Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio miškų urėdas prisiminė lemtingą akimirką, kai Sartų ežere užkibo didžiulė lydeka

Laiškai

Jau nušienavo ar dar ne?

Ilgai laukėme, kada bus nušienauta didžiulė žolė mūsų gyvenamajame Pilėnų rajone, Savivaldybei priklausančioje teritorijoje. plačiau»

Povilas Urbšys. Tik silpna valdžia bijo savo žmonių (8)

Seimo narys Povilas Urbšys džiaugiasi bendruomenių ir architektų iniciatyvomis Panevėžyje, apžvelgia sudėtingus klausimus Seime: E. Masiulio korupcijos skandalo pasekmes; valdžios požiūrį į Lietuvos piliečius, inicijuojančius įstatymus; svarstomą Lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programą bei pastebi tradicinių vertybių puoselėjimą mieste. plačiau»

Vaikams labiausiai patiko žirgai

Neseniai įsikūrusi Panevėžio vietos bendruomenė „Už upės“ buvo išvykusi į ekskursiją: lankėsi Naisių miestelyje Šiaulių rajone, aplankė Kryžių kalną. plačiau»

Povilas Urbšys. Išlikime galimybe vienas kitam (17)

Seimo narys Povilas Urbšys dalinasi savo nuomone apie Panevėžyje sprendžiamus mokyklų tinklo optimizavimo, socialinių būstų „Verdenės“ mokykloje klausimus, mūsų mieste bandomas diktuoti politinės kultūros madas bei galių karus Lietuvoje, ir visgi šventiška kovo mėnesio nuotaika. plačiau»

R.Juknevičienė, A.Anušauskas: „Termofikacinės elektrinės turėjo būti palaikomos kaip energetikos sistemos rezervas“ (11)

Neseniai kai kurie Panevėžio tinklalapiai paskelbė Seimo nario Povilo Urbšio straipsnį, kuriame yra rašoma ir apie Panevėžio termofikacinei elektrinei iškilusias rimtas problemas. Jos atsirado po Algirdo Butkevičiaus vadovaujamos Vyriausybės 2015 metų rudenį priimto nutarimo neberemti termofikacinių elektrinių. plačiau»

Povilas Urbšys: Kas neramina ir kas džiugina (30)

Ar sukuriamas teisingumo jausmas sprendžiant įsisenėjusią lopšelio – darželio „Kregždutė“ problemą, ar reikia skubėti uždaryti „Nevėžio“ mokyklą? – šiuos ir kitus klausimus svarsto Seimo narys Povilas Urbšys. plačiau»

Tiesioginė transliacija iš lesyklos primins, kad paukščiams reikalinga mūsų pagalba

Staiga iškritęs sniegas ir spustelėjęs šaltukas pradžiugino daugelį. O kas mums – išsitraukei šiltesnius drabužius, išgėrei karštos arbatos ir šaltis nebaisus. plačiau»

Naujųjų išganytojų belaukiant (18)

Seimo narys Povilas Urbšys apžvelgia praėjusių metų iššūkius bei įvykius Lietuvoje, Seime ir Panevėžyje. plačiau»

Užtvarui J.Zikaro ir Suvalkų gatvių skersgatvyje valdžia buvo pritarusi

Jau kuris laikas mieste vyksta ginčas dėl vieno skersgatvio tarp J.Zikaro ir Suvalkų gatvių, o kadangi dėl to į teismą buvau kviečiamas liudyti, tai buvau priverstas kai ką prisiminti. plačiau»

Ar tikrai provincijoje gyvena kvailesni rinkėjai? (1)

Įvairios partijos jau pradėjo kalbėti apie tai, kokius politikus jie norėtų iškelti rinkimuose į Seimą vienoje ar kitoje rinkimų apygardoje. Bet matome labai blogą tendenciją ir bijau, kad prieš pat rinkimus taip gali ir atsitikti. plačiau»

Povilas Urbšys. Žmonės nori asmeninės politikų atsakomybės, o ne sąrašinės (8)

Seimo narys Povilas Urbšys dalijasi mintimis apie pertvarką Panevėžio savivaldybėje ir jau jaučiamas priešrinkimines nuotaikas Seime bei primena, jog dar yra galimybė prisidėti prie TALKOS už Lietuvos valstybinės kalbos išsaugojimą. plačiau»

Auksinio rudens akordai Meškalaukyje

Kai gamta puošiasi, sutviska įvairiausiomis spalvomis, į Meškalaukį renkasi garbaus amžiaus sulaukę, bet širdimi nesenstantys senjorai. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.