Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Buvęs Panevėžio meras įsitikinęs, jog valdžios pertvarka savivaldybėje buvo skirta tam, kad ji pati gautų naudos

Niekam nesakyk!

Būti ar nebūti? Meru – nebūti!..

Vieną vakarą sėdėdamas daugiabutyje prie lango ir žvelgdamas į daugelį metų negyvenamą apleistą namą su priklausiniais, griūnančias jų sienas ir lūžinėjantį šiferį, uosialapiais klevais apžėlusį kiemą, stebėjausi miesto valdžia. plačiau»

Medicinos įstaigoje gausi ir būrėjos telefoną

Seniau sakydavo, kad ir blogiausiais laikais darbo niekad nepritrūks daktarai ir graboriai. Taip sakant, su pirmųjų pagalba ir per antrųjų rankas kiekvienas už tam tikrą mokestį savan dangun ar pragaran iškeliauja. plačiau»

Kompensacijas – ir sausros nualintiems grybautojams!

Kokie metai bebūtų, mūsų ūkininkai vis randa priežasčių, kad valstybė ar Europos Sąjunga jiems mokėtų kompensacijas. Vienais metais – sausra, kitais – potvyniai, trečiais – šalnos, o kur dar afrikinis kiaulių maras, paukščių gripas, nagų ir ragų ligos, saulės užtemimai, klimato kaita, pašonėje statoma atominė elektrinė ir dar šimtai, o gal netgi tūkstančiai visokių priežasčių... plačiau»

Nei šventės linksmybių, nei kavalieriaus

Joninės Skaistakalnio parke. Artėja prietema. Kapelos duoda garo. Šokių aikštelė priešais sceną sausakimša. Šokančioji publika margutėlė. plačiau»

Kiaulės ausų kvapas buvo visagalis

Vos sušilus orams panevėžietė Irutė, kaip ir dauguma gamtos išsiilgusių miestiečių, traukia į sodą. O koks malonumas, kai užauga pirmosios daržovės, prisirpsta pirmosios braškės, sunoksta pirmieji obuoliai! plačiau»

Kelionė ne į Šilaičius, o į žvejybą

Po penkiasdešimties metų jubiliejaus draugelį Petrą ligos ir negalavimai tiesiog apsėdo. Vaikšto žmogus nuo daktaro pas daktarą, tačiau ne tik pagerėjimo nematyti, bet dar ir naujos bėdos apipuola, todėl jis po kiekvieno apsilankymo pas baltachalačius jau teiraujasi, ar neatėjo laikas ruoštis į Šilaičius. plačiau»

Patapo metų autobusas – kankinimo kamera (1)

Jei nebūtų tekę pačiai patirti nepaprastai bjaurios kelionės autobusu iš Kauno į Panevėžį, būčiau niekada nepatikėjusi, kad Panevėžio autobusų parkas yra taip žiauriai nusigyvenęs ir taip niekina savo klientus. plačiau»

Kyšio negavusi jauna gydytoja pasiuntė mirti? (2)

Eilėje prie gydytojo kabineto užverda arši diskusija: reikia dėti daktarui į kišenę ar ne. Pacientai dalijasi sava patirtimi. plačiau»

Tai bent palepino šeimą namine antimi! (2)

Turguje, prie mėsos prekystalio, balsą kelia viena pirkėja. „Žinau aš tą jūsų šviežumą! Va, šonas jau glinta, o sakot, kad vakarykščiai pjauta!“ – rėkia ji. Prekeivė teškia ką tik siūlytą mėsą atgal ir veja rėksnę tolyn, jei čia neįtinka, tegu perka kitur. plačiau»

Ne pirmas ir ne paskutinis, nuo jaunos moters kritęs

Širdininkų skyriuje lankau dėdę. Į palatą atveda naujoką – kresną, ne vakar per penkiasdešimtmetį persiritusį plikį su aukso grandinėle, guldo į gretimą lovą. plačiau»

Svarbiausia buvo laikytis už auksinio šuns gaurų

Prieš pat Naujuosius, kai lauke jau pokši pavieniai fejerverkai, skambina pažįstama. „Paskolink šunį!“ – šaukia kiek begalėdama, o fone girdėti linksmas šurmulys. plačiau»

Kalėdinėje dėžutėje – dovana ar kyšiukas?

Viename renginyje į krūvelę susispietė kelios darželinukų mamos ir pradėjo karštą diskusiją apie savas aktualijas. plačiau»

Tas kalėdinis gardumas… popieriuje

Prekybos centruose kalėdinių išpardavimų vajus. Įvairių daiktų priverstame konteineryje kyšo ir spalvingos kulinarijos knygos. plačiau»

Daug žadantį pasimatymą sužlugdė mokytojos

Popietė. Kavinė apytuštė. Prie vieno stalelio sėdi kaži ko lūkuriuojantis solidaus amžiaus ponas. Pro duris veržliai įlekia prisikvėpinusi garbanė. Ponas pakyla, galantiškai bučiuoja jai rankelę. plačiau»

Nuo potvynio išgelbėjo žuvies mėgėjas Juočkis

Šį rudenį pas mus lijo, oi kaip lijo – pliaupė dieną naktį! Be paliovos, be pertrūkių, be proto. Atrodė, kad dangus prakiuro ir nebeužsitrauks. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.