Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras filosofavo klausiamas, kodėl Petro Vileišio gimnazijos stadiono remontas prarijo jau dvigubai daugiau lėšų, nei buvo numatyta

Nusikaltimai ir nelaimės

Apmovė sukčiai užsieniečiai (1)

Užsienyje veikiančių sukčių auka tapo 52 metų biržietis. Ketvirtadienį pagalbos į policiją kreipęsis vyras nurodė netekęs per 5 tūkst. eurų. plačiau»

Viena girta mokė vairuoti, kita siūlė kyšį

Ketvirtadienį vėlų vakarą Biržų rajone kaip reikiant prisidirbo lengvąja mašina sumaniusios pasivažinėti dvi seserys ir jų draugė. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2019-05-10 21.17 val. Panevėžyje,Klaipėdosg., iš elektronikos prekių parduotuvės nenustatytas asmuo pavogė monitorių „Samsung“ . Nuostolis – 144,99 eurai. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2019-05-19 21.17 val. Panevėžyje,Navadolio g., iš degalinės nenustatytas asmuo pavogė dyzelinio kuro . Nuostolis – 41,57 euro. plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2019-05-18 11.25 val. Panevėžyje,Žemaičių g., iš parduotuvės nenustatytas asmuo pavogė skalbimo kapsules „ARIEL“ . Nuostolis – 5,49 euro. plačiau»

Emigrantas tėvo nepagailėjo

Skaudžiai susitikimas su užsienyje uždarbiaujančiu 30-mečiu sūnumi baigėsi netoli pasienio su Latvija gyvenančiam 61 metų Rokiškio rajono gyventojui. plačiau»

Vagys įsisuko į garažus

Pirmadienį popiet Biržų pakraštyje, Vytauto gatvėje, buvo apvogti šalia esantys du garažai. plačiau»

Gundytojai paliko tuščiomis kišenėmis

Nemažo pelno tikėjusi 34 metų panevėžietė liko prie suskilusios geldos: ne tik nesulaukė solidaus uždarbio, bet neteko per 4,7 tūkst. eurų. plačiau»

Pensininkė lėkė su vėjeliu

Sekmadienį popiet Panevėžyje, Aukštaičių gatvėje, avariją patyrė per greitai lengvąja mašina „Volvo“ važiuodama 77-erių panevėžietė. plačiau»

Nepajėgė papasakoti, kaip nužudė tėvą

Per silpnybę svaigalams – dar viena kraupi istorija. Smurtautojas nusigyveno iki tiek, kad į kapą, kaip pats pripažino, pasiuntė savo gimdytoją. plačiau»

Melagiai gaišino ugniagesius

Šeštadienio rytą Panevėžio ugniagesiai skubėjo gelbėti nuo tilto nušokti grasinusio vyro, o po pietų jiems buvo pranešta apie rajone kilusį gaisrą, tačiau abu pranešimai nepasitvirtino. plačiau»

Girtumo rekordą pasiekė moteris

Savaitgalį net 6 vairuotojai išdrįso vairuoti būdami girti, o girčiausia iš jų buvo moteris. plačiau»

Sukčių pinklėse – bendrovės direktorius

Krūvas pinigų telefoniniai sukčiai išvilioja ne tik iš senų žmonių, bet ir iš verslininkų. Įžūliai apmautas įmonės vadovas neteko apvalios sumos – beveik 33 tūkst. eurų. plačiau»

Po nuosprendžio – į šeimos santarvę?

Iš mirties nagų išplėšta moteris visaip gynė savo budeliu tapusį vyrą ir iš dalies savo pasiekė. Teismui pritrūko įrodymų, kad vyras padarė nusikaltimą sunkinančiomis aplinkybėmis – būdamas girtas, nors anksčiau per girtavimą jis net darbą buvo praradęs. plačiau»

Šviesios moterys pašeimininkavo

Anykščių rajone, Vaidlonių kaime šalia Troškūnų, dviejų vagilių auka tapo 80 metų vyras. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.