Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio rajono atstovui Seime ūkininkui P.Nevuliui idealiai derėtų gulbės nebylės kostiumas

Nusikaltimai ir nelaimės

Kelyje barstė sumaitoto kūno likučius

Ketvirtadienį paryčiais Panevėžyje įvyko klaiki nelaimė. Šlepetėmis apsiavusį pėsčiąjį perėjoje kliudė vilkiko priekaba, nubloškė jį po galiniais ratais ir įsuko lyg į kokią mėsmalę. Vairuotojas dar kokį kilometrą važiavo tolyn ir nesuprato, kad maitojamas žmogaus kūnas, o jo dalys tiesiog barsto kelią. plačiau»

Neįtikėtinai įžūliam nusikaltimui pritaikė kitokį straipsnį (1)

Nuo vogtu automobiliu lėkusio nusikaltėlio nukentėję ukrainiečiai galbūt patikės, kad pas mus už beprotiškas lenktynes su policijos pareigūnais baudžiama itin griežtai – į teismą keliaujančioje byloje siūloma kaltininką nubausti ilgais metais kalėjimo. plačiau»

Sprogusi padanga smogė tėvui ir sūnui

Ūkininkų nelaimė tykojo ten, kur jie net neįsivaizdavo. Suremontavus pradurtą padangą vyrams teliko ją pripūsti, o tada baisi oro banga smogė taip, kad vienas iš jų dabar gelbėjamas reanimacijoje. plačiau»

Nuėjo į laidotuves ir davė pinigų

Kai aukų gedintys artimieji sulaukia atsiprašymo ir užuojautos iš kaltininko, tada ir pykčiui bei kerštui vietos nebelieka – teismai daug greičiau ištiria skaudžias bylas. plačiau»

Ligoninėje sugavo piniginės vagį

Ketvirtadienio rytą Panevėžio ligoninėje Smėlynės gatvėje pasidarbavo grabštukas. Slampinėdamas po koridorius 49 metų vyras pastebėjo praviras ūkio reikalų skyriaus kabineto duris. plačiau»

Policija ieško dingusio be žinios

2018-10-19 iš namų Panevėžyje, Staniūnų g., išėjo ir negrįžo Ričardas Mantuška (gim. 1960 m.). plačiau»

Policija ieško dviračio savininko

2018-09-02 Panevėžyje, Danutės g., rastas dviratis. plačiau»

Policija ieško dingusio be žinios

2018-10-22 iš namų Panevėžio r., Velžio sen., Maženių k., išėjo ir negrįžo Vilmantas Ruzas (gim. 1970 m.). plačiau»

Panevėžį įbauginę plėšikai jau pagauti

Pastaruoju metu po visą šalį pasklido žinia, kad Panevėžyje gyventi nesaugu – žmonės užpuldinėjami tamsiu paros metu tiesiog iš už nugarų. Dabar baimė ir įtampa turėtų atslūgti. Pareigūnai sugavo tris jaunus plėšikus. plačiau»

Dviratininkas pats prašėsi mirties?

Antradienį vakare vos puskilometris už Biržų žuvo 57 metų Biržų rajono gyventojas. Kelyje į Raubonis nelaimėlį nubloškė 21 metų biržiečio vairuojama lengvoji mašina. plačiau»

Mašinų kaktomuša nešė mirtį nekaltajai

Kraupi avarija lemtingoje vietoje – juodajame mirties ruože netoli Talačkonių įvyko tik todėl, kad jauna vairuotoja netikėtai pasuko savo mašiną į kitą kelio dalį. Po to ji ir pati negalėjo paaiškinti, kaip tai atsitiko. plačiau»

Kalėjime ir teisiamųjų narve – kaip namuose (1)

Net 18 kartų anksčiau teistas vyras laisvėje gyventi jau nebemoka. Nusitašęs iki žemės graibymo jis pridaro tokių nesąmonių, kad visiems, atsidūrusiems šio nusikaltėlio kelyje, geriausia kuo skubiau mauti slėptis. plačiau»

Ant sniego – senutės agonija

Panemunėlio miestelio (Rokiškio r.) gyventojai pakraupę. Jie net neabejoja, kad įvykdyta žmogžudystė. Kartu jie spėja, kad tai gali būti iš kalėjimų neišeinančio anūko darbas. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.