Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono vicemeras bandė meluoti kalbėdamas apie mieste ir rajone augančias šiukšlių krūvas
Dukters žinia apie nėštumą – bomba, bet ne visai
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Nemokamas autobusas veža tik į ligonių tundrą

Po kraujagyslių „remonto“ ligoninėje draugeliui Petrui sustiprėti buvo pasiūlyta dviejų savaičių reabilitacija kokioje nors sanatorijoje. plačiau»

Per Naujuosius skubiai į namus kvietė kunigą

Šiemet mūsų Naujųjų stalas buvo gausus. Valgiais, gimine, naujienom ir nuotykiais. Dėdė Mykolas pristatė naują širdies damą. Senmergė pusseserė Roksana atsivedė kavalierių. Trečiąkart ištekėti trokštanti teta Milė irgi pasirodė ne viena. plačiau»

Nuo trimečio pasakojimo apie darželį močiutei pakirto kojas

Atimtus vaikus specialistai apklausia? Atimtas trimetis viską papasakoja? Štai jums situacija apie mažylių „papasakojimus“ ir patikinimus, kad tikrai taip buvo. plačiau»

Silkės – prietarai, o kiaulės – ne?

„Man silkę, kur riebesnė.“ „Man dvi, be galvos.“ „O man septynias!“ – visus nustebina apvalainas plikis. Pardavėja perklausia: ar tikrai? Moterys eilėje kilnoja antakius. Plikis garantuoja, kad lygiai tiek, kiek sakęs. plačiau»

Prieš jauną medikę teko gulėti plikais kiaušais

Ne iš vieno pažįstamo pasakojimų senokai žinau, kad žmogus jaučiasi sveikas tol, kol nepradeda varstyti gydytojų kabinetų durų. Pradėjus lankytis pas baltachalačius bene kiekvienas sužino sergantis ne viena, o keliomis ir dar iki tol negirdėtomis ligomis. plačiau»

Kam į prezidentus Skvernelį, jei yra Širinskienė

Šiomis dienomis teko girdėti, kaip apie prezidento rinkimus postringauja bei dalijasi įžvalgomis mažo miestelio pensininkės. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.