Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos narys siūlė uždrausti ir prekybą gyvomis žuvimis

Kartų tiltai

Už tai, kad gražiai dainavo

Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija garsėja tarptautiniais gimnazijų dainų festivaliais. Jie vyksta Valstybės atkūrimo dienos proga. plačiau»

Valerija bandys, kol pavargs (nuotraukos)

Žinoma panevėžietė dainininkė Valerija Iljinaitė – kaip vėjas. Ji geidžia visur patekti, viską išbandyti, visokia pabūti. Jai trūko oro gimtame krašte, tad pasiekė Ameriką, Londoną. Vis dėlto merginos mama tyliai įtaria, kad dukrai labai trūksta namų – kitaip ji taip dažnai čia lėktuvu neskraidytų. plačiau»

Teatro scenoje – ir truputėlis jaunatviško chuliganizmo (nuotraukos) (1)

„Jei jaunas mokėtų, o senas galėtų“. Šią senovės išmintį Panevėžio jaunimui savo lūpomis perdavė pats maestro Juozas Miltinis. Ar prie dramos teatro vairo stoję jauni vadovai, garsių aktorių sūnūs – Leonas Blėdis ir Andrius Jevsejevas – dar pamena senosios kartos pamokas, ar jos vis dar reikalingos? plačiau»

Ieško variantų, artimų maestro J.Miltiniui

Įdomu, kokias maestro J.Miltinio pamokas, būdamas vaiku, įsidėmėjo L.Blėdis, ką pasiėmė kaip vertingą bagažą? „Panevėžio kraštas“ domėjosi, ar tai praverčia dabartiniame darbe. Bet pokalbis buvo labai trumpas ir tik – telefonu. L.Blėdis tikino, kad yra labai užimtas, nuolat posėdžiauja ir susitikti su korespondente neturi laiko. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.