Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Seimo narys pastebėjo, kad panevėžiečiai, verslininkai kalba apie galimai neskaidrius sandorius miesto savivaldybėje
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Kultūra ir švietimas

Magijos meistro Arvydo Gaičiūno paveikslų paroda „Spontaniški saviraiškos kodai /4-13-52/“

Garsus magas Arvydas Gaičiūnas kovo 4 d. 17.30 val. pirmąkart viešai pristatys savo tapybos darbus Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos II a. erdvėse ir konferencijų salėje. Abstraktų ekspresionizmą tapyboje mėgstantis autorius žada, kad parodoje „Spontaniški saviraiškos kodai /4-13-52/“ dvelks magija. Netikėtų staigmenų žadama ir atidarymo metu. plačiau»

Algimanto Aleksandravičiaus parodoje – iškilių Lietuvos žmonių portretai

Kovo 4 d. 17 val. Fotografijos galerijoje atidaroma Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Algimanto Aleksandravičiaus paroda „Šimtmečiui šimtas“. Parodoje fotomenininkas pristato 100 Lietuvos teatro, muzikos, vaizduojamojo meno, literatūros, kino, šokio kūrėjų, dvasininkų portretų. Šią kolekciją A. Aleksandravičius dovanojo Panevėžio miestui. Taip pat išleistas ir to paties pavad plačiau»

MIESTO 7-8 KLASIŲ MOKINIŲKARJEROS VIKTORINA-KONKURSAS „KARJEROS KELIU“

7-8 klasių mokinių komandos parodė, ką žino apie karjerą. Vasario 26 d. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių viktorina-konkursas „Karjeros keliu“. Viktoriną-konkursą organizavo Alfonso Lipniūno progimnazijos Ugdymo karjerai darbo grup plačiau»

„Vilties“ progimnazijos Bendruomenės diena „Vilties žibintai 2020“

Vasario 26-ąją – Bendruomenės dieną „Vilties žibintai 2020“ „Vilties“ progimnazijos bendruomenė šventė mokyklos įkūrimo 75-metį, mišrios mokyklos ir „Vilties“ vardo suteikimo mokyklai 15-metį. Gausus būrys svečių bei progimnazijos bendruomenės narių iškilmingai paminėti mokyklos jubiliejų susirinko į Muzikinį teatrą. Vasario 26-oji – Bendruomenės diena „Vilties“ progimnazijoje. Bendruomenė šventė mokyklos 75-ąjį gimtadienį, mišrios mokyklos ir „Vilties“ vardo suteikimo mokyklai 15-metį. Vilties žibintai įžiebti nuo ankstyvo ryto. 1–4 klasi plačiau»

Jubiliejaus šventėje prioritetas – mažieji skaitytojai

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius švenčia gražų 50-mečio jubiliejų ir kviečia į įspūdingą, spalvingą, nuotaikingą gimtadienio šventę, kuri kovo 3 dieną nuo 11 iki 15 val. šurmuliuos centriniuose bibliotekos rūmuose. Čia nebus oficialios dalies, įprastos tokioms sukaktims. Viskas bus skirta mažiesiems skaitytojams – įvairios edukacijos, žaidimai, filmukai, staigmenos ir kalnai skanėstų. plačiau»

IŠSKIRTINIS SUSITIKIMAS SU ERIKA UMBRASAITE

Užgavėnių vakarą Smėlynės biblioteka pakvietė panevėžiečius į susitikimą su išskirtine asmenybe, energija trykštančia ir žodžio kišenėje neieškančia viešųjų ryšių specialiste ir žurnaliste Erika Umbrasaite. Viešnia yra r plačiau»

Kovo 20 d.11 val. Keistuolių teatro spektaklis-žaidimas "Pati labiausia pasaka"

Spektaklis-žaidimas ne tik vaikams "Pati labiausia pasaka" Spektaklis-žaidimas ne tik vaikams Pati labiausia pasaka Kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs bent vieną lietuvių liaudies pasaką. Vieniems jas vaikystėje sekdavo seneliai ar tėveliai, kiti jų klausydavosi iš plokštelių ar per radiją plačiau»

