Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvaliečio gimnazisto klasiokai stebisi, kaip šiam pavyksta greitai ir lengvai išspręsti užduotis

Nusikaltimai ir nelaimės

Liepsnos dar kartą lyžtelėjo užsispyrėlio „brangenybes“

Jau net nebeaišku, kelintas gaisras kyla viename uždarame Panevėžio centro kieme. Ir, atrodo, visa čia vyksta vien tik todėl, kad turtingas verslininkas niekaip nenori apsitvarkyti, apsišluoti. plačiau»

Merginos prisižaidė su antrankiais (1)

Vėlų šeštadienio vakarą Panevėžyje į savotiškus spąstus pateko su ant-rankiais pažaisti sumaniusios merginos. Viena mergina jais surakino rankas 28 metų draugei. plačiau»

Kerštas – ugnis ir subadytos padangos

Vėlų penktadienio vakarą Panevėžyje, Parko gatvėje, gyvenanti 40 metų moteris išgyveno košmarą. Iš pradžių buvo padegtos jos buto durys, paskui subadytos kieme stovinčios lengvosios mašinos padangos. plačiau»

Nužudė ir po to šniukštinėjo aukso? (2)

Keistasis pumpėniškis, prisipažinęs bibliotekininkės nužudymu, už grotų praleis pirmus tris mėnesius, o per tą laiką turėtų išaiškėti visos šiurpiosios tragedijos aplinkybės. plačiau»

Žmonai brūkštelėjo peiliu per kaklą

Ketvirtadienį savo namuose peiliu pasišvaistęs girtas 62 metų panevėžietis vos į aną pasaulį nepasiuntė žmonos. plačiau»

Rado sukniubusį ligoninėje

Penktadienio rytą Biržų ligoninės darbuotojai koridoriuje išvydo negyvą 52 metų vyrą. Šito ligonio jau buvo ieškota naktį. plačiau»

Pagavę bėglį atpažino žinomą kontrabandininką

Prieš kelias dienas kontrabandines cigaretes ir degtinę vežusiam šalčininkiečiui nepavyko pasprukti nuo muitininkų. Po gaudynių jam buvo uždėti antrankiai Pasvalio rajone. plačiau»

Baisus jaunuolis nejaukiai dvelkė šalčiu (nuotraukos) (4)

Kraupią 55 metų Pumpėnų bibliotekininkės žmogžudystę kriminalistai išaiškino per pusdienį. Baisūs įtarimai krito ant vietinio 20-mečio jaunuolio. Jis buvo pagalbininkas vienai gyvenusiai moteriai – padėdavo suskaldyti malkas, palaistydavo gėles. Tačiau vietiniai gyventojai kalbėjo ir apie nenuspėjamą jo būdą, padegėjo aistrą. plačiau»

Sodybas siaubė benamis

Policininkai pričiupo beveik mėnesį Anykščių krašte vagiliavusį 33 metų vyrą. Anksčiau 7 kartus už vagystes teistas jaunas benamis buvo tapęs tikru galvos skausmu pareigūnams. plačiau»

Sukčiai pensininkę užliūliavo kalbomis

Pirmadienį Rokiškio rajone, Obeliuose, nusikaltėliai apgavo 79 metų moterį. plačiau»

Policija ieško eismo įvykių liudytojų

2018-11-22 Panevėžyje, J. Janonio g., apgadintas automobilis „Audi A4“. Jį apgadinusio automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Per žmonos ultimatumą įkliuvo su spiritu

Retai taip būna, kad nuteistasis po teismo labai džiaugtųsi. Šįkart taip ir atsitiko: panevėžietis gyrėsi, kad įkliuvęs su draudžiamu kroviniu jis gyvenimą pakeitė iš pagrindų. Svarbiausia – šeimą išsaugojo. plačiau»

Policija ieško eismo įvykių liudytojų

2018-11-24 9 val. Panevėžyje, Klaipėdos g., apgadintas automobilis „Hyundai i40“. Jį apgadinusio, pilkos spalvos automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Vagišių įamžino vaizdo kameros

Sekmadienį vidury nakties Vilkiškio kaime netoli Panevėžio buvo apkraustyta 55 metų vyro sodyba. plačiau»

Autobusu važiavo su numirėliu (1)

Šeštadienio rytą Panevėžyje šoką patyrė tarptautiniu autobusu į Daniją važiavę keleiviai. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.