Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Girtas draugo mašiną pavogęs ir su ja į griovį įlėkęs daug kartų teistas panevėžietis paaiškino, kodėl sugalvojo kviesti pareigūnus

Nusikaltimai ir nelaimės

Ūkininko kiemas paskendo ugnies jūroje

Gaisras sodyboje ne tik pridarė didelių nuostolių šeimininkams, bet ir smarkiai išgąsdino galvijus. Karvė niekaip nenorėjo eiti į namus, o šuo grįžo tik po trijų dienų. Traktorių bandžiusi išvairuoti šeimininkė vos pati nepražuvo. plačiau»

Šuneliui spąstais tapo praviras šulinys

Penktadienio popietę Panevėžyje apžiūrėdami neveikiančios „Verdenės“ pagrindinės mokyklos teritoriją sargai išgirdo šuns cypimą. Jis sklido iš po žemių. Kaip vėliau sakė sargai, keistą šuns lojimą jie girdėjo jau kurį laiką. plačiau»

Šlaitu nusirito į tvenkinį

Šeštadienio vakare tvenkinyje Kupiškio rajone, Šimonių seniūnijoje, rasta negyva 36 metų moteris. plačiau»

Vogta mašina įveikė vos kelis kilometrus

Įžūliai lengvąją mašiną pavogę du girti paaugliai neilgai džiaugėsi grobiu. Po akimirkos policininkai juos pagavo ir uždarė belangėn. plačiau»

Prievartautojų auka – psichikos ligonė

Neįgalią moterį išniekinę du Pasvalio rajono gyventojai 30-metis Paulius Traškevičius ir 27 metų Klaidas Razulis niekaip neprisipažino padarę nusikaltimą, bet Pasvalio apylinkės teismas pripažino juos abu kaltais. plačiau»

Kalėjime ir teisiamųjų narve – kaip namuose (1)

Net 18 kartų anksčiau teistas vyras laisvėje gyventi jau nebemoka. Nusitašęs iki žemės graibymo jis pridaro tokių nesąmonių, kad visiems, atsidūrusiems šio nusikaltėlio kelyje, geriausia kuo skubiau mauti slėptis. plačiau»

Sūrinėje plykstelėjo gaisras

Ketvirtadienį ankstų rytą Rokiškyje kilo gaisras Pramonės gatvėje įsikūrusiame „Rokiškio sūryje“. Pagal padidėjusį pavojaus lygį ant kojų buvo pakeltos gausios ugniagesių pajėgos, tačiau jų tiek neprireikė. Dalis gaisrinių buvo atšauktos pakeliui į gaisravietę. plačiau»

Daržinę vaikai padegė žiebtuvėliu

Dūmais paleistas pernykštis šienas ir supleškėjusi daržinė primins Trakiškio gyventojams apie kaime įvykusią nelaimę. Telieka guostis, kad slampinėję ir žiebtuvėliu žaidę vaikai išnešė sveiką kailį. plačiau»

Nusižiūrėjo vaiką ir girtuoklį

Pirmadienio popietę įžūlių nusikaltėlių aukomis Panevėžyje tapo mažas berniukas ir iš aludės į namus traukęs girtutėlis vyras. plačiau»

Soduose – vagysčių viesulas

Antradienį vagys nusiaubė Panevėžio pašonėje, Pažagieniuose, esančius sodus. Per vieną naktį buvo apvogti 4 sodo nameliai. plačiau»

Vairavimo „mokytojai“ – įsiutę ir blaivūs

Panevėžyje kelių gaideliai įvedinėja savo tvarką pagal savas taisykles: neįtikusiam vairuotojui sankryžoje užblokuok kelią, išlipk iš mašinos ir duok jam į galvą. plačiau»

Į balkoną įmetė nuorūką?

„Gaisras – baisiau nei vagys. Jie nors dar sienas palieka, o ugnis naikina viską savo kelyje“, – po bemiegės nakties pirmadienį kalbėjo Panevėžyje, J.Basanavičiaus gatvėje, gyvenantis 25 metų panevėžietis. plačiau»

Silpnybė sprogmenims brangiai kainavo

Penktadienio vakare Panevėžio pakraštyje, S.Kerbedžio gatvėje esančioje bendrovėje, nuaidėjo sprogimas. plačiau»

Šulinyje plūduriavo katinas

Vėlų penktadienio vakarą Rokiškio rajone, Panemunėlio geležinkelio stoties gyvenvietėje, išaiškėjo, kur dingo vienos sodybos gyventojų katinas. plačiau»

Plakate išbadė tėvo ir sūnaus atvaizdus

Pasvalio rajone, Joniškėlyje, vandalams užkliuvo ant seniausio miestelio pastato kabantis plakatas, skirtas Lietuvos 100-mečiui paminėti. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.