Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio tarybos narys perspėjo valdančiuosius, kad pačiai savivaldybei išlaikyti S.Eidrigevičiaus menų centrą gali būti finansiškai per sunku

Nusikaltimai ir nelaimės

Iš nuskendusios BMW ištraukė merginos kūną

Panevėžyje Velykų laukimą aptemdė tragedija. Išgirdę apie paslaptingai nuskendusią BMW, gyventojai nuolat laukė daugiau žinių, o išgirdę apie tai, kad žuvo jauna moteris, spėliojo, jog turi būti ir daugiau aukų. Tačiau spėjimai nepasitvirtino. plačiau»

Ligonės namuose nerado

Koronavirusu užsikrėtusiai Kupiškio rajono 50 metų Noriūnų gyventojai nusibodo sėdėti namuose uždarytai tarp keturių sienų, todėl ji išvyko į svečius. plačiau»

Ėjo į turgų ir pamatė

Šeštadienio rytą Panevėžyje į mašinų turgų eidamas vyras pastebėjo Pušaloto gatvėje iš vieno namo rūkstančius dūmus. plačiau»

Sužeistą vaikiną gelbėja Kauno medikai

Penktadienio pavakary Panevėžio rajone, Vilkapjūvių kaime netoli Paliūniškio, susidūrė dvi lengvosios mašinos. plačiau»

Bijojo kariuomenės – keliaus į teismą

Dar vienas nuo privalomos tarnybos kariuomenėje besislapstęs jaunuolis sulaukė bylos. Ji iškelta 22 metų Biržų rajono gyventojui. plačiau»

Su antrankiais, bet užtat kojos laisvos

Į policininkų rankas patekęs įtariamas vagis – 47 metų biržietis niekaip negalėjo susitaikyti su sugautojo padėtimi. plačiau»

Tragiška medžioklės atomazga – krito ne bebras, o žvejys (nuotraukos) (4)

Išvydęs vandenyje juodą siluetą medžiotojas pamanė, kad tai bebras, ir šovė. Netrukus paaiškėjo, jog kulka pakirto žmogų – jis netikėtai išniro iš tvenkinio, kuriame su draugais slapta smaginosi povandeninės žūklės malonumais. plačiau»

Gulbinai kovėsi iki mirties

Ketvirtadienį popiet Pasvalio pakraštyje žmonės pastebėjo Lėvens upėje plūduriuojančią negyvą gulbę. plačiau»

Pagalbos šauksmas – iš konteinerio

Bendrojo pagalbos centro darbuotojai tikriausiai visko išgirsta iš jiems skambinančių gyventojų, tačiau skambučio iš šiukšlių konteineryje prasmegusio žmogaus jie greičiausiai sulaukė pirmą kartą. plačiau»

Statybininkų vagonėlyje užsidegė spausdintuvas

Prieš kelias dienas ankstų rytą Panevėžio centre, rekonstruojamoje Elektros gatvėje, degė statybininkų vagonėlis. plačiau»

Policininkui į galvą taikėsi plaktuku

Vėlų trečiadienio vakarą Panevėžyje, viename Kniaudiškių gatvės daugiabučiame name, siautėjo pakvaišėlis. Policiją jam iškvietė motina, nes jo nebegalėjo sustabdyti – pro langą lėkė visokie daiktai. plačiau»

Policija ieško mačiusius įvykio aplinkybes

2021-03-29 apie 12.18 val., Panevėžyje, prieš Smėlynės - S. Kerbedžio g. sankryžą, iš antros eismo juostos į nuovažą link Kerbedžio g., važiuojantis automobilis apgadino, pirmoje eismo juostoje, stovėjusį FORD markės automobilį. plačiau»

Sodyboje – tinklų karalija

Kupiškio rajone, Skapiškio seniūnijoje, kaime netoli Mituvos ežero, aplinkosaugininkai prigriebė draudžiamų tinklų turintį pusamžį vyrą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.