Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Pasvalio rajono meras filosofavo klausiamas, kodėl Petro Vileišio gimnazijos stadiono remontas prarijo jau dvigubai daugiau lėšų, nei buvo numatyta

Nusikaltimai ir nelaimės

Butą savininkei grąžino po jos mirties

Painiais keliais brangų butą iš senos moters gavę „geradariai“ pagaliau pastatyti į vietą. Per tą laiką, kol vyko bylinėjimasis, savininkė mirė, paveldėtojų nėra, todėl prokurorų atkovotas butas atiteks valstybei. plačiau»

Paaugliai vertėsi su mopedu

Trečiadienį popiet Panevėžyje dviejų 16-mečių pasivažinėjimas mopedu baigėsi skaudžiai. plačiau»

Pavogė brangų žaislą

Biržuose vagys didelę skriaudą padarė mažam vaikui. Iš šeimos kiemo dingo beveik 400 eurų vertės BMW markės žaislinis automobilis. plačiau»

Motociklininkus laužo kaip šapus

Ketvirtadienio rytą Panevėžio pakraštyje, Ramygalos gatvėje, motociklu važiuojančio 42 metų vyro nepraleido apsisukti sumaniusi lengvosios mašinos vairuotoja. plačiau»

Policija ieško dingusio be žinios

2019-05-30 Panevėžyje, A. Mackevičiaus g. iš Panevėžio socialinių paslaugų centro nakvynės namų, išėjo ir iki šiol negrįžta Lionius Putrimas (gim. 1946 m.) plačiau»

Policija prašo padėti atpažinti įtariamąjį

2019-05-19 Panevėžyje,darbo a., iš statybinių prekių parduotuvės nenustatytas asmuo pavogė įvairių prekių. Nuostolis – 79,99 eurus. plačiau»

Išgąsdinta žmona: „Visą gyvenimą jis su peiliais lakstė“

Už žmogžudystę kartą jau teistas vyras brūkštelėjo peiliu žmonai per kaklą, bet iškart ir pasitraukė. Tada moteris ėmė jam įkyriai priekaištauti, o policiją iškvietė tik namo grįžęs sūnus. Būtent tokios aplinkybės lėmė, kad teismas nusprendė, jog vyras nelabai jau ir kaltas. plačiau»

Vaiką partrenkusį vairuotoją pagavo

Panevėžyje, Aukštaičių gatvėje, 24 metų lengvosios mašinos vairuotojas pasielgė niekšiškai. plačiau»

Mėšlungis surietė ant stogo

Pirmadienio vakare Kupiškio rajone, Zasinyčių kaime, netoli Alizavos, į nepavydėtiną padėtį pateko televizoriaus anteną ant stogo tvarkęs vyras. plačiau»

Garsioji girtuoklė vėl puolė į upę „paplaukioti“

Antradienį popiet Panevėžyje praeivių akyse nuo Smėlynės gatvės tilto į Nevėžio upę nušoko moteris. Išnėrusi į vandens paviršių ji kažką nerišliai šaukė. plačiau»

Dviejų kaimų jaunimas vėl kilo į muštynes

Dviejų kaimyninių kaimų, esančių Panevėžio ir Radviliškio rajonuose, jaunimas suvedinėjo sąskaitas muštynėmis. Per jas ne tik kumščiai buvo paleisti į darbą. Dar buvo šaudoma ir spardomasi. plačiau»

Griebė sekdami dar karštomis pėdomis

Policininkais ir skaitiklių tikrintojais apsimetę sukčiai pastaruoju metu Panevėžio krašte aplink pirštą apvyniojo ne vieną seną žmogų, tačiau ir patys priėjo liepto galą. plačiau»

Gaisrą pastebėjo kaimynai

Šeštadienio vakare daugiabučiame name Panevėžyje, Klaipėdos gat-vėje, gyvenantys žmonės pajuto dūmų tvaiką. plačiau»

Vagilę sutiko tarpduryje

Praėjusį savaitgalį įžūlios vagišės auka tapo Kupiškio rajone, Palėvenėje, prie pat Noriūnų, gyvenantis 88 metų vyras. plačiau»

Šventės nuotaiką aptemdė merginų muštynės

Sekmadienį vidury nakties Panevėžio rajone, Karsakiškio seniūnijoje, mušėsi dvi jaunos klaipėdietės. Stovyklavietėje buvo susirinkę automobilių fanai. 27 metų klaipėdietė su 26-erių mergina susibarė antrą valandą nakties. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.