Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Po „Panevėžio gatvių“ darbininkų „tvisto šokio“ jų vadovas pasitraukė iš pareigų

Grožis ir sveikata

Akmeniniai kiaušiniai – ne vienintelė staigmena (nuotraukos)

Aukštaitijos krašto tautodailininkų tradicinė paroda Panevėžio dailės galerijoje liaudies meno mėgėjus kasmet nustebina naujais atradimais. plačiau»

Kurorto įžymybė vedžiojasi pririštas papūgas (nuotraukos) (1)

Vasarį Kipras turistams negali garantuoti daug šilumos, tad siūlo milžiniškų nuolaidų viliotinį. Saulėtu, bet nekarštu oru labai smagu susipažinti su vietos kultūra, istorija ir keistenybėmis. plačiau»

Rankos nenudžiūvo – gelbėjo judėjimas (1)

Prieš ketvirtį amžiaus jaunai panevėžietei gydytojai pranašavę siaubingą lemtį: esą dėl džiūstančių raumenų ji niekada nebevaldys rankų. Šiandien moteris ne tik valdo galūnes, bet ir teikia sveikatinimo bei energetinius terapijų seansus vien savo prisilietimais. plačiau»

Neramumų fone reikėjo drąsos (nuotraukos)

Didžiausiame Afrikos žemyno mieste Kaire pagyvenusi fotomenininkė greit pasisotino rytietiškomis keistenybėmis ir ėmė ilgėtis laisvės, mat milijoninio miesto gatvėse retai galėjo išsitraukti fotoaparatą, o prie didingųjų Gizos piramidžių išgirdo gąsdinimų, kad gali būti pagrobta. plačiau»

Keistuoliai pranašauja apokalipsę? (nuotraukos)

Civilizacija žengia į progresą ar į susinaikinimą? Apie tai turistams tenka susimąstyti ne tik regint sunaikintų šventorių griuvėsius, bet ir šiandienos keistuolių kūrinius. plačiau»

Kerėpla paverčianti liga nepalaužė (nuotraukos)

Panevėžietės giminėje paslaptinga liga pamažu numarino du dėdes. Lygiai taip pat, kaip jie, – metai po metų vis labiau silpusi jos teta sužinojo, kad serga išsėtine skleroze. Tokį pat išbandymą likimas pasiuntė ir pačiai moteriai. plačiau»

Norvegiško stiliaus žaislai gimsta ne bet kokiu oru (nuotraukos) (3)

Kartą pamačiusi, ką virbalais geba sunarplioti du norvegai vyrai, kupiškėnė pasišovė ir pati tai išbandyti. Moters rankose gimstantys vilnoniai žaislai ir keistų figūrų lėlės patinka visiems, mugėse pirkėjai jas išgraibsto akimirksniu. plačiau»

Veterinaro nuotraukose – sustingusi Nevėžio vandens ramybė (nuotraukos) (1)

„Su žmona vakare susidėliojome nuotraukas, susėdome, pasileidome ramios muzikos – ir atsipalaidavimas šimtaprocentinis“, – apie nuotraukose pagautą Nevėžio grožį kalbėjo Panevėžio rajone, Krekenavoje, gyvenantis žemaitis Algimantas Lūža. Šios jo fotografijos – parodoje „Vandens harmonija“. plačiau»

Tarp ugnikalnių – kaktusų oazė (nuotraukos)

Grįžusieji iš ugnikalnių salos Lanzarotės, esančios Kanarų salyne Atlanto vandenyne, dažniausiai pasakoja apie egzotišką jos vulkanų grožį, lavos išgraužtus tunelius ir vien tik baltais nameliais nusėtas pakrantes bei slėnius. plačiau»

Šildė veltinis ir skaisčios spalvos (nuotraukos)

Nuvargusiems nuo depresiją įvarančios juodos spalvos – tikra atgaiva. Dailės galerijoje atsivers tikras ryškiausių spalvų žaismas, itin jaudinantis moteriškąją širdį. plačiau»

Namą dekoracijos pavertė miesto įžymybe (nuotraukos) (1)

Žiemą važiuojantys ar pėsčiomis keliaujantys Biržų Kęstučio gatve vis suka žvilgsnius į vieno privataus namo langus, nuo viršaus iki apačios išpuoštus popierinėmis grožybėmis. Kasmet juose karaliauja vis kitoks ažūrinio meno pasaulis. plačiau»

Virusai dar tebekelia siaubą

Gripas siaučia, bet dar labiau žmones guldo kitos virusinės infekcijos. Visa viltis, kad pračiuožę šalčiai bus gerokai numarinę virusų bei bakterijų, ir bent jau epidemija nebegrės. plačiau»

Buto puošmena – imperatoriškoji skrynia (nuotraukos) (5)

Pirmą kartą užsukusiuosius į žinomos fotomenininkės butą gerokai nustebina juodos ir raudonos spalvų derinys, bet kartu būstas pavergia jaukumu. Jį moteris sukūrė ne prabangiais baldais ar moderniais akcentais, o menine nuojauta, savotišku spalvų derinimu ir gebėjimu naujam gyvenimui prikelti senus daiktus. plačiau»

Konferencija „Aktualūs donorystės klausimai“

2016 metų gruodžio 14 d. 12 val. VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre (Staniūnų g. 68, konferencijų salė) vyks konferencija „Aktualūs donorystės klausimai“ Konferencija skirta mokyklų biologijos, etikos, lietuvių kalbos, dailės mokytojams, mokyklų slaugytojams ir visiems besidomintiems mokyklų bendruomenių nariams. Konferencijoje pranešimus skaitys VšĮ Nacionalinio Kraujo centro, Nacionalinio transplantacijos biuro, Nacionalinės donorų asociacijos, nefrologinių ligonių asociacijos „Gyvastis“ atstovai, savo asmeninėmis istorijomis dalinsis žmonės, sugrįžę į pilnavertį gyvenimą po transplantacijų. Renginį organizuoja VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras, Panevėžio krašto donorų asociacija, rėmėjas Panevėžio m. savivaldybė. Maloniai kviečiame dalyvauti! Papildoma informacija teikiama tel. 8 646 45 733 (Agnė Padriezienė) Aktualūs donorystės klausimai KONFERENCIJOS DARBOTVARKĖ 2016 m. gruodžio 14 d. VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras, Staniūnų g. 68, Panevėžys 11:30 – 12:00 Dalyvių registracija 12:00-12:05 Sveikinimo žodis Bronius plačiau»

Kardelių karaliaus kolekcija – ne gėlės

Gausybę pasaulio šalių išmaišiusi medikų šeima namo vežasi tik vienos rūšies suvenyrus. Šaukšteliuose išraižyti miestų pavadinimai, simboliai, vėliavos ar herbai porai atstoja nuotraukų albumus ir primena patirtus nuotykius. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.