Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio tarybos narys perspėjo valdančiuosius, kad pačiai savivaldybei išlaikyti S.Eidrigevičiaus menų centrą gali būti finansiškai per sunku

Nusikaltimai ir nelaimės

Narcizų plantacija – tuščia

Panevėžyje, „Klevo“ sodų bendrijoje, gėles auginanti ir pardavinėjanti moteris sulaukė naktinių vagių. plačiau»

Samanę varė sodyboje

Apie Pasvalio rajone, prie pat Saločių esančiame kaime, naminę degtinę varantį 46 metų vyrą policijai pranešė gyventojai. plačiau»

Norėjo būti kyšių davimo specialistu

Sklandantys gandai apie už pinigus „pravaromą“ techninę automobilių apžiūrą aiškiai suklaidino pusamžį pasvalietį. Apsiėmęs padėti dviem vairuotojams, jis nuėjo į apžiūros centrą ir kontrolieriams pasiūlė kyšį. plačiau»

Pas gėlių pardavėjus – net 59 kratos

Po pareigūnų ir mokesčių inspektorių desanto keturiems vienos Panevėžio įmonės darbuotojams ir savininkui pateikti įtarimai vykdžius juodąją buhalteriją. plačiau»

Bruko 100 eurų ir maldavo paleisti

Šeštadienio pavakary Panevėžyje, Ramygalos gatvėje, policininkams į rankas pateko lengvąją mašiną vairuojanti girta 55 metų Panevėžio rajono gyventoja. plačiau»

Benamis benamį apgavo

Skaudų likimo brolio akibrokštą Panevėžyje patyrė 38 metų benamis. plačiau»

Iš automobilio išlupo net vairą

Kelioms dienoms Panevėžio rajone, Naujikų kaime esančioje sodų bendrijoje, palikęs lengvąją mašiną panevėžietis vėliau to smarkiai pasigailėjo. plačiau»

Senutėlę greitąją vairavo girtas

Trečiadienio pavakary Anykščiuose pareigūnai sulaukė gyventojo pranešimo apie girtą greitosios pagalbos automobilio vairuotoją ir jį iškart sulaikė prie pat ligoninės. plačiau»

Vagis pergudravo prekybininkus

Panevėžyje vagys sukurpė gudrų planą, kaip apvogti didelę statybų ir kitais reikmenimis prekiaujančią parduotuvę. plačiau»

Šiaudus sudegino vaikai

Savaitgalį Biržų rajono ugniagesiai du kartus skubėjo į Pačeriaukštės kaimą, mat sudegusioje šiaudų stirtoje kitą dieną vėl plykstelėjo liepsnos. plačiau»

Šuns žūtis neįtikėtinai apmaudi

Pirmadienį dar nevėlų vakarą Panevėžyje, Liublino gatvėje, motociklininkas suvažinėjo 49 metų dviratininkės su pavadėliu vedamą šunį ir paspruko iš avarijos vietos. plačiau»

Sumušė pėsčiąjį už tai, kad neužleido kelio

Prieš kelias dienas Panevėžyje, Nemuno gatvėje, prie prekybos centro „Senukai“, žmonės matė neįprastą reginį – iš lengvosios mašinos išlipęs vairuotojas puolė prie praeivio ir ėmė jį mušti. plačiau»

Avarijos kaltininkės girtumas neviršijo leidžiamos normos

Anykščių rajone, su Troškūnais susijungusiame Vaidlonių kaime, girtas 44 metų vyras nesuvaldė visureigio ir nulėkęs nuo kelio trenkėsi į pakelės medžius. plačiau»

Policija ieško mačiusius įvykio aplinkybes

2021-04-13 apie 15.30 val., Panevėžio r., važiuojantis, link Kaimiškio k., baltos spalvos automobilis tempė priekabą su šakomis. Krisdamos šakos apgadino kitą automobilį. Automobilis su priekaba pasišalino iš įvykio vietos plačiau»

Vagišių rankose – šautuvas

Pasvalio rajone, Gustonių kaime netoli Joniškėlio, vagišių taikiniu tapo medžiotojas. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.