Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalietis automobilių meistras papasakojo, kaip išvengė žūties garaže nugriaudėjus sprogimui
Šeimą vėl sutaikyti gali ir patarimas skirtis
Laisvūnė RAŠEIVAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Iš medžių krapštė bailius katinus

Savaitgalį Panevėžio rajone, Puzinų kaime, ugniagesių pagalbos šaukėsi katino šeimininkas. plačiau»

Pirkimo sandoriuose neužuodžia jokio grūdų kvapo (9)

Pasvalio rajono teisme pakviesti liudyti buhalterė ir vairuotojas buvo labai nešnekūs. Ar ne todėl, kad jiems tik reikėjo vaidinti didelių grūdų kiekių supirkimus? Įdomu, ką pasakys ir iš užsienių grįžęs garsusis uždarbiautojas Daujėnų seniūnas? plačiau»

Negyvą naujagimį traukė iš išvietės duobės

Prie Anykščių ketvirtadienį besirutulioję įvykiai, atrodo, atskleis tragišką jaunos poros istoriją. Geriausiu atveju, merginai įvyko persileidimas, vis dėlto jaunuolio sulaikymas labiau sufleruoja baisesnę versiją – tai, kad abu jie nebuvo pasirengę šeimos pagausėjimui ir buvo nusprendę atsikratyti naujagimio. plačiau»

Traktorių žoliapjovė nuvertė į griovį

Trečiadienį vidury dienos Pasvalio rajone, Puškonių kaime netoli Saločių, apsivertė kelkraštyje seniūnijos traktoriumi žolę pjaudamas 57 metų vyras. plačiau»

Į veidą – chemikalų šliūkšnis

Ketvirtadienio pavakary Panevėžyje, Parko gatvėje, susipyko girti sugyventiniai. Tuomet 56-erių moteris 62 metų vyrui tiesiai į veidą šliūkštelėjo cheminio skysčio, skirto vamzdžiams valyti. plačiau»

Perėjoje partrenkė paauglę dviratininkę

Trečiadienį popiet Panevėžyje, Nemuno gatvėje, 34 metų vyro vairuojama lengvoji mašina partrenkė per perėją dviračiu važiuojančią 13 metų mergaitę. plačiau»

Neteko buto vertės krovinio

Trečiadienį su 38 tūkst. eurų vertės kontrabandiniu rūkalų kroviniu pasieniečiams įkliuvo 50 metų Rokiškio rajono gyventojas. plačiau»

Pasiutėlė daužė savivaldybės durų stiklus

Nenuspėjamu elgesiu pagarsėjusi, ne kartą teista 29 metų panevėžietė šįkart siautėjo prie savivaldybės. plačiau»

Policija ieško raktų savininko

2020-06-12 apie 17 val. Panevėžyje, Kniaudiškių g., rasti automobilio „TOYOTA“ rakteliai ir signalizacijos pultelis. plačiau»

Melioracijos įmonės vadovo atmintis susilpnėjo

Trečiadienį Panevėžio apygardos teisme nagrinėjamoje skandalingoje „Panevėžio melioracijos“ byloje parodymus davė „Pasvalio melioracijos“ ir „Biržų rangos“ vadovai. Nors bendrovės už kartelinį susitarimą derinant kainas yra gavusios įspūdingas baudas, tačiau liudytojai dievagojosi nieko apie užkulisinius dalykus nežinoję. plačiau»

Grobio neradę, suniokojo baldus

Kol panevėžietis kelias dienas kažkur svečiavosi, jo butą pirmame aukšte nusiaubė vagys. plačiau»

Agresiją sukėlė narkotikai

Pirmadienį popiet Panevėžyje, Aukštaičių gatvės privačiame name, siautėjo 18-metis. Išsigandę agresyvaus sūnaus, namiškiai iškvietė policininkus. plačiau»

Braškyne naktį šeimininkavo tikri specialistai

Skaudų smūgį vagys sudavė braškininkyste besiverčiančiam jaunam Kupiškio rajono ūkininkui. Braškėms pradėjus žydėti, kai reikia daug drėgmės, išardžius įrangą iš ūkio buvo pavogti brangūs smėlio filtrai. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.