Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų meras purtėsi nuo klausimų apie apleistą ir tragediją pritraukusį buvusios gelžbetoninių konstrukcijų gamyklos pastatą

Niekam nesakyk!

Tas kalėdinis gardumas… popieriuje

Prekybos centruose kalėdinių išpardavimų vajus. Įvairių daiktų priverstame konteineryje kyšo ir spalvingos kulinarijos knygos. plačiau»

Daug žadantį pasimatymą sužlugdė mokytojos

Popietė. Kavinė apytuštė. Prie vieno stalelio sėdi kaži ko lūkuriuojantis solidaus amžiaus ponas. Pro duris veržliai įlekia prisikvėpinusi garbanė. Ponas pakyla, galantiškai bučiuoja jai rankelę. plačiau»

Nuo potvynio išgelbėjo žuvies mėgėjas Juočkis

Šį rudenį pas mus lijo, oi kaip lijo – pliaupė dieną naktį! Be paliovos, be pertrūkių, be proto. Atrodė, kad dangus prakiuro ir nebeužsitrauks. plačiau»

Kol daktariukas receptus vaistams išrašė, vaikas pats gimė

Prie gydytojo kabineto durų – ir pasitaikyk tu man taip, lyg susitarę, – renkasi „Naudingųjų“ partijos nariai. Už pilvo susiėmusi ir dejuodama iš skausmo, pasieniais pasiramstydama įsvirduliuoja Motina Gegutė. Net kvailiui aišku – vaikų globos namai netrukus turės dar vieną auklėtinį. plačiau»

Tai kas parašė knygą apie G.Kildišienę? (2)

Pietų metu prie vieno stalo įsiplieskia karšta diskusija, ponios narsto karščiausią bulvarinę naujieną: iš Seimo išsviesta G.Kildišienė tapo rašytoja. Diskusijos tema: tai rašė ji tą knygą ar ne? plačiau»

Musė iš Rusijos Panevėžį pasiekė degtinės butelyje

Įdomi istorija nutiko vienam degtinės butelį pirkusiam panevėžiečiui. Vyras po sunkių darbų savaitgalį kartu su talkininku Liepų alėjos maisto prekių parduotuvėje L-7 nusipirko rusiškos degtinės butelį. plačiau»

Smalsumo kaina – šuns įkaitais paimtų moteriškių prišlapintos kelnės

Draugų šeima viename ištuštėjusiame kaime nusipirko sodybą. Vieta pasakiška, atokiau nuo kitų, beveik vienkiemis, sklypas ant kalniuko, papėdėje upelis. plačiau»

Žmona į dangų pasiėmė – gelbėjo nuo nelabosios (1)

„Kas naujo?“ – vietoj pasilabinimo iš karto smalsauja senokai matyta pažįstama. „Alės kavalierius numirė. Palaidojom. Sakom, matyt, žmona pasišaukė. Žiūrėjo, žiūrėjo iš Dausų į savą našlį ir nusprendė – gana, kad svetima naudotųsi. Pasiėmė sau“, – informuoja pažįstama. plačiau»

Iš kirpėjos tikisi lyg iš plastikos chirurgo

„Kaip tamstą kirpti?“ – standartine fraze į ką tik atsisėdusią kėdėn ponią kreipiasi meistrė. „Ogi va šitaip“, – taria garbaus amžiaus klientė ir kirpėjai po nosim kyšteli nespalvotą nuotrauką. plačiau»

Staigmenų bažnyčioje geriau neplanuoti (1)

Velykų rytą, vos nubudusi, svarsčiau, ar eiti į bažnyčią. Velniukas ant dešinio peties kuždėjo: „Kam vargintis? Buvai per Verbų sekmadienį, Dievas pasižymėjo užrašų knygutėje. Be to, tau nugarą visą savaitę skauda, o reikės stovėti... Bažnyčioje bus tvanku, žmonės stumdysis... Nueisi kitą kartą, bažnyčia niekur nepradings.“ plačiau»

Trumpa istorija apie pilietišką moterį

Mūsų laikraštis gavo labai pilietiškos moters laišką. Pati autorė šį laišką pavadino „Istorija apie paprastą kaimo moterį, darbo biržos klientę, pabandžiusią tapti pilietiška ir neabejinga“. plačiau»

Į areną išeina rožiniai paltukai ir pagoniški kostiumėliai

Popiečio kavutės – ir paskalų metas. Ant atkalčių užmetusios striukes, greitakalbe naujienomis dalijasi dvi verslininkės. plačiau»

Eilėje paniką sukėlė garsios blondinės pavardė

Parduotuvėje nemaža eilė. Priekyje stovi blondinė ir brunetė. Jos ginčijasi. Blondinė išsidabinusi taip, kad atkreipia visos eilės dėmesį. Makiažas vakarinis, aptemptos odos imitacijos kelnės, trumpi neatpažįstamo gyvio puskailiniai, aitrių kvepalų šleifas ir galvą dengianti gėlėta kepuraitė. Brunetės įvaizdis kiek blankesnis. plačiau»

„Naudingųjų“ partija nesiknaisios po kailiniais ir tautiniais apatiniais

Tuoj prasidės „Naudingųjų“ partijos – Alkoholiko, Prostitutės, Storulės, Kelių Gaidelio, Motinos Gegutės ir Narkomano – susirinkimas. plačiau»

Kaimynės sėkmė į miltus sumalė laimingą šeimos gyvenimą

„Žiemą pramogų mažai, tad ir šeimyniniai pasipykimai – jau pramoga“, – kavagerio metu tokiu beveik svajingu balsu savo draugei aiškina garbanota blondinė. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.