Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio miškų urėdas prisiminė lemtingą akimirką, kai Sartų ežere užkibo didžiulė lydeka

Nusikaltimai ir nelaimės

Užklupti vagys užpuolė šeimininką

Į savo namus Vyčių gatvėje penktadienį po darbo grįžęs 44 metų panevėžietis pastebėjo kambariuose degančias šviesas. plačiau»

Patėvis sulaužė pirštą

Sekmadienį vakare namuose Panevėžyje girta 42 metų panevėžietė trenkė 9-metei dukrai į veidą ir dar pastūmė. plačiau»

Eksseimūnas išteisintas galutinai (1)

Aukščiausiojo Teismo išplėstinė septynių teisėjų kolegija atmetė Panevėžio apygardos prokuratūros skundą dėl buvusio Seimo nario Vito Matuzo ir lobisto Andriaus Romanovskio išteisinimo. Ši nutartis galutinė ir neskundžiama. plačiau»

Papirkimo epizodas grįžta į teismą

Skandalingam rokiškėnui advokatui Albertui Kučinskui nepavyko įrodyti, kad jam iškelta byla buvo laužta iš piršto. plačiau»

Girta galva nuvairavo į medį

Šeštadienio paryčiais beveik tuo pačiu metu Panevėžio ir Kupiškio rajonuose įkliuvo du girti vairuotojai. plačiau»

Gaisrą Ilzenberge sukėlė žiurkės

Rokiškio rajone užvakar paryčiais ugnies pašvaistė nušvietė Ilzenbergo dvarą. Liepsnojo netoli pagrindinio pastato esanti paukščių ferma. plačiau»

Ugnimi keršijo jaunas kaimynas?

Antradienį popiet Pasvalio rajone, Pumpėnuose, gyvenamąjį namą bemaž iki pamatų sunaikinęs gaisras buvo sukeltas tyčia. plačiau»

Sūnų už ausies tąsė iki ašarų

Tėvas savo sūnų tampė už ausies, kol šis pravirko. Bet vaiko ašaros nesugraudino ir kitų namuose buvusių suaugusiųjų. plačiau»

Sukčiams atidavusios pinigus stvėrėsi už galvų

Anykščių kraštą apsėdę telefoniniai sukčiai sau į kišenes susižėrė 5,2 tūkst. eurų. Jų taikiniu buvo tapusios penkios senos moterys, tačiau apgauti pavyko tik tris. plačiau»

Šeima liko be namų

Antradienį popiet Pasvalio rajone, Pumpėnuose, kilęs gaisras be pastogės virš galvos paliko vieną šeimą. Po 15 valandos degantį namą pastebėjo kaimynai. Viduje žmonių nebuvo. plačiau»

Peiliu taikė į moters krūtinę

Pirmadienį 18 valandą pas buvusią sugyventinę nuėjęs 34 metų panevėžietis namuose sukėlė tikrą pragarą. plačiau»

Pasienyje – visureigio vagies gaudynės (1)

Pasvalio rajone pirmadienį popiet aidėjo šūviai. Tik taip pasieniečiams pavyko sustabdyti be stabdžių lekiantį Estijoje vogtą visureigį, užtat vairuotojas sugebėjo pasprukti. plačiau»

Lovoje – suanglėjęs vyro kūnas

Anykščių rajone, Troškūnų seniūnijos Žviliūnų kaime, pirmadienio naktį kilęs gaisras pražudė 42 metų Rokiškio rajono gyventoją. plačiau»

Kyšis medikui – purkštukai (papildyta) (1)

Panevėžio miesto tarybos narys, ginekologas Albinas Ivonaitis – kyšininkas. Tai pranešė teismas. Tačiau tai nereiškia, kad gydytojas ėmė kyšius iš ligonių. Ligoninėje atsakingas pareigas ėjęs medikas iš prekiautojų medicinos priemonėmis paprašė ir gavo keistą kyšį – brangias detales automobiliui. plačiau»

Pagalbos šaukėsi motinos primuštoji

Ankstų šeštadienio rytą vieno daugiabučio namo Panevėžyje gyventojus iš miego pažadino triukšmas. Vos prašvitus 41 metų moteris ėmė žiauriai „auklėti“ savo septyniolikmetę dukrą. Motina trenkė paauglei. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.