Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio miškų urėdas prisiminė lemtingą akimirką, kai Sartų ežere užkibo didžiulė lydeka

Nusikaltimai ir nelaimės

Girta motina spardė vaiko gynėją (1)

Vėlų vakarą Anykščių rajone susimušė girti sutuoktiniai. Vyresnio vyro apkulta 30 metų moteris netylėjo ir iškvietė policininkus. plačiau»

Žvyrkelyje – visureigio keleivės žūtis (1)

Antradienį pusę septynių vakaro Panevėžio rajone per avariją žuvo pensininko vairuojamu visureigiu važiavusi 64 metų keleivė. plačiau»

Parduotuvę siaubė dvi vagių kompanijos (1)

Pirmadienį 19 valandą Panevėžyje, Beržų gatvėje, į parduotuvę atėję trys jaunuoliai nė nemanė susimokėti už prekes. plačiau»

Šešiolikmetė niekaip negali nurimti (1)

Prieš tris savaites už muštynes pričiupta šešiolikmetė biržietė vėl sumušė už save jaunesnę mergaitę ir užsidirbo antrą bylą. plačiau»

Lombarde grasino nudurti pardavėją

Šeštadienį prieš pat vidurdienį į lombardą Panevėžyje, Ukmergės gatvėje, užsukęs vyras atnešė parduoti telefoną. plačiau»

Gašlieji teatro eksvadovo reikalai keliauja į Kupiškio teismą (6)

Buvusio J.Miltinio dramos teatro vadovo 55 metų Lino Zaikausko sekso reikalus nagrinės Kupiškio apylinkės teismas. Prokurorų kaltinimai jam – pasikėsinimas versti lytiškai santykiauti. plačiau»

Sunkų grobį bėgant teko išmesti

Pirmadienį prieš pat trečią valandą nakties Panevėžyje, Skaistakalnio parke įsikūrusiame nuotykių parke „Orangutanas“, sargas išgirdo keistą krabždesį lauke. Netrukus trinktelėjo vieno jūrinio konteinerio durys. plačiau»

Apleistame mūrinuke sudegė seni baldai

Sekmadienį vėlų vakarą Kupiškio rajone, Noriūnų seniūnijos Rudilių kaime, kilęs gaisras sunaikino vasarnamį. plačiau»

Policija ieško eismo įvykio liudytojų

2017-10-19 9–9.20 val. Panevėžyje, Smėlynės g., apgadintas automobilis „Chrysler 300C“ kito automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Senolę paliko be nieko (papildyta) (1)

Prieštaringai vertinamo panevėžiečio įkurtas labdaros ir paramos fondas „Biblijos studijos“, atrodo, veikė mikliai. Kažkaip labai jau stebuklingai sutapo, kad senutėlė ligonė nusprendė mainyti savo butą ne su kuo nors kitu, o su fondo vadovu dabar pristatomu jaunu vyru. Ir kažkodėl ji butą gerame name iškeitė į varganą bendrabutinį, kol galiausiai pasirašė ir pastarojo būsto dovanojimo sutartį. plačiau»

Įkyriai klasės draugei atsakė smūgiais

Ketvirtadienio rytą vienoje Panevėžio mokykloje 16 metų mokinys sumušė bendraamžę klasės draugę. plačiau»

Partrenkė į mokyklą važiuojančius mopedininkus

Ketvirtadienio rytą Panevėžyje, Marijonų ir Nevėžio gatvių sankryžoje, lengvasis automobilis partrenkė paauglį, į mokyklą važiuojantį mopedu. plačiau»

Liepsnose pražuvo jaunas vyras (1)

Ketvirtadienį paryčiais Biržų rajone, Remeikių kaime, kilęs gaisras pražudė 34 metų vyrą. Gaisras buvo pastebėtas per vėlai. plačiau»

Kuro žiemai tebelaukia (1)

Veltui pusantros savaitės pasvalietis laukė į namo kiemą įsukančio sunkvežimio su nusipirktais beržiniais briketais. plačiau»

Klasės draugei – smūgiai į veidą (2)

Pirmadienio rytą vienoje Kupiškio rajono mokykloje septyniolikmetis mokinys sumušė metais jaunesnę klasės draugę. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.