Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono gyventojas išsakė savo versiją, kas apiplėšė kunigą V.Šimukėną
Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Ruginukė išsilaikė tik iki santechniko vizito

Prieš kelias dienas sutiktas draugelis Petras porino iš draugelio Alfos gavęs šimtagraminį buteliuką ruginukės ir nusprendęs ją vartoti tik vaistams. Bet bėda ta, kad nežino, kur paslėpti. Jo visaregė žmona jeigu atras, tai ir sugirdys kokiam nors santechnikui. plačiau»

„Algiuk, pažiūrėk, nes visas mano geras sudegs!“

Pradėjęs lankytis gydymo įstaigose dažnas pacientas kartais pasijunta patekęs vos ne į kitą pasaulį. Ilgainiui ir jo jausmai atbunka, prisitaiko prie aplinkinių elgsenos. plačiau»

Kitų šventes mėgsta, bet per savo jubiliejų – už „Brexito“

Plačioje mūsų giminėje nė vienas bent kiek didesnis suėjimas, krustelėjimas, barkštelėjimas, pirstelėjimas, laidotuvės ar metinės, jau nekalbant apie vestuves ar jubiliejus, neapsiėjo be visų gerbiamos seserėčios, sesers, pusseserės, tetutės, močiutės, promočiutės, geros draugės ir pažįstamos, ne vieno vyro svajonės Julijonos. plačiau»

Šventą moterį į nuodėmę pastūmėjo nekaltas klausimas (1)

Kai atsikeliu iš ryto ir pažvelgiu į veidrodį, nuotaika kaskart subjūra. Prieš tris dešimtis metelių išvysdavau žvalų veidą, stangrų sveiką kūną. Dabar... Ai, ką čia bepasakoti... plačiau»

Kurgi ta kiaulės uodega? (1)

"Kur susitinkam?" – klausiu draugės. "Prie kiaulės uodegų", – telefone girdžiu atsakymą. "Kuuur?" – manau, kad nenugirdau. "Nu Laisvės aikštėj, prie eglutės. Tos, kur apraizgyta kiaulės uodegom", – aiškina ji. plačiau»

Nemokamas autobusas veža tik į ligonių tundrą

Po kraujagyslių „remonto“ ligoninėje draugeliui Petrui sustiprėti buvo pasiūlyta dviejų savaičių reabilitacija kokioje nors sanatorijoje. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.