Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narys sparnuota fraze apibūdino valstiečių santykius su liberalsąjūdininkais
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Niekam nesakyk!

Kaip mes su drauge apsikeitėme vakarienių vaizdais

Draugė į feisbuką įmetė savo pusryčių, pietų ir vakarienės nuotraukas. Dviejų raidžių ir vieno skaičiaus kombinacija įvardijamas kokteilis: ruda, naujagimio kakutį primenanti masė. Tai pusryčiai. Nublyškęs virtos vištienos gabalas su tarkuotų morkų krūvele – tai pietūs. Ir dviejų nagų dydžio kiaulienos gabalėlis su penkiais salotų lapais – vakarienė. plačiau»

Kaip „išmušinėjau“ savus euriukus

Pastaruoju metu internetu perku daug. Maistą, drabužius, buitines prekes. Iki šiol su aferistais nebuvau susidūrusi, tad prekinausi labai patikliai, tarsi su rožiniais akiniais. Pavarčiau madų žurnalus ir žūtbūt užsigeidžiau geltono palto. plačiau»

Tik lyžtelėjęs sieną sužinosi, ar druska butaforinė

„Laisvė papūgoms!“ – džiūgauja Vilma pakeliui į Palangą. Gavusios puikią nuolaidą viešbučiui ir procedūroms, važiuojame pailsėti į pajūrį. Vilmos vyras, išlydėdamas į netrumpą kelionę, paslaugiai išverda mums kavos. plačiau»

Per Naujuosius metus ir sultis gerti pavojinga

Naujieni metai ir vėl ant nosies. Sutiksiu juos namuose. Dviese su televizoriumi. Saugosiu savo gerą vardą. Per praėjusius, jau vakarop, skambina pažįstamas. Sako: „Varom, į naktinį barą!“ Eikit sau! Provincijoje sulaukus tokių metų, kai vaikai jau užauginti? plačiau»

Prieš šventes vidinis kirminas gali bet ką susargdinti

Vidury nakties pažadina įkyrus vidinis kirminas. Ir vėl Kalėdos, nauji metai, vėl svečiai. Namų tvarkymas, kuitimasis virtuvėje, lėkščių kalnai... Brrrr... Ir dovanos nesupirktos... O dar su drauge susipykau, reikės taikytis. Dar – šimtas rūpesčių darbe. Ir tai – šventės?! plačiau»

Jaunikius atbaido mistiniais velionio pelenais

„Kaip gyveni? Kaip taviškis? O kaimynė Vida vis dar našlauja? Reikėtų jai kokį draugą surast“, – beria gatvėj sutiktas pažįstamas. Kol mintiju, ką čia pasakius, ano kalba nukrypsta kaimynės link. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.