Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono vicemeras bandė meluoti kalbėdamas apie mieste ir rajone augančias šiukšlių krūvas
Dukters žinia apie nėštumą – bomba, bet ne visai
Agė RAGAITĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Seifų vagys jau siautėja nesulaikomai (1)

Pradėję savo žygį šventiškame Pasvalyje, nusikaltėliai po savaitės persikėlė į Panevėžį, o dar po savaitės trečiasis etapas juos nuvedė į Liūdynę. Atrodo, jie tampa nesugaunamaisiais. Tai kur pasuks dabar? Kokią bendrovę apiplėš? plačiau»

Pašeimininkavo svetimoje kapavietėje

Prieš kelias dienas į vienas Kupiškio rajono Noriūnų seniūnijos kapines tėvo kapo aplankyti nuvykusi 58 metų moteris apstulbo. plačiau»

Sugyventinės dukrai – spyris už muziką

Antradienį popiet garsiai muzikos klausiusi 17-metė rokiškietė kaip reikiant supykdė motinos 49 metų sugyventinį. Į kiemą išėjusiai paauglei jis spyrė į nugarą. plačiau»

Pradingėlio kūnas – psichiatrijos ligoninės krūmuose

Antradienį popiet Rokiškio psichiatrijos ligoninės teritorijoje rastas negyvas 59 metų ligonis. plačiau»

Šeimos dramos atomazga vis dar tebestebina

Iš mirties gniaužtų išsivadavusi moteris savo budelį – buvusį vyrą, su kuriuo tebegyvena iki šiol, visokiais būdais bando išsukti nuo bausmės, nors ji, pritaikius amnestiją, ir liko tik simboliška. plačiau»

Smaginosi spardydami veidrodėlius

Panevėžyje chuliganams užkliuvo Nevėžio gatvėje stovinčios 4 lengvosios mašinos. Eidami pro šalį jie nuspardė galinio vaizdo veidrodėlius. Patirtas bendras nuostolis siekia beveik 800 eurų. plačiau»

Patrulę puolė dviratininkas

Penktadienį 17 valandą Rokiškio rajone, Pandėlyje, patruliams pro akis neprasprūdo be šviesą atspindinčios liemenės važiuojantis 55 metų dviratininkas. plačiau»

Kontrabandą specialiai vežė sena audine?

Penktadienį Šilagalyje netoli Panevėžio pasieniečiai laukė atvažiuojančio 54 metų panevėžiečio. Pareigūnai žinojo, kad jis veš kontrabandinius rūkalus. plačiau»

Seifų vagims Pasvalio grobio nepakako

Panevėžyje iš miesto pakraštyje įsikūrusios statybinių prekių parduotuvės buvo pavogtas seifas su pinigais. Vagystės braižas idealiai atitiko kitame rajone siautėjusiųjų nusikaltėlių braižą. plačiau»

Vaikai šeimoje būdavo nuolat mušami

Ketvirtadienį vienos Panevėžio rajono mokyklos pedagogai atkreipė dėmesį į 9-mečio vaiko pamuštą akį. Paakyje matėsi nemaža mėlynė. plačiau»

Rado ir raktą, ir pinigų slaptavietę

Trečiadienį vidury baltos dienos Biržų rajone, Vabalninke, buvo apvogta 64 metų moteris. plačiau»

Aukos patykojo naktį prie fontanų

Antradienį vidury nakties Biržuose buvo sumuštas girtas 19-metis šio rajono gyventojas. Chuliganai aukos patykojo antrą valandą nakties prie fontanų Kęstučių gatvėje, netoli tilto per Agluonos upę. plačiau»

Paauglės surengė egzekuciją draugei (1)

Net aštuonios mergaitės aiškiai suplanavo ir įvykdė susidorojimą su joms neįtikusia bičiule. Paauglių širdžių atšiaurumas neapsakomas – joms buvo smagu netgi kojomis spardyti aukai į galvą. plačiau»

Pavogė 30 butelių degtinės

Antradienį popiet Panevėžyje į Kosmonautų gatvėje esančią parduotuvę nuėjusius 2 jaunuolius domino tik alkoholis. Gal jie tikėjosi nusigerti iki žemės graibymo? O gal uždirbti? plačiau»

Skaudi bausmė už draudžiamą lenkimą

Vairuotojai dažniausiai susinervina, kai kelio priekyje pamato traktorių. Jie supranta, kad teks stabdyti, lėtinti tempą, o to taip nesinori! Tada ir atsitinka kai kas bloga. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.