Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio mėsos perdirbimo įmonės „Sagralita“ buvęs savininkas džiaugėsi sumedžiojęs didžiulį vilką

Pinigai

Pasvalio rajono biudžete numatytas riebus kąsnis krepšiniui (4)

Šių metų Pasvalio rajono biudžetas buvo tvirtinamas tarsi pagal vaikišką žaidinimą: tam davė, tam davė, o šitam ir nebeliko. O kam neliko, tie ir neliūdėjo. plačiau»

Kišenėje 100 eurų, o pietūs – net už trigubą sumą (1)

Svarstomas biudžetas išryškino silpniausias Biržų rajono vietas – nesutvarkytus kelius, pokyčių nesulaukiančią socialinę sritį, neaiškią administracijos pertvarką ir valdžiai pataikauti verčiamas religines bendruomenes. O galimos manipuliacijos pinigų sumomis opoziciją verčia įtarti politinę korupciją. plačiau»

Biudžetą tvirtindami vos neišgrūdo pusės politikų (11)

Svarstant šiųmetį Panevėžio biudžetą, politikai daugiausia ginčijosi ne dėl pinigų paskirstymo, o dėl galimų tarybos narių ar jų artimųjų interesų. Net 11-ai tarybos narių opozicija siūlė nusišalinti nuo balsavimo, tik trys iš jų tai padarė savo noru. plačiau»

Tryliktos seniūnijos purtosi lyg velnio tuzino (1)

Panevėžio rajono valdžia didžiavosi sudariusi nedeficitinį biudžetą, bet opozicija nemano, kad dėl to reikėtų labai džiaugtis – juk žmonės nori gerai gyventi dabar, o ne po dešimties metų. plačiau»

Valdžia suplanavo, kur išleis gautus pinigus

Dauguma savivaldybių jau numatė šiųmečius biudžetus, tik Kupiškio valdininkai dar nesuskaičiavo, kiek pinigų per metus planuoja surinkti ir išleisti. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.