Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Kupiškio rajono ūkininkas ir politikas kažkodėl stebisi, kad žmonės nepatenkinti jo grūdų valykla

Kultūra ir švietimas

BAISIAI SMAGUS SUSITIKIMAS

Nors vasara pamažu įsibėgėja, Panevėžio miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvairūs renginiai, skirti vaikams veja vienas kitą. Birželio 13 d. Šiaurinėje bibliotekoje atostogų popietes leidžiantys mažieji stovyklautojai su d plačiau»

Fortepijono virtuozas Rokas Valuntonis surengs rečitalį Panevėžyje

Birželio 18 d. 18 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka (Respublikos g. 14) kviečia į išskirtinį renginį – prestižinės Londono agentūros „City Music Foundation“ atlikėjo, fortepijono virtuozo Roko Valuntonio koncertą, kuris Anglijoje sulaukė milžiniškos sėkmės. Intensyviai Europoje koncertuojantis pianistas nepamiršta savo gimtojo miesto ir čia surengs rečitalį. plačiau»

BIBLIOTEKOJE – TREMTIES KASDIENYBĖS LIUDIJIMAS

Apie tremtinius rašyta išties nemažai, pastatyta kino filmų... Dar vienas autentiškas liudijimas birželio 10 dieną, artėjant Gedulo ir Vilties dienai, skambėjo Viešojoje bibliotekoje. Čia 87 m. panevėžietė lietuvių kalbos ir literatūr plačiau»

Bus įteikta Petro Būtėno premija

Birželio 13 d. (ketvirtadienį) 15 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks kalbininko, pedagogo Petro Būtėno (1896-1980) ir jo mokinės Aleksandros Kalvėnaitės-Kazickienės (1920-2011) atminimą įamžinančios premijos įteikimo šventė. plačiau»

Konkurso Spelling Bee finalas sostinėje. (1)

Gegegužės 31, Vilniuje vyko Spelling Bee konkurso finalas. Tai yra anglų kalbos taisyklingo žodžių tarimo konkursas. Pirmasis etapas vyksta mūsų šalies regionuose įvairiose mokyklose, o finalas – šalies sostinėje, Vilniuje. Moksleiviai varžosi dėl galimybės tapti geriausiems anglų kalbos žodžių žinovams. Paskutinę pavasario dieną, gegužės 31, Vilniuje vyko Spelling Bee konkurso finalas. Tai yra anglų kalbos taisyklingo žodžių tarimo konkursas, kurio tikslas yra kilnus – apjungti skirtingų kultūrų ir tautybių jaunus žmonės iš visos Li plačiau»

Ugdymo karjerai diena

Birželio 3 d. Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje buvo organizuota ugdymo karjerai diena „Šok į tėvų klumpes“, kurios tikslas – padėti mokiniams pagilinti įvairias karjeros kompetencijas, įgyti naujų žinių apie profesinį gyvenimą. 1–8 klasių mokiniai aplankė 26 mokymo, kultūros, tarnybų įstaigas bei įmones. Birželio 3 d. Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje organizuota ugdymo karjerai diena „Šok į tėvų klumpes“, kurios tikslas – padėti mokiniams pagilinti įvairias karjeros kompetencijas, įgyti naujų žinių apie profesinį gyvenimą. plačiau»

Bibliotekoje - Algimanto Lūžos fotografija

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) birželio 13 d. 17 val. vyks krekenaviečio Algimanto Lūžos fotografijų parodos „Isos slėnio gamtos vaizdai“ pristatymas ir susitikimas su autoriumi. Buvusį Lietuvos plačiau»

SKAITYDAMI MES PAKEISIME PASAULĮ!

Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis. plačiau»

KVIEČIAME Į NEMOKAMUS KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO MOKYMUS

Informacinių technologijų plėtra, vis platesnis jų taikymas, viešųjų ir verslo paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę, išryškina informacinio raštingumo reikšmę, kas yra labai svarbi mokymosi visą gyvenimą sąlyga. Norint pasinaud plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.