dviratininkų trenerė piktinosi kolegos nepasitenkinimu, kad vienas buvęs jo auklėtinis esą buvo engiamas

Grožis ir sveikata

Sifilio aukų – daugiau

Per pirmąjį šių metų pusmetį Panevėžio apskrityje, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, padidėjo sergamumas sifiliu. Šiemet užregistruoti 5 atvejai, o pernai – tik vienas. plačiau»

Užtrauktukui ant kaktos nebuvo lygių (nuotraukos)

Talentinga makiažų meistrė iš Kupiškio, pasirinkusi itin puikų modelį ir pelniusi geriausios podiumo visažistės titulą, neketina sustoti. Ji užsibrėžė siekti dar ir sporto aukštumų, dalyvauja fitneso ir kultūrizmo čempionatuose. Moteris turi labai ypatingai maitintis, o po specialių ilgalaikių dietų pasidovanoja sau tortą. plačiau»

Palydėjo pavasarį tulpių paroda (nuotraukos)

Gegužę G.Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka palydėjo tulpių paroda. Pavasarinius žiedus į Panevėžį ketvirtą kartą iš Latvijos atveža tulpių kolekcininkas Janis Salensas. plačiau»

Valdžios žaidimai su skiepais juoko nebekelia

Pernai rudenį 11 metų mergaitės pradėtos nemokamai skiepyti nuo lytiniu būdu plintančio žmogaus papilomos viruso, sukeliančio gimdos kaklelio vėžį. Tačiau panorę paskiepyti dukras Panevėžio krašto gyventojai lieka it musę kandę – medikai jiems praneša, kad gautoji skiepų siunta jau sunaudota, daugiau negauta. plačiau»

Odontologės patarimai padeda sutaupyti ir pinigų

Jauna panevėžietė dantų gydytoja kasdien rankoje laiko modernų dantų grąžtą, tačiau ji pati niekada nėra patyrusi dantų gręžimo. Įspūdinga gydytojos šypsena krinta į akis ir pacientams. Jie stebisi, kad galima turėti tokius gražius natūralius dantis. „Reikia juos prižiūrėti“, – atsako medikė. plačiau»

Akmeniniai kiaušiniai – ne vienintelė staigmena (nuotraukos)

Aukštaitijos krašto tautodailininkų tradicinė paroda Panevėžio dailės galerijoje liaudies meno mėgėjus kasmet nustebina naujais atradimais. plačiau»

Kurorto įžymybė vedžiojasi pririštas papūgas (nuotraukos) (1)

Vasarį Kipras turistams negali garantuoti daug šilumos, tad siūlo milžiniškų nuolaidų viliotinį. Saulėtu, bet nekarštu oru labai smagu susipažinti su vietos kultūra, istorija ir keistenybėmis. plačiau»

Rankos nenudžiūvo – gelbėjo judėjimas (1)

Prieš ketvirtį amžiaus jaunai panevėžietei gydytojai pranašavę siaubingą lemtį: esą dėl džiūstančių raumenų ji niekada nebevaldys rankų. Šiandien moteris ne tik valdo galūnes, bet ir teikia sveikatinimo bei energetinius terapijų seansus vien savo prisilietimais. plačiau»

Neramumų fone reikėjo drąsos (nuotraukos)

Didžiausiame Afrikos žemyno mieste Kaire pagyvenusi fotomenininkė greit pasisotino rytietiškomis keistenybėmis ir ėmė ilgėtis laisvės, mat milijoninio miesto gatvėse retai galėjo išsitraukti fotoaparatą, o prie didingųjų Gizos piramidžių išgirdo gąsdinimų, kad gali būti pagrobta. plačiau»

Keistuoliai pranašauja apokalipsę? (nuotraukos)

Civilizacija žengia į progresą ar į susinaikinimą? Apie tai turistams tenka susimąstyti ne tik regint sunaikintų šventorių griuvėsius, bet ir šiandienos keistuolių kūrinius. plačiau»

Kerėpla paverčianti liga nepalaužė (nuotraukos)

Panevėžietės giminėje paslaptinga liga pamažu numarino du dėdes. Lygiai taip pat, kaip jie, – metai po metų vis labiau silpusi jos teta sužinojo, kad serga išsėtine skleroze. Tokį pat išbandymą likimas pasiuntė ir pačiai moteriai. plačiau»

Norvegiško stiliaus žaislai gimsta ne bet kokiu oru (nuotraukos) (3)

Kartą pamačiusi, ką virbalais geba sunarplioti du norvegai vyrai, kupiškėnė pasišovė ir pati tai išbandyti. Moters rankose gimstantys vilnoniai žaislai ir keistų figūrų lėlės patinka visiems, mugėse pirkėjai jas išgraibsto akimirksniu. plačiau»

Veterinaro nuotraukose – sustingusi Nevėžio vandens ramybė (nuotraukos) (1)

„Su žmona vakare susidėliojome nuotraukas, susėdome, pasileidome ramios muzikos – ir atsipalaidavimas šimtaprocentinis“, – apie nuotraukose pagautą Nevėžio grožį kalbėjo Panevėžio rajone, Krekenavoje, gyvenantis žemaitis Algimantas Lūža. Šios jo fotografijos – parodoje „Vandens harmonija“. plačiau»

Tarp ugnikalnių – kaktusų oazė (nuotraukos)

Grįžusieji iš ugnikalnių salos Lanzarotės, esančios Kanarų salyne Atlanto vandenyne, dažniausiai pasakoja apie egzotišką jos vulkanų grožį, lavos išgraužtus tunelius ir vien tik baltais nameliais nusėtas pakrantes bei slėnius. plačiau»

Šildė veltinis ir skaisčios spalvos (nuotraukos)

Nuvargusiems nuo depresiją įvarančios juodos spalvos – tikra atgaiva. Dailės galerijoje atsivers tikras ryškiausių spalvų žaismas, itin jaudinantis moteriškąją širdį. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.