Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras priminė tarybos nariams, kad registruotis skiepui nuo kovido jau galima visiems
Konflikto padeda išvengti pusbalsiu ištartas „aijkitjau“
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Žmonės

Nemirtų nuo bado ir visai uždaryti (nuotraukos)

Į kaimą persikrausčiusius miestiečius ūkininkauti mokė ne kokie nors teoriniai vadovėliai, o bitės. Rainųjų darbštuolių dėka atsirado vaistinių augalų plantacijos ir gausiai vešantys daržai bei sodai. Dabar šeima į miestą nė nesidairo, net sugriežtinus karantiną tiek, kad iš namų kojos negalėtų iškelti, išsiverstų iš pačių užsiaugintų gėrybių. plačiau»

Paryžių užkariavo tarsi vienu ypu (nuotraukos)

Asmeninė dainininko Kastyčio Kerbedžio vizažistė yra dirbusi su daugybe žvaigždžių, tarp jų ir dizaineriu Juozu Statkevičiumi. Taip pat ji ilgą laiką vadovavo „Eurovizijos“ makiažo komandai. Garsenybių kaprizų ji teigia nepajutusi, užtat emigrantų – ir dar kaip! O viskas prasidėjo nuo to, kai ji, jaunoji kirpėja, paniškai ėmė bijoti žirklių. plačiau»

Negaila nei laiko, nei pinigų, kad tik būtų džiaugsmo (nuotraukos) (1)

Niekuo neypatingas kaimas kartą per metus sutraukia šimtus žmonių. To priežastis – vienas nagingas vyras, savo vaikų džiaugsmui prieš dešimtmetį girliandomis išdabinęs kiemą ir kasmet tai darantis vis gausiau ir gausiau. O visokiais šviečiančiais personažais nusėta valda žmones traukia kaip stebuklas. plačiau»

Į vienuolės kelią stumtelėjo motina (nuotraukos)

Vienuolė Leonora Kasiulytė paistalais vadina svarstymus, kad vienuolės, nepažinusios kūniškos meilės, yra nelaimingos. „Aš kaip tik esu ypač laiminga jos nepažinusi. O kiek man teko guosti pasauliečių moterų, kurioms toji meilė tapo atgrasi!“ – plačiai šypsosi vienuolė. plačiau»

Karūnos laimėtoja neprašo lankstytis (nuotraukos) (1)

Šių metų „Auksine mama“ karūnuota panevėžietė nustebino ne tik grožiu, elegancija, bet ir išmintimi. Auklėdama savo vaikus, ji pirmiausia juos mokė atvirumo, mat jei žinosi, kas mažoje širdelėje darosi, galėsi tinkamai patarti ir teisinga linkme nukreipti. plačiau»

Prostitučių istorijų pabaiga – visokia

Atsigauti nuo patirtų kančių bei stotis ant kojų šiuo metu Panevėžio apskrityje padedama daugiau nei 30-čiai jaunų moterų ir vyrų, buvusių parduotų teikti seksualines paslaugas, vogti, elgetauti. Paprastai šių aukų likimą nulemia sunki vaikystė, skurdas. Parsiduodančios jaunos mergaitės dažnai net nesijaučia aukomis, o vyrai sugniuždomi ilgam. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.