Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

J.Miltinio dramos teatro vienas iš vadovų prisipažino nedrįstantis vyresniems aktoriams užduoti tiesių klausimų

Kultūra ir švietimas

Vasario 5 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre spektaklis CV, arba Kas aš esu?

Teatro laboratorija „Atviras ratas” pristato jau trečiąją šio sezono premjerą – Justo Tertelio ir kūrybinės komandos spektaklį – tyrimą “CV, arba Kas aš esu?” CV, arba Kas aš esu? Režisierius ir dramaturgas Justas Tertelis Scenografija Laura Luišaitytė Kompozitorius Jokūbas Tulaba Vaidina: Vesta Šumilovaitė, Benita Vasauskaitė, Karolis Kasperavičius, Vaidotas Žitkus, Rokas Petrauskas, Danas K plačiau»

A.Giniočio autorinių dainų vakaras

Sausio 31 dieną į Panevėžio muzikinį teatrą kviečia režisierius ir aktorius Aidas Giniotis AIDO GINIOČIO AUTORINIŲ DAINŲ VAKARAS Sausio 31 dieną į Panevėžio muzikinį teatrą kviečia režisierius ir aktorius Aidas Giniotis – visiems gerai pažįstamas tekstų, bei dainų kūrėjas, pristato savo autorinių dainų koncertą. plačiau»

JUOZAS ERLICKAS „Laisvoji programa"

Sausio 23, kovo 5 dienomis 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre. J. Erlicko "Laisvoji programa" JUOZAS ERLICKAS „Laisvoji programa“ Žmonės sujudę: ar gali būti, kad koncertuose jau draudžiama ne tik miegot, bet ir žiovaut? Ar tiesa, kad žiūrovų skaičius mažinamas iki 90, o paskui – dar? O svarbiausia – nejaugi koncerto met plačiau»

Bibliotekos erdvėse – riešinių ir karpinių paroda

Naujojoje parodoje „Iš amžių glūdumos“ pristatoma dviejų autorių kūryba. Tai Sigitos Budrienės riešinės ir Dalios Kavaliauskienės karpiniai. Tiek riešinės, tiek karpiniai nėra šių dienų išradimas. Riešinės buvo itin populiario plačiau»

Į drobę gulė ir pooperaciniai potyriai (nuotraukos)

Sintetinėmis, šiaip jau menininkų nemėgstamomis spalvomis nutapytos panevėžiečio drobės turi gilų užtaisą. Kad perskaitytum jų kodą, reikia išmanyti istoriją, literatūrą bei sekti karščiausias mokslo naujienas. plačiau»

Vytauto Osvaldo Virkau paroda sutinkame Pasaulio lietuvių metus

Sausio 16 d. (trečiadienį) 17.15 val. Gabrielės Petkevičaitė-Bitės viešosios bibliotekos II a. ekspozicijų erdvėse atidaroma Vytauto Osvaldo Virkau tapybos darbų paroda iš Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus fondų. plačiau»

Tiltagalių miuzikle kabino ir dalino makaronus (nuotraukos) (2)

Panevėžio rajone, Tiltagaliuose, praėjęs savaitgalis buvo neeilinis. Kultūros centre buvo parodytas vietinių meno kolektyvų jėgomis pastatytas miuziklas „Veidrodėli, pasakyk“. plačiau»

Kodėl baigėsi Romantizmas?

Sausio 17 d. 17.15 val. kviečiame į poezijos ir muzikos vakarą „Kodėl baigėsi Romantizmas?“, vyksiantį Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos I-ojo aukšto erdvėse. Savo poeziją skaitys Eglė Kirilauskaitė, F. Šopeno kūrinius atliks pianistas Darius Mažintas. plačiau»

Kazimiero Barėno literatūrinė premija – Vaivai Rykštaitei

Jau dešimtą kartą Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka metų pradžioje išrenka Kazimiero Barėno literatūrinės premijos laureatą. 2018-ųjų metų premijos laureate tapo Vaiva Rykštaitė už romaną „Trisdešimt“, kurį 2017 m. išleido leidykla „Tyto alba“. Premijos teikimo šventė bibliotekos konferencijų salėje vyks vasario 27 d. 17.15 val. plačiau»

Menininkės Rūtos Šipalytės personalinėje parodoje – keraminiai miestai

Sausio 10 d. 17 val. Panevėžio miesto dailės galerijos Keramikos paviljone atidaroma Rūtos Šipalytės (Vilnius) personalinė paroda „Miestai. Keliaujantys namai“. Rūta Šipalytė yra viena ryškiausių Lietuvos keramikos menininkių, jos kūriniai eksponuojami įvairiose pasaulio šalyse. Keramikė nuolat dalyvauja tarptautiniuose keramikos meno simpoziumuose, festivaliuose, bienalėse. „Ši paroda plačiau»

Tarp dangaus ir žemės

Sausio 10 d. 17.15 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje sutiksime naują fotomenininkų brolių Algimanto ir Mindaugo Černiauskų knygą „Fotografija. III knyga“. Sutiktuves papuoš ir šių menininkų fotografijos darbų paroda „Šiliniai, panemunių ir gruntų dzūkai“. plačiau»

Magiškas renginys jaunimui – Hario Poterio naktis bibliotekoje

Įspūdinga, kerinti ir nepakartojama naktis panardino į magijos pasaulį jaunuosius Panevėžio miesto burtininkus, išdrįsusius atvykti į Hogvartsu tapusią Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąją biblioteką. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.