Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Dviejų namų bendrijos buhalterė apgailestavo tylėjusi matydama, kad bendrijos vadovas grobsto gyventojų pinigus
Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Mes – čia!

Pasaulį apskriejo nuotrauka su broliu ir seserimi (2)

Lietuvoje viešėjęs popiežius Pranciškus lankėsi svarbiausiose sostinės vietose, kur jo laukė tūkstančiai žmonių. Vizitą Lietuvoje stebėjo daugiau nei šimtas užsienio žiniasklaidos atstovų, o vienas jų užfiksavo ūkininką ir modelį Joną Misevičių su seserimi Ieva. plačiau»

Ne vienas iš tūkstančio, o visi drauge (nuotraukos)

Į susitikimą su popiežiumi Pranciškumi sostinėn nuvykę Panevėžio rajono Smilgių gimnazijos moksleiviai savo įspūdžius išsakė galbūt per daug pakiliai, bet nuoširdžiai. Jie grįžo namo laimingi ir tiki, kad šio susitikimo ilgai nepamirš, o sunkiomis minutėmis stengsis pasinaudoti Šventojo Tėvo patarimais. plačiau»

Nerimą pakeitė didelis džiaugsmas

Ruoštis susitikimui su popiežiumi pradėjau dar liepos mėnesį – registruoti grupes buvo galima jau nuo liepos 17 dienos. Bet ir tada, per Tiketos tinklalapį prisijungus, vietų gauti buvo įmanoma tik į kraštinius sektorius – geriausi bilietai buvo išgraibstyti per pirmą registracijos valandą. plačiau»

Gitaromis brazdina, kad merginos atsigręžtų (nuotraukos) (1)

Ar į gitaristų būrelį gali ateiti mergaitės? Žinoma! Bet ar jos pasilieka? Va čia tai klausimas! Atsakymas nenustebins: dauguma išties pabėga. „Panelės, pabandžiusios virpinti stygas, supranta, kad teks atsisakyti ilgų, išpuoselėtų nagų. Jos nedvejodamos pasirenka nepriekaištingą manikiūrą, o ne nedėkingą instrumentą“, – taip jums paaiškins pasvaliečiai vaikinai. plačiau»

Giedoti per mišias patiko vos pabandžius (nuotraukos)

Kristijonas Donelaitis dar neįdomus. Kol kas. Mokytojos rekomenduojamų skaityti knygų sąrašas irgi giliai stalčiuje. Kol kas. Bet jau dabar vaikinai suvokia, kad laimė pati savaime iš dangaus nenukrenta – kad ji ateitų, reikia pasistengti ir patiems. Apie tai kalbamės su panevėžiečiais ateitininkais – 15 metų Roku Snarskiu ir 14 metų Mangirdu Demenkovu. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.