Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Gyventojai pasišaipė iš girto darbe įkliuvusio Kupiškio rajono Subačiaus naftos terminalo pamainos vadovo
Šokoladinio berniuko taip ir nepalaižiau
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Kultūra ir švietimas

JAUKI ADVENTINĖ POEZIJOS IR MUZIKOS POPIETĖ

Kasmet, su kalendorine žiemos pradžia atėjus prieškalėdiniam laikotarpiui, ramybės ir apsivalymo laikui, Parko biblioteka organizuoja Advento susibūrimus. Gruodžio 9-osios pavakarę į biblioteką savo skaitytojus ir senjorų klub plačiau»

Panevėžyje vyks Pasaulio lietuvių metams skirta paroda ir diskusija

Gruodžio 12 d. 17 val. Panevėžio miesto dailės galerijos Keramikos paviljone (Respublikos g. 3) bus pristatyta žurnalistės Lilijos Valatkienės fotografijų paroda „Lietuviais esame mes gimę!“ ir surengta vieša diskusija su kultūrologu Vytautu Jonu Juška apie lietuvius ir lietuvybę šiuolaikiniame pasaulyje. Šį renginių turą po šalies miestus Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija kartu su L. Valatkiene ir V.J. Juška paskyrė ypatingai progai – 2019 metais sukanka 70 metų, kai buvo paskelbta Lietuvių Ch plačiau»

Knyga-albumas ,,Adolfas Ramanauskas -Vanagas fotografijose“

Kviečiame į knygos-albumo ,,Adolfas Ramanauskas-Vanagas fotografijose“ pristatymą, vyksiantį gruodžio 9 d. 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje. Renginyje dalyvaus knygos sudarytoja Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė. plačiau»

APIE MOTERIS, SAVO VEIKLA PAPUOŠUSIAS PANEVĖŽIO KRAŠTO ISTORIJĄ

Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka kartu su Panevėžio švietimo centru gruodžio 5 d. Viešojoje bibliotekoje organizavo III-ąją konferenciją „Iškilios Panevėžio krašto moterys“. Prisiminti ar naujai atrasti svarbias plačiau»

Eglutės žaisliukų paroda „Žaliojoje pelėdoje“

Nors balta žiema pas mus svečiavosi dar labai trumpai – gražiausios metų šventės kasdiena vis labiau jaučiamos. Švenčių laukimo nuotaikomis jau gyvena miestų aikštės, parduotuvių vitrinos... Švenčių laukimo dvasia pasiekė ir vaik plačiau»

SKAITMENINIO RAŠTINGUMO MOKYMAI BIBLIOTEKOSE: SUŽINOTI, IŠBANDYTI, SUPRASTI

„Prieš kelias savaites nustebinau savo dukrą gyvenančią Vilniuje, parašydamas jai žinutę per Facebook“, - šypsosi Romualdas Ličys (61m.), projekto „Prisijungusi Lietuva” skaitmeninio raštingumo mokymų dalyvis. „Niekada nesinaudoj plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.