Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Po „Panevėžio gatvių“ darbininkų „tvisto šokio“ jų vadovas pasitraukė iš pareigų

Grožis ir sveikata

Net pelkėje galima sukurti grožio oazę (nuotraukos)

Net jei tavo nusipirktas žemės sklypas yra sūrio formos ir atrodo lyg kemsuotas pelkynas, turėdamas fantazijos ir būdamas darbštus gali jį paversti puikiausiu kampeliu. plačiau»

Apie begemotams skirtus velnio lašus ir kita

Alkoholio vartojimas – skaudi tema. Daugelis šaukia, kad reikia atsikratyti šio sovietinio palikimo, kiti gi aiškina, kad Vakarai ne ką mažiau geria, o statistika esanti iškreipta – daug svaigalų butelių ne mes išgeriame, o išsiveža užsieniečiai. Kaipgi iš tiesų yra? Apie tai kalbamės su specialiai šia tema besidominčiu, užsienio patirtį tyrinėjančiu buvusiu gydytoju Alfonsu ŽOBAKU. plačiau»

Tortas ant dviračio netilpo pro duris (nuotraukos)

Džiaugdamiesi išeinančio rudens paskutiniu grožiu rokiškėnai žiedais nukloja žemę, velkasi žydintį rūbą ir net „kepa“ žydinčius tortus. plačiau»

Tarptautinė Kačių paroda

Prasidėjus mokslo metams, rudeniui dažant medžių lapus įvairiomis spalvomis, ne mažiau spalvinga, po 5 metų pertraukos, ilgai laukta Tarptautinė Kačių paroda Panevėžyje: nuo didžiųjų visų jau pamėgtų ir populiarių Meino meškėnų, Britų trumpaplaukių iki retų Lietuvoje Tonkino, Bombay, Britų ilgaplaukių veislės kačių. Rugsėjo 24-25 dienomis kačių mylėtojai, augintojai ir veisėjai turės galimybę praleisti tarp bendraminčių – Panevėžyje vyks Tarptautinė „Top Miau“ kačių paroda.

Šį savaitgalį organizuojamoje Tarptautinėje Kačių parodoje lankytojai galės pasigrožėti, retai kitose parodose pristatomas Britų ilgaplaukes, Bombėjaus kates, Selkirkreksus bei kitas retas veisles. Parodoje dalyvaus giganti&sca plačiau»

1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.