Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Ką reikia daryti, jei Lietuvoje gerti nebeduoda?...

Niekam nesakyk!

Staigmenų bažnyčioje geriau neplanuoti (1)

Velykų rytą, vos nubudusi, svarsčiau, ar eiti į bažnyčią. Velniukas ant dešinio peties kuždėjo: „Kam vargintis? Buvai per Verbų sekmadienį, Dievas pasižymėjo užrašų knygutėje. Be to, tau nugarą visą savaitę skauda, o reikės stovėti... Bažnyčioje bus tvanku, žmonės stumdysis... Nueisi kitą kartą, bažnyčia niekur nepradings.“ plačiau»

Trumpa istorija apie pilietišką moterį

Mūsų laikraštis gavo labai pilietiškos moters laišką. Pati autorė šį laišką pavadino „Istorija apie paprastą kaimo moterį, darbo biržos klientę, pabandžiusią tapti pilietiška ir neabejinga“. plačiau»

Į areną išeina rožiniai paltukai ir pagoniški kostiumėliai

Popiečio kavutės – ir paskalų metas. Ant atkalčių užmetusios striukes, greitakalbe naujienomis dalijasi dvi verslininkės. plačiau»

Eilėje paniką sukėlė garsios blondinės pavardė

Parduotuvėje nemaža eilė. Priekyje stovi blondinė ir brunetė. Jos ginčijasi. Blondinė išsidabinusi taip, kad atkreipia visos eilės dėmesį. Makiažas vakarinis, aptemptos odos imitacijos kelnės, trumpi neatpažįstamo gyvio puskailiniai, aitrių kvepalų šleifas ir galvą dengianti gėlėta kepuraitė. Brunetės įvaizdis kiek blankesnis. plačiau»

„Naudingųjų“ partija nesiknaisios po kailiniais ir tautiniais apatiniais

Tuoj prasidės „Naudingųjų“ partijos – Alkoholiko, Prostitutės, Storulės, Kelių Gaidelio, Motinos Gegutės ir Narkomano – susirinkimas. plačiau»

Kaimynės sėkmė į miltus sumalė laimingą šeimos gyvenimą

„Žiemą pramogų mažai, tad ir šeimyniniai pasipykimai – jau pramoga“, – kavagerio metu tokiu beveik svajingu balsu savo draugei aiškina garbanota blondinė. plačiau»

Didelės šventės – kaip raganų suvažiavimas

"Kaip šventės?" – "Kaip visad – raganų gimtadienis." – "Kaaas?" plačiau»

Jei geriau nesumąstai, tada jau žegnokis

Kai Kupiškio rajono galva Dainius Bardauskas paniškai išsigando penkiakampės Šimonių eglės žvaigždės – šėtoniško sovietmečio ženklo, kažkodėl nepuolė žegnotis. Va čia meras ir padarė didžiausią klaidą. plačiau»

Jei būtų visiškai nuoga, ir tai nerastų, kuo apsirengti

Danguolė antra savaitė zyzia, kad nebeturi kuo apsirengti. Nieko, ničnieko, absoliučiai ir totaliai. plačiau»

Segregacinės fizikos mokėsi Gyvenimo universitetuose

„Naudingųjų“ partijos nariai – Kelių Gaidelis, Storulė, Prostitutė, Alkoholikas, Motina Gegutė ir Narkomanas – pildo kandidatų į Seimą anketas. Pastarasis, tiesa, sėdi nuleidęs rankas ir nunarinęs galvą. plačiau»

Nešiu kojas kuo toliau iš prasigėrusio kaimo

Sveiki! Nežinau, kas ten man buvo nutikę, kad prisiėmiau nusikaltimą, kurio nepadariau. Senuko neapvogiau, tikrasis vagis taip ir liko nenubaustas, dabar galbūt šaiposi iš manęs kaip ir kiti kaime. plačiau»

Politikas tėškėsi veidu į purvą ar purvu į veidą? (1)

„Panevėžio krašto“ Redaktorius ant kilimėlio kviečiasi Korespondentę – Biržų rajono tarybos narys, liberalsąjūdininkas Aidas Vaitkevičius suraitė teismui skundą dėl laikraštyje išspausdinto jos straipsnio „Dovana milijonieriui politikui – nurašytos skolos“. plačiau»

Tikėjausi pažinties, o vos nepatekau į areštinę

Jau pora savaičių be vaistų neišeinu į gatvę. Kokių tik turėjau stalčiuje – visus išverčiau ant stalo ir vienu mostu sužėriau į rankinę. plačiau»

Kam nepasitaiko per spektaklį batus pamesti?

Dievuliau mano, tai bent fokusą man iškrėtė dukterėčia Daiva. Pažadėjo siurprizą jubiliejaus proga, bet nepasakė kokį. plačiau»

Spagečiai visiems patinka – tiek puode, tiek ant ausų

„Naudingųjų“ partijos nariai – Storulė, Kelių Gaidelis, Motina Gegutė, Alkoholikas, Narkomanas ir Prostitutė susirinko, kad deleguotų savo kandidatą į seimūnus. Kaipgi valstybės valdymas be jų, kas įstatymus ten, aukštai sostinėje, kurs? plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.