Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono Skemų socialinės globos namų vadovas pabijojo su korespondente kalbėti apie gyventojų maitinimą
Intensyvus masažas su raugintais kopūstais
Jonas RAGAITIS, "Panevėžio kraštas"

Komentarai

Mero kalba – tarsi iš sovietmečio suvažiavimo (9)

Po dviejų mėnesių teismo paskirtos prievartinės „saviizoliacijos“ teisiamas už korupciją Panevėžio meras Rytis Račkauskas grįžo į savo kabinetą. Aukštesnės instancijos teismas leido jam grįžti anksčiau laiko, o vieną iš priežasčių nurodė pasaulį užgriuvusią koronaviruso pandemiją. Kad panevėžiečiai nesijaustų vieniši, valdžia turėtų būti savo vietoje – palaikyti, organizuoti, strateguoti. plačiau»

Apie baisųjį virusą – nuo krokodilo ir varlės

Na, kaipgi neseksi informacijos apie tą Uhano koronavirusą, kai kone 50 metų teko dirbti darbe, su tuo itin susijusiame. plačiau»

Už milijoną kelkime taures! (1)

Kai fantazija nebesufleruoja, kokią įdomesnę kalėdinę dovaną išrinkti, pardavėja kaip tik ištiesia loterijos bilietų vėduoklę. plačiau»

Griūva namas, griūva ir pasitikėjimas valdžia

Straipsnyje apie pasmerktą nugriauti pastatą yra vieta, kur kalbama apie raktą. Susirinkusi valdžios komisija privalo apžiūrėti statinį ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Reikia įeiti, o rakto nėra. Klausia kaimynų, gal raktą turi, o šie atrėžia, kad jie gi šeimininkai, patys turi turėti. plačiau»

Kodėl Sezamas neatsivėrė (10)

Praėjo bemaž dvi savaitės nuo jungtinės Panevėžio valdžios ir verslininkų vizito į Kazachstaną, o apie tai grįžusieji – nė kriukt. Savivaldybės puslapiuose, Pramonės, verslo ir amatų rūmų puslapyje – tuščia. plačiau»

Vasaros liūdesiai žengia į rudenį

Baigiasi neįtikėtina nelietuviškai saulėta ir karšta vasara. Ideali leisti laisvą laiką ir atostogas gimtoje šalyje prie didesnių ar mažesnių vandenų, miškuose, kurortuose, sodybose, ūksmingų parkų ir fontanų pilnuose miestuose, jau seniai jaukiai susitvarkiusiuose žaliuose Lietuvos miesteliuose. Tik ne Panevėžyje. plačiau»

Smegenų nuodijimas: „numatoma“, „ketinama“

Jei kas vėl pasakytų, kad Panevėžio valdžia griaus Aleksandro paminklą, tikrai patikėčiau. Kai pirmą kartą apie tai prieš pusmetį išgirdau, nusijuokiau, kad nesąmonė. Na, negali gi račkauskininkai tiek nuprotėti! plačiau»

Kas užklijavo gerklę merui? (8)

Prieš 5 metus, kai architektas R.Račkauskas dar tik ruošėsi pirmajam lemiamam mūšiui už mero postą, prie manęs priėjo buvęs ilgametis savivaldybės valdininkas ir patarė nebalsuoti už jį. Taip ir pasakė: miestas turės bėdų dėl šio autoritariško, ambicingo vyro. O mums taip norėjosi inteligento, architekto! Štai dabar ir turime! plačiau»

Referendumai verčia mąstyti ir apie taupymą

Visai nebetoli ta gegužės 12-oji. Neturiu abejonių, kad balsuoti eisiu. Balsavimas rinkimuose ir referendumuose nėra šiaip piliečio teisė, o tikra normali prievolė, kurią privalu vykdyti. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.