Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Rokiškio rajono meras apie permainas rajone ir naujas valdančiąsias jėgas bijo net išsižioti

Niekam nesakyk!

Jei geriau nesumąstai, tada jau žegnokis

Kai Kupiškio rajono galva Dainius Bardauskas paniškai išsigando penkiakampės Šimonių eglės žvaigždės – šėtoniško sovietmečio ženklo, kažkodėl nepuolė žegnotis. Va čia meras ir padarė didžiausią klaidą. plačiau»

Jei būtų visiškai nuoga, ir tai nerastų, kuo apsirengti

Danguolė antra savaitė zyzia, kad nebeturi kuo apsirengti. Nieko, ničnieko, absoliučiai ir totaliai. plačiau»

Segregacinės fizikos mokėsi Gyvenimo universitetuose

„Naudingųjų“ partijos nariai – Kelių Gaidelis, Storulė, Prostitutė, Alkoholikas, Motina Gegutė ir Narkomanas – pildo kandidatų į Seimą anketas. Pastarasis, tiesa, sėdi nuleidęs rankas ir nunarinęs galvą. plačiau»

Nešiu kojas kuo toliau iš prasigėrusio kaimo

Sveiki! Nežinau, kas ten man buvo nutikę, kad prisiėmiau nusikaltimą, kurio nepadariau. Senuko neapvogiau, tikrasis vagis taip ir liko nenubaustas, dabar galbūt šaiposi iš manęs kaip ir kiti kaime. plačiau»

Politikas tėškėsi veidu į purvą ar purvu į veidą?

„Panevėžio krašto“ Redaktorius ant kilimėlio kviečiasi Korespondentę – Biržų rajono tarybos narys, liberalsąjūdininkas Aidas Vaitkevičius suraitė teismui skundą dėl laikraštyje išspausdinto jos straipsnio „Dovana milijonieriui politikui – nurašytos skolos“. plačiau»

Tikėjausi pažinties, o vos nepatekau į areštinę

Jau pora savaičių be vaistų neišeinu į gatvę. Kokių tik turėjau stalčiuje – visus išverčiau ant stalo ir vienu mostu sužėriau į rankinę. plačiau»

Kam nepasitaiko per spektaklį batus pamesti?

Dievuliau mano, tai bent fokusą man iškrėtė dukterėčia Daiva. Pažadėjo siurprizą jubiliejaus proga, bet nepasakė kokį. plačiau»

Spagečiai visiems patinka – tiek puode, tiek ant ausų

„Naudingųjų“ partijos nariai – Storulė, Kelių Gaidelis, Motina Gegutė, Alkoholikas, Narkomanas ir Prostitutė susirinko, kad deleguotų savo kandidatą į seimūnus. Kaipgi valstybės valdymas be jų, kas įstatymus ten, aukštai sostinėje, kurs? plačiau»

Gal ir netyčia, bet protinga moteris išeitį suras

– Tai bėda, savaitgaliu reikia važiuoti į seminarą Tytuvėnuose, o automobilis ėmė ir sugedo. Meistrai sakė, kad tikrai nepataisys, nes detalės ieško. Gal savo galite paskolinti? – nuskriausto vaiko balseliu guodžiuosi draugei Astai. plačiau»

Kaip mano gerus norus mėsininkė savo pykčio kirviu užkapojo

Per televiziją prisižiūrėjusi visokių protesto mitingų ir streikų, nuolat apgailestauju, kad mūsų lietuviai – kaip romūs veršiukai: vis skundžiasi didelėmis kainomis, mažomis pensijomis, bet nieko nedaro. plačiau»

Laida su daktarėliais – tiesiausias kelias į ligas

Grįžęs iš parduotuvės laiptinėje prie buto durų karojau geras penkias minutes, kol Ona – mano fėja – teikėsi jas atrakinti. plačiau»

Provincijos daktarai kyšių neima, tik padėkas

Ilgai tylėjau, bet kai žiniasklaidos priemonės pradėjo skalambyti, kad visi gydytojai kyšininkai, nebetvėriau. Gal kur kitur ir nesąžiningi tie daktarėliai, tik ne pas mus, provincijoje. plačiau»

Nauja mokytojų patikra – pati baisiausia

„Oi, koks mielas tamstos anūkėlis! Paglostyčiau, bet negaliu. Dar kas pamatys“, – keistai prabyla sutiktas pusamžis pedagogas ir žengteli atgal. plačiau»

Tamsiaodė Byra iš Londono – tai anūkė Birutė

„Labas. Su šventėm. Kaip gyvuojat? Kaip jaunimas? Pamenu jūsiškę, guvus vaikas buvo, iš balkonėlio trispalve mosuodavo. Sakydavom, toks tautiškas auklėjimas, štai kur Lietuvos ateitis, gal politikė bus, kels tautos savimonę, žadins patriotišką sąmonę. Mūsiškis tai vis atžagariai, kur mums balta, jam juoda buvo, bet staiga pasisiūlė savanoriu į kariuomenę ir stebuklingai susitupėjo... O kurgi dabar jūsų mergaitė? Kokius mokslus baigė?“ – po šventinio minėjimo vidutinio amžiaus vyras greitakalbe užkalbina senokai matytą pažįstamą. plačiau»

Naiviai postringauti apie kyšius gali tik garsios ponios

Dėl kyšių medikams visuomenė dalijasi į du frontus. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.