Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono Žadeikonių kaimo gyventojai piktinasi savo valdžia, niekaip nesuremontuojančia išmaitoto kelio

Laiškai

Valdininkai nori, kad tėvai būtų kaip akli kačiukai (7)

„Panevėžio krašto“ skaitytojai karštai reagavo į birželio 2 ir 21 dienomis laikraštyje spausdintus straipsnius apie dešimtokų matematikos ir lietuvių kalbos žinias apskrities mokyklose „Rezultatai – biurokratų rankose“ ir „Biurokratai slėpė itin prastus mokinių rezultatus“. Siūlome įdomiausius atsiliepimus. plačiau»

Kūrybingiausios mintys gimsta tualete? (2)

Tai bent įspūdžių paliko sekmadieninė išvyka prie apžvalgos bokšto Biržų regioniniame parke. Mums dar nieko, bet ką papasakos turistai, ten nuvykę itin prabangiais automobiliais, baisu ir pagalvoti. plačiau»

Jau nušienavo ar dar ne?

Ilgai laukėme, kada bus nušienauta didžiulė žolė mūsų gyvenamajame Pilėnų rajone, Savivaldybei priklausančioje teritorijoje. plačiau»

Povilas Urbšys. Tik silpna valdžia bijo savo žmonių (8)

Seimo narys Povilas Urbšys džiaugiasi bendruomenių ir architektų iniciatyvomis Panevėžyje, apžvelgia sudėtingus klausimus Seime: E. Masiulio korupcijos skandalo pasekmes; valdžios požiūrį į Lietuvos piliečius, inicijuojančius įstatymus; svarstomą Lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programą bei pastebi tradicinių vertybių puoselėjimą mieste. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.