Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio mėsos perdirbimo įmonės „Sagralita“ buvęs savininkas džiaugėsi sumedžiojęs didžiulį vilką

Niekam nesakyk!

Patapo metų autobusas – kankinimo kamera (1)

Jei nebūtų tekę pačiai patirti nepaprastai bjaurios kelionės autobusu iš Kauno į Panevėžį, būčiau niekada nepatikėjusi, kad Panevėžio autobusų parkas yra taip žiauriai nusigyvenęs ir taip niekina savo klientus. plačiau»

Kyšio negavusi jauna gydytoja pasiuntė mirti? (2)

Eilėje prie gydytojo kabineto užverda arši diskusija: reikia dėti daktarui į kišenę ar ne. Pacientai dalijasi sava patirtimi. plačiau»

Tai bent palepino šeimą namine antimi! (2)

Turguje, prie mėsos prekystalio, balsą kelia viena pirkėja. „Žinau aš tą jūsų šviežumą! Va, šonas jau glinta, o sakot, kad vakarykščiai pjauta!“ – rėkia ji. Prekeivė teškia ką tik siūlytą mėsą atgal ir veja rėksnę tolyn, jei čia neįtinka, tegu perka kitur. plačiau»

Ne pirmas ir ne paskutinis, nuo jaunos moters kritęs

Širdininkų skyriuje lankau dėdę. Į palatą atveda naujoką – kresną, ne vakar per penkiasdešimtmetį persiritusį plikį su aukso grandinėle, guldo į gretimą lovą. plačiau»

Svarbiausia buvo laikytis už auksinio šuns gaurų

Prieš pat Naujuosius, kai lauke jau pokši pavieniai fejerverkai, skambina pažįstama. „Paskolink šunį!“ – šaukia kiek begalėdama, o fone girdėti linksmas šurmulys. plačiau»

Kalėdinėje dėžutėje – dovana ar kyšiukas?

Viename renginyje į krūvelę susispietė kelios darželinukų mamos ir pradėjo karštą diskusiją apie savas aktualijas. plačiau»

Tas kalėdinis gardumas… popieriuje

Prekybos centruose kalėdinių išpardavimų vajus. Įvairių daiktų priverstame konteineryje kyšo ir spalvingos kulinarijos knygos. plačiau»

Daug žadantį pasimatymą sužlugdė mokytojos

Popietė. Kavinė apytuštė. Prie vieno stalelio sėdi kaži ko lūkuriuojantis solidaus amžiaus ponas. Pro duris veržliai įlekia prisikvėpinusi garbanė. Ponas pakyla, galantiškai bučiuoja jai rankelę. plačiau»

Nuo potvynio išgelbėjo žuvies mėgėjas Juočkis

Šį rudenį pas mus lijo, oi kaip lijo – pliaupė dieną naktį! Be paliovos, be pertrūkių, be proto. Atrodė, kad dangus prakiuro ir nebeužsitrauks. plačiau»

Kol daktariukas receptus vaistams išrašė, vaikas pats gimė

Prie gydytojo kabineto durų – ir pasitaikyk tu man taip, lyg susitarę, – renkasi „Naudingųjų“ partijos nariai. Už pilvo susiėmusi ir dejuodama iš skausmo, pasieniais pasiramstydama įsvirduliuoja Motina Gegutė. Net kvailiui aišku – vaikų globos namai netrukus turės dar vieną auklėtinį. plačiau»

Tai kas parašė knygą apie G.Kildišienę? (2)

Pietų metu prie vieno stalo įsiplieskia karšta diskusija, ponios narsto karščiausią bulvarinę naujieną: iš Seimo išsviesta G.Kildišienė tapo rašytoja. Diskusijos tema: tai rašė ji tą knygą ar ne? plačiau»

Musė iš Rusijos Panevėžį pasiekė degtinės butelyje

Įdomi istorija nutiko vienam degtinės butelį pirkusiam panevėžiečiui. Vyras po sunkių darbų savaitgalį kartu su talkininku Liepų alėjos maisto prekių parduotuvėje L-7 nusipirko rusiškos degtinės butelį. plačiau»

Smalsumo kaina – šuns įkaitais paimtų moteriškių prišlapintos kelnės

Draugų šeima viename ištuštėjusiame kaime nusipirko sodybą. Vieta pasakiška, atokiau nuo kitų, beveik vienkiemis, sklypas ant kalniuko, papėdėje upelis. plačiau»

Žmona į dangų pasiėmė – gelbėjo nuo nelabosios (1)

„Kas naujo?“ – vietoj pasilabinimo iš karto smalsauja senokai matyta pažįstama. „Alės kavalierius numirė. Palaidojom. Sakom, matyt, žmona pasišaukė. Žiūrėjo, žiūrėjo iš Dausų į savą našlį ir nusprendė – gana, kad svetima naudotųsi. Pasiėmė sau“, – informuoja pažįstama. plačiau»

Iš kirpėjos tikisi lyg iš plastikos chirurgo

„Kaip tamstą kirpti?“ – standartine fraze į ką tik atsisėdusią kėdėn ponią kreipiasi meistrė. „Ogi va šitaip“, – taria garbaus amžiaus klientė ir kirpėjai po nosim kyšteli nespalvotą nuotrauką. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.