Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžietė mielai į savo šeimą priėmė du šokių festivalio dalyvius iš Estijos

Sportas

Šaudykloje ir bėgimo trasoje išplėšė bronzą

Panevėžietis Justinas Kinderis šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės pirmame šio sezono etape Egipto sostinėje Kaire užėmė trečią vietą. plačiau»

S.Krupeckaitė nesusitvarkė su savo psichologija

Pruškove (Lenkija) vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato antrąją dieną – ketvirtadienį – Lietuvos dviratininkės išmėgino jėgas sprinto lenktynėse, tačiau aukštų vietų joms nepavyko iškovoti: Simona Krupeckaitė tarp 33 dalyvių klasifikuota 14-a, o Miglė Marozaitė – 21-a. plačiau»

Panevėžio boksininkams – čempionų laurai

Lenkijos mieste Valče vykusiame tarptautiniame bokso turnyre dalyvavo ir Panevėžio boksininkai, o du iš jų iškovojo nugalėtojų titulus. plačiau»

Tradiciniame turnyre – šeimininkų triumfas

Panevėžyje penktadienį vyko tarptautinis rankinio turnyras Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame dalyvavo trys Latvijos – Skryverų, Salaspilio ir Ulbrokos bei trys Lietuvos – Pasvalio, Panevėžio ir HC „Grifas“ jaunučių rankinio komandos. plačiau»

Pergalę išplėšti prireikė dviejų pratęsimų

Geriausias Panevėžio kiokušin karatė sportininkas Juras Sokolovas antrus metus iš eilės iškovojo šalies čempionato aukso medalį. plačiau»

Akiniai ir prastos pasagos paliko be prizų (2)

Garsiosiose Sartų žirgų lenktynėse nė vienas iš trijų raguviškio Alvydo Banėno ristūnų šįkart prizų neiškovojo, o smilgiškis Algimantas Pamarnackas šiųmetes lenktynes praleido, nes jo žirgai, kad ir gražūs bei greiti, vis dar labai nepaklusnūs. plačiau»

Tamsoje kelio nesimatė, bet finišas – su lyderiais

Lenktynininkas Giedrius Notkus neištesėjo žmonai duoto pažado, kad iškovojęs šalies čempiono titulą baigs sportinę karjerą. Be ralio gyventi negalintis panevėžietis ir naująjį sezoną pradėjo finišavęs tarp lyderių, iškart po Dakaro ralio dalyvio Vaidoto Žalos. plačiau»

S.Krupeckaitei – 36-asis pasaulio taurės medalis!

Honkonge vykstančio 2018-2019 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutiniojo, šeštojo, etapo moterų sprinto lenktynėse šeštadienį panevėžietė Simona Krupeckaitė iškovojo bronzos medalį. plačiau»

S.Krupeckaitei ir M.Marozaitei – pasaulio taurės varžybų bronza!

Panevėžietės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė pasipuošė penktadienį Honkonge prasidėjusio 2018-2019 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutiniojo, šeštojo, etapo bronzos medaliais. plačiau»

Belgijoje – čempioniški D.Rapšio grybšniai

Pasirengimą svarbiausioms metų varžyboms – pasaulio plaukimo čempionatui olimpiniame baseine pradėjęs Danas Rapšys dar toli nuo geriausių savo rezultatų, tačiau ir jų panevėžiečiui užteko dominuoti varžybose Belgijoje. Be medalio neliko ir geras jo draugas Andrius Šidlauskas. plačiau»

Rezultatai džiugina labiau net už medalius

Geriausiems Panevėžio sportininkams ilsėtis nėra kada: pasaulio plaukimo čempionas Danas Rapšys vėl pluša treniruotėse ir rengiasi varžyboms Belgijoje, o dviratininkė Simona Krupeckaitė išvyko į stovyklą Kipre, o iš ten keliaus į Naująją Zelandiją kovoti dėl pasaulio taurės medalių. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.