Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Patyręs vadeliotojas smilgiškis kitų metų garsiosioms Sartų lenktynėms tikisi užsiauginti savo žirgų

Žmonės

Emigracijoj pražūtų (nuotraukos)

Kaime pasistatęs ekologinį rąstų namą panevėžietis nuo jo nebegali ilgėliau nutolti – namas traukia atgal lyg magnetas. Kažkada tėškęs rusams, kad be jų naftos ir kitų gėrybių lietuviai tikrai nepražus – turi molio ir žies puodus, dabar gi pats iš to ir gyvena. plačiau»

Tarp daugybės vardų galėjo ir pasislėpti (nuotraukos) (1)

Įprastai žmogų per gyvenimą lydi vienas ar du vardai, o menininkė nuo Kupiškio krašto buvo šaukiama tiek vardų, kad jiems suskaičiuoti neužtenka abiejų rankų pirštų. Užtat ne savo, o krikštasūnio vardą – Gaudenis – ji įaudė savo kūrinyje. plačiau»

Vizijos pildėsi tik prisikėlus

Išgarsėjęs bemaž tiksliomis krepšinio rezultatų prognozėmis, panevėžietis aukso kalnų nesusikrovė, tik įklimpo į priklausomybę nuo azartinių lošimų. Prieš tai iš alkoholizmo išsikapstęs vyras nepasidavė ir šį kartą, o išsikapstęs tapo būrėju. „Visos bėdos ir ligos – iš vaikystės, iš nepatirtos tėvų meilės“, – dabar paaiškina „Panevėžio krašto“ pašnekovas. plačiau»

Subatietė savo testamentu pribloškė net vietinį kleboną (nuotraukos)

Organų donorystė šių dienų visuomenei jau įprastas dalykas, o žmogus, moksliniams tyrimams ir medicinos studijoms sumanęs paaukoti savo kūną, – dar vis sensacija ne tik paprastoms moteriškėms, bet ir kunigui. Ypač, jei taip nusprendžia mažo miestelio gyventoja. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.