Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Klinikinę mirtį patyręs Panevėžio rajono gyventojas jokių tunelių nė angelų neregėjo

Niekam nesakyk!

Prieš jauną medikę teko gulėti plikais kiaušais

Ne iš vieno pažįstamo pasakojimų senokai žinau, kad žmogus jaučiasi sveikas tol, kol nepradeda varstyti gydytojų kabinetų durų. Pradėjus lankytis pas baltachalačius bene kiekvienas sužino sergantis ne viena, o keliomis ir dar iki tol negirdėtomis ligomis. plačiau»

Kam į prezidentus Skvernelį, jei yra Širinskienė

Šiomis dienomis teko girdėti, kaip apie prezidento rinkimus postringauja bei dalijasi įžvalgomis mažo miestelio pensininkės. plačiau»

Eiliniai žmonės turi daugiau sarmatos nei „švenčiausioji trejybė“

Automobiliu grįžtame su Petru iš mano sesers Adelės 60 metų jubiliejaus šventės. Sakiau – šventės? Kad perkūnai trenktų per tokias „šventes“. Net garuoju iš piktumo, vos valdausi. plačiau»

Kaip Rimantas su taksi į Pasvalį lėkė šimtinės skolintis

Muzikantai, nors ir jiems užsakymų sumažėjo, vis dėlto užsidirba sotesniam ne tik duonos, bet ir dešros kąsniui. O jei muzikantas dar turi ir valdišką darbą, tai gali ir savo simpatiją į kokią kavinę ar į vyresniems žmonėms skirtą poilsio vakarą nusivesti. plačiau»

Būti ar nebūti? Meru – nebūti!..

Vieną vakarą sėdėdamas daugiabutyje prie lango ir žvelgdamas į daugelį metų negyvenamą apleistą namą su priklausiniais, griūnančias jų sienas ir lūžinėjantį šiferį, uosialapiais klevais apžėlusį kiemą, stebėjausi miesto valdžia. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.