Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Ūkininkai jau žino, kad sodybas saugantys šunys yra bejėgiai prieš vilkus

Pinigai

Prie pinigų maišo skuba palengva (6)

Panevėžio valdžia, iš Europos Sąjungos ateinančius dešimtis milijonų eurų pirmiausia planavusi panaudoti autobusų stočiai ir jos prieigoms tvarkyti, keičia planus. Dabar gražinti miestą ketinama pradėti nuo Kultūros ir poilsio parko. plačiau»

Anykščių treneriai nespjovė ir į 25 eurus

Anykščių valdžia treneriams skyrė premijas už jų auklėtinių iškovotas pergales, bet tos premijos pasirodė juokingai mažos. Treneriai taip pat iš laimės neploja rankomis, bet džiaugiasi gavę nors kiek papildomų pinigų. plačiau»

Krepšininkai gaus beveik tiek, kiek visi likę

Panevėžio valdžia 46-iems sporto klubams ir organizacijoms padalijo 231,9 tūkst. eurų. Šie pinigai sporto klubams buvo numatyti šiųmečiame miesto biudžete. plačiau»

Pinigus skirstė bijodami chaoso

Panevėžio rajono valdžios sudarytas remontuotinų kelių ir gatvių sąrašas opozicijai pasirodė nelogiškas: esą daugiau dėmesio ir pinigų reikėtų skirti asfaltuotiems priemiesčio keliams, o ne žvyrkeliams. plačiau»

Pasvalio rajono biudžete numatytas riebus kąsnis krepšiniui (5)

Šių metų Pasvalio rajono biudžetas buvo tvirtinamas tarsi pagal vaikišką žaidinimą: tam davė, tam davė, o šitam ir nebeliko. O kam neliko, tie ir neliūdėjo. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.