Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras filosofavo klausiamas, kodėl Petro Vileišio gimnazijos stadiono remontas prarijo jau dvigubai daugiau lėšų, nei buvo numatyta

Žmonės

Jaukioje saloje amerikiečius užkariavo „Tinginiu“ (nuotraukos) (2)

„Aš niekada nebėgau iš Lietuvos, man ir joje buvo gerai. Bet mano vyras nuo pat mokyklos laikų veržėsi gyventi ir mokytis JAV. Aš tiesiog nutekėjau paskui jį. Todėl drąsiai galiu vadinti save meilės emigrante“, – sako 34 metų buvusi panevėžietė Marija JANKAUSKIENĖ. Ją kalbina Indrė JONUŠYTĖ. plačiau»

Kovotojo pažymėjimo atsisakė (14)

LRT laidos „Skalsu kalbos“ žurnalistė Jolanta Jurkūnienė kalbino Rokiškio rajono merą Antaną Vagonį. Netikėtas atvirumas paakino laidos kūrėjus sukurti atskirą laidą. plačiau»

Kolūkio pirmininko vardo nesipurto (nuotraukos) (2)

Pirmąją pamoką, kaip „eiti į žmones“, legendinio kolūkio pirmininkas rokiškėnas Vytautas Šlikas sako gavęs dar iš prezidento Antano Smetonos. Už tai, kad tėvas, laisvoje Lietuvoje buvęs Seimo nariu ir už tai ištremtas, sūnui teko laviruoti tarp sovietų ir partizanų, bet kartu atsiskleidė ir vadovo talentas, gebėjimai megzti įtakingus ryšius. plačiau»

Krito ir kėlėsi (nuotraukos) (3)

Iš sostinės į Raguvą atsikrausčiusi darbšti ir išradinga jauna miestiečių šeima su didžiuliu entuziazmu ėmėsi ūkininkavimo. Kai suprato, kad gyvulininkystė iš jų tik sveikatą išsunks, kai iš tiesų užklupo nemaži išbandymai, vis tiek kaimo nemetė, o persiorientavo į kitokią veiklą. Galop šeimos moteris nuo tortų perėjo prie žiedų. plačiau»

Dažnučių kūrėja – nekarūnuota interneto karalienė (5)

Panevėžio rajone gyvenanti ir kurianti Virginija Bakšienė lyg iš nuobodulio subūrė grupę „Minčių šokis“. Pati nesitikėjo, bet sulaukė tiek sekėjų, kad net patys aktyviausieji netilptų nei į areną, nei į stadioną. Iš kur tokia sėkmė? Galbūt paperka bendraminčių atvirumas su aiškiai nubrėžtomis ribomis. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.