Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio miškų urėdas prisiminė lemtingą akimirką, kai Sartų ežere užkibo didžiulė lydeka

Nusikaltimai ir nelaimės

Policininkui spyrė į skaudžiausią vietą

Penktadienio pavakarę Pasvalio rajone, Stačiūnų kaime, pareigūnai pastebėjo po kelią vinguriuojantį dviratininką. plačiau»

Policininkės paleistas smurtininkas padegė vaiko vežimėlį (papildyta) (4)

Biržietė į pagalbą kvietė pareigūnus, kad apgintų nuo mušeikos sugyventinio. Patrulėms ji rodė mėlynes, bet ekipažo vyresnioji jai patarė užsirakinti ir vyro į namus neįsileisti. Šis gi sugrįžęs sukėlė gaisrą. Dėl tokio nerūpestingumo pareigūnė pati taps teisiamąja. plačiau»

Peiliu švaistėsi matant trims vaikams

Girtuoklių pasiutimui nematyti galo – jie puola artimuosius ir sugėrovus taip įnirtingai, kad net įsivaizduoti kraupu. plačiau»

Nuo vairuotojų kvapo rietė nosį

Savaitgalį Panevėžio krašte policininkams įkliuvo šeši girti vairuotojai. Vienam kelionė baigėsi smūgiu į pakelės medį. plačiau»

Kapinėse užkliuvo atliekų konteineris

Net ir praėjus kelioms dienoms po Visų šventųjų ir Vėlinių, savaitgalį panevėžiečiai dar vis skubėjo į kapines. plačiau»

Giminaičius supjudė palikimas

Turtai ramybės neduoda net ir atėjus senatvei. Neįprasto būdo kovoje dėl palikimo griebėsi giminaičiai. plačiau»

Krytis pro ligoninės langą – mirtinas

Ankstų penktadienio rytą iš Panevėžio ligoninės trečio aukšto iškrito ir užsimušė 80 metų Pasvalio rajono gyventojas. Vyras buvo sunkus ligonis, tad slaugytojos jį tikrindavo kas dvi valandas. Jis palatoje gulėjo vienas. plačiau»

Senukas mirė per porą valandų

Globos namuose gyvenantis vyriškis invalido vežimėliu išvažiavo į lauką parūkyti ir parkrito. Bet dėl sumuštos kaktos nuvežtas į ligoninę žmogus neišgyveno. Jį pražudė ūmus kraujavimas iš skrandžio. plačiau»

Iš spaudos kiosko stvėrė cigaretes

Ketvirtadienį paryčiais Panevėžyje, Statybininkų gatvėje, panevėžiečiai smalsiai stebėjo prie spaudos kiosko dirbančius policininkus. plačiau»

Siauras lieptelis buvo pražūtingas (1)

Savaitgalį skaudi nelaimė įvyko Biržų rajone, Širvėnos seniūnijoje. Veikiausiai paslydusi ant siauro lieptelio moteris tamsoje įkrito į tvenkinį ir nuskendo. plačiau»

Sodybas juodai apsėdo vagys

Vagišiai apsėdo Anykščių kraštą. Per savaitgalį čia buvo apvogti 4 namai ir butai. plačiau»

Dar viena beprasmė „molio“ mėgėjo mirtis (papildyta)

Aludė svetinga girtuokliams, bet po vieno tokio vargdienio mirties šios įstaigos barmenė taip išsigando korespondentų, kad užtrenkė prieš pat nosį duris ir net išsipagirioti iš pat ryto skubančių vyrų kurį laiką neįsileido. plačiau»

Remontuodami traktorių užteršė upę

Ketvirtadienį popiet Panevėžyje ant kojų buvo sukeltos specialiosios tarnybos. Prie J.Biliūno gatvės tilto per Nevėžio upę esančios užtvankos žmonės pastebėjo vandenyje spalvotą juostą. Buvo aišku, kad tai teršalai. plačiau»

Degančio krautuvo taip ir nepamatė

Ankstų ketvirtadienio rytą Kupiškio rajone, Skapiškio seniūnijos Dailiūnų kaime, žmonės išvydo apdegusias dirbtuves. plačiau»

Žudikui nereikia jokios psichiatrų ekspertizės (1)

Muzikantą ir tautodailininką užmušęs 36 metų kupiškėnas Nerijus Baronas Apeliacinio teismo neįtikino, kad reikėtų sušvelninti už žmogžudystę jam paskirtą 9 metų laisvės atėmimo bausmę. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4 | 5
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.