Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Biržų rajono tarybos narė papasakojo apie „ekskursiją“ į nykstantį pašto pastatą

Nusikaltimai ir nelaimės

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąją

2020-01-16 13 val. Panevėžyje, Klaipėdos g., nenustatytas asmuo parduotuvėje pavogė moters piniginę. plačiau»

Mokės priteistus pinigus ir regės pražudytą sūnų (3)

Panevėžiečiai gal dar kelis dešimtmečius nepamirš galingo sprogimo Klaipėdos gatvės mikrorajono pakraštyje, kai į orą išlėkė net septyni garažai. Nelaimingas tėvas gi iki mirties turės gyventi su širdį graužiančia gėla, kad per neatsargumą neteko savo vaiko. plačiau»

Plėšikas nugriovė nuo riedžio

Sekmadienį baigiantis 21 valandai Panevėžyje, Skaistakalnio parke, plėšiko auka tapo elektriniu riedžiu važinėjęsis 20-metis panevėžietis. plačiau»

Paleido kėdę sūnui į galvą (1)

Motiną užstoti bandęs berniukas pats sulaukė smūgio iš įpykusio tėvo. Tai įvyko penktadienio vakarą Pasvalio rajone per tėvų konfliktą. Tada įsiutęs berniuko tėvas baisiai grasino žmonai ir ją mušė. plačiau»

Grandininę avariją išprovokavo greitis ar žioplumas?

Šeštadienį popiet Panevėžyje, V.Alanto ir Žygeivių gatvių sankryžoje, susidūrė trys lengvosios mašinos. Per greitai važiavęs 21metų vyras automobiliu „Audi A4 rėžėsi į priekyje važiavusią ir stabdyti ėmusią 30-metės moters vairuojamą mašiną. plačiau»

Nuo pareigūnų spruko pro langą

32 metų kupiškėnas taip nenorėjo patekti už grotų, kas užkluptas policininkų šoko pro langą ir puolė slėptis svetimame bute. plačiau»

Teismo salėje – gimnazisto artimųjų ir teisiamojo akistata

Ant Panevėžio apygardos teismo stalo atgulė šalį sukrėtusi gimnazisto žmogžudystės byla. Teisiamuoju tapo irgi nepilnamečiu įvykio metu buvęs panevėžietis. Tuometis jo amžius lėmė, kad teismo posėdžiai vyks už uždarų durų. plačiau»

Perėjoje galėjo „nuskinti“ net tris merginas

Aukštaitijos sostinės pėsčiųjų perėjose – nuolatinės akistatos su mirtimi. Jauni vairuotojai čia laksto kaip tikri gaideliai. Ir štai ką tik vieno tokio chuligano bjaurumą įamžino kito vairuotojo vaizdo kamera. plačiau»

Dar ir vyro nuotrauką suplėšė

Ant skyrybų slenksčio stovinti 31 metų panevėžietė niekaip nesusitaiko su mintimi, kad netrukus liks viena, todėl griebėsi neįprasto keršto – neaiškiu skysčiu apliejo autoserviso, kuriame dirba sutuoktinis, duris. plačiau»

Seifą pavogti buvo lengva, bet kas iš to

Ketvirtadienį vėlų vakarą Panevėžyje, Paliūniškio gatvėje, į automobilių remontu besiverčiančią įmonę įsibrovę vagys tikėjosi nemenko grobio, bet apsiriko. plačiau»

Naktinis sprogimas pažadino visą kvartalą (1)

Ankstų trečiadienio rytą Pasvalyje driokstelėjęs sprogimas ne vienam gyventojui išvaikė miegus. Pasvaliečiams pirma į galvą šovusi mintis buvo, jog nelaimė įvyko bioetanolio ir biodujų gamykloje. Tačiau galinga petarda sprogo privataus namo kieme. plačiau»

Pavogė maišus su buteliais

Prieš kelias dienas Biržų rajone, Smilgių kaime netoli Pačeriaukštės, įvykdyta keista vagystė – dingo maišai su plastikiniais ir stikliniais buteliais. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.