Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio dviratininkų trenerė piktinosi kolegos nepasitenkinimu, kad vienas buvęs jo auklėtinis esą buvo engiamas

Žmonės

Moters širdį alino likimo siunčiami išbandymai (nuotraukos)

Kai traukinys suvažinėjo motiną, šešiolikmetė kupiškėnė apalpo. Tai reiškė, kad jos širdis neatlaikė tokio siaubingo skausmo. Paskui tai reiškė ir sunkią ligą, kuri vis labiau ėmė gniaužti širdį po patiriamos naujos bėdos ir netekties. Bet ir dabar, po dar vienos operacijos, moteris negrąžo rankų iš nevilties. plačiau»

Karo kilpa skaudžiai tebeveržia (nuotraukos) (1)

Gruzija pagaliau palaidojo 25 šalies didvyrius. Su ginklu kovojęs, dabar Panevėžyje gyvenantis „Naktinio Tbilisio“ vienas iš savininkų Davidas Kachiašvilis-Dilka pasakojo apie paskutinį mūšį, vykusį kaip tik per jo gimtadienį. Jis išsigelbėjo su aštuoniais bendražygiais, visi kiti žuvo. O Sausio 13-ąją šaliai pagerbiant laisvės gynėjus, jis prisimena ir žuvusiuosius už Gruzijos nepriklausomybę. plačiau»

Ligą stabdančių vaistų jau nebeišrašo (8)

Didžiausias ligos priešas – stresas, o teigiamos emocijos gali net iš neįgaliojo vežimėlio pakelti. Apie tokius išgyvenimus pasakoja panevėžietis, išsėtinės sklerozės diagnozę išgirdęs nepraėjus nė mėnesiui po vestuvių ir netrukus patyręs mylimosios išdavystę. plačiau»

Regėto medicinos pragaro iš atminties neištrynė (1)

Įsiutinta liaupsių sovietinei medicinai, panevėžietė per savaitę parašė knygą apie ano meto gydymo įstaigas, ten dirbusį personalą ir kai kuriuos gydymo metodus. Nė vienas sakinys neišgalvotas, autorė aprašė tik tai, kur pati dirbo, ką matė ir patyrė. Knyga šokiruoja. plačiau»

Surado stiprybės išsiskirti ir atsigavo (nuotraukos) (3)

Moteris pačiame jėgų žydėjime, kuria savo verslą, bet sunki liga spaudžia – garsų pasaulis nuo jos nuolat tolsta. Galbūt tai ir buvusio šeiminio košmaro pasekmė. Užtat dabar laiminga, sugebėjusi nutraukti nutraukti siaubingą pažeminimo grandinę. plačiau»

Vienai – visi smūgiai (nuotraukos) (2)

Panevėžietei papuolus į avariją likimas tarsi įsuko klaikų tragedijų ratą – praradimai ir bėdos ėmė lipti vieni kitiems ant kulnų. Bet baisiausia buvo ne keleri metai kūno lopymo ligos patale, o ta akimirka, kai sutuoktinis priėjo prie durų, bet taip jų ir neatidarė. plačiau»

Duotų darbo, tik kam? (nuotraukos) (4)

Sėkmingai ūkininkaujanti pora stebisi, kai bendraamžiai verkšlena dėl blogo gyvenimo. Pyragai niekam iš dangaus nekrenta: jaunystėje, kai jie plėšėsi per kelis darbus, tie patys bendraamžiai pravardžiavo spekuliantais, taigi dabar irgi kiekvienam sava. plačiau»

Krikštas tik tolsta (papildyta, nuotraukos)

Į dvasininkų ir tikinčiųjų gyvenimus besigilinantis panevėžietis fotomenininkas Valentinas Pečininas prieš kelerius metus pažadėjo apsikrikštyti, bet vis dar nesiryžta, nes niekaip neapsisprendžia, kuris tikėjimas jam artimiausias. plačiau»

Moterų džiaugsmas (papildyta, nuotraukos) (1)

Ar teko matyti delninukės dydžio rankinę, kurią po baliaus išlankstai – į vidų susimeti batus ir basomis namo parbėgi? Arba šokiruojančius aksesuarus – moters kūno linijas – primenančius rankinukus? Tokie iš koto verčiantys eksponatai – bajorietės Nemiros Statulevičienės hobis ir aistra. Kolekcininkės šeimos sodyba Rokiškio rajone jau imta vadinti rankinių muziejumi. plačiau»

Sava žiema mielesnė už ispanišką amžiną vasarą (papildyta, nuotraukos) (3)

Daug metų vairavusiai sunkvežimį moteriai pritrūko drąsos pralėkti automobiliu kalnuotais Gran Kanarijos keliais. O kai vykdavo karnavalai, paraduose spindėdavo šiltai žiūrovų sutinkami transvestitai, rokiškietei norėdavosi tarp žiūrovų išvysti Petrą Gražulį. plačiau»

Miega bičių lovoje (papildyta, nuotraukos) (5)

Buvęs naikintuvo pilotas atsisakė miesto patogumų ir į miškų apsuptą tėvų vienkiemį nusikraustė prižiūrėti nepaprasto palikimo – 5 hektarų retų augalų parko, kurį tėvas per daugelį metų užveisė pardavinėdamas žvėrių ragus. plačiau»

Tuščios kavos pakuotės – medžiaga rankinei (nuotraukos) (2)

Jei pereitumėte didmiesčio gatve nešini rankine, pasiūta iš kavos pakelių, toks aksesuaras, be abejonės, patrauktų aplinkinių dėmesį, o gal netrukus taptų ir mados klyksmu. Tačiau kad jas siuva miškuose įsitaisęs vyras, retas kas patikėtų. plačiau»

Gruzinams sunku gyventi be saulės (papildyta)

Saulėtos kalnų šalies Gruzijos atstovai ilgisi tėvynės oro, bet jaučiasi pririšti ir prie Lietuvos: čia įleido šaknis, užaugino vaikus ir anūkus. Vis dėlto senatvėje jie ketina leistis į dar vieną nuotykį – persikraustyti gyventi į Angliją pas pačių užaugintą ypač darbščią ir mokslų siekiančią anūkę. plačiau»

Mezgėjas be kojinių (papildyta, nuotraukos) (3)

Nuo mažens dailiai mezgantis panevėžietis daug metų iš savo moterų nesulaukė palaikymo. Pirmoji sutuoktinė, piktinusis dėl jo moteriško užsiėmimo, išdūmė į Ameriką. „Geriau jis gertų nei megztų“, – televizijoje į eterį rėžė antroji žmona. Tik trečioji gyvenimo draugė įvertino neeilinį mylimojo talentą. plačiau»

Lūženą pavertė kaimo pažiba (papildyta, nuotraukos)

Vilniuje įsikūrusi jauna kupiškėnų Korsakų šeima neilgai ištvėrė „ant asfalto“, širdies atgaivai nusipirko palaikį namelį kaime, netoli tėviškės. Ir jaunosios moters gal dabar taip netrauks tėvo ir jos gimtoji žemė Armėnija. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.