Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Opozicijos atstovas Panevėžio taryboje, „Pynimėlio“ ansamblio vadovas Panevėžį regi dabar esant gilioj duobėj
Kaip persivalgiusi bobulytė vaistininkės pagalbos prašė
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Koronavirusą sėjo po Panevėžį

Jaunuolis žinojo, kad yra užsikrėtęs pavojinguoju virusu, bet vis tiek ryžosi su sveikais draugais važinėtis mašina ir gal net dar kur nors užeiti. Jei šis drąsuolis apkrėtė draugus, bauda už „nuotykį“ dar gerokai padidės. plačiau»

Keturiese užpuolė ir daužė benamį

Apleistame name susisukęs lizdą vienišas vyras ramybe džiaugėsi trumpai. Kažkokie piktadariai jį pasekė ir užklupę jo įsirengtoje buveinėje taip prilupo, kad sveikos vietos ant kūno neliko. Tačiau netgi ir tokios žiaurios aplinkybės, netgi šalčiai nepriverčia benamių prieglobsčio ieškotis nakvynės namuose. plačiau»

Pirmosios dvi šalčio aukos

Užklupęs speigas atėjo kartu su giltine. Pasidavė silpniausieji – savos vietos neturėjęs benamis ir viena gyvenusi sena moteris. Dėl pastarosios yra ir abejonių – gal ji krosnies nepasikūrė todėl, kad sunegalavo, o po to ir mirė? plačiau»

Pasamdęs padegėjus, keršijo žmonai?

Panevėžyje, J.Basanavičiaus gatvės daugiabučio namo kieme, buvo padegta BMW markės lengvoji mašina. Automobilis stovėjo prie pat laiptinės durų. plačiau»

Brolis stojo prieš brolį

Trečiadienio vakarą Panevėžio rajone, Šiluose, visai ne broliškus jausmus vienas kitam demonstravo du girti 60 ir 63 metų vyrai. plačiau»

Šeimininkai regi padegimą

Trečiadienio vidurdienį Rokiškio rajone, Čedasuose, degė ūkinio pastato medinė dalis. plačiau»

Naujagimio uždusinimo byla pasiekė teismą

Panevėžio apygardos prokuratūra baigė tyrimą ir teismui perdavė bylą dėl prieš pusmetį Anykščių rajone išvietės duobėje rasto negyvo kūdikio. plačiau»

Tepaluotus skudurus metė į buitinių šiukšlių konteinerį

Akciją „Garažiukas“ surengę aplinkosaugininkai Panevėžio krašte per du mėnesius patikrino 127 meistrus ir 61 autoservisą, užsiimančius mašinų remontu ir ardymu. Buvo pričiupti 55 pažeidėjai. plačiau»

Juodi degančio plastiko dūmai pro kaminus nesiveržė

Rokiškio krašte reidus surengę aplinkosaugininkai nepagavo nė vieno teršėjo. plačiau»

Naujas katilas galėjo sprogti

Šeštadienio vakarą Pasvalio rajone, Pumpėnuose, didelį išgąstį patyrė viena jauna šeima. plačiau»

Paauglė nufilmavo siautėjantį patėvį (2)

Praėjęs sekmadienis buvo smurtaujančių vyrų diena. plačiau»

Po gaudynių – policijos rankose užkietėjęs nusikaltėlis

Tai, kad Rokiškyje mašiną su plėvele uždengtais numeriais teko vaikytis kaip nuotykių filme, jau rodė, jog patruliai turi reikalo su užkietėjusiu veikėju. Taip ir buvo – prieš pusmetį iš kalėjimo išleistas panevėžietis naktį „šeimininkavo“ kaimyniniame rajone. plačiau»

Pasekė mašiną be šviesų ir sugavo pažeidėją

Prekybos centro aikštelėje sustojęs girtas vairuotojas nesugebėjo vėl užvesti mašinos variklio. Pagalbos, kad pastumtų mašiną, jis kreipėsi į priėjusį vyrą. Tai buvo jau iš anksčiau įtartiną mašiną sekęs policininkas. plačiau»

Moterį smaugė, mažam sūnui smūgiavo

Ketvirtadienį vėlų vakarą Pasvalio rajone 38 metų vyras susibarė su jaunesne sugyventine. Pykčio apakintas vyras moterį netgi smaugė. plačiau»

Užsikrėtę virusu ėjo apsipirkti, vaikščiojo be kaukės

Palaidai gyvenanti šimoniškė galėjo užkrėsti virusu kitus, nes Kūčių dieną keliavo į parduotuvę, lėbavo su svečiais. Biržuose vaikštinėjantis be kaukės kitas ligonis įžūliai aiškino, kad apie draudimus nieko nežinojo. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.