Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos opozicija padarė išvadą, kad turėti brolį vicemerą apsimoka

Komentarai

Šansas sužibo. Ar pasinaudosime galimybe? (1)

Prieš dvidešimt metų Panevėžio politikai prieš kiekvienus Seimo rinkimus „steigdavo“ savarankišką universitetą. Tačiau šios fantazijos pasibaigdavo paskelbus rinkimų rezultatus. plačiau»

Gyvybingosios slyvos ir prakeiktos akcijos (papildyta) (1)

Dievas davė, tai, žmogau, džiaukis: du žmonės, du slyvų medžiai, koks šimtas kilogramų vaisių. Iš dviejų žmonių – vienas jiems alergiškas, kitas slyvų nemėgsta. plačiau»

Skurdo voratinklyje – ir naujausi telefonai, kompiuteriai (8)

Prabėgo aštuoni mėnesiai socialiniame darbe, bendraujant su suklupusiais, atsidūrusiais ties prarajos riba, valdžios institucijų raštuose minimais, o socialinių darbuotojų vadinamais rizikos grupės žmonėmis. plačiau»

Mūsų paslaptį įmena tik mūsų skaitytojai

Rudenį skaičiuoti derlių, jei jis geras, malonu. Smagu ir švęsti supratus, kad laikas nebuvo prašvilptas vėjais, kad išgyvenome ir dar juodai dienai į aruodą šiek tiek galime pasidėti. plačiau»

Kainas eurais gal kiek pažabotų kainos litais? (2)

Žinau, kad rizikuoju, bet nunešu į artimiausią batų taisyklėlę savo pačius patogiausius ir prie visko derančius odinius batelius. Reikia pakalti priekinius puspadžius ir sutvarkyti nedidelį įplyšimą. Po poros dienų atsiimu, už puspadžius – penki eurai (per 17 Lt), įplyšimas nesutvarkytas. plačiau»

Dar vienas veidmainis siunčiamas velniop (3)

Ketvirtadienį nesitikėjau gauti bilieto į „Mergaitės svajonę“. Maniau, arba spektaklis bus atšauktas dėl ypatingos padėties teatre, arba bus apgultis. O teismo posėdžių salė taigi maža... Apsirikau. Telefonu pasakė, kad bilietų yra. Dargi akcija, pigesni – tik 5 eurai. „O vaidins Erika Račkytė?“ – dar pasitikslinau. „Vaidins, vaidins“, – išgirdau kiek suirzusį balsą. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.