Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Per Biržų rajono tarybos posėdį nepartinis gydytojas emocingai apibūdino kritišką ligoninės situaciją

Nusikaltimai ir nelaimės

Tyrimas dėl vaiko mirties keičia kryptį

Prieš savaitę Vilniaus ligoninėje nė dvejų metų nesulaukusio mažylio pasvaliečio gyvybė užgeso ne nuo sumušimo, o nuo plaučių uždegimo sukeltų komplikacijų. Ketvirtadienį tokias išvadas pareigūnams pateikė ekspertizę atlikę specialistai. plačiau»

Žūties akimirkos niekas nematė

Pirmadienio vakare į namus negrįžus 58 metų Rokiškio rajono gyventojui, artimieji ne juokais sunerimo. Į telefono skambučius jis neatsiliepė. plačiau»

Ne tik šamai rūkykloje suskrudo

Trečiadienį prieš pat antrą valandą nakties Panevėžio pakraštyje esančioje Saulės alėjoje plykstelėjo gaisras. plačiau»

Surastas įrašas – apie motinos smurtą (3)

Dingusio vaiko ieškantis savanoris policijai pateikė vaizdo įrašą, kuriame motina giriasi visaip mušanti mažylį, bet tas neklausąs. Maža to, jis teigia suradęs ir dvi poras pėdsakų, vedančių prie upės. plačiau»

Vilkiką nustūmė, bet kokia baisia kaina

Slidžiame kelyje greičio nesumažinęs ukrainietis netrukus dėl to labai pasigailėjo. Susidūręs su vilkiku vairuotojas buvo sunkiai sužeistas. plačiau»

Ieškome eismo įvykių liudytojų

2018 m. sausio 26–27 dienomis automobilių stovėjimo aikštelėje prie CIDO arenos rasti apgadinti „Renault Kangoo“ ir „Peugeot 307 “ automobiliai. Juos apgadinęs vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė. plačiau»

Policija ieško eismo įvykio liudytojų

2017-12-22 18.11 val. Panevėžyje, Smėlynės g., baltos spalvos automobilis „BMW 525“ partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusį pėsčiąjį. Iš karto po eismo įvykio automobilio „BMW 525“ vairuotojas bendravo su šalia įvykio vietos buvusiomis dviem 20–28 metų tamsiaplaukėms moterimis. plačiau»

Prabangaus BMW vagis sėjo pragaištį (nuotraukos) (4)

Policija netoli Panevėžio šūviais bandė stabdyti pavojingai lekiančią mašiną, tačiau viskas baigėsi baisia avarija ir trimis žmonėmis reanimacijoje. plačiau»

Vestuvių smogikas išnyko prieš pat nuosprendį

Paslaptingai pradingus vienų kraupių vestuvių antiherojui, jau antras teismas priverstas jo byloje daryti pertrauką. Prieš mėnesį prie parduotuvės išnykusio vyro pėdsakai, atrodo, jau atšalę. plačiau»

Bevaisė vaiko paieška iškankino tėvus (nuotraukos)

Pradingus beveik dvejų metų vaikui, baisios nelaimės ištikta šeima kraupiausią pirmąją naktį buvo palikta viena. Netgi seniūnas su pavaldiniais nusprendė kenčiantiems žmonėms „netrukdyti“. Psichologo pagalba buvo pasiūlyta tik kitą dieną. plačiau»

Ant sniego – senutės agonija

Panemunėlio miestelio (Rokiškio r.) gyventojai pakraupę. Jie net neabejoja, kad įvykdyta žmogžudystė. Kartu jie spėja, kad tai gali būti iš kalėjimų neišeinančio anūko darbas. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.