Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo naujienos.
Redaktorė: L. Matelienė
HOROSKOPAI

Rokiškio rajono tarybos nario žmona net skiemenuodama tikino, kad jos vyras nėra politikas

Laiškai

Vadovo tribūna

Pokalbis su Panevėžio miesto meru Ryčiu Mykolu RAČKAUSKU. plačiau»

Vadovo tribūna (5)

Apie skleidžiamas insinuacijas dėl galimo viešųjų ir privačiųjų interesų konflikto organizuojant Senvagės ir Skaistakalnio parko atnaujinimo idėjų konkursą – pokalbis su Panevėžio miesto meru Ryčiu RAČKAUSKU. plačiau»

Panevėžio kolegijos būsimieji medikai kviečia į renginį!

Gegužės 12-oji – Tarptautinė slaugytojų diena. Šiais metais Tarptautinė slaugytojų taryba pasirinko Tarptautinės slaugytojų dienos temą: slaugytojai – tvarios plėtros tikslų įgyvendinimo lyderiai. plačiau»

Vadovo tribūna

Šią savaitę Panevėžio miesto Tarybai teikiama 2016 m. mero veiklos ataskaita. Apie nuveiktus darbus ir šių metų planus – pokalbis su meru Ryčiu RAČKAUSKU. plačiau»

Aktualus komentaras

Panevėžio miesto savivaldybės administracija artimiausiame posėdyje miesto Tarybai ruošiasi teikti siūlymą sujungti Dailės ir Muzikos mokyklas. Apie tai – pokalbis su administracijos direktoriumi Tomu JUKNA. plačiau»

Vadovo tribūna (3)

Apie siūlomą seniūnijų modelį ir gatvių tvarkymo proveržį Panevėžyje – pokalbis su meru Ryčiu Mykolu Račkausku. plačiau»

Vadovo tribūna

Apie praėjusius metus ir kitų metų planus kalbamės su Panevėžio meru Ryčiu Mykolu RAČKAUSKU. plačiau»

Vadovo tribūna

Apie praėjusią savaitę Taryboje patvirtintą naują priėmimo į mokyklas tvarką kalbamės su Panevėžio miesto meru Ryčiu Mykolu RAČKAUSKU. plačiau»

Po mero „šedevrų“ liksim basom kojom (7)

Atviras laiškas Biržų rajono merui Valdemarui Valkiūnui. plačiau»

Povilas Urbšys. Neužtenka sau pasakyti „aš galiu“ (2)

Seimo narys Povilas Urbšys dalijasi mintimis apie naujų moksleivių klasių sudarymo tvarką, nuo rugsėjo pagal naują struktūrą pradėjusią veikti Panevėžio savivaldą, reikalingus pokyčius sprendžiant komunalinių atliekų apmokestinimo problemą, gražias ir svarbias iniciatyvas mūsų mieste – Glass Jazz simpoziumą bei pasaulio ultratriatlono čempionatą. plačiau»

Povilas Urbšys. Mano darbdavys – žmonės, kurie mane išrinko

Vasara – laikas, skirtas apmąstymams ir nuveiktų darbų peržvalgai. Skeptikai nuo pat pradžių, kai iškėlėte savo kandidatūrą į Seimą, vis kartojo, kad vienas mūšyje – ne karys, ir ką gi gali nuveikti Seimo narys, būdamas nepriklausomas ir nepartinis... Ar iš tiesų Jūsų darbas yra toks sunkus, sudėtingas, tarsi kova su vėjo malūnais? plačiau»

Mūsų mokyklos blogiausios? Ar tikrai? (8)

Šalies mokyklų reitingai ir juos komentuojantys straipsniai sukėlė nemažą atgarsį – ar iš tiesų mūsų Kupiškio rajono mokyklos blogiausios šalyje? Kuo remiantis daromos tokios išvados? Kokie argumentai leidžia taip drąsiai teigti? plačiau»

Valdininkai nori, kad tėvai būtų kaip akli kačiukai (7)

„Panevėžio krašto“ skaitytojai karštai reagavo į birželio 2 ir 21 dienomis laikraštyje spausdintus straipsnius apie dešimtokų matematikos ir lietuvių kalbos žinias apskrities mokyklose „Rezultatai – biurokratų rankose“ ir „Biurokratai slėpė itin prastus mokinių rezultatus“. Siūlome įdomiausius atsiliepimus. plačiau»

Kūrybingiausios mintys gimsta tualete? (2)

Tai bent įspūdžių paliko sekmadieninė išvyka prie apžvalgos bokšto Biržų regioniniame parke. Mums dar nieko, bet ką papasakos turistai, ten nuvykę itin prabangiais automobiliais, baisu ir pagalvoti. plačiau»

Jau nušienavo ar dar ne?

Ilgai laukėme, kada bus nušienauta didžiulė žolė mūsų gyvenamajame Pilėnų rajone, Savivaldybei priklausančioje teritorijoje. plačiau»
1 | 2
www.panskliautas.lt - visos teisės saugomos.