Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Ką reikia daryti, jei Lietuvoje gerti nebeduoda?...

Nusikaltimai ir nelaimės

Papirkti bandė ir lenkiškais zlotais

Antradienį kaip reikiant Kupiškio rajone prisidirbo mašiną girtas vairavęs 50 metų rokiškėnas. Po 19 valandos jis policininkams įkliuvo Skapiškio geležinkelio stoties gyvenvietėje. plačiau»

Girtos moterys badė vyrus peiliais

Šią savaitę net trys Panevėžio krašte gyvenančios moterys buvo itin karingai nusiteikusios. Dvi jų perdūrė sugyventinius, o trečiajai po akimis pasipainiojo kaimynas. plačiau»

Policija ieško eismo įvykio liudytojų

2018-05-06 12.41 val. Panevėžyje, Tulpių g, apgadintas automobilis „Toyota“, kito automobilio vairuotojas iš įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Liepsnojo benamių „viešbutis“

Sekmadienį popiet vėl liepsnojo likimo valiai paliktas buvęs „Ekrano“ profilaktoriumas. plačiau»

Gašlūnui teatralui – savaitgaliniai areštinės gultai (4)

Buvęs J.Miltinio dramos teatro vadovas Linas Zaikauskas už jaunos aktorės seksualinį persekiojimą turės 44 paras praleisti areštinėje, tačiau bausmės atlikimo grafikas jam – ypatingas, nusitęs kone metus. plačiau»

Girtą vairuotoją demaskavo DNR tyrimu

Pasvalietis verslininkas visaip suko uodegą, kad tik išsaugotų teises ir storą piniginę, bet šiuolaikinė kriminalistų įranga tvarkingai sudėliojo visus taškus. plačiau»

Dviračių treneris linkęs meluoti, o ne atgailauti (1)

Ne vieną talentingą sportininką išugdęs žinomas dviračių sporto treneris Aleksandras Mitunevičius priverstas ir pats daugiau minti dviračio pedalus, nes teises jis tiesiog įžūliai pragėrė. Trenerio nuopuolio liudininkai, atrodo, – ne tik kolegos, bet ir jaunieji auklėtiniai. plačiau»

Vyrų ginčo baigtis – pistoleto šūviai ir kapas

Po šaudymo Parovėjoje ir jau palaidotos vienos aukos gyventojai kalba apie karštą vyrų kraują, dar labiau užverdantį, kai paminima moteris. Tik šįkart apie jokį meilės trikampį niekas nekalba. plačiau»

Nugalabijo katę su kačiukais (3)

Vėlų šeštadienio vakarą Kupiškio P.Matulionio gatvės gyventojai pakraupo išgirdę kaimyniniame sklype aidintį klaikų katės miaukimą. Netrukus jis nutilo. plačiau»

Susitaikymas Rokiškio direktorių byloje – atmestas (2)

Nors tragiškos avarijos kaltininkas – dabar jau buvęs gimnazijos direktorius Augutis Tymukas dar iki teismo atlygino artimiesiems už itin skaudžią netektį, tačiau nuo nuosprendžio tai jo neišgelbės. „Jei tai leistume, visuomenės akyse teisingumas būtų iškreiptas“, – paaiškino prokurorė. plačiau»

Ant sniego – senutės agonija

Panemunėlio miestelio (Rokiškio r.) gyventojai pakraupę. Jie net neabejoja, kad įvykdyta žmogžudystė. Kartu jie spėja, kad tai gali būti iš kalėjimų neišeinančio anūko darbas. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.