Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius papasakojo apie savo patirtį dirbant kazino

Kartų tiltai

Knygos skaitytojus surado prie ežero

Rokiškio rajono Antanašės kaimo bibliotekininkė Rytė Gernienė sumanė, ką daryti, kad vaikai vasarą neužmirštų skaitymo ir kelio į biblioteką. plačiau»

Būsimieji rokeriai telefonus prikalė prie durų (nuotraukos)

Antanas Garalevičius Pasvalio rajone keturis dešimtmečius vadovauja „Vaškų“ kapelai, o jo sūnus Mindaugas dirba su vaikais ir jaunimu. Vienam prie širdies liaudiškos melodijos, kitam rokas, kiekvienam – skirtingas gyvenimo ir kūrybos kelias. O jauniausios giminės atžalos suspėja pamuzikuoti ir su vienais, ir su kitais. plačiau»

Kas atperka visus svetur uždirbamus pinigus (nuotraukos)

Susibėgti išgerti kavos – šventas reikalas. Tai gali lemti netgi tavo grįžimą namo iš užsienių. Tai supratusi jauna moteris išties grįžo į gimtą kraštą, kartu su sužadėtiniu susirado verslui tinkamą vietą Panevėžyje ir dabar gali tik patvirtinti, kad mintis apie kavą buvo išganinga. Nuo jos galbūt bus atsispirta ir į kitus – platesnius verslo vandenis, tuo labiau kad jaunajai verslininkei itin gerai sekasi bendrauti su mokiniais, studentais. plačiau»

Gal dar smagiau, kai nėra žodžių „mama“ ar „tėtis“ (nuotraukos)

Dvi seserys Andrijauskaitės užaugo tėvus ir gimines vadindamos vardais. Bet tai nereiškė nei mažiau meilės, nei šaltesnio bendravimo. Gal net atvirkščiai. Veiklios ir meniškos mamos pavyzdžio įkvėpta vyresnėlė pasirinko kultūros vadybos studijas, dirba viename iš Velso universitetų, o namo grįžta su užsieniečiais draugais. Šie gi neatsistebi lietuvių sugebėjimu gyventi kaip milijonieriams. plačiau»

Pasiprašiusi filmuotis, rado kitą pasaulį (nuotraukos)

Ar įsivaizduojate, kaip tiksliai nubraižyti filmo scenos brėžinį? Iš Panevėžio į platesnius vandenis išplaukusi Iveta Šmidtaitė apie tai galėtų daug papasakoti. Merginos tėvai, į užsienį išleidę ir kitas tris savo dukteris, dėl to per daug nesigraužia – jos visos išmokytos plačiai išskleisti sparnus. plačiau»

Jaučiasi laimingiausi – visi trys vaikai pasiliko (nuotraukos)

Paukštis ant akmens – nutūps ar išskris negrįžtamai? Galbūt šis ženklas simbolizuoja juodpėniškių nerimą ir lūkesčius. O jie pildosi – jaunimas neskuba kelti sparnų, o išskridusieji grįžta atgalios, sako, kad tik kaime – tikras gyvenimas. plačiau»

Eini į rūsį – patenki į didžiulę drabužių spintą (2)

Parduotuvės Panevėžyje savininkė Austė Mikalajūnaitė – drąsi mergina. Ji nepritapo daugelio pamėgtoje šiaurės šalyje, nes „lietuvis Norvegijoje visai ne tas pats, kas lietuvis Lietuvoje“. Kurdama savo verslą ji per daug nesuko galvos, kad aplinkui apstu tokios pat srities konkurentų, darė ką sumaniusi. Ir ką? Svajonė įgyvendinta. plačiau»

Palaiko ryšį, kad neskubėtų deginti tiltų (1)

Tarptautinis žodis „globalus“ jau taip įaugo į mūsų kalbą, kad net nebesusimąstome, ką jis reiškia. Iš prancūzų kalbos išvertus tai – visuotinis, visa apimantis, visiems bendras. Aukštaitijos sostinėje vykdomas projektas „Globalus Panevėžys“, atrodo, dėl savojo miesto bando sujungti visus šioje planetoje išsibarsčiusius panevėžiečius – arti ir toli esančius, jaunus ir senus. plačiau»

Sunkiausia buvo išmokti paklusnumo (nuotraukos)

Purvą galima nusiplauti, šlapius drabužius išsidžiovinti, žaizdas užgydyti. Užtat euforija, kai per kančias pasieki tai, ko pats nesitikėjai, su niekuo nepalyginama. Taip tikina panevėžietės šaulės Agota Čižauskaitė ir Ema Mickevičiūtė. Kliūčių ruože jos nušluostytų nosis ne vienam vaikinui, o pakanka tik joms nusirengti uniformas – ir iškart prieš akis jautrios, draugiškos mergaitės. plačiau»

Kas ta kriauklė, auginanti perlą? (nuotraukos) (1)

Reikėjo vaidinti taip, kad nė vienas bendraamžis iš salės neišeitų. Ir vaidino. Nes užsigrūdino repetuodami su į patį Juozą Miltinį panašiu režisieriumi. Vieno epizodo repeticija vyko net bažnyčioje, tik bėda – pats klebonas užsipuolė giedančią mergaitę. Argi giesmė galėjo įžeisti Dievą? plačiau»

Mama klausė, ar savaitgaliais jos vaikas ne į sektą vaikšto

Kol jaunuolis nieko reikšmingo nepadarė, jis tik žmogus be vardo, asmuo, bet ne asmenybė? Bet kaip nedrąsų, o dažnai ir nelaimingą, vaiką per kelis mėnesius išmokyti pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais? Po spektaklio apie tai kalbintas režisierius A.MACIULEVIČIUS tikino, kad visiems tinkamo metodo nėra. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.