Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Panevėžio tarybos antikorupcijos komisijos vadovė ironizavo apie miesto mero „švaistomą laiką“ jo paties baudžiamosioms byloms
Gal geriau jau man nerasti telefono su prezervatyvu
Marytė SKĖRYTĖ, "Panevėžio kraštas"

Nusikaltimai ir nelaimės

Griebė butelį ir dar medicininę kaukę

Prieš kelias dienas parduotuvėje Panevėžyje, Beržų gatvėje, lankėsi keistas vagis. Be kitų prekių, jis nugvelbė ir medicininę kaukę. plačiau»

Sportuojančio jaunimo turto neliko per naktį

Pasvalio rajono Mikoliškio kaimo jaunimui vagys sudavė smūgį. Iš kultūros namų rūsio sporto salės, išplėšę duris, jie išgabeno visą sportinę įrangą: 2 štangas su uždedamais hanteliais ir svarmenimis. plačiau»

Ligoniui – majonezas su kanapėmis

Ketvirtadienį Rokiškio psichiatrijos ligoninės apsaugos darbuotojai viename siuntinyje ligoniui rado kanapių. plačiau»

Susivilioję sandėriu prarado budrumą

Apsimetę panevėžiečių verslo partneriais, sukčiai iš jų išviliojo 35 tūkst. eurų. Neabejojama, kad pinigus sau į kišenę susižėrė užsienio nusikaltėliai, įsilaužę į elektroninį paštą ir sužinoję apie derybas. plačiau»

Plėšikas pagrobė ir medalį

Savaitgalį Panevėžyje, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, buvo užpulta su pirkiniais iš parduotuvės grįžtanti 64 metų moteris. plačiau»

Šautuvą atstatė į uošvę (1)

Šeštadienį popiet Biržuose pas dukrą svečiavusis 63 metų moteris patyrė tokią klaikią akistatą su savo žentu, kad dabar tik džiaugiasi, jog liko gyva. plačiau»

Karių pratybos baigėsi avarija

Sekmadienio vidurdienį Pajuostyje netoli Panevėžio įsikūrusio Karaliaus Mindaugo husarų bataliono teritorijoje apvirto kariuomenės sunkvežimis, vežęs karius. plačiau»

Avansas už šuniuką – sukčiams į rankas

Dar viena šunų mylėtoja pateko į sukčių pinkles. Prieš savaitę radusi internete skelbimą apie Panevėžyje parduodamą biglių veislės šunį 32 metų moteris susisiekė su pardavėju, o tas iškart pareikalavo, kad moteris pervestų 250 eurų kaip užstatą. plačiau»

Vairuotojai tarsi lenktyniavo, kuris girtesnis

Savaitgalį policijai įkliuvo 5 girti vairuotojai. Vienam jų kelionė baigėsi griovyje. Sekmadienį 4 valandą Rinkuškiuose prie pat Biržų sustabdyto 20-mečio jaunuolio girtumas buvo 2 promilės. plačiau»

Politiko sūnus už išgelbėtą turtą dėkos kaimynams (nuotraukos)

Nors jauno ūkininko namas stovi šalia paryčiais užsidegusio angaro, niekas iš šeimos neišgirdo ugnies šėlsmo – skarda tai ne šiferis, dega tyliai. Šeimininkas prisipažino tą rytą net telefonu neatsiliepęs, nes numeris buvo nežinomas. O kaimyno jis neįsileido, nes durų skambutis liepsnos jau buvo atjungtas. plačiau»

Kilmingo šunyčio kaina įtarimų nesukėlė

Dar prieš tris mėnesius radusi internete skelbimą apie Biržuose parduodamą Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielių veislės šunį, pirkėja susisiekė su jo pardavėju. plačiau»

Pervedę avansą dabar gaudo vėją laukuos

Radęs skelbimą apie parduodamą „Volkswagen“ markės lengvąją mašiną 38 metų panevėžietis telefonu susisiekė su pardavėju ir iškart suderėjo kainą. plačiau»
1 | 2 | 3 | 4
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.