Kovo 18 val. spektaklis "Keista pažintis" Premjera

Premjera. Detektyvinė vienos dalies komedija "Keista pažintis" KEISTA PAŽINTIS – detektyvinė komedija viešbučio numeryje / PREMJERA Vienas kito nepažįstantys vyras ir moteris per apsirikimą apgyvendinami vienviečiame viešbučio numeryje. Pakeisti to jau negalima. Paslaptys gaubia ir vieno, ir kito g plačiau»

Kovo 15 d.18.30 val. Muzikiniame teatre J.Štrauss 2-jų dalių operetė "Vienos kraujas"

J.Štrauss 2-jų veiksmų operetė "Vienos kraujas" VIENOS KRAUJAS – 2-jų dalių J. Strauss operetė Operetė „Vienos kraujas“ nukelia mus į XIX a. pradžios Vieną. Čia, po Napoleono karų vykstant Europos šalių kongresui, kurio lozungas buvo „Mylėti, o ne kariauti“, valsas tampa sa plačiau»

Kovo 12 d. 18.00 Muzikiniame teatre vakaras su J.Erlicku

Vakaras su Juozu Erlicku JUOZAS ERLICKAS „Laisvoji programa“ Žmonės sujudę: ar gali būti, kad koncertuose jau draudžiama ne tik miegot, bet ir žiovaut? Ar tiesa, kad žiūrovų skaičius mažinamas iki 90, o paskui – dar? O svarbiausia – nejaugi koncerto metu plačiau»

Šventinis koncertas "Daina Tavo širdžiai"

Panevėžio Muzikiniame teatre šventinis koncertas "Daina tavo širdžiai" DAINA TAVO ŠIRDŽIAI – šventinis koncertas Jei sunku rasti žodžių brangiai moteriai, ar nesiryžtate jų tarti, jums padėtų šiltas ir jaukus vakaras Panevėžio muzikiniame teatre. Koncerte skamba jausmingi miuziklų ir operų duetai, dai plačiau»

„Vilties“ progimnazija mini mokyklos įkūrimo 75-metį

Pasikeitusi, bet išsaugojusi senąsias ir sukūrusi naujas tradicijas „Vilties“ progimnazija mini mokyklos įkūrimo 75-metį, mišrios mokyklos ir „Vilties“ vardo suteikimo mokyklai 15-metį. Pasikeitusi, bet išsaugojusi senąsias ir sukūrusi naujas tradicijas „Vilties“ progimnazija mini mokyklos įkūrimo 75-metį, mišrios mokyklos ir „Vilties“ vardo suteikimo mokyklai 15-metį. Vartydama ilgos, įdomios ir turtingos mokykl plačiau»

PANEVĖŽIO BIBLIOTEKA VILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE KVIETĖ PASINERTI Į RAŠYMO PASAULĮ

Vasario 20-23 dienomis knygų mylėtojai iš visos Lietuvos (ir ne tik) rinkosi į „Litexpo“ parodų ir kongresų rūmuose jau į 21-ąjį kartą vykusią kasmetinę tarptautinę Vilniaus knygų mugę. Panevėžio miesto saviv plačiau»

Knygos „Palieski angelo sparnu“ sutiktuvės

Vasario 24 d. 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyks Deivinos Orchidės (tikrasis vardas Jūratė Gembutienė) – poezijos kūrėjos, Lietuvos išeivės, gyvenančios Airijoje, knygos „Palieski angelo sparnu“ pristatymas. plačiau»

BIBLIOTEKOJE – KELIONĖS ATRADIMŲ NUOTRUPOS

Kelionės – viena smagiausių laisvalaikio praleidimo formų. Tai pažintis su kitomis kultūromis, naujų neįkainojamų patirčių gurkšnis, atradimai ir įspūdžiai, leidžiantys visapusiškai atsipalaiduoti ir tobulėti. Vasario 18 d. į Ši plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.