Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras filosofavo klausiamas, kodėl Petro Vileišio gimnazijos stadiono remontas prarijo jau dvigubai daugiau lėšų, nei buvo numatyta

Kultūra ir švietimas

Gytis Kuliešius – sėkmė aplanko tik tą žmogų, kuris jos belaukdamas ką nors daro

Gytis Kuliešius, vienos Panevėžio įmonių vadovas, prieš 13 metų baigė KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetą (PTVF). Jo optimizmas yra beribis. Pasak pašnekovo, jei kažkas nepasisekė, tai nėra nepasisekimas, – tai atrastas būdas, kuris neveikia.  Esate KTU PTVF alumnas. Kokias studijas ir kada baigėte? 2006 m. Verslo administravimo bakalauras. Pradėjau dieninėse studijose, baigiau vakarinėse.  Ar įgytos žinios padėjo karjeroje ir asmenybės augimui? Be jokios abejonės. Net plačiau»

Dailės galerija – didžiausioje Rytų Europoje meno mugėje

Dešimtoje, jubiliejinėje , šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius“ gegužės 30 – birželio 2 dienomis Panevėžio miesto dailės galerija pristato panevėžiečių dailininkų Artūro Stančiko, Sigito Laurinavičiaus, Egidijaus Radvensko ir Eugenijaus Čibinsko kūrybą. Galerijos stendo numeris – 5.07. Sostinės „Litexpo“ parodų centre vyksiančioje meno mugėje dalyvaus 65 galerijos ir beveik 300 menininkų iš 20 pasaulio šalių. Panevėžio dailės galerijos stende lankytojai išvys po keletą kiekvieno autoriaus kūrinių. E. Radven plačiau»

G. PETKEVIČAITĖS – BITĖS LITERATŪRINĖS PREMIJOS TEIKIMO ŠVENTĖ

Š.m. gegužės 28 d. 13.00 val. vyks G. Petkevičaitės – Bitės literatūrinės premijos teikimo šventė Puziniškio muziejuje, Gabrielės. Petkevičaitės-Bitės gimtinėje. Premija teikiama prozininkei, eseistei GIEDRAI RADVILAVIČIŪTEI u plačiau»

Gražiausios Čekijos knygos Panevėžyje

Gegužės 28 d. 15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Menų skaitykloje bus atidaryta čekų knygos meno paroda „Gražiausios Čekijos knygos“. plačiau»

Panevėžio mieste – XI tarptautinis vaikų tautinių šokių ir dainų festivalis „Mes nupinsim šokių pynę 2019“ (nuotraukos)

Užburiantys tautinių šokių judesiai, spalvingi šokėjų rūbai, skambios dainos ir daug energingų jaunų žmonių – taip atrodė tradicinis, kasmet Panevėžio „Vilties“ progimnazijos ir muzikos mokyklos šokių kolektyvo „Pynimėlis“ organizuojamas tarptautinis vaikų tautinių šokių ir dainų festivalis „Mes nupinsim šokių pynę 2019“. plačiau»

KVIEČIA POEZIJOS PAVASARIS 2019

Vėl pavasaris ir vėl šventė poezijos mylėtojams visoje šalyje. Tradicinis, vienas didžiausių literatūrinių renginių Lietuvoje – „Poezijos pavasaris 2019“ neaplenks ir Panevėžio. Šiais metais festivalis gausus pačios geriausios poezijos, staigmenų ir malonių susitikimų. plačiau»

SKAITYDAMI MES PAKEISIME PASAULĮ!

Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis. plačiau»

Kovotojų už laisvę atminimui – savanorių kurtos žvakidės

Panevėžio išvadavimo nuo bolševikų šimtmečio proga Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Vyčio apygardos 5-osios rinktinės savanoriai ir Panevėžio miesto dailės galerijos darbuotojai pagerbė Lietuvos nepriklausomybės kovų karių kapus Kristaus Karaliaus katedros kapinėse. „Šiemet gegužės 19-ąją minėjome šimtą metų, kai Panevėžys buvo išvaduotas nuo bolševikų. Tai labai reikšminga miesto istorijos data, dar sykį mums primenanti savanorių pasiaukojimą ir skatinanti apmąstyti laisvės sampratą“, plačiau»

Sąžininga konkurencija versle – teorija ir praktika

Gegužės 22 d., trečiadienį,17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos (Respublikos g. 14) konferencijų salėje kviečiame į prasmingą ir informatyvią diskusiją „Saugus verslas ir užtikrinta sąžininga konkurencija“. plačiau»

KTU PTVF absolventė Ingrida Lipnickienė: sėkmė yra tik mūsų rankose

Ingrida Lipnickienė, prieš 7 metus pabaigusi įmonių valdymo magistro studijas KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (PTVF), įkūrė nuosavą verslą. Jos sėkmės receptas – bendrauti su žmonėmis, kuriems sekasi, išsirinkti savo srities/profesijos mentorių. „Tikslus, siekius, užduotis – privalu užsirašyti. Darbai pasidaro tik darymo būdu, vien galvoti ir svajoti nepakanka“, – sako I. Lipnickienė. Šiandien ji pasakoja apie savo karjeros kelią. • Ar universitete įgytos žinios padėjo karjeroje ir asmenybės augimui? Vienareikšmiškai – įgytos žinios padėjo ir lyg šiol padeda plėtoti verslą. 2015 metais įkūriau grožio saloną „Marmozel“, 2017 duris atvėrė „Marmozel plačiau»

Vyt. Mikalausko menų gimnazijos Keliaujanti paroda - rajono viešojoje bibliotekoje.

Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vaikai mokomi ne tik muzikinių dalykų. Jau tryliktus gyvavimo metus skaičiuoja ir dailės klasės. Moksleiviai dirba su įvairia technika, susipažįsta su dailės subtilybėmis. Ir, aišku, ką i plačiau»

„Erasmus+“ KA1 mobilumai Portugalijoje

2019 m. balandžio 28 d. – gegužės 5 d. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Sonata Mackevičienė, psichologė Kristina Tarutienė, specialioji pedagogė Aušra Šimkevičienė ir mokyklos direktorius Alfredas Paberžis dalyvavo ES remiamame „Erasmus+“ KA1 projekte „SĖKMINGAI, VEIKSMINGAI, KOKYBIŠKAI“ Nr. 2018-1-LT01-KA101-046799 kvalifikacijos kėlimo kursuose „Special needs the chalenge of inclusion“ Portugalijoje (Lisabonoje).

Mokymai vyko anglų kalba. Pedagogai aplankė darželius, mokyklas, susipažino su Portugalijos švietimo sistema. Kursų dalyviai dirbo tarptautinėse grupėse su kitais projekto dalyviais iš Suomijos, Lenkijos, Ispanijos, Prancū plačiau»

BENDRUOMENĖ NELIKO ABEJINGA AKCIJAI „SPALVOTAS PAVASARIS“

Jau 10 metus Lietuvoje vyksta graži akcija „Spalvotas pavasaris“, kurios metu siuvame, mezgame, neriame galvos apdangalus, riešines kepurytes onkologinėmis ligomis sergantiems  vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Onkologinės ligos – v plačiau»

Biblioteka sužydės tulpėmis

Gegužės 16 d. (ketvirtadienį) 14 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Atrijaus terasoje atidaroma tradiciškai kiekvieną pavasarį rengiama tulpių paroda. Spalvomis ir formomis žavinčius žiedus Panevėžyje jau šeštą kartą eksponuos tulpių kolekcininkas JANIS SALENSAS iš Latvijos plačiau»

Naujos galimybės nemokamuose skaitmeninio raštingumo mokymuose

Į Lietuvos miestų, miestelių bei kaimiškų vietovių bibliotekas nuo kovo mėnesio rinkasi gyventojai ne spaudos skaityti ar knygos grąžinti, tačiau dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose. „Atėjau į pradedančiųjų mokymus tikė plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.