Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Bitininkyste užsiimanti Vaškų miestelio gyventoja žino, kada prasideda bičių sezonas
Ufonautų pasitikti paknopstomis nulėkė į išknistą miesto aikštę
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Bibliotekininkės žudikui – 18 metų už grotų (2)

Pati jaunystė, o jau reikia ilgam izoliuoti nuo visuomenės. Tačiau tai Pumpėnų miestelio gyventojų nestebina – ne vienas jų būtent tokią ateitį jau seniai keistajam beširdžiui ir prognozavo. plačiau»

Į pašto dėžutes pribarstė miltelių

Prieš kelias dienas Anykščiuose, Statybininkų gatvėje, vieno daugiabučio namo gyventojas savo pašto dėžutėje rado pribarstytų baltų miltelių. plačiau»

Moterį pjudė šunimi

Kupiškio rajone, Noriūnuose, gyvenančią moterį vietinis vyras pagrasino užpjudyti šunimi, jei ji reikalaus antsnukio. plačiau»

Nusituštino ant mašinos dangčio

Prieš dvi savaites Panevėžyje, Vyskupo Kazimiero Paltaroko gatvėje, neprognozuojamas jaunas vyras iškrėtė bjaurų dalyką. plačiau»

Vogta mašina išdarinėjo baisius manevrus

Kauno rajone pavogęs „Volkswagen“ markės lengvąjį automobilį 28 metų vyras sugebėjo įveikti per 100 kilometrų ir pasiekti Panevėžį, bet čia sukėlė chaosą ir įkliuvo atsitrenkęs į policijos mašiną. Ar tik jis nebuvo prisišniaukštęs narkotikų? plačiau»

Gerai, kad važiavo negreit

Antradienį prieš pat vidurdienį perėjoje Panevėžyje, A.Jakšto gatvėje, sužeista 50-metė moteris. Per perėją einančią moterį kliudė 69 metų vyro vairuojama lengvoji mašina. plačiau»

Iš ugnies ištraukė girtą porelę

Pirmadienį baigiantis pirmai valandai nakties Pasvalyje, Ežero gatvėje, kilęs gaisras suniokojo ūkinio pastato stogą. Liepsnojantį pastatą pastebėjo kaimynai. plačiau»

Katinas įstrigo pravirame lange

Šeštadienį popiet Panevėžyje, Statybininkų gatvėje, žmonės išgirdo gailų kniaukimą. Pakėlę galvas aukštyn jie išvydo keistuose spąstuose atsidūrusį katiną. Gyvūnas buvo įstrigęs vieno buto pravirame lange. plačiau»

Nepastebėjo už autobuso einančio vyro

Pirmadienį popiet Panevėžyje, Savanorių aikštėje, autobusų stoties teritorijoje, nedidelis keleivinis autobusas partrenkė pusamžį vyrą. plačiau»

Per patrakėlį – motinos ir dukters tragedija (2)

Panevėžio gatvėse nesibaigia išgyvenimo dramos. Jaunas vairuotojas su „Audi A6“ lėkė tokiu greičiu, kad per perėją einančią moterį galinga jėga trenkė ant žemės, o jos mažą dukrą pasiuntė į reanimaciją. Kai suprato, ką padarė, vairuotojas apalpo, bet kas iš to – vaikui mamos jau neprikelsi. plačiau»

Keleivinį traukinį siekė apversti (4)

Šeštadienio vakarą Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje pasidarbavo vagišius. Jo rankos iš dviejų aukų dėžučių sėmė parapijiečių paaukotus pinigus. plačiau»

Plėšė aukų dėžutes – plėšė savo širdį

Šeštadienio vakarą Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčioje pasidarbavo vagišius. Jo rankos iš dviejų aukų dėžučių sėmė parapijiečių paaukotus pinigus. plačiau»

Partrenkė gulintįjį tarp bėgių

Vėlų trečiadienio vakarą Panevėžyje, Smėlynės gatvės pervažoje, traukinys partrenkė geležinkelio bėgių viduryje gulintį 42 metų vyrą. Nelaimėlį šilumvežis smarkiai sumaitojo – už jo gyvybę kovoja reanimatologai. plačiau»

Bėglį griebė oro uoste

Danijoje prisidirbusio ir į Lietuvą deportuoto 28 metų Biržų rajono gyventojo Vilniaus oro uoste laukė pareigūnai su antrankiais. plačiau»

Užrakintoje mašinoje – negyvas vyras

Antradienio rytą Panevėžio rajone, Gustonių kaime netoli Naujamiesčio, lengvojoje mašinoje rastas negyvas 75 metų vyras. Jo mirtis užminė mįslę policininkams. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.