Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Austi besimokanti moksleivė jau iš anksto rengiasi suaugusiųjų gyvenimo išbandymams

Kartų tiltai

Paukščiai už lango atstoja laikrodį (nuotraukos)

Gyventi viensėdyje smagu, jei tik šeimyna didelė. O ji tikrai tokia – septynios atžalos. Keturi gerokai ūgtelėję sūnūs – jau dvi krepšinio komandos. Liūdėti ar nuobodžiauti nėra kada, į krūvą susirenka tik kokiam pusvalandžiui ir vėl pabyra į skirtingas puses – į mokslus, repeticijas, koncertus ar puoselėjamą itin retų augalų sodą. plačiau»

Bėgdamas nuo teatralų šoko tiesiai į pusnį (nuotraukos)

Skapiškio vaikas režisierius Agnius Jankevičius džiaugiasi, kad paklausė širdies ir pasirinko būtent tokį gyvenimo kelią. Jis dėkingas ir savo mokytojai Vitai Vadoklytei. Jis jos nekopijuoja, bet skapiškėnai kartais įžiūri jo ugdytojos ranką dabar jau šalyje žinomo kūrėjo spektakliuose. plačiau»

Tapęs čempionu nustebo: žolė netapo žalesnė (nuotraukos)

Panevėžietis penkiakovininkas Justinas Kinderis rankose laiko kelialapį į olimpiadą. Bet atsipūsti nėra kada, reikia veikti. Jis žino, kad vieną sykį sulaužęs sau duotą pažadą, sulaužysi jį darkart ir darkart. Juk sporto ringe – kaip ir gyvenime – nereikšmingų smulkmenų nebūna. Ar tuos žodžius įsidėmės jo atidžiai klausęs jaunimas? plačiau»

Žvaigždės atvyko su atžalomis

Pumpėnų miestelis tapo atkaklių krepšinio kovų bei smagių vasariškų pramogų ir atrakcijų traukos centru – čia ir vėl buvo surengta vidurvasario šventė. Nors ji vyko jau senokai, bet jaunimui – nepamirštama. plačiau»

Kai pievą nupjauna, randa žiedų pakelėje (nuotraukos) (1)

Viena – gamtos prieglobstyje. Bet ar tikrai viena? Literatė Danutė Montvilaitė vasarą sulaukia jaunųjų svečių iš Amerikos ir veda juos per laukus, pievas, rodydama kiekvieną augalėlį. Ji pati čia užaugo, pati būdama vaiku taip pat klausydavosi gimtosios žemės kalbos. plačiau»
1 | 2 | 3
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